Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153351) neophyte79 válasza rwin5 (#153337) üzenetére


neophyte79
tag

:C
Köszönöm, ez bearanyozta az estémet. ;)
Indulok is egy kis gyógyszerért.

(#153350) aelod dehogy csodálkozom. :U Épp ez volt a cél. Nem segíteni jöttem, nem is fogok. Megtartom magamnak, amit megtanultam.

(#153349) Ļantos ámen. :K Ja még valami. Irigy? Kire? Arra, hogy bárki izmos itt? Abból már kinőttem, nektek van bizonyítási kényszeretek, nem véletlen linkelitek a képeket. Na, menjetek aludni, biztos elnyomott a mese benneteket, meg kellett kicsit forgatni a kerekeket és elfáradtatok.

(#153348) Angel2014 osztán' rólad mi a hiteles, amikor annyit hazudtál, mint 3 politikus?

[ Szerkesztve ]

(#153352) neophyte79 válasza Ļantos (#153349) üzenetére


neophyte79
tag

Az én történetem nem 2 évre nyúlik vissza, csak hogy tudd. ;)

(#153353) flash- válasza Angel2014 (#153346) üzenetére


flash-
veterán

ezúton is Gratula és nagy respect!
szép munka!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#153354) Zola007 válasza neophyte79 (#153330) üzenetére


Zola007
veterán

nem esik rosszul, mert nem igazán érdekel
tudom mit tesz a Met

mivel se nem hat, sem nem szabályozódik a hasnyálmirigy fajlagos inzulintermelési kapacitására/által, ezért általánosságban nem igaz amit írsz
pont ezért írják gesztációs diabetesben, ahol nem a hasnyálmirigy termelése hanyatlik, hanem extrém méretűre ugrik az IR 2-3 hónap alatt

HgA1c - simán lehet valaki inzulinrezisztens normál értéke mellett is
az IR-nek nagyon sok manifesztációja van, ebből csak egy a magas HgA1C.

kisebb IR alatt nem feltétlen magas az értéke, de pl. társult reaktív hipoglikémia esetén gyakran jobb HgA1C értéke van a páciensnek, mint az egészségeseké, mert a hiperinzulinémia alacsonyan tartja, amennyiben nem eszik orbitális adagokat az illető vagy éppen ritkán, főleg ha low-carb diétán tartják.

Ha valaki kövér és 2x eszik naponta, akkor 6-8 óránál is több telik el két étkezés között, gyakorlatilag kiátlagolhatja a magas értékeket, mert éhezési periódusban van a szervezet órákon keresztül és glikohemoglobin átlagértéket mutat, hiába van kaja után 35-ös cukra 30 percen keresztül, ha utána 6 óráig 5-7 körüli. De az a 30 perc meggyötri a hasnyálmirigyet mint Rocco a szűzlányt.

Én anno 2000-3000 kcal ebédeket ettem és normális HgA1C-m volt (meg 60 kiló túlsúlyom). Just sayin'

Egymáshoz viszonyított és indukált értékeket nézünk, egyébként pedig problémát és tünetegyüttest kezelünk, nem laborértékeket.

Másodsorban nem írok több értéket, mert nekem elég annak a szakembernek a véleménye, akiére adok.

Valószínűleg képzettebb vagy endokrinológiából, mint én, ugyanis én nem ezzel foglalkozom, csak a stílusoddal vannak bajok.
Lehet, hogy az enyémmel is, de az az én bajom, de részemről lezártam a diskurzust (no offense, csak nincs rá időm)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Az azért kiemelném így a végére, hogy ez nem a "Belgyógyászok ide!" topik, de nyithatsz egyet nyugodtan, biztosan lenne rá érdeklődő.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153355) Woodslave válasza Zola007 (#153354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De arra legyen már időd hogy megírd emelhetek a guggolas súlyon ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153356) Zola007 válasza Woodslave (#153355) üzenetére


Zola007
veterán

megírtam vazze, de most látom, hogy lehalt 408 time-outtal
másnak is sz.r amúgy a PH Chromeban vagy egyedi hiba?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153357) Woodslave válasza Zola007 (#153356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csak kifogás :(

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153358) Zola007 válasza Woodslave (#153357) üzenetére


Zola007
veterán

Nem-e hiszed-e? ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153359) Xelo válasza Zola007 (#153358) üzenetére


Xelo
addikt

rosszlányok.hu :DDD

(#153360) aelod válasza Zola007 (#153358) üzenetére


aelod
veterán

Nem szereti a stílusod a szerver ;]

Xelo

Nem ér rá ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153361) Woodslave válasza aelod (#153360) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C #nemerekra

De sztem még ezt is direkt csinálta :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153362) aelod válasza Woodslave (#153361) üzenetére


aelod
veterán

Alap. 😊

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153363) neophyte79 válasza Zola007 (#153354) üzenetére


neophyte79
tag

Erre még válaszolok.

A hasnyálmirigy inzulintermelésére csak a szénhidrát és bizonyos aminosavak képesek elválasztó hatással lenni. A terhességi diát tudom, van amikor a szülés után sem múlik el.
Az átlag vércukrot nem kevertem az IR-hez, nem is értem honnan szedted. IR-t diagnosztizálni glikolizált vörösvérsejt méréssel nem lehet, hiszen az IR lényege, hogy beesik a cukor egy idő után, ami 2-esben nemigen, éppen azért lesz magas az átlag.

A hg1ac értéke IR-ben sem lehet annyira alacsony, mert relatív értéke a ténylegesen nagyjából állandó vc szinthez képest elenyészően kevés. Meg azért valljuk be, 3-as vc értékkel órákon át nem túl nagy öröm az élet, de tudok neked mutatni 2.5-ös hg1ac értéket...ha érdekel.

A stílusod és az enyém olyan, amilyen. Téma zárva.

[ Szerkesztve ]

(#153364) aelod válasza neophyte79 (#153363) üzenetére


aelod
veterán

Most már érdekel, hogy egy ciklikus ketogén miért olyan gáz szerinted? Érthetően magyarázd el, hogy értsem is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153365) neophyte79 válasza aelod (#153364) üzenetére


neophyte79
tag

A ciklikussal nincs nagy baj, ha valóban betartod a 60-70 gr fehérje, 30 gramm ch szabályt ( a többi zsír, céltól függően, hogy fogyni akarsz vagy sem), különben nem igazán lesz ketó. Töltési napon pedig maximum 20-30 gr zsír és inkább ch, moderált fehérjével.

Az állandósult ketó vág haza évek alatt, és onnan nehéz a visszaút.

De én nagyon rossz ötletnek tartom a ketót, rengeteg mellékhatása lehet, ami csak akkor derül ki, amikor nagy a baj.

De mint mondtam neked, ez teljesen ember függő. Van aki évtizedekig bírja a ketót, de mások hamar kinyúlnak.
Sokkal veszélyesebb az immunrendszer elnyomására gyakorolt hatása, mivel a ketó immunszupresszív hatással bír.

[ Szerkesztve ]

(#153366) gyuri860213 válasza neophyte79 (#153299) üzenetére


gyuri860213
tag

2 napig nem olvasok aztan nem gyozok csodalkozni😉
Elarulod mibol gondolod hogy ugrott a hormon haztartasom!? Abbol a 3 hsz-bol vontal le ilyen kovetkeztetest amit a hizasrol irtam? Vagy talalkoztunk szemelyesen? Szerintem arra emlekeznek😄 Johet privatba is ha nem akarod tovabb borzolni a kedelyeket. Koszi.

(#153367) neophyte79 válasza gyuri860213 (#153366) üzenetére


neophyte79
tag

Szia.

Én üzentem az egyik fórumtárssal annak idején, de nem nagyon fogott meg a dolog. ;)

(#153368) gyuri860213 válasza neophyte79 (#153367) üzenetére


gyuri860213
tag

Szia.

Az az üzenet elég ködös volt, valami olyasmi hogy keressek egy Béla nevű embert de hogy miért és milyen témában az nem volt világos így nem mentem bele. De ha te vagy a megadott cím mögött akkor rádírok :)

(#153369) m3tr0 válasza neophyte79 (#153351) üzenetére


m3tr0
senior tag

Tehát nem segíteni vagy itt,hanem csak trollkodni.
Elköszöntél kb. négyszer de még mindig itt okoskodsz és osztod az igét a magaslóról. :C
Bravo.

Bizonyítási kényszerünk van? :DDD
Elnyomott a mese bennünket?!?!? WTF? :D

Te mit szívsz? Adjál már nekem is,jó cucc lehet. ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#153370) David75 válasza neophyte79 (#153365) üzenetére


David75
őstag

Te Jedi vagy? Mennyi a midichlorián szinted? ;]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#153371) neophyte79 válasza gyuri860213 (#153368) üzenetére


neophyte79
tag

;)

(#153369) m3tr0 valaki kicsit mögé lát annak amit írok? Nahát, akadnak itt értelmes emberek? :)

[ Szerkesztve ]

(#153372) HussarF válasza neophyte79 (#153371) üzenetére

Jajj, annyira nem akartam hozzád szólni, de most már úgy érzem muszáj... Én elhiszem, hogy okos vagy, sőt még meg is emelem a kalapom a teljesítmény előtt, hogy te önerőből így kiművelted magad. Úgy tűnik magával az agykapacitással nincs nálad probléma. Én ajánlanám, hogy akkor szerezz róla papírt is, akár orvosi egyetem vagy valami hasonló képzésen.
Viszont nagy baj, hogy nem veszed észre azt, hogy mi veled a komoly probléma. Miközben ordít rólad és mindenki más látja. Talán a pszichológiában is ilyen alapossággal kéne elmerülnöd és rájönnél. Vagy csak simán szakemberrel kéne beszélned, egy pszichiáterrel.
De most komolyan, te annyira szeretnél megfelelni ennek a topiknak, meg olyan nagyon belegázoltak itt az önérzetedbe, hogy te évekig tanultál, hogy aztán visszatérhess, hogy revansot vehessél? Miközben a tagok elismerésére ácsingózol?
Miért akarod ennyire olyan emberek elismerését, akiket sosem láttál és egyetlen kapcsolatod velük, hogy egy nagyobbára feszültség levezető fórumban láttad a hozzászólásaikat? Talán tényleg hasznos tagja lehettél volna itt a topiknak, ha nem lennél ilyen durván sérült, de az önbizalomhiány meg a bizonyítási kényszer egy olyan extrém esete vagy, hogy tényleg orvosi segítségre szorulsz. És, te is jól tudhatod, hogy ez nem az a topik, ahol pátyolgatni fogják azokat, akik nem bírják kezelni, ha kapnak néha egy gyomrost.
Bízom benne, hogy ha volt excsajod, aki kidobott a hülyeségeid miatt, akkor azt nem zaklattad ilyen durván utána, hogy "bizonyíthass" neki, mert akkor börtönbe is kerülhetsz. Beteg vagy, de tényleg és minél hamarabb felismered, annál jobb lesz neked.

[ Szerkesztve ]

(#153373) flash- válasza HussarF (#153372) üzenetére


flash-
veterán

Volt egy betegsege, kiguglizta, esetleg utana kerdezett, megprobalta, szerencseje volt, bejott.. Ennyi..
Attol még nem vegezte el az orvosit, nem lett orvosi tudasa, nem ismeri az osszefuggeseket mert nincs meg az a tudasa.. max osszeollozott masok irasaibol, dokumentacioibol egy s mast.. Attol még senki nem lesz szakértő kulonben nem kellene egyetemet végezni az orvosoknak:)
De azért ó azt hiszi jobban tudja a dolgokat, mint a Péterfy korhaz urulogus phd főorvosa akitol volt szerencsem megkerdezni ezt a vese fehérje dolgot..
(orszagszerte elismert hires szakember)

De ő akkor is jobban tudja🤣🤣

Voltak itt jó forrasbmegjelolesek, hivatkozasok cocroach meta analizisekre de szerinte ezek fizetett kutatasok..
Bezzeg a wikipedia amire ó hivatkozott fentebb! Na az ám a mérvadó😀

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#153374) Zola007 válasza flash- (#153373) üzenetére


Zola007
veterán

ha nincs mikroalbumin-uria, akkor nem valószínű, hogy baja lesz a sok fehérjétől (mondjuk ettől még pocséklás)
azt most nem tudom, hogy háziorvos kérheti-e,
de aki gondolja, kérdezzen rá legközelebb, ha beutalót kap laborra, mert nem kell hozzá semmi, sima vizeletből nézik és pár száz forintos vizsgálat TB-re

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153375) Woodslave válasza flash- (#153373) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem erről mindig ez jut eszembe :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153376) aelod válasza flash- (#153373) üzenetére


aelod
veterán

Péterfy korhaz urulogus phd főorvosa akitol volt szerencsem megkerdezni ezt a vese fehérje dolgot..
(orszagszerte elismert hires szakember)

Fizetett scitec szponzorált persze, hogy ezt mondta ;] :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153377) neophyte79 válasza HussarF (#153372) üzenetére


neophyte79
tag

Oh my god...holy Jesus.

Te most ezt komolyan gondolod? Te elhiszed azt amit írtál? Akkor hülyébb vagy, mint hittem. És ezt veheted személyeskedésnek is akár.
Azért jöttem ide szerinted, hogy megfeleljek nektek? Ennyire azért nem fogok lesüllyedni, már ne is haragudj. Mi hasznos lenne abból, ha az itt lévő csürhének megfeleljek? Ez még viccnek is rossz.
Még szerencse, hogy ennyire ki tudtál elemezni, a lényeg, hogy te el is hitted. Az, hogy én miért jöttem ide, sosem fogod megérteni, mert ahhoz kellene némi többlet IQ.
Bizonyítási kényszer? Nektek? Annál nagyobb bizonyítás nekem nem kell, hogy kijöttem az adrenal fatigue-ből, önerőből, senki segítsége nem kellett.
Ha egy kicsit több eszed lesz, majd megérted miért voltam itt. Nem bizonyítási vágy, és nem is önértékelési probléma, Mr Csernus.
Mint fentebb említettem, ha több eszed lesz , akkor rájössz. És aki nevet azon amit írtam ( a szakmai dolgokon), az csakis a saját korlátoltságán mosolyog, mert nem lát túl azokon a dolgokon, amiket nem ért meg.

És az élet minden területére igaz, nyitottnak kell lenni a világra, és esetenként a dolgok mögé nézni.

(#153373) flash- az egyetemen nem gyógyítást tanítanak, hanem azt, hogy milyen betegségre milyen gyógyszer kell. Az adrenal-ról a szakmában csak 2 esetben tesznek megjegyzést, az Addison kórban és a Cushing szindrómában. Egyéb esetekben nem létezik, pedig a legalapvetőbb hormonális szabályozás egyike. Úgyhogy nyugodj meg szépen, mielőtt beszarnál a röhögéstől, amit HussarF-nek írtam, az még jobban vonatkozik rád is. Amit megtanultam, az nem cikkekből és "posztokból" volt, hanem innen.
Jó olvasgatást, amennyiben ismered a betűk egymás utánját, és meg is érted azt, netán meg is tudod jegyezni. ;) Viszlát.

[ Szerkesztve ]

(#153378) HussarF válasza neophyte79 (#153377) üzenetére

Úgy látom még a tagadási fázisban vagy, de magáért beszél, hogy milyen szinten triggerelt téged, amit mondtam. Tényleg a te érdeked lenne, hogy meggyógyulj, de én aztán k.rvára leszarom, csak ne mondd majd évek múlva, hogy neked nem szólt senki.

(#153379) Zola007


Zola007
veterán

Én is mindig azt mondom, hogy nyitottnak kell lenni mindenre. Mindenre is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153380) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan táplálékkiegészítőt ami segít abban, hogy mélyebben aludjak?

Köszi :Y

(#153381) Woodslave válasza smallmer (#153380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

menjél le a pincébe :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#153382) neophyte79 válasza HussarF (#153378) üzenetére


neophyte79
tag

És mit tagadnék? Azt, hogy elmebeteg vagyok? Hogy önbizalom hiányom van? Ha úgy neked könnyebb, akkor legyen az. Nekem édes mindegy. ;)

Egy dolog miatt jöttem ide, amit eddig tudtál, csak nem sejtetted. Hogy húzzam az itt lévőket, de egyik sem képes megérteni, mert ha a topic átlag IQ-ját nézzük, akkor csak kicsit haladja meg a lábméreted kétszeresét. És ez a kurva nagy baj.

(#153383) aelod válasza Woodslave (#153381) üzenetére


aelod
veterán

:) :) :DDD :DDD

(#153380) premierpark

Minek neked az? Nem fáradsz el nap végére? Bárhol, bármikor elalszom.
Wood igen a pincében is. Csak szar néha arra kelni, hogy beleléptem az egércsapdákba és nyirkos a pizsim.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153384) HussarF válasza neophyte79 (#153382) üzenetére

Egy dolog miatt jöttem ide, amit eddig tudtál, csak nem sejtetted. Hogy húzzam az itt lévőket[...]

Vadász, vadász... ;] :C

(#153385) szuszinho válasza Zola007 (#153379) üzenetére


szuszinho
őstag

Hol van ez a terem? :D

(#153386) aelod válasza szuszinho (#153385) üzenetére


aelod
veterán

Nála van a nagyszobában. A csajt meg Zola rendelte vasárnap este a rosszlányokról ;] De nem p*nairigy és megosztotta egy fénykép erejéig velünk a képességeit a hölgynek.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153387) neophyte79 válasza HussarF (#153384) üzenetére


neophyte79
tag

Hülye gyerek...hülye gyerek...még mindig nem érted. ;)
Sok lúd disznót győz, aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók.

(#153388) Ļantos válasza HussarF (#153384) üzenetére


Ļantos
aktív tag

:C

(#153389) kk831228 válasza neophyte79 (#153352) üzenetére


kk831228
addikt

Kicsit beteg ez a "történet" , de tetszik... :R :D Elismerés hogy ennyit tanultál, ha beteg az ember és nem nagyon tudnak vele mit kezdeni, vagy ez van hogy próbálkozik, vagy beletörődik és befordul...

Abban viszont Hussarf - nak igaza van, hogy ezt másképp kellene kamatoztani nem itt a gyúrós topikban... :U Segíts hasonló problémájú emebereken stb...Itt ez senkit nem fog érdekelni, vagy nem értik meg ahogy én sem, meg nem is kell hogy megértsék szerintem. Ugyanazt csinálod te is most itt, lenézed az embereket, ami valamilyen szinten érthető , de ettől nem leszel jobb ember SZVSZ...

Nekem kicsit "Kábelbarátos" ez a történet, közted és a topik között... ;] :B Próbáltál beilleszkedni, de nem ment, nincs ebbe semmi, neked nem is itt kellene osztani a tudást, hanem egy "belgyógyászati" vagy hasonló topikban, ahogy írták... :K

Szerintem hozz létre egy topikot!!! Biztos hogy lesznek érdeklődők... :R ;) :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#153390) neophyte79 válasza HussarF (#153384) üzenetére


neophyte79
tag

Majd, ha a tinderen és azon belüli kis ribancok kefélésén túl látsz, és esetleg még a piáláson és a bulin is, akkor majd megváltozik a hozzáállásod a dolgokhoz. ;)

(#153389) kk831228 egy gond van ezzel, én nem azért jöttem ide, hogy segítsek. Miért tenném? Vannak erre megfelelő csoportok a facebook-on, ott lehet kérdezni orvosoktól is. A célom nem ez volt, és régen sem.

Én fekete bárány voltam itt mindig, mert másképpen láttam a dolgokat ezelőtt sok-sok évvel is. Éppen ezért, mert próbáltam a dolgok mögé látni és megérteni mi miért van. Senki nem volt ebben partner, így a magam útját jártam, és nem azért keveredek ide néha, hogy meggyőzzek bárkit is. Pont leszarom. A sok okos meg azt hiszi, hogy győzködni akarom őket...ahhha. Persze.

És igen, fellengzős és lenéző vagyok. Miért, mert az a szánalom topic nem érdemel mást, aki pedig értelmes, az tudja, hogy megkereshet. Ahogyan meg is tette már innen valaki, akinek tudtam segíteni, jobbá tenni az életét, mert volt hajlandósága rá, és az értelmi szintje magasan a többiek felett állt és áll is.

[ Szerkesztve ]

(#153391) Angel2014


Angel2014
addikt

Én rájöttem ez csak te lehetsz... :K [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#153392) m3tr0 válasza neophyte79 (#153390) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nem a topik szánalmas, hanem a vergődésed amit itt művelsz.
Majd ha felnőttél és tudsz normális hangnemben,fröcsögés nélkül, nem nagy pofával okosságokat mondani, segítőszándékkal, akkor gyere vissza. :DDD
Szevasz! ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#153393) HussarF válasza neophyte79 (#153390) üzenetére

Lehet neked is bele kéne kóstolni kicsit és kevésbé lennél feszült ;]

(#153394) kk831228 válasza neophyte79 (#153390) üzenetére


kk831228
addikt

Ezt már észrevettem, hogy nem azert vagy itt most, hogy segíts... ;] :D Azért írtam hogy nem itt a topikban kellene felhasználnod a tudásod... :)

Fekete bárányok mindig voltak és lesznek is... Ezert nem unalmas... ;] Mi értelme lenne ha mindenki ugyanolyan lenne, mindenben egyetértés lenne stb...?

Az látszik hogy nem vagy sz. rember, mert ha megkeresnek akkor próbálsz segíteni... :R

Szerintem ezt kellene továbbvinni... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#153395) Zola007 válasza aelod (#153386) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153396) Zola007 válasza szuszinho (#153385) üzenetére


Zola007
veterán

Milyen terem? :F :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#153397) S e t h válasza neophyte79 (#153377) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem lehet egyszerű a családodnak.
Szakemberhez fordultál már?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#153398) aelod válasza Zola007 (#153395) üzenetére


aelod
veterán

:D :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#153399) Angel2014


Angel2014
addikt

Újabb mérgező zabpelyheket vettek le a polcokról.

Love Diet Gluténmentes zabpehely, 400 g. Forgalmazó: GLC-mentes Kft. (2724 Újlengyel, Petőfi Sándor utca 48.) Minőségmegőrzési ideje, tételszáma: 2019.06.14. – (2614150 LOT), (2624150 LOT), (2019.06.14 LOT), (20190614 LOT), (16022018 LOT).

Gluténmentes zabpehely, 1 kg. Forgalmazó: Discovery Bliss Kft. (2141 Csömör, Csalogány u. 27.). Minőségmegőrzési ideje: 2019.06.14.

Provega-Trend Gluténmentes Zabpehely, 500g. Forgalmazó: Provega – Trend Kft. (1095 Budapest, Soroksári út 110.). Minőségmegőrzési ideje: 2019.06.14. Vonalkódja 5999886342258.

Zabpehely, gluténmentes, 500g. Forgalmazó: Naturalfoods Kft. (6728 Szeged, Budapesti út 4.). Minőségmegőrzési ideje: 2019.06.14.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#153400) Xelo válasza Angel2014 (#153399) üzenetére


Xelo
addikt

ezek a zabpelyhek se olyanok már mint régen :( :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.