Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51381) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ezt már szeretem!
Ezt nem nyerhette Costa Rica..semmit nem csináltak 130percen keresztül csak 11en álltak a kaputól lehetőleg 20 méternél nem messzebb. Az meg már csak a szánalom csúcsa volt hogy minden egyes "életük mákja" szituációt (gondolok itt a kapufákra pl)úgy éltek meg a pályán mintha legalább 1-1 VB győzelmet arattak volna. Nyilván...tudom hogy Hollandia jobb csapat, és csak ez volt az egyetlen esélyük, de könyörgöm..egy VB-n az első perctől kezdve a 11esekre játszani...ezt nem tudom megbocsájtani senkinek! Ha nem tudnak vagy nem akarnak focizni akkor húzzanak a büdös francba haza és ne arra várjanak hogy egy VB-n 35ször lesznek a világ legszerencsésebb emberei.

Mindenesetre nagyon örülök hogy van igazság és Hollandia jutott tovább! :K

BMW001 Ennél már csak az lenne nevetségesebb ha azt mondanád hogy Hollandia nem érdemelte meg :C Egyébként való igaz hogy nem a VB meccse volt de pocséknak sem nevezném...Hollandia rengeteget ment és sok-sok helyzetük is volt. Mi nem tetszett?
Mellesleg ez a "hollandok nem csináltak semmit..."...te tényleg nagyon utálod őket...nagy kár hogy magadat járatod le ezekkel a dumákkal. A Hollandok majdnem végig hajtották a meccset..lőttek 3 kapufát és rengeteg egyéb helyzetet is kialakítottak, erre te beírod hogy nem csináltak semmit?:DDD

Gratulálok :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.