Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) fatal` válasza szab.tam (#3650) üzenetére


fatal`
titán

Attól még a játék nulla marad sajnos.

(#3652) 7600 GS válasza Tibiajax (#3647) üzenetére


7600 GS
addikt

Holnapra kiderítem neked Tibi.

szab.tam: Nagyon gyenge a képzelőerőd. Lehet, hogy te azt egy pénisznek nézed, de az valójában egy hajó. :D

Egyébként nem jó a meccs, sok a pontatlan passz mindkét oldalon. Di Maria nagyon gyenge ma.

[ Szerkesztve ]

(#3653) szab.tam válasza 7600 GS (#3652) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K :DDD

***

(#3651) hunfatal
sajnos valóban az. de van még hátra kis bekevert vbk-m. jobbá teszi. :U :D

***

a kommentátor, (farkas norbert), a helyszínen van? fiesta-ban volt egy spanyol riportja a liga vezetőjével. kinnmaradt-e a meccsre? vagy hazajött, és a stúdióból nyomja?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3654) Ijk


Ijk
nagyúr

Borzasztóan gyenge ez a madridi derbi. Remélem második félidő jobb lesz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3655) Tibiajax válasza 7600 GS (#3652) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valami peace of patience-et (?) említett a kommentátor..

(#3656) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Stubi hivatalosan kidőlt hat hónapra :((( :W
Na akkor viszont kell igazolnunk valakit télen

(#3657) pohár válasza Ps Vita (#3656) üzenetére


pohár
félisten

mi lett vele? sajna lemaradtam a meccsről, csak a cseréjét látom...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3658) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hallgattama közönséget. valami ilyet hallottam:
tam, tam, ta-ta-ta-tam - fradi!
biztos mást skandáltak, de azért nem volt rossz behallás.... :DDD :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3659) pohár válasza szab.tam (#3658) üzenetére


pohár
félisten

én sok angol meccsen (ahol nem is az Arsenal játszik), sokszor azt hallom bele, hogy "Aaaaaarsene Wenger hey" :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3660) KisTücsök válasza pohár (#3659) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja ezek viccesek szoktak lenni.

Sokszor úgy hangzik a szurkolók énekléséből, mint ha pl magyar szavakat, vagy mondatokat skandálnának. Olykor értelmes, olykor nem.

(#3661) Ijk


Ijk
nagyúr

Nulla volt az Atlético, arra volt jó ez a meccs hogy messzebb kerültünk tőlük.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3662) szab.tam válasza pohár (#3659) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D :))

***

(#3660) KisTücsök
ez most konkrétan nagyon értelmes volt.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3663) 7600 GS válasza pohár (#3659) üzenetére


7600 GS
addikt

Én meg olyasmit, hogy "Robin van Persie, sálálálálá". :D

(#3664) szab.tam válasza 7600 GS (#3663) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ma egy barna hajót a szurkolói óriászászlón kihengerelt feka cerkának láttam.
a madrid élteltését fradi-nak hallottam.

szerintem megnézek néhány letöltött sorozatrészt, közben megvacsorázom, és kussolok.
majd kialszom az élményeket. további értelmes komment nélkül... :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3665) homeless09 válasza 7600 GS (#3663) üzenetére


homeless09
őstag

MU szurkolók szokták énekelni, hogy "oooo Robin van Persie....oooo Robin van Persie..." :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3666) baluka26 válasza pohár (#3659) üzenetére


baluka26
veterán

Én Chelsea-s rigmusokat hallok bele :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3667) 7600 GS válasza szab.tam (#3664) üzenetére


7600 GS
addikt

Megesik az ilyen. :DDD

Itt viszont tényleg látszik, hogy ez egy hajó (no persze nem az áll a fókuszban, csak most arról beszélünk :)) )

homeless: MU szurkolók állatok. :D

(#3668) homeless09 válasza 7600 GS (#3667) üzenetére


homeless09
őstag

Az biztos :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3669) Tibiajax válasza 7600 GS (#3667) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, voltál a barátnőddel az esti meccsen? nem is írtad...
;]

(#3670) szab.tam válasza 7600 GS (#3667) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hát, nem tudom. a nagy zászlón az az állítólagos hajó nekem ebből a perspektívából továbbra is egy meggyepált afro-európai, (vagy hogy is kell mondani, hogy korrekt legyen...), f*-nak látszik. még a zacsiban a 4 db. intim ékszer karika is ott van...
(a csaj sem véletlenül vigyorog, ő már tud valamit...) :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3671) pohár válasza Tibiajax (#3669) üzenetére


pohár
félisten

a kis retek itthagyott, szóval már nála van... ribanc ;]

face-en találtam:

szép kis sebesség 77 perc futkározás után :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3672) baluka26 válasza pohár (#3671) üzenetére


baluka26
veterán

Én is fácsén láttam. Nem szar.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3673) pohár válasza baluka26 (#3672) üzenetére


pohár
félisten

üüühüm :K

a Napoli kiüti szegény Pescarát, már 5-1...

ez meg a tegnapi meccsről:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3674) KisTücsök válasza pohár (#3673) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az szép. Reus nagyot zúgott, mi? :D

Más:
"Gyors helyzetjelentés Messi rekordkísérletéről: az argentin támadó (beleszámítva tehát azt a bizonyos második gólt is) a legutóbbi négy mérkőzésén rendre duplázott, idénybeli mérlege 84 gólt számlál, azaz már csupán egy gól a lemaradása a naptári éves rekordot 1972 óta tartó legendás Bayern München-támadótól, Gerd Müllertől."

Csak tudnám, mit kéne még csináljon, hogy ne legyenek kétkedők az aranylabda jogosultságát illetően. Bár ha meccsenként 5-öt rúgna, akkor is lennének. Idén még egyértelműbb, hogy neki jár.

(#3675) baluka26 válasza KisTücsök (#3674) üzenetére


baluka26
veterán

Főleg, hogy CR kurva gyenge mostanság. Mondjuk tegnap ügyes volt pont, de akkor is elég gyenge magához képest.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3676) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na nézzük a mai csizma-fordulót
internek ma se lesz könnyű dolga, hál istennek..

lazio meccs se lesz rossz

(#3677) Ijk válasza baluka26 (#3675) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom milyen gyenge mostanság, de akárhány Real meccset nézek 5 percenként vágja a pofákat, vinnyog a bírónak, sokszor olyan mint egy hisztis picsa.
Én elismerem hogy piszok jó labdarúgó, de nálam és még sok más embernél is (aranylabda szavazók között is) elvágja magát ezzel a homokos fitneszmodell, hisztiző szépfiú személyiségével.

Nem csodálom hogy Casillas ennyire örül a góljainak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3678) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Vaterán a mezek ettől az eladótól(Zsilie) eredetiek? Rendelt már valaki tőle? Vagy vegyek inkább hivatalos honlapról dupla ennyiért?

Más: most megy az FA sorsolás a honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3679) 7600 GS válasza Ijk (#3677) üzenetére


7600 GS
addikt

Ja kérem attől függ, hogy az ember mit képzel be. Ez szerintem korántsem az volt, hogy nem örül a góljának, hanem valami olyasmi, hogy "hú öreg, ezt nagyon eltaláltad".

Tegnap egyébként nagyon jól játszott, pici szerencsével meglehetett volna a mesterhármas.

Tibi: Na látod, kiderült a titkom. ;]

(#3680) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#3678) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Swansea - Arsenal ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3681) Tibiajax válasza 7600 GS (#3679) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megnézted a gyászzenét?

(#3682) KisTücsök válasza Ijk (#3677) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szomorú, hogy nem ő van a középpontban. Kíváncsi leszek, a januári fifa gálára elmegy-e, vagy megint valami fontos dolga akad?

(#3683) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#3684) 7600 GS válasza Tibiajax (#3681) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, nagy nehezen sikerült megtalálnom.

MADRID, SPAIN - DECEMBER 01: Real Madrid CF players stand for a minute of silence for the fifth girl that died at Halloween party in the Madrid Arena on Thursday 1 prior to start the La Liga match between Real Madrid CF and Club Atletico de Madrid at Estadio Santiago Bernabeu on December 1, 2012 in Madrid, Spain.

Itt picit bővebben írnak az esetről.

(#3685) Tibiajax válasza 7600 GS (#3684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen.. kösz

(#3686) szab.tam


szab.tam
nagyúr

még ezt a fradi meccset... :)) :DD
méltó zárómeccs volt.

a 95. perc után már sajnáltam a pécset. (na jó, annyira nem...) :DDD

****

lehet (akár) joggal fikázni a magyar bajnokságot, de én akkor is szeretem. :R

****

új stadion elvileg 2014-re kész lesz.
lesz miért izgulni: melyik lesz a győztes: M4, vagy az új stadion.... :U :DDD

ha elkészül, lehet, hogy sok év után újra ki fogok járni. (csak azért is.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3687) Integra


Integra
titán

eladott 2 pont :( kár érte...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3688) peterszky válasza szab.tam (#3686) üzenetére


peterszky
őstag

Ronggyá áztam, de nem bánom :N A futball ma igazságot szolgáltatott!

What else you gonna do on a Saturday?

(#3689) szab.tam válasza peterszky (#3688) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C :R :))

***

nézem a 3. félidőt. extra. :(( :(((

ki a f*-om szinkronfordít szegény ricardo moniz-nak? remélem nyilvánosan kivégzik. :((
értelmes, magyarul elhangzó kérdések, de totálisan félrementek. szegény teljesen másra válaszol...
vagy ő nem tud németül, hollandul, akárhogyan. nem hiszem vagy csak magyar->japán tolmácsot találtak?

itt valaki nagyon hülye, béna volt a sp tv-nél. :(( :(((
(és ez egy irdatlan nagy alsó bicepszes karlengető smile helye....)

****

b+ bálna, b+ delfííín :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3690) bandus válasza szab.tam (#3686) üzenetére


bandus
veterán

most komolyan, minek új stadion annak a néhány ezer nézőnek? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3691) pohár válasza bandus (#3690) üzenetére


pohár
félisten

futja, az a lényeg... meg a nagyerdeire is párezer embernek, meg 100 milliárdért kell egy Pestre is :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3692) szab.tam válasza bandus (#3690) üzenetére


szab.tam
nagyúr

látom, értesz az üzlethez.

***

mikor néztél utoljára magyar bajnokit? (kikérdezlek, ne hazudj!) :N :D

****

(#3691) pohár
konkrétan 14 milliárd a költségvetés.
a spanyol stadionok valszeg olcsóbbak voltak... :U

egyáltalán tudjátok, mi fog épülni? milyen szolgáltatásokkal? vagy csak lőtök vakon? mert hát kötelező... :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3693) peterszky válasza bandus (#3690) üzenetére


peterszky
őstag

Ok, nem kell, csak akkor ne lássak itt többet miért nincs európai szintű foci hozzászólást. Valahol el kell kezdeni. Egy minőségi stadion jó alap. Debrecen érdemli meg talán a legjobban az utóbbi években mutatott teljesítményéért véleményem szerint. Én hiszem, hogy jobb lesz tőle a labdarúgásunk is.

Meg ennek a pénznek, ha tényleg épülni fognak, legalább érezni fogom az elköltését, nem úgy mint sok másik száz milliárdnak... (amúgy egy-egy stadion a jelenlegi tervek szerint 10-20 mrd között van, vesd össze az ellopott, leosztott, akármilyen más pénzekkel, lófing)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3694) bandus válasza szab.tam (#3692) üzenetére


bandus
veterán

nem nézek magyar bajnokit, de szerintem ezeken az átlagnézőszám olyan 2000-2500 fő lehet. akkor mondjuk a fradi meccsein talán ötezer is. és nyilván ez a stadion fogja megváltani a magyar focit :K lehet nem értek az üzlethez, de az biztos, hogy nem veszek magamnak reggelit, egy csillivilli pékségben, ahol szar a kakaóscsiga.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3695) szab.tam válasza peterszky (#3693) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egyeseknek nagyon fáj, ha lesz 4-5 normál stadion. (na jó, 3-4)
feleseleges, mondják.

az egyik fő probléma, ha véletlenül kijut egy csapat nemeztközi színtérre, nem lehet megrendezni a meccseket.

a hazai bajnokságban is az, hogy olyan körülmények vannak, hgoy katasztrófa.
tipikus pesti elrettentő példa az mtk pálya. amikor az 1-es villamossal elmegyek arra, ránézek, nem értem az egészet. kívülről sem... :(((

****

de nem csak a nemzetközi meccsek a gond.

hazai viszonyok közötti élevezetes meccsek már vannak. (aki nézi, az tudja.)
de a fogadó körülmények gyatrák. ha a családok is kimennek, + kiterjesztett vip szolgáltalások, megnő a nézőszám.
-> több bevétel, stb...

valahol el kell kezdeni.

*****

(#3693) peterszky

asszem, mi értjük, miről van szó. :K
rettenet nagy fáziskésésben vagyunk. igaz.
csak a hozzá nem értők pont azt kérik számon a magyar focin, amiről nem tehet.
és amikor pedig a felzárkózó lépéseket megkezdi, akkor hallhatjuk az ilyen véleményeket.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3696) Integra


Integra
titán

[link]
kíváncsi vagyok, hogy fog e tudni európában is így focizni, jó lenne :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3697) gyuromoj válasza Integra (#3696) üzenetére


gyuromoj
veterán

Angolban és olaszban nem hiszem, többiben lehetséges. Mondjuk megnézném a Real Madrid ellen. Pepe mennyire venné kezelésbe, esetleg kis Ramos rásegítéssel. Ha biztosra akar menni jön a Magyar NB1-be. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3698) briganti7 válasza bandus (#3694) üzenetére


briganti7
csendes tag

Addig nem lesz normális foci, amíg nincs normális pálya. Egy istállóban se lehet normális kakaós csigát előállítani, ahhoz rendes sütő, tiszta környezet kell.. Ez a pálya nem csak a Fradinak épül, több, nem kiemelt válogatott meccset is itt fognak lejátszani.
Igazából azzal kellene kezdeni, hogy 12 csapatos NB1 és mindenhol rendes, karbantartott fű és alácsövezett, fűtött pálya... De hát ilyen nem lesz egy darabig..
Kézilabdában anno a Veszprémre is elkezdtek költeni, aztán láthatjuk, hol tartanak..
Mondjuk a Fradi női kézi szakosztálya is megérdemelne egy rendes csarnokot :P

(#3699) peterszky válasza briganti7 (#3698) üzenetére


peterszky
őstag

Ezzel viszont, bár örülök, hogy így látod, nem értek egyet. Sajnos a kézilabda csapat a fontosabb nemzetközi és kiemelt bajnoki találkozókon kívül nem vonz sok nézőt :( Igazából Budapestre kéne egy csarnok, ahol ezeket meg lehetne rendezni, de ennek sincs értelme, hiszen a mi csapatunkon kívül nincs más, aki oda juthatna...

Egy megoldást látok, egy jó helyen lévő 3000-3500 férőhelyes jégkorong csarnok, amire az igény meglenne több csapat részéről is, az kézilabda mérkőzésen 5000 fős kb., tökéletes megoldás :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#3700) szab.tam válasza peterszky (#3699) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a 3. félidő extra ismétlést nézd majd meg légyszi. még most sem térek napirendre felette. botrányosan fos interjú volt moniz-zal.
fel kéne rúgni őket. legalább a holdig... :((
(ha találsz erről valami fikázó, elemző linket, jöhet.)

***

sp1-en most ismétlik, így szárazon is megnézheted.... :D :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.