Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168251) eclipse19 válasza Bici (#168250) üzenetére


eclipse19
senior tag

Poco Launcher esetleg?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#168252) Bici válasza eclipse19 (#168251) üzenetére


Bici
félisten

Sajna, nem megy fel.
[kép]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#168253) tobias40


tobias40
veterán

Sziasztok!
Van egy Xiaomi Redmi Note 10g régi telefonom és egy ÚJ Samsung Galaxy A14 telóm.
Szeretném átköltöztöztetni a régiről az újat ha lehet egy az egyben.(programok-banki appok telefon tárcsázó stb.)
Mi a legjobb-legegyszerűbb megoldás erre?

Köszi a helpet előre is!

(#168254) Cs1csó válasza tobias40 (#168253) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem. talán Xiaomi 10 Redmi-ről lehetne Redmi 11-re.

(#168255) tobias40 válasza Cs1csó (#168254) üzenetére


tobias40
veterán

A xiaomik között tudom hogy lehet mert ez a 3. xiaomi telefonom de most egy samsungot kaptam az új cégnél és emiatt kellene vmi megoldás...
Tehát akkor marad a kézi ,újbelakás mizéria? :(
Google-val sem lehet?

(#168256) Cs1csó válasza tobias40 (#168255) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez egy mindig felmerülő probléma itt is de stabil, megbízható megoldásról még nem hallottam.
Annyi lehetőség van, hogy ha minden alkalmazásod ami telepítve van annak a belépő adatait megjegyzi a google fiók akkor újtlratelepítés után pikk-pakk bejelentkezel és ha az alkalmazás eltárolta a beállításokat stb. akkor ott folytathatod ahol abbahagytad (pl. a Messenger alkalmazás ilyen, vagy a böngészők)

(#168257) Viktor0610 válasza tobias40 (#168253) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindig a céltelefon költöztetőszoftvere kell.
Jelen esetben a Samsungé, vagyis a Smart Switch.
Fontos, hogy sok mindent átviszi, appokat is, de ez nem iOS, itt nincs 1:1 átköltözés.

Samsung Galaxy A54

(#168258) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Keresnék egy olyan zenelejátszót, ami FTP-ről játszik le zenét. NAS-on tárolok mindent, így a zenéket is, és az új zenék is folyamatosan érkeznek rá.
Eddig amit próbáltam az a Neutron player, de csak nagyon lassan olvassa be a könyvtárat, és nem is olvassa be az egészet csak kb a negyedét. :F UPNP/DLNA-n tökéletesen működik, azzonnal látszik az egész könyvtárszerkezet, nem piszmog órákig a beolvasással csak kb 2 percet. De én ugye távolról szeretném használni.
AIMP Player-ben van lehetőség (beta) FTP szervert hozzáadni, de nem történik semmi, inaktív marad a mappa.
X-plore fájlkezelő azonnal lát minden mappát, nem olvasgat semmit azonnal elindítja a lejátszást is, de hát ő mégiscsak egy fájlkezelő.
Van valami ötletetek? Vag vagy ennyire speciális igény lenne a részemről? 500Gb zenét mégsem pakolhatok minden eszközömre telefonra, táblagépre, laptopra.

[ Szerkesztve ]

(#168259) Mr. Erikszon válasza BitRider (#168249) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

sajnos társított készülékel nem lehet menteni.

(#168260) tobias40 válasza Viktor0610 (#168257) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,köszönöm mindenkinek,megpróbálom a Samsungét... :R

(#168261) szimi57 válasza Bici (#168250) üzenetére


szimi57
őstag

Nézz rá!

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#168262) Jabby válasza TomPack (#168258) üzenetére


Jabby
őstag

VLC-t, vagy oPlayert próbáltad már?
Én mini PC-n tárolom a zenéket, filmeket, ezekkel az appokkal elérem, le tudom játszani a többi eszközeimmel őket.

(#168263) Bici válasza szimi57 (#168261) üzenetére


Bici
félisten

Kössz, kipróbálom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#168264) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
A True Phone alkalmazást hogyan lehet reklámmentesíteni? A Play áruházban már nem elérhető, nem tudok fizetni érte, nem fejlesztik.
Vagy esetleg valamit tudtok ajánlani helyette ami a hívó képét kirakja teljes képernyőre és kezeli a dual simet?

S23

(#168265) kaciokos válasza Bici (#168252) üzenetére


kaciokos
őstag

Áthidaló megoldás lehet, hogy az első 3 app ikonját simán kirakod, és csak a többit teszed bele egy mappába. Tudom, vizuálisan nem ugyanaz, és ha megnyitod a mappát, az első 3 app nem lesz benne, de hátha megfelel így.

(#168267) Bici válasza kaciokos (#168265) üzenetére


Bici
félisten

Köszi a tippet, nem rossz, ha nem találom végül jobbat, akkor számífásba veszem. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#168268) crok válasza alex devil (#168264) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt olvasd el True Phone ügyben és ne vigyük el, kérlek, warez irányba a kérdést, a honlapja szerint tudsz érte fizetni ha akarsz és kapsz aktiváló kódot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#168269) mobilizmo válasza TomPack (#168258) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Jetaudio tud smb/webdav-ot. Én vpn-el használom így nem kell webdav. Simán látja az otthoni megosztásaimat.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#168270) Tökimanó válasza ggeleven (#168244) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Elég off. de mivel az eredeti kérdés itt lett feltéve és a javaslat is innen jött, ide írom a tapasztalatot. Leszedtem a képeket a Google fotókról Google Takeouttal, de katasztrófa. Nem tudom elhinni hogy egy ekkora cég nem tud valami normális megoldást kínálni az összes kép egyidejű letöltésére. Ja és ezekkel mi legyen? Van rengeteg. Egyesével töröljem?

[ Szerkesztve ]

(#168271) vacs válasza Tökimanó (#168270) üzenetére


vacs
veterán

PC-n a mappában a nézetet állítsd típus szerintire és így egymás után lesznek a .json fájlok és így csak pár kattintás törölni! ;)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#168272) ggeleven válasza Tökimanó (#168270) üzenetére


ggeleven
őstag

Az igazából csak metadata és nem is fog kelleni valószínűleg. Total commanderben vagy bármi fájlkezelőben rákeresel, hogy .json és törölhető az összes.
Nem próbáltam még az ilyen letöltést, de nem tűnik olyan nagy macerának. Más sem hiszem, hogy merőben máshogy tenné lehetővé az adatok lementését.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#168273) Tökimanó válasza vacs (#168271) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! És neked is#168272ggeleven! :R
Sikerült eltüntetni. Most már csak a duplikált és triplázott képeket kell valahogy kivállogatni és egy darabig nem foglalkozok a fotókkal :DDD

(#168274) alex devil válasza crok (#168268) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm a választ!

S23

(#168275) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kersek Wav-->Flac (16bit96KHz) konvertálót leginkább ingyenest, de megfelel ha van online is
Köszönöm! :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#168276) ggeleven válasza Tökimanó (#168273) üzenetére


ggeleven
őstag

Teljesen azonos képek vannak duplikálva azonos mérettel, készítési idővel, stb vagy csak ugyanaz a téma van 5-6szor fotózva kb ugyanúgy?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#168277) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Soul böngészőben , hogy tudom a felső keresősávot alulra tenni ? Bagatell beállítás , de nem lelem :B

(#168278) crok válasza WhiteWalker (#168277) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezer éve így használom de nem tom' :D Nem a Layout menü alatt lehet letenni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#168279) Tökimanó válasza ggeleven (#168276) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Mindkét fajtából van. Na meg screenshotból is akad jópár. De már találtam egy programot ami egész jól kiválogatta és törölte a fölösleget. Valamennyi , valami oknál fogva maradt, azokat manuálisan kiszedtem. Ami meg még esetleg így is maradt, az már maradni is fog. Több ezer kép között elférnek :DDD

(#168280) WhiteWalker válasza crok (#168278) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mittudomén :D akkor nem kérdezném :D

Szét nyomkodtam pedig a beállításait , szerintem simán nem vettem észre.
Amúgy én is így használom , csak sokszor fel kell oda nyúljak a másik kezemmel ha gépelni akarok.
Annyit tudtam tenni , hogy billentyűzettel induljon el ha megnyitom , vagy ha új fület nyitok.
Bár igazából azt az egész felső sávot alulra szeretném :D

[ Szerkesztve ]

(#168281) TomPack válasza mobilizmo (#168269) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi, de valami nem jó nálam. Ő is csak egy részét látja a könyvtáramnak. Renegeteg mappa pedig üres. Érdekes, hogy az X-plore fáljkezelővel meg hibátlan.

(#168282) TomPack válasza Jabby (#168262) üzenetére


TomPack
őstag

A VLC-vel sem látszódik minden, de azért köszi a tippet!

(#168283) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok tudnátok ajánlani olyank Call Recordert ,ami működik android 13-on ?

(#168284) BitRider válasza laleeee (#168283) üzenetére


BitRider
aktív tag

Telóspecifikus is, hogy működik-e, m,eg régióbeállítások, meg sokmindenen múlhat. Nézz be a telefonod topikjába!

(#168285) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Üdv!

Egy kis Android auto-s kérdésem lenne, hátha van ötlete valakinek.

Adott egy telefon (root nincs). Az autóban egy egyszerű kijelzőt használtam eddig, képernyő tükrözéssel (konkrétan a tolatókamera monitorát ;)).

Most vettem egy okosabb kijelzőt, ez Android auto képes. Gond nélkül össze is kapcsolódtak (vezeték nélkül), minden rendben... kivéve, hogy a kijelzőre a térképen kívül csupán pár alkalmazás kerül ki a telefonról. Nem véletlenszerűen, hanem audio lejátszó, podcast, hírek, üzenet küldök, ilyesmik (ez teljesen logikus is).

Ezeket kezelni is lehet, ezzel sincs gond.

(Bocs a hosszú bevezetőért).

A gond az, hogy ezzel a kijelzővel elveszett egy konkrét program képének kiküldése mint lehetőség... Amire viszont szükség lenne olykor. Konkrétan egy egyszerű scroller, ami egy megadható szöveget ismétel a kijelzőn.

Amit az autóban olykor utazó autista fiam határozottan hiányolni fog... (Amolyan "házi menetrend, az általa megadott, az ismert útvonalon lévő pontokkal. Pl. Autópálya - Vidék - Kistó - stb.)

A kérdés: van-e mód, hogy Android auto esetén kirakjam valahogy a program képét a kijelzőre? (Az nem feltétel ilyenkor, hogy más funkciók is elérhetőek maradjanak, ez csak szigorúan ismert útvonalon van használatban).

Ha valakinek van esetleg ötlete (vagy van android auto-s topik esetleg, ahová el tud irányítani) örülök ha ad tippet.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#168286) Viktor0610 válasza F.E.K.. (#168285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Android Autót minden mobilra!

Samsung Galaxy A54

(#168287) F.E.K.. válasza Viktor0610 (#168286) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Köszönöm, megyek oda :R

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#168288) tobias40 válasza F.E.K.. (#168285) üzenetére


tobias40
veterán

Az android autó egy nagyon butított android a telóhoz képest,közel sem fogsz annyi dolgot a kijelzőn látni mint a telódon.
Nekem nagy csalódás volt,navigálni jó vele de én kb ennyire használtam csak,a többi dologra NEKEM nem volt alkalmas. :O

(#168289) laleeee


laleeee
őstag

Google playből telepítettem egy alkalmazás próbaverzióját ,de le is töröltem mert nem működött, biztos vagyok benne hogy ennek ellenére le fogja majd vonni az alkalmazás árát, hogy tudom ezt megakadályozni ?

[ Szerkesztve ]

(#168290) F.E.K.. válasza tobias40 (#168288) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Normális esetben navigációt használok az autóban, illetve podcast-ot vagy simán zenét hallgatok. Erre eddig jónak tűnik, lényegesen egyszerűbb ott nézni és vezérelni ezeket mint lenyúlkálni a telefinhoz. (mondjuk a csevegő appokat így se kezelném szívesen menet közben).

Nyilván az a cél, hogy az Android autó használata közben minél kevésbé legyen elvonva a vezető figyelme.

Ettől függetlenül a sima képernyő tükrözés jó jönne olykor.

A linkekelt topikban kaptam tippet, ha jól értem azért rávehető a rendszer hogy sima screen mirrorként működjön csupán. Persze ilyenkor gondolom vezérlés sincs a kijelzőn, csak a telefonon, de az én esetemben ez nem gond.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#168291) DrKapocs


DrKapocs
őstag

A segítségeteket szeretném kérni. Android TV-re a Smarttube-ot honnan érdemes letölteni? Találtam egy csomó helyet (nyilván mindegyik szerint ő az official), de van valami valóban hivatalos, official, kvázi biztonságosabb forrása neki?

(#168292) vacs válasza DrKapocs (#168291) üzenetére


vacs
veterán

(#168293) crok válasza DrKapocs (#168291) üzenetére


crok
Topikgazda

"Smarttube" alatt a régi SmartTubeNext-et érted - vagyis ezt?
Mert ennél hivatalosabb forrása sose volt (mármint a GitHub oldalánál hivatalosabb).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#168294) DrKapocs válasza crok (#168293) üzenetére


DrKapocs
őstag

vacs & crok
Köszönet mindkettőtöknek, igen erre gondoltam. Még láma vagyok az android tv-hez. :B

(#168295) BitRider válasza crok (#168293) üzenetére


BitRider
aktív tag

Oda is van írva, hogy csak a régi neve a Next, tehát ugyanarról van szó. A linkedben is látszik a next, ami a simára irányítódik át.

Amúgy nem attól lesz jó valami, hogy a domain névért külön fizet, nem attól lesz "hivatalosabb". A githubon meg pont lehet látni, hogy mennyire tartják karban és leginkább ez a lényeg. Úgy néz ki, folyamatosan vannak release-ek, de a legutolsó stabil is csak 2 hetes. Én az utóbbi linket használnám a letöltéshez, ez a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#168296) BitRider válasza crok (#168293) üzenetére


BitRider
aktív tag

Bocs, ezt leginkább DrKapocs-nak szántam. Két oldala is van, ami hivatalos (régi / új), de a githubos forrás a legjobb, amit linkeltem. Ne azt mentsd majd el, amire átdob, hanem ezt a "latest" végűt, mert ez mindig a legújabb verzióhoz vezet automatikusan. Ahogy nézem, az oldalakon is jók a linkek a legújabb béta és stabil verziókhoz, de a fejlesztői forrás a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#168297) kiraly.andra válasza laleeee (#168289) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A próbaverziók ingyenesek szoktak lenni, de ha mégsem, a fizetés lett volna az első lépés. Azaz ha eddig nem fizettél, miből gondolod, hogy később kellene?

:a:

(#168298) Viktor0610 válasza laleeee (#168289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Play - Előfizetések: [link].

Samsung Galaxy A54

(#168299) Viktor0610 válasza kiraly.andra (#168297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vannnak azok a verziók, amik néhány ingyenes nap után vonnák le az első díjat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#168300) laleeee válasza Viktor0610 (#168298) üzenetére


laleeee
őstag

Ó köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.