Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154201) marked one94 válasza tibcsi0407 (#154199) üzenetére


marked one94
őstag

Imádom az insát mindig lehet rajta találni valami faszságot :D Meg ha izmos vagy bármilyen hülyeséget csinálhatsz követni fognak érte :C

You'll Never Walk Alone

(#154202) tibcsi0407 válasza marked one94 (#154201) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Volt egy forma, minden videója aranyat ért, de nem emlékszem a nevére. :D Ha beugrik linkelem majd.

Update:
Megvan!
A régi videói igazán menők. Mikor sokan savazták, hogy elég az idióta gyakorlatokból, akkor elkezdett normális videókat posztolni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#154203) Apollyon válasza marked one94 (#154197) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az a legnagyobb baj ezekkel az elcseszett nyomorultakkal, hogy a hülyeségükre másokat is rávesznek, akik valóban meg is sérülhetnek. És ő ebből még valószínűleg pénzt is keres.

Sose használtam instagramot, ha beregisztrálok és beírom hogy te nyomorult akkor banolni fognak? :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154204) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Jó reggelt mindenkinek.

Egy kérdésem lenne. Egy átlagos méretű avokádóban, kb mennyi ch-van?

Függ, hogy mennyire érett? :F Gyümölcsnél is úgy van, hogy először savanyú, majd beérik és édes. Nő vele a cukortartalom is. Avokádónál is így van?

Nézegetem a neten, de mindenhol mást írnak. :O

Van valami pontos érték?

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#154205) aelod válasza mayday00 (#154204) üzenetére


aelod
veterán

Had segítsek Számít? Kost komolyan...Elenyésző a ch tartalma. Avokádónál a zsírtartalom az ami mérvadó inkább.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154206) aelod válasza marked one94 (#154201) üzenetére


aelod
veterán

Lásd legutóbbi félhét jefferson squat :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154207) Woodslave válasza aelod (#154205) üzenetére


Woodslave
nagyúr

számít 5 gramm ch aztán meghalsz :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154208) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Abban tudtok segíteni, hogy ilyen kiegészítőket hol érdemes eladni? Venni akarok egy erőemelő övet, meg van egy tök jó állapotú régi, amit már kihíztam. :D Csak nem tudom, hogy hol van célközönség hozzá, van esetleg a Facebook-on valami jó csoport? :)

Megyen!

(#154209) aelod válasza CptAdamica (#154208) üzenetére


aelod
veterán

Van. Marketplace.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154210) CptAdamica válasza aelod (#154209) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, ott konkrétan még nem próbáltam, de este feldobom. :) Köszi!

Megyen!

(#154211) flash- válasza MATEO6600 (#154200) üzenetére


flash-
veterán

érdekes "gyakorlatok" ezek is
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#154212) tibcsi0407 válasza flash- (#154211) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez már valami: [link]

https://utdetailing.hu/

(#154213) Ļantos válasza tibcsi0407 (#154212) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Bokám attól kitört, hogy megnéztem :C

(#154214) whitezo88 válasza flash- (#154211) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Oe fitness csatorna jo ilyenekre. Egyet nem tudtam vegignezni, a leg press fail compilationt. Ott van mikor kipattintja a terdet es rossz fele hajlott vissza...

(#154215) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tudnátok némi tanácsot adni guggoláshoz? A gyakorlat kivitelezése szerintem és mások szerint is rendben van, vízszint alá guggolok, viszont a levegő kiengedésével van gondom. Ugye leeresztem, levegő beszív, majd mikor állnék fel, akkor bent reked a levegő és nehezen tudom kiengedni, amikor már úgy túl vagyok a mozdulat 75%-án, akkor már simán kijön, viszont a holtponton egyszerűen nem tudom kifújni akkor, amikor már számomra nagyobb súllyal guggolok és úgy érzem, hogy erőből menne több, viszont ez kissé visszavet a teljesítményen.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#154216) Zola007 válasza CptAdamica (#154215) üzenetére


Zola007
veterán

guggolni akarsz vagy behányni?
mert ha jól értem amit írtál, az utóbbira gyúr a levegővételi stratégiad

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154217) marked one94 válasza CptAdamica (#154215) üzenetére


marked one94
őstag

Hasba nagy levegő es bent tart meg felnem állsz

You'll Never Walk Alone

(#154218) CptAdamica válasza Zola007 (#154216) üzenetére


CptAdamica
veterán

Eddig azt mondták, hogy feláll és fokozatosan kifúj, tehát ez így hülyeség?

Megyen!

(#154219) tibcsi0407 válasza Ļantos (#154213) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem szerencsére csak a térdem ment ki. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#154220) Zola007 válasza CptAdamica (#154218) üzenetére


Zola007
veterán

mikor veszel. levegőt?
mert ha lent, az overkill
ha fent, akkor addig nem fújod ki, míg majdnem fel me álltál
kell a hasűri nyomás a törzs stabilitáshoz.
Mielőtt megindulsz lefelé, gondolj arra hogy búvárkodsz és most le kell merülni.
Telipofa, nagylevegő bendőbe, has megfeszít 'oszt haddszóljon.

Káposztás, zabos, tojásos ételt ne egyél lábedzés előtt, mert a levegő ki akar szökni és ha felül nem tud, akkor alul fog meglógni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154221) Tamoo válasza gyuri860213 (#154190) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Dobjál már fel egy videót a 125kg-s kábeles evezésről is. :D Nekem múlthéten 50kg-val sikerült kinyírni a derekam.

(#154222) gyuri860213 válasza Zola007 (#154192) üzenetére


gyuri860213
tag

Faszerdo😁
https://www.google.hu/amp/s/makeagif.com/amp/jjVnkG

(#154223) Ļantos válasza CptAdamica (#154218) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Fokozatosan, de csak akkor kezdesz el kifújni mikor már majdnem felálltál. Aki azt mondta, kezdd el kifujkászni amikor lent vagy a súllyal, mondd meg neki, hogy idióta, azt üzenjük.

Tamoo

Hogy evezel? Függőleges felsőtesttel csak karral hátrahúzva nekem 75 megy 8-10 ismétléssel, de ha előredőlök és testből is húzom hátra a fogantyút majd karral fejezem be akkor megy a 100 is. Gyuri jobb kondiban van mint én, mehet neki a 125 így. Függőlegesen maradva viszont elég komoly lehet a 125 :B

[ Szerkesztve ]

(#154224) CptAdamica


CptAdamica
veterán

(#154220) Zola007, (#154223) Ļantos Értem, köszönöm! :) Az ilyen nagyon fingós dolgokat próbálom elkerülni, hogy baleset legyen. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#154225) gyuri860213 válasza Tamoo (#154221) üzenetére


gyuri860213
tag

Csak jovo kedden tudok legkozelebb, kovetkezo hatazas...
de ahogy irtam ez nem annyira szep es szabalyos meg, probalok beleerosodni, amugy kicsit bedolbe csinalom en is, nem egyenes hattal, igy jobban nyulik erzem a hatamat. De csinalok vidit, rohogjetek😉

(#154226) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#154222) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LOL ;]

https://utdetailing.hu/

(#154227) Ļantos válasza gyuri860213 (#154225) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Úgy is lehet rendesen dolgozni ha előredőlsz, sőt. Hasonló izmokat mozgat meg mint felhúzásnál. Fogantyúval szoktam csinálni, illetve a húzódzkodást stimuláló gépról leveszem a rudat és széles fogással, persze akkor kisebb súllyal birom.

(#154228) Tamoo válasza Ļantos (#154223) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Próbálva nem belecsalni. 50-nél tudok többel is :D viszont múltkor sajnos sikerült már annyival odaverni a derekamnak. Amúgy is vacakol, alapvetően próbálom kímélni.

[ Szerkesztve ]

(#154229) Apollyon válasza Tamoo (#154228) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így deréktémában: ágyad rendben van? Rendes matrac ami megfelelően tart és nem süppedős?
Illetve milyen pozícióban alszol? Nekem azóta nincs igazából derékgondom amióta az oldalamon igyekszem aludni, nem pedig hason fekve.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154230) Tamoo válasza Apollyon (#154229) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Valamennyire süppedős, de elvileg keményebb fajta memóriahabos. Egyébként kellene valami jobb, mert ez sem az igazi. Előző szar hepehupás volt már, decemberben cseréltem le, de ez sem az igazi. Úgy néz ki muszáj lesz mélyebben zsebbe nyúlni, mert valóban van köze a derék nyűglődésemhez a sok ülőmunka mellett.
Mindenféle pozícióban alszom. :D

[ Szerkesztve ]

(#154231) Apollyon válasza Tamoo (#154230) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Állítólag én sokat forgolódok álmomban, így nálunk a memóriahabos matrac szóba se jöhet. Nekünk hideghabos van már, állítólag ez a legjobb technológia. Ha ki tudod próbálni, tedd meg. Javaslom hogy 14-16 centi vastag legyen a matrac legalább vagy még nagyobb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154232) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Ismerosomnek szeretnek tanácsot kerni. Problemai vannak a tartasaval, az egyenes hatizmait kellene erositeni. Tudtok irni par gyakorlatot, mivel tudna erositeni? Foleg a felso szekcioval van problema, a dereka fele eleg jo a helyzet.
En evezesre gondoltam, mint gyakorlat, de ha tudtok meg gyakorlatot ra, megköszönöm:))

Üdv

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#154233) Tamoo válasza Apollyon (#154231) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most csak ilyen olcsó fajta van. [link]
Azért ezek a marketing "szakemberek" se semmik. :D Az árstratégia illetve a leírás is eléggé valóságtól elrugaszkodott.

[ Szerkesztve ]

(#154234) marked one94 válasza DrDobos (#154232) üzenetére


marked one94
őstag

Gerinc jóga, úszas vagy egy gyógytornász lehet nagyobb segitseg mint a kondizas.

You'll Never Walk Alone

(#154235) rwin5 válasza marked one94 (#154234) üzenetére


rwin5
őstag

:K gyógytornász talán a legjobb, úszásnál sem feltétlen jó az összes gyak.

am itt szegeden 5-6e huf/ alkalom magán helyen a gyógytorna, de nekem egyedül akkor javult a derékfájdalmam mikor oda jártam, és azt mondták ennyiért nem is sok :DDD

(#154236) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. 16/8 kaja, alacsony ch kaja, magasabb zsír,. ,,ketogénszerű" étrend. Miért van az, hogy rengeteget áll a szerszám, szétdurranok néha, de kurva jó érzés, erőszintem az egekbe. :K Nem szedek semmi tablettát, tápkiegészítőt. Ha alacsony a ch megnő valami hormonszínt az emberbe? 40 múltam de kurva jó érzés, 20 évesen nem voltam ilyen aktív. :C Biztos kapok valami energiát valahonnan. de fasza nagyon. :C

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#154237) Tamoo válasza mayday00 (#154236) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#154238) patex1983 válasza mayday00 (#154236) üzenetére


patex1983
őstag

A zsírok alapvetően hozzájárulnak a tesztoszteron termeléshez. Ehhez lehet köze szerintem.

X

(#154239) mayday00 válasza patex1983 (#154238) üzenetére


mayday00
őstag

Meg gondolom az inzulinszínt, alacsony. Ez is közrejátszik. Cserébe a szervezet energiát ad, jó közérzetet, boldogságot, nyugalmat, meghálálja. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#154240) mike1334 válasza mayday00 (#154239) üzenetére


mike1334
veterán

Pont tegnap olvastam egy cikket arról, hogy az alacsony szénhidráttartalmú étrend hosszú távon mennyi betegség kialakulását idézi elő...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#154241) mayday00 válasza mike1334 (#154240) üzenetére


mayday00
őstag

Én múltkor azt olvastam, hogy megtalálták Atlantiszt :B Meg hogy a föld lapos és erre is van bizonyíték. :K Be tudják bizonyítani. És még sokminden mást is olvastam.. :B Michael Jackson nem halt meg, csak megjátszotta a halálát. Látták tupacot is, felismerték. :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#154242) mike1334 válasza mayday00 (#154241) üzenetére


mike1334
veterán

Na az is szuper..mondjuk ezt a kutatást a who rendelte meg, de lehet kamu attól még :P
Az a lényege, hogy zöldségből és gyümölcsből nem tudsz elég rostot bevinni...egyél szénhidrátotok, de az teljeskiőrlésű kenyér/tészta vagy zabkása legyen.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#154243) mayday00 válasza mayday00 (#154241) üzenetére


mayday00
őstag

A rák nem más mint c vitaminhiány. Másik szerint b vitamin hiány. 3. kutató szerint kevés sót eszünk ezért alakul ki a rák. Norbi szerint más miatt. Lenkei szerint mindenki faszságot mond, mega dózisú vitamin kell. így nem leszel rákos. Tihanyi szerint, vénásan kell a c vitamin ez megöli a rákot. :B Meg vasalódeszka kell hozzá, és meggyógyulsz. Dagadt amerikaiak szerint mindenki baromságot mond, cukrozott mogyoróvaj kell, lekvárral, fehér kenyérre, rá chips. De ne egyél kókuszsírt, mert meghalsz tőle. :K Magyarok szerint ne egyél tojássárgát, mert halálos méreg, de krumplit, kenyeret...(Kenyér nem más mind ragasztó. Liszt+víz˛=csiriz. Nagyon erős tapétaragasztó) Régen evvel ragasztottak. Azt lehet enni.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#154244) Apollyon válasza patex1983 (#154238) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A zsírok a tesztoszteron termelést nem éppen csökkentik? Elvileg pont, hogy a súlyzós edzés növeli.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154245) Zola007 válasza mayday00 (#154241) üzenetére


Zola007
veterán

Én meg azt, hogy no gain no pina
A fizikai munka során történő energiatermelés pedig elsősorban szénhidrátokra épül. Nyilván itt nem 12 sorozat "kiforgatott bal kisujjas csigás harántbicepsz brachialis középső rétegére" nevű gyakorlatra gondolok.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154246) patex1983 válasza Apollyon (#154244) üzenetére


patex1983
őstag

Elméletileg nem, sőt!
Igaz most csak egy builder-es cikket találtam,deaz egyik pont ebben is a zsírok szerepe:
https://m.builder.hu/a-termeszetes-tesztoszteron-fokozas-tizparancsolata-a991

X

(#154248) whitezo88 válasza j0k3r! (#154247) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Wow ez jó oldal. Kitér az anabolikus ablakra is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.