Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153601) Deck válasza zapikanka (#153597) üzenetére


Deck
titán

Hát ez szo*ás :/ Akkor soha többet edzés? :/ Vagy mit mondtak ezzel kapcsolatban?

PS5

(#153602) Jim-X válasza zapikanka (#153597) üzenetére


Jim-X
őstag

A tesomnak volt. Nem komoly mutet es neki azota semmi baja (evtizede volt kb.) Most volt 3 eves a kislanya :K

A játék az nem játék!

(#153603) Woodslave válasza kicsiogre (#153600) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez tökre igy van de lehet ez a gyenge pontom. Meg a mell :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153604) MATEO6600 válasza zapikanka (#153597) üzenetére


MATEO6600
őstag

Itt rengeteg tapasztalat fellelhető, és az (L:http://edzovalaszol.hu/)új oldalán(/L) is. Érdemes rákeresni a problémádra, sokan osztanak meg hasznos infókat.

(#153605) kicsiogre válasza Woodslave (#153603) üzenetére


kicsiogre
tag

Fogad fel angel mestert személyi edzőnek és minden eredményed jó lesz , meg nyárra fullos szálas formád lesz. ☺

(#153606) Woodslave válasza kicsiogre (#153605) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem szeretem a pacalt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153607) neophyte79 válasza kicsiogre (#153600) üzenetére


neophyte79
tag

Mert te aztán sokat értesz hozzá. :U
Persze, az orvos a hülye. Wood értékei pedig csak a placebó fehérje miatt csillagosak már régóta...

Győzködjétek csak egymást a sok fasságról, okosak vagytok. ;)

(#153608) Angel2014 válasza Woodslave (#153606) üzenetére


Angel2014
addikt

Pedig milyen jó is az...nézd csak meg a fehérje makróját...és most viccern kívül mondom nem lehet túl egyhangú az étkezésed? Lehet ez okozza a vérképp eltérést? Nem lehet egy kis ketogén vagy pacal diéta rendbe tenne?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#153609) Woodslave válasza Angel2014 (#153608) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem annyira egyhangú most. elég sokat eszek félre az utóbbi hónapban, nem is nagyon nézem. 3 kaja nagyjából fix hétköznap. Vacsora meg amit főz asszony otthon.

de valszeg a tojást nem bírom ebben a mennyiségben mert amúgy zsírt nem nagyon eszek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153610) kicsiogre válasza neophyte79 (#153607) üzenetére


kicsiogre
tag

Mar elnézést én odairtam hogy SZERINTEM, nyilván valami miatt nem jó az értéke utánna kell járni én azt mondom hogy nem hinném a fehérjétöl, persze menjen járjon utánna mi a gond mert ezzel nem jó játszani. Ja édesapám itthon dializált hosszu évekig ezért sok mindent megtanultam a betegségröl.

(#153611) Zola007 válasza Woodslave (#153609) üzenetére


Zola007
veterán

itt már nem segíthet más, csak a Tihanyi ► [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153612) kicsiogre válasza Zola007 (#153611) üzenetére


kicsiogre
tag

Vagy a piocás ember.

(#153613) Woodslave válasza kicsiogre (#153612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Annyira nem vagyok izmos hogy beledögöljek szóval ezt meg kell oldani ha lehet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153614) flash- válasza Woodslave (#153613) üzenetére


flash-
veterán

ha jól emlékszem írtad a magas Trigliceridet,koleszterint.
ezek csökkenni fognak ha olaj helyett zsírban(leginkább kókuszzsírban) főzöl,illetve ha a ch bevitelt csökkented 50 körülire,ha jóval magasabb akkor felezd esetleg először...
és felejted margarint, meg a többi feldolgozott élelmiszert
ezeket ugyanis kutatások alapján nem a fehérje növeli hanem a nem megfelelő zsírok,sok ch bevitel
én a fehérjét nem bántanám első körön ha a tskilónkénti 2g megvan ...

én ezt ajánlom:
https://www.tenyek-tevhitek.hu/

https://adamsapsite.wordpress.com/

nekem bevállt..
minden értékem normális lett mióta alacsonyabb ch-n,és normálisabb zsírbefitelen vagyok(najó a látásom nem javult ugyanugy -7-es a szemem...()

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#153615) HussarF válasza flash- (#153614) üzenetére

(#153616) flash- válasza HussarF (#153615) üzenetére


flash-
veterán

hát köszi...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#153617) neophyte79 válasza kicsiogre (#153610) üzenetére


neophyte79
tag

Én meg azt írtam oda, amit láttál. ;)

(#153618) Woodslave válasza flash- (#153614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Életmód váltó Pistikenek biztos nagyon jó tanács de én most 10 éve edzek túlnyomó részt a kaját is tartva.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153619) kicsiogre válasza Woodslave (#153618) üzenetére


kicsiogre
tag

Úgyis kell csináltatnom egy teljes labort ( a fő betegségem szarakodik ) kiváncsi leszek milyen értékek lesznek , Ami most készült múlthéten hétfőn sürgéségin pár érték nem jó de semmi komoly.

(#153620) flash- válasza Woodslave (#153618) üzenetére


flash-
veterán

jogos...

sorry, én nem tudtam mióta edzel,stb...
(én csak segítő szándékkal írtam,de akkor tárgytalan)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#153621) David75 válasza flash- (#153614) üzenetére


David75
őstag

"én a fehérjét nem bántanám első körön ha a tskilónkénti 2g megvan ..."

Nyilván olvastam erről ezer helyen ezer számot. Valahol 1g/lbs, valahol 1g/kg valahol 2g, valahol meg tiszta izomtömeg alapján ugyan ezek amit mondjuk úgyse fogsz kiszámolni pontosan. Szóval a kérdésem nem csak hozzád, hogy itt azért elég sokan vannak akik tapasztalatból tudják ezeket, mi az igazság? Én például egy ideje nem számolok kalóriát, megeszek 500g csirkemellet vagy marhát vagy halat naponta az 125g fehérje plusz ahhoz még hozzájön az a kevés ami van a zöldségekben meg a köretben. Így akkor nem kell fehérjét innom.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#153622) Zola007 válasza David75 (#153621) üzenetére


Zola007
veterán

Meglátásom szerint az emberek nagy része nem azért iszik fehérjeturmixot, mert nem bírja kajából bevinni, hanem mert divat és finom.

Mikor múltkor felmerült a teremben az igyak-neigyak fehérjét téma és jött Szusztapista, hogy "Fehérjét inni kell minden nap, tejsavó az alap", akkor én csak annyit kérdeztem, hogy akkor is innál minden nap egyet, ha nem karamelles tejcsokitorta íze, hanem tehénszar íze lenne?
Na erre mély csend volt a válasz.
Láttam a szemében, hogy a két agysejt nem bír egymással dűlőre jutni, így inkább nem szól semmit.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153623) MATEO6600 válasza Zola007 (#153622) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én 3-4 hónapig fehérje shake (sőt minden tapkieg) szüneten voltam, és érezhető volt a változás. Na persze nem formára vagy teljesítményre mert azokban semmi sem változott, de észrevettem hogy például megnőtt az édesség iránti sóvárgásom. A szervezetem már hozzászokott a mindennapos édes ízekhez a napi shake miatt, és a megvonása után is kívántam. Nem rég vissza is álltam a fogyasztására kizárólag e céllal. Egyrészt olcsóbb mint csokit és egyéb hülyeséget venni, másrészt nincs benne cukor így kevésbé egészségtelen is.
Na persze ezelőtt én is 6 évig ittam rendszeresen, mert nagyobb volt tőle a karom meg kéccázzal guggoltam tőle. De szerencsére ebből már kinőttem.

(#153624) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Itt valaki otthon van a futopadokkal kapcsolatban? Mire érdemes figyelni vagy milyen markak a bevalltak?

Elore is koszi :W

You'll Never Walk Alone

(#153625) Apollyon válasza neophyte79 (#153607) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát amúgy ha egy orvos azt mondja, hogy a fehérje vesebetegséget okoz, akkor az tényleg egy telibevágott kretén...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153626) Apollyon válasza Zola007 (#153622) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ja mondjuk amióta 1 perc sétára van tőlünk a terem, én se erőltetem a tejsavót, inkább bele szoktam főzni a zabba, hogy valami mást is egyek a szokásosokon felül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153627) medica válasza marked one94 (#153624) üzenetére


medica
senior tag

A drága, ezért jobb teremben futni nem otthonra venni. Amúgy meg jobb a szabadban futni.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#153628) kk831228 válasza marked one94 (#153624) üzenetére


kk831228
addikt

Nincs értelme... Ruhaszárítónak fogod használni akár egy szobakerékpárt... :B

Inkabb fuss a szabadban. Vagy próbáld teremben egy hónapig... ;)

Vegyél noe. álus futócuccot és irány a szabad... ;)

Én szoktam futkározni, de ha lenne rá pénzem akkor sem vennék...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#153629) Apollyon válasza medica (#153627) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek.
De ha lenne rá pénzem, én tuti vennék otthonra, és bár utálok futni, gyalogolni azért jó rajta, mondjuk emelkedőnek felfelé. Asszony meg szeret futni, szal...
Mennyibe is kerülhet ilyen gép? 3-4 kiló biztos van, és néha azért karban is kell tartani...

Ha van az edzőteremben és nincs messze, azért jobb ott, mint ilyenkor a szabadban. Pláne hogy most eléggé szennyezett a levegő.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153630) marked one94 válasza kk831228 (#153628) üzenetére


marked one94
őstag

Nem nekem lenne, ismeros feleségének. Jár futni csak telen nem szeret a hidegbe meg a sotetbe eljárni.

Én meg a futas ket kulon vilag max bicajozni oreg vagyok en mar a futáshoz :C

You'll Never Walk Alone

(#153631) medica válasza Apollyon (#153629) üzenetére


medica
senior tag

Légszennyezettséget érdemes nézni aki városban fut. Épp most indulunk, itt jó a levegő pedig belváros (schönbrunn), kicsit hideg (csősál, csőlátás, stb), sok szintezés, murva, 12km. Aztán zuhany és mehet a gyúrás. Otthon is van már sok helyen rekortán városokban, kivilágítva... persze erdő-hegy jobb.
marked: a hideget simán megszokod, téli futócuccba kell fektetni (nem pénz). Gázspray nem árthat ha necces környék, bár inkább pszichés segítség csak.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#153632) kicsiogre válasza Zola007 (#153622) üzenetére


kicsiogre
tag

Én mondjuk az ár miatt iszom, egy adag 80-90 forint ez tartalmaz 20 gramm fehérjét, 100 gramm hús 130 forint. 40-50 forintot sporolok egy adagon mivel az anyagi lehetőségeim korlátozotak számit az ilyen apró tétel is ( egy hónapra 4 adaggal számolva már 6000ft) meg a turmix nem nyomja a gyomrot ugye nekem kivan tágulva a régi zabálásoktol vissza kell állnia. De a fő ok a pénz.

(#153633) S e t h válasza kk831228 (#153628) üzenetére


S e t h
nagyúr

Két szobakerékpárt és egy spinninget hajtottam szét az elmúlt években.
Néhány ezer km is van a hagyományos biciklimben, de kint tekerni meg olyan mint túlélni a dzsungelben, párszor majdnem félárva lett az utódom.
Persze ehhez az is kell, hogy felém nincs nagyon kiépülve a biztonságos kerékpározáshoz megfelelő infrastruktúra.
Futás oké, bár ritkán művelem. Spinning alatt viszont lepörög egy sorozat aktuális epizódja, nálam le van amortizálva egy szobabicikli, spinning 1-2 év alatt, bár aláírom, hogy sokan valóban megveszik nagy elhatározással, aztán a pók nem győz rajta összkomfortot berendezni rajta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#153634) neophyte79 válasza Apollyon (#153625) üzenetére


neophyte79
tag

Na, még egy értelmes hozzászólás a Body Builderen és egyéb szarokon nevelkedett fórumtárstól. Biztos rengeteg tapasztalatod van az ügyben. Amennyiben Bunny és a hasonló reklám embereknek a véleménye annak számít a témában...
Ahol a profit a lényeg és az, hogy eladjanak mindent, te pedig megvedd.

De még egyszer hangsúlyozom, engem nem érdekel ki mit gondol, mit hisz valósnak. Senkit nem fogok győzködni, higgy amit akarsz, vagy higgy valamit, amit tudni vélsz.

(#153635) Zola007 válasza marked one94 (#153624) üzenetére


Zola007
veterán

Ne vegyél törölközőszárítót
Normális otthoni pad 300+, használtan is 200+ és akkor még ott van, hogy mennyire zavarja a szomszédokat, ha társasház.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153636) Zola007 válasza S e t h (#153633) üzenetére


Zola007
veterán

én is vennék otthon ra spinninget, csak nincs hely neki, konyhába csak nem rakom :)

én teremben 2 dolog miatt szeretek kardiózni
1, unok 1 gépet , általában spinning, futópad, elliptikus egymás után
2, nem otthon van izzadtságszag :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153637) Apollyon válasza neophyte79 (#153634) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lol, pont utána írtam, hogy nem igazán nyomok már whey-t, de ne is törődj vele :DDD

A sárgalapos bűnbandával kapcsolatban meg csak úgy meghintem, hogy már szerintem én utálom itt a legjobban, szal ez is mellé ment.

Btw a személyeskedéseddel marhára nem cáfoltad meg az állításomat, de olvasva a többi hozzászólásodat, nem is lehet tőled sokat várni a rage posztjaidon kívül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153638) neophyte79 válasza Apollyon (#153637) üzenetére


neophyte79
tag

Ha tudnád ki vagyok, nem is lennél meglepődve. ;)

Ne is várj, csak kevesebbet. :P ;]

Szerk: nem is akarok semmit sem megcáfolni.

[ Szerkesztve ]

(#153639) Apollyon válasza neophyte79 (#153638) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te valaki olyan vagy, aki leginkább offenzív, de semmiképpen sem konstruktív kb. semmilyen témában. Szal ja, nem várok.

De hogy én legalább konstruktív legyek: találkoztam már nem egy olyan dokesszel, akinek volt némi fogalma az egészséges táplálkozásról, szal nyilván nem mindenki csak arra van kihegyezve hogy gyógyszert felírjon, de ez a fehérje dolog a vesével elég rideg... :D Ez csak egy jó példa arra hogy az értelmes orvosok nagy része már elhúzott külföldre pincérnek. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153640) neophyte79 válasza Apollyon (#153639) üzenetére


neophyte79
tag

Így van egyébként, én nem értek ehhez a témához, csak azért járok ide, hogy okoskodjak. :K

(#153641) m3tr0 válasza neophyte79 (#153640) üzenetére


m3tr0
senior tag

Mondjuk ezért kár koptatnod a billentyűzetet. :U
Nem mellesleg baromi idegesítő is a stílusod.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#153642) marked one94 válasza Zola007 (#153635) üzenetére


marked one94
őstag

Magamnak nem vennek mert utalok futni.

Masik voltam csontkovacsnal múlthéten a verseny előtt csavo ugy helyre rakta a dolgokat hogy azota bicepsz fajdalmam meg a terdfajas is elmult. Volt hogy meloba lekellet guggolni valamiert kulon keszultem ra hogy ez szar lesz most semmi mint egy macska ugy ugralok.

You'll Never Walk Alone

(#153643) neophyte79 válasza m3tr0 (#153641) üzenetére


neophyte79
tag

Akkor nem kell olvasni és nem áll fenn a probléma. ;)
Skippeld, olvasd inkább Angel agymenéseit.

(#153644) HussarF

Nekem aerobnak ez a lépcsőzés jött be nagyon. Érzem tőle a vádlimat is rendesen. Bár nem vagyok naiv, vádli hipertrófiát én már semmitől sem várok, még a gogsztól sem, de azért a remény mindig ott pislákol :DDD

(#153645) Apollyon válasza HussarF (#153644) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A lépcsőzést milyen magas lépcsőfokokon csinálod?
Mert nekem 10 perc alatt se úgy kifáradna a lábam, hogy összecsuklanék mint egy zsák trágya :D

Ezzel szemben futógépen enyhe emelkedőre állítva meg másfél órán keresztül is tudnék menni vagy tovább is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#153646) HussarF válasza Apollyon (#153645) üzenetére

Normál lépcsőfokon, ami a lépcsőházban van. A 4 emeletes panel pincétől a tetejéig 5 és fél szint. Tempós sétával kb. 1 perc a menetidőm felfelé, 40 mp lefelé. El szoktam fáradni, de azért nem esek össze. Van hogy 45 percet tolok rajta, de sokszor inkább csak fél óra körül.

(#153647) mike1334 válasza marked one94 (#153642) üzenetére


mike1334
veterán

Rendes csontkovács hónapokra rendbe tud tenni akár egy alkalommal is. Én régebben jártam hátfájás miatt egy sarlatánhoz (ideig óráig az is jó volt, de semmi tartós), de aztán találtam egy ex sportoló srácot, na, ő rendberakott szépen, nem is volt drága és egészségpénztári kártyát is elfogadtak. Ja és nem lehúzós volt, mert mondta, hogy most egy ideig felesleges mennem, csinálgassam a gyakorlatokat, amiket mutatott (na ez elmaradt). Jövő év elején lehet elnézek megint oda, úgyis rohadt sok szabadságot viszek át.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#153648) mike1334 válasza HussarF (#153646) üzenetére


mike1334
veterán

Biztos boldog minden kisnyugdíjas meg több műszakban dolgozó, hogy a délutáni szunyókájuk idején hallgathatják, hogy végig dübögsz ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#153649) HussarF válasza mike1334 (#153648) üzenetére

Sokáig ez tartott vissza, pedig már évek óta ezt szerettem volna csinálni. De aztán felvettem egy puha talpú cipőt meg nem ugrálok a lépcsőn és szerintem senkinek nem lehet panasza, egyáltalán nem vagyok hangos.

(#153650) kicsiogre válasza marked one94 (#153642) üzenetére


kicsiogre
tag

Megkérdezhetem mennyibe került? Mert gondolkodok rajt ha helyrejön a hátam el kénne menni lehet segitenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.