Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150525) aelod válasza S e t h (#150523) üzenetére


aelod
veterán

Dex 7. lett. Danybuilding szerint előrébb kellett volna végezzen, és amikor mondtam, hogy te más műsort néztél akkor jött a tisztelet dumával, hogy én őt nem tisztelem :DDD Már csak a kora miatt sem. Vicc a pali.

Ramy 6. lett.

Igen Rhowden tavaly elvileg törött állkapoccsal készült erről nem találtam részletes infót de tény, hogy idén összetette a csomagot. A későbbiekben ezt a fizikumot lehet verni ha végre valahára nem 130 kilós vizes monstrumok lesznek mellette.

Kai meg pont struktúrálisan nem tudta verni Philt ahogy mondtam és ahogy te is említetted. Nem a V alakkal van a baj hanem ahogy mondtad a közép résszel. Pont ugyan ezért nem végzett előrébb Bonac sem. Annyi izom van rajta, hogy "öszenyomja" és a törzse eltűnik a mini predatornak. Neki a karjai is jobbak mint Kai-nak. Én azt mondom, hogy Kai nem fog már az O.-n színpadra lépni.

Kérdés, hogy Phil vissza tudja e majd venni a címet ahogy Jay tette egy olyan formával amitől mindenkinek leesett az álla.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.