Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3904) Sztbeni válasza vans? (#3894) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezen a hozzászóláson kicsit kiakadtam, de este már nem volt kedvem reagálni. Most válaszolok:

Minek kell itt gúnyolódnod? Attól, hogy téged nem érdekel a Kolozsvári Vasutas (CFR), attól nem kell lenézned azt, aki szereti. Amúgy meg: a CFR magyar csapat volt, a tulajdonos meg most is magyar! Amikor én leszóltam a Fideszotont (jó, nem politizálunk) Videotont, akkor mindenki ki volt akadva. Ki kell mondanom, szerintem a CFR magyarabb csapat. Én legalábbis sokkal jobban örülök az ő győzelmeiknek. Szóval, ha ne adj isten, továbbjut a Vidi, és valamikor a CFR-el kerülnének össze, akkor nem nehéz kitalálni, hogy kinek szurkolnék.

Ezzel a hsz-el gyakorlatilag azt fejezted ki, hogy: Ki nem szarja le...
Persze ha én írtam volna ilyet mondjuk a drágalátos madridra, akkor már itt mindenki szidna, hogy: Te hülye barom, nincs értelmes hozzászólásod!
Hát ez alapján azt kell mondanom, hogy neked se nagyon van. Elképesztő, hogy egyesek azt hiszik, hogy nekik mindent szabad.

Szóval legközelebb gondold meg, hogy mit beszélsz. Én nem szólhatok le senkit, de te gyalázhatod Kincses Kolozsvár csapatát, Erdély büszkeségét.

Hát gratulálok... :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.