Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17576) Djuree


Djuree
félisten

srácok lenne egy kérdésem.
nekem most zsírégetés lenne a fontos, így lemondtam a futásról és futógépen gyalogoltam (6km/h-val) 5%-os emelkedőn 40 percet kb., sajnos siettem és nem volt több időm.
próbáltam a pulzusom 60% körül tartani, 130 körül, elvileg nekem ez a legideálisabb zsírégetni. de ha futok akkor 150, ha gyorsabban már 160-ra felmegy, szóval az nem jó ilyen célra.
kérdésem hogy jó ez így ha zsírt akarok égetni, vagy máshogy csináljam? mert elfáradni nem fáradtam el, bár izzadni izzadtam azért, ha nem is annyira mint futásnál.
futni jobb lenne, de most ez a cél. esetleg minden 3. edzésnél futnék helyette...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.