Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) 7600 GS válasza IreN!CuS (#3900) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha engem kérdezel, nem jó emlék az a szezon számomra. Egy gyenge Juventus megvert egy még gyengébb Real Madridot.

(#3902) homeless09 válasza 7600 GS (#3901) üzenetére


homeless09
őstag

És a MU elsőként megvédhette volna a BL címét :O :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3903) venember83


venember83
nagyúr

Porto, Celtic, Galatasaray, Valencia, Arsenal, Real Madrid. Mind verhető, de nem bánnám, ha nem kerülne még össze a csapat a madridiakkal. :B

(#3904) Sztbeni válasza vans? (#3894) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezen a hozzászóláson kicsit kiakadtam, de este már nem volt kedvem reagálni. Most válaszolok:

Minek kell itt gúnyolódnod? Attól, hogy téged nem érdekel a Kolozsvári Vasutas (CFR), attól nem kell lenézned azt, aki szereti. Amúgy meg: a CFR magyar csapat volt, a tulajdonos meg most is magyar! Amikor én leszóltam a Fideszotont (jó, nem politizálunk) Videotont, akkor mindenki ki volt akadva. Ki kell mondanom, szerintem a CFR magyarabb csapat. Én legalábbis sokkal jobban örülök az ő győzelmeiknek. Szóval, ha ne adj isten, továbbjut a Vidi, és valamikor a CFR-el kerülnének össze, akkor nem nehéz kitalálni, hogy kinek szurkolnék.

Ezzel a hsz-el gyakorlatilag azt fejezted ki, hogy: Ki nem szarja le...
Persze ha én írtam volna ilyet mondjuk a drágalátos madridra, akkor már itt mindenki szidna, hogy: Te hülye barom, nincs értelmes hozzászólásod!
Hát ez alapján azt kell mondanom, hogy neked se nagyon van. Elképesztő, hogy egyesek azt hiszik, hogy nekik mindent szabad.

Szóval legközelebb gondold meg, hogy mit beszélsz. Én nem szólhatok le senkit, de te gyalázhatod Kincses Kolozsvár csapatát, Erdély büszkeségét.

Hát gratulálok... :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3905) Integra


Integra
titán

volt a tegnapi napban azért dráma...
celtic-nek nagyon örülök, hogy tovább verekedte magát

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3906) baluka26


baluka26
veterán

Emelt fővel távoztunk a BL-ből, ilyen jól nagyon rég játszottak a gyerekek. Torres, Mata és Hazard megint ellenállhatatlanok voltak. Csak így tovább, Rafa!

Legalább mi lőttük a legtöbb gólt a csoportkörben (de kit érdekel?! ;] )

venember: Van egy statisztika, miszeront aki a Chelsea-t kiejti mindig döntős, és egy eset kivételével BL-t nyer, szóval én megrakom 2-2ezer forinttal a Juvét és Donyecket a döntőbe.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3907) vans? válasza Sztbeni (#3904) üzenetére


vans?
őstag

Ha ezt a hsz.-t nem te irtad volna, elgondolkodtam volna rajta, de igy, hogy mar reg ki kellett volna innen tenni teged a picsaba, igy nem. Amugy meg ket magyar jatszik a CFR-ben, de biztosan 'magyarabb' csapat, mint a Vidi (amit en sem szeretek). Hagyjad mar ezt a nagy magyarkodast KIncses Kolozsvarral, amikor a Bukarestnek ugyanilyen elannal szurkolsz, sot. :W

"Elképesztő, hogy egyesek azt hiszik, hogy nekik mindent szabad." - ez volt a legviccesebb mondatod.

Na abbahagytam, unalmas mar tenyleg.

hábm bábm

(#3908) baluka26


baluka26
veterán

Az megvan amúgy, hogy a Juvés srác, aki beadta a labdát egy jó félméteres lesen volt?

Bocsánat a fos minőségért, csak így tudtam kivágni a megfelelő pillanatot.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3909) baluka26 válasza baluka26 (#3908) üzenetére


baluka26
veterán

Ez nem hangulatkeltés, mert iksszel is kiesik a Chelsea, csak ténymegállapítás, még mielőtt valaki itten letámadna engemet ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3910) venember83 válasza baluka26 (#3908) üzenetére


venember83
nagyúr

Mintha ez lett volna a legnagyobb hibája a bírónak... :U

Megjegyzem, visszafelé mozgott, visszakerült a védők és a középpályások közé, normál esetben az ilyet már rég nem kellene lesnek tekinteni szerintem, és ezt nem csak azért mondom, mert a Juventusról van szó. Amúgy Lichsteinernek hívják, de te nevezheted Forrestnek is. :)

(#3911) baluka26 válasza venember83 (#3910) üzenetére


baluka26
veterán

Megjegyzem, hogy a szabály az kérlek alássan szabály, és sajnos a jelenlegi szabály szerint ez les, te sem tagadhatod.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3912) venember83 válasza baluka26 (#3911) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is tagadom, már a gól utáni visszajátszásokon is látszott. Ahogy Fernandinho nyilvánvaló kezezése is az ötösnél mondjuk 25 méterről már Pirlonak is. De volt meg nem adott tizenegyes a másik oldalon is, igaz, ott rendkívül könnyedén és színésziesen esett össze a donyecki játékos.

(#3913) Integra


Integra
titán

remélem mindenki látta tegnap a bayern meccsen a hatalmas műesést... szenzációs volt, azért ennyire művészit sem lát minden nap az ember... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3914) baluka26 válasza venember83 (#3912) üzenetére


baluka26
veterán

Nem láttam a meccset, csak a gólt néztem meg, egyből feltűnt, ezért említettem az esetet :R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3915) Integra


Integra
titán

messi akár már hétvégén játszhat. 5 meccse van hátra. lehet, hogy én azért hagynám a hétvégét és csak 4 meccsen játszanék a helyében. biztos ami biztos, 4 meccs alatt is bevakarhat még 2 gólt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3916) Tibiajax válasza Integra (#3915) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez az idiota villanova, annyira rohadtul muszáj volt az este felküldeni a pályára
hihetetlen

(#3917) 7600 GS válasza Tibiajax (#3916) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell aggódnod, amennyire ismerem az ottani egészségügyi állapotokat, hétvégén már be is állhat csereként, le merném fogadni. A gumibogyószörp csodákra képes. :DDD

Integra: Tudnál erről valami videót linkelni? Nem a Bayern meccset néztem, de kíváncsi lennék rá

baluka: Kit kaphat a Chelsea az EL-ben?

[ Szerkesztve ]

(#3918) Tibiajax válasza 7600 GS (#3917) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gumibogyószörp

(#3919) 7600 GS válasza Tibiajax (#3918) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem hiszem le hogy még nem hallottad. :DDD

(#3920) baluka26 válasza 7600 GS (#3917) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon nem vagyok kompetens EL-ben ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3921) 7600 GS válasza baluka26 (#3920) üzenetére


7600 GS
addikt

Az a gond, hogy én sem. :DDD Ha ezt komolyan veszik, akkor szerintem 70-80 százalék esély van arra, hogy tényleg be is húzzák. Persze ha csak az ifiket játszatják, akkor teljesen más az egész.

(#3922) baluka26 válasza 7600 GS (#3921) üzenetére


baluka26
veterán

Ifiket?
Az ifi vonal (U-21 környéke) az Hazard, Moses, Oscar, Marin ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3923) 7600 GS válasza baluka26 (#3922) üzenetére


7600 GS
addikt

Marin-ra úgyis kíváncsi vagyok. :DDD Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy a "tartalék" játékosokat (bár azon a kispadon nem túl sok gyenge láncszem van).

(#3924) Sztbeni válasza 7600 GS (#3921) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Chelsea megy max 1 kört, és vége az EL szereplésüknek. Le se fogják szarni, ahogy a MU meg a City is tette

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3925) venember83 válasza 7600 GS (#3923) üzenetére


venember83
nagyúr

Marin kb. tartalék szinten van, ja. Vagy látta már valaki játszani a kékeknél? :DDD

(#3926) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ezt a baszott nagy hülyeséget... Eszem megáll.

(#3927) briganti7 válasza KisTücsök (#3926) üzenetére


briganti7
csendes tag

Ez egy logisztikai rémálom, meg egy hülyeség. Hét elején mondjuk Stockholmba játszik valaki csoportmeccset, három nap múlva Barcelonaba középdöntőt ?

(#3928) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez meg egy kis "házon belüli". Éljen az FA!

(#3929) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#3928) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez szerintem rendben van. A bírókat békén lehet hagyni, nyilván nem szándékosan fújta hibákat, nem lehet berohanni csak úgy az öltözőbe és szidni. Nem lehet valakiről olyat állítani, ami tönkreteheti a karrierjét és ráadásul nem igaz(Niggerezés). Ha ezt tolerálnák, többször megtörténne. Mikel tuti meggondolja legközelebb, ha ilyesmi jár a fejében.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3930) pohár válasza KisTücsök (#3926) üzenetére


pohár
félisten

ekkora ordas nagy faszságot, te jó ég :W :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3931) littlelion21 válasza NyxNyxNyx (#3929) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez volt az az utólagosan "rosszul hallottam mert nem beszélem a nyelvet rendesen"-eset?

(#3932) venember83 válasza pohár (#3930) üzenetére


venember83
nagyúr

Sztornó, ez így tényleg butaságnak tűnik, olyan változtassunk csak a változás kedvéért íze van az egésznek.

[ Szerkesztve ]

(#3933) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#3929) üzenetére


baluka26
veterán

Kis kontraszt: Terry-t felmentették polgári per alól, de az FA akkor is jobban tudta!!! és eltiltották 4 meccsre ;] ..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3934) venember83 válasza baluka26 (#3933) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindegy? Így is, úgy is alapjáraton üzemel a Chelsea Benítez alatt. :U

(#3935) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#3933) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez viszont már gáz. Alapvetően nem szeretem az FA döntéseit csak a Mikel-es esetre írtam, hogy az úgy pont jó.

littlelion21: Igen

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3936) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#3929) üzenetére


KisTücsök
addikt

"ráadásul nem igaz(Niggerezés)."

Ezt te honnan tudod?

A hulladék bíró meg ugyanúgy megkapta a fizetését és ugyanúgy meccset vezethetett a köv fordulóban. De az FA szereti jutalmazni a szar munkát, tudjuk.

venember83: De itt most nem ez a lényeg. :)

(#3937) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#3935) üzenetére


baluka26
veterán

A Chelsea valahogy mindig a fasz rossz végén van, ha FA-ről van szó, ez a nagy baj..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3938) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

egész fasza kis meccs a nápoly-péesvé

(#3939) venember83 válasza KisTücsök (#3936) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hát, bocs, hogy nem álltam be az FA-t szapuló sorba. Úgy gondoltam, hogy vagytok elegen. Persze ez nem jelenti azt, hogy, tegyük fel, nem értenék egyet veletek adott helyzetben. :)

Tibiajax: Lehet válogatni Stuttgart - Molde, Udinese - Liverpool és Steaua - mittomén között. Egyik se igazán érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#3940) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#3936) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Senki se tudta bizonyítani, hogy megtörtént. Főleg ha azt nyilatkozták, hogy félrehallották, akkor miért is kéne azt hinnem, hogy megtörtént a majmozás? :U

Most rákerestem a bírói botrányra, első cikk szerint 4 fordulót pihent. Szerintem ennyit nem kellett volna. Befújt egy olyan színészkedésnek tűnő esetet sárgára, ami nem ért sárgát, de elsőre én is úgy láttam, + azért Torres homorított rendesen. A lesgól, meg a partjelző hibája. Ilyen esetek minden fordulóban vannak, most is kapott Bale egy sárgát színészkedésért, mikor eltalálták a lábát. Nem azt mondom, hogy ez rendben van, de azért nem kell tönkretenni egy embert.

Ui.: Bocs a visszatekintésért tudom ezerszer áttárgyaltuk, csak reagáltam a mondataidra.

Szerintem lezárhatjuk a témát. :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3941) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#3940) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én meg úgy vagyok vele, hogy attól, mert nem bizonyították még nem biztos, hogy nem is történt meg. Az egyik. A másik meg, hogy ha Mikel (meg a többiek) továbbra is azt mondogatták volna, hogy márpedig megtörtént, akkor még nagyobb büntetést kapott volna, valószínűleg. Amúgy a majmozás része nem is annyira izgat, hanem az, h megint a bíró elcseszett egy nagyon fontos meccset (megjegyzem a Chelsea azóta a meccs óta van hulladék formában és megy egyre lejjebb).

Amúgy a FIFA klub vb-n most debütált azaz új technológia hivatalos meccsen, amivel pontosan meghatározható, hogy bent volt-e labda, vagy pedig nem. Haladunk...

(#3942) Sickboy25 válasza venember83 (#3939) üzenetére


Sickboy25
addikt

majd a VIDI :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3943) Sztbeni válasza venember83 (#3939) üzenetére


Sztbeni
őstag

de örülnék én a Steauának... Csak a tv-ben nem megy, streamot keresni meg nincs kedvem...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3944) Sztbeni


Sztbeni
őstag

hülye Tănasenek kellett kiállítatnia magát egy élet-halál meccsen....

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3945) Sztbeni


Sztbeni
őstag

vezet a Steaua. Emberhátrányban. Kezdem azt érezni, hogy a Stuttgart elleni meccs egy nagy tippmix parti volt

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3946) ClayMore


ClayMore
aktív tag

streamet tud vki a vidi meccshez?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#3947) fatal` válasza ClayMore (#3946) üzenetére


fatal`
titán

story 4 oldalán lesz stream

(#3948) ClayMore válasza fatal` (#3947) üzenetére


ClayMore
aktív tag

köszönöm!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#3949) salival válasza baluka26 (#3933) üzenetére


salival
aktív tag

Azért elég érdekes lett volna ha terryt nem ítéli el a szövetség rasszizmus miatt, előtte fél évvel suarezt meg igen hasonlóan gyenge lábakon álló tények miatt. Így is furcsa hogy csak 4 (asszem) meccset kapott szemben suarez 9 meccsével.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#3950) Sickboy25 válasza fatal` (#3947) üzenetére


Sickboy25
addikt

ha egyáltalán lesz meccs, mert durván vizes a pálya :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.