Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) 7600 GS


7600 GS
addikt

Balotelli valami botrányosan nagy kerékkötője a Milannak jelen pillanatban.

(#35402) L_YKing válasza pohár (#35399) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebbe csak az a durva , hogy 2010-es VB döntőn nem kapott pirosat az a pali aki mellkason talpalta Xabit... :U :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35403) venember83 válasza 7600 GS (#35401) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is hiszem, hogy változni fog a helyzet, mert ismét ég a feneke alatt a talaj, menni akar. Most épp a Chelseahez.

(#35404) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#35400) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem a játékosok tudásával van gond. a csapatjátékkal, h a Tottenham egyszerűen képtelen kimászni abból a sémából, amit nyújt már oly hosszú ideje. mindig is voltak jó játékosai, sokszor több jó játékosok is, de akkor sem volt/lesz tagja sohasem a big fournak.. képtelen rá
legutóbb Redknapp-el voltak -az én szememben igazán jók-, Modric-csal, VdV-tal, Bale-le, stb... akkor lett volna a legnagyobb esély a dobogóra is - esetleg.. ők annyira jók voltak, h akkor én leültem és néztem Tottenham-meccseket
ők egyszerűen képtelenek nagy teljesítményre, nagy eredményre. hülyén hangzik, de az elmúlt 20év a meglátásomat igazolják

(#35405) venember83 válasza NyxNyxNyx (#35400) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden döntés megindokolható, de attól még nem mindegyik jó.

(#35406) NyxNyxNyx válasza venember83 (#35405) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De itt most azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy ésszerűen igazoltak, csak az eszetlen mennyiségű új játékos miatt nem áll össze egy egésszé a csapat. Annyira megszaladtak az árak, hogy papíron csak így lehetett kompenzálni Bale-t. És eljutottunk oda, hogy nincs klasszis a keretben, maximum Lloris. De ő neki nincs akkora befolyása a játék képébe.

Tibi: Igen, én is azt a csapatot szerettem meg igazán. De a Stoke elleni meccsen láttam fantáziát a mostani csapatban, talán újra elindulhat valami.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#35407) L_YKing


L_YKing
addikt

El mundo:
Ter Stegen has signed for Barca.

Remélem igaz a hír. :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35408) Napfénysüti válasza L_YKing (#35407) üzenetére

Jó lenne.

Més que un club!

(#35409) L_YKing válasza Napfénysüti (#35408) üzenetére


L_YKing
addikt

De még télen. :D
Most azonnal!!! :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35410) IreN!CuS válasza L_YKing (#35407) üzenetére


IreN!CuS
őstag

EDDIG jó , még kettő igazolás kell :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#35411) L_YKing válasza IreN!CuS (#35410) üzenetére


L_YKing
addikt

David Luiz + még valaki. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35412) Integra válasza L_YKing (#35407) üzenetére


Integra
titán

védőt!!! VÉDŐT!!!!! VÉDŐKET!!!!!
én csak annyit olvasok, hogy nem hosszabbítja meg a jelenleg érvényben lévő szerződését, barcához aláírásról sehol semmit sem látok

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35413) L_YKing válasza Integra (#35412) üzenetére


L_YKing
addikt

Az kéne.. de ne nekem üvöltsd. :DDD

Én csak egy Barcás oldalról másoltam , de nagyon örülnék neki. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35414) Integra válasza L_YKing (#35413) üzenetére


Integra
titán

üvöltöm én ezt már mindnekinek, főleg a süket barca menedzsmentnek, mert mindenkit összevásárolnak ezek, csak védelmet nem... azt meg látjuk, hogy piké édes kevés, puli meg nyugger már szegény.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35415) L_YKing válasza Integra (#35414) üzenetére


L_YKing
addikt

Teljesen egyetértek veled. :R
De már most kéne télen az a bizonyos védő (k)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35416) Napfénysüti válasza L_YKing (#35415) üzenetére

Védő nagyon kellene, kapus az ráér nyáron.

Més que un club!

(#35417) L_YKing válasza Napfénysüti (#35416) üzenetére


L_YKing
addikt

Jöhet mind a kettő. :K :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35418) pohár


pohár
félisten

hát kurva jó :((( :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35419) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Csak egy picit lenne jobb ez a celta és már sima 2.....

Erre 1 : 0 :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#35420) Dinter


Dinter
addikt

VÉGRE

(#35421) Integra válasza pohár (#35418) üzenetére


Integra
titán

pffffffffffffffffffffffff

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35422) L_YKing válasza pohár (#35418) üzenetére


L_YKing
addikt

b@szod elolvastam... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35423) DeathAdder válasza pohár (#35418) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahhoz képest amilyen kedvvel mutogatott a hordágyról azt hittem már a következő fordulóban játszani fog :F
De a keresztszalag szakadás húzós ügy lesz, szerintem 6 hónapnál is több :F

(#35424) Napfénysüti válasza DeathAdder (#35423) üzenetére

Mutogatni most is mutogathat csak egy hatost. :U

Més que un club!

(#35425) pohár


pohár
félisten

és ott a 400. :C

DeathAdder... hát nem tudom, de hogy a VB-jének is lőttek, az is biztos :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35426) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez az Bale ha nem sérült egész hasznos tud lenni, ha gólt nem is rúg legalább passzt/passzokat adogat. :)

Walcott 6 hónap, vb-nek annyi, gyanítom most nem mutogatja a 6-ost.

Paranormal Cocktivity

(#35427) darál0w válasza cyberkind (#35426) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo szar meccs volt amugy

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35428) cyberkind válasza darál0w (#35427) üzenetére


cyberkind
félisten

Értékelhetetlenül szar, nem is bánom hogy csak a 2. félidőt láttam.

Paranormal Cocktivity

(#35429) diegho válasza pohár (#35418) üzenetére


diegho
nagyúr

Az Arsenal ezért nem nyert mostanában semmit. Mindig rengeteg a sérült tavaszra, így pedig nem lehet nyerni. Ha most elkölthetne Wenger újabb 50 milliót, akkor lenne esély, de anélkül megint csak top4 lesz és mivel a tulajdonosokat nem érdeklik a sikerek, így marad minden a régiben, pedig sokkal szimpatikusabb gárda, mint az összevásárolni City/Cselszki.

(#35430) gyuromoj


gyuromoj
veterán

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#35431) NyxNyxNyx válasza diegho (#35429) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tehát lényegében azt kéred, hogy vásároljanak össze embereket, de te pont ezért nem szereted a Chelsea-t meg a City-t.
;]

Walcott-nak meg jobbulást. Egy monoklit kívántam volna neki, nem keresztszalag szakadást :( Már olvastam máshol, de érdekes módon mindenütt 6 hétnek értelmeztem, fél év az viszont nagyon kemény.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#35432) diegho válasza NyxNyxNyx (#35431) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem összevásárolni ész nélkül, ahogy a city, cselszki, spurs, hanem hiányposztra igazolni nem túlárazott játékosokat, nem csillagászati fizetésekért.

(#35433) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen, a focitopikunkkal rémálmodtam az éjjel
azt álmodtam, hogy egy emberke a múltamból egyszer csak feltűnt itt közöttünk és elkezdte beírogatni a real nevemet felkiáltójelekkel, melyekre rákattintva régi, általam sem látott sosem videófelvételeket láthattatok, ahogy akkor kinéztem még általános suliban, aztán középsuliban, meg ahogy pernahajderkedtem a suli után meg mögött, meg amikor megaláztak, meg amikor én aláztam meg mást, hát szóval :D kemény volt. persze, tőletek meg jöttek a fröcsögések ezerrel meg a szmájlik
szar volt

(#35434) Napfénysüti válasza Tibiajax (#35433) üzenetére

Na akkor most tekerj vissza 2 oldalt és nézd meg hogy ez nem csak álom volt! ;] :DDD :DDD

Més que un club!

(#35435) pohár válasza Napfénysüti (#35434) üzenetére


pohár
félisten

haha :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35436) cyberkind


cyberkind
félisten

MU: Moyes kap 100 milliót, csak nem tudja kire költeni

Eddig csak gondoltam hogy alkalmatlan ide, de most már tudom is. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#35437) pohár válasza cyberkind (#35436) üzenetére


pohár
félisten

nem baj, nem baj, tartsák csak meg ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35438) Integra válasza cyberkind (#35436) üzenetére


Integra
titán

tehát saf meg egy hülye, igaz? nyílván azért adtak neki 6 (!!!!) éves szerződést.. amúgy meg jól jár, mert ha menesztik, 5 évig kapja a fizuját tovább.
azért is ő felel, hogy ha akiket szeretne megszerezni már máshova írtak alá? meg azért is, amit a manu a pályán csináli? hát persze....
te sem gondolod ezt komolyan..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35439) cyberkind válasza Integra (#35438) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, SAF egy zseni, aki rutinbból megoldotta az egészet, amire Moyes meg képtelen. :)
Változatlanul alkalmatlan ide és kész, és különben SAF miatt van itt, ő bízott benne de nagyon.
Kire gondolsz az alatt hogy nem tudtak megszerezni?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#35440) Tibiajax válasza Integra (#35438) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bocs, ez most komoly?? ha kirugnak egy edzőt, az érvényes szerződésével, akkor az abban foglaltatott eredeti időtartamig csengetik ugyanúgy a pénzt neki??

(#35441) cyberkind válasza Tibiajax (#35440) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg még Di Matteo is kapja a ruszki zsét.

(#35442) homeless09
Vissza kell hívni Scholest ismételten. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#35442) homeless09 válasza cyberkind (#35436) üzenetére


homeless09
őstag

Most Moyes mellett állok, télen valóban nagyon nehéz még egy jó játékost is igazolni nem, hogy 100 milliót eltapsolni. De meg fogja oldani szerintem. :) Egy baj van..a fiatal jó játékosok ára irreálisan magas, pl. Koke is van vagy 35 millió, Barkley-t az Everton 50 alatt nem akarja eladni...szóval...nem lesz egyszerű.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#35443) Integra válasza Tibiajax (#35440) üzenetére


Integra
titán

természetesen szerződés függő, de mindenki kap végkielégítést kirúgáskor is, és moyes szerintem, ha ki is rúgnák, az edzők között is ritkának számító 6 év alapján nagyon vaskosat fog kapni, nem fog duzzogni.
di matteo szerinted miért nem edző jelenleg? kapja abramovicstól a fizuját továbbra is :K

aztán ott a másik:
kirúgják, ki jön a helyére? ki van a piacon? és miért majd pont az a személy lesz? és mitől lesz majd jobb mint moyes?
megint ott vagyunk, hogy manu, aztán ha manu nem az első, akkor mindjárt kikell rúgni, lekell fejezni etc.. és tényleg komolyan moyes tehet arról, hogy a játékosok egyszerűen nem fociznak? majd akkor újra fognak focizni a játékosok? higgye el mindenki, nem moyes itt alapvetően a hiba...

én már rendesen megedződtem edzői kérdésben/cserében, nem a levegőbe beszélek :( :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35444) DeathAdder válasza Tibiajax (#35433) üzenetére


DeathAdder
veterán

Együtt érzek, ismerős :DDD
Nálam múltkor az volt, hogy szétbasztam a kocsi orrát és amikor felkeltem (jó másnaposan), fél napig szenvedtem, hogy ez most hogy oldjam meg, erre amikor kimentem a garázsba felmérni józan szemmel a károkat, nagyon kellemes élményben részesültem :DDD :DDD

Bakker így sem jártam még, de nagyon élethű volt :DDD

(#35445) homeless09 válasza Integra (#35443) üzenetére


homeless09
őstag

Az egész stábbal van a baj. Moyes ott lőtt hatalmas bakot, hogy Mulesteen-éket elküldte és a középcsapat edzőit hozta a helyükre. Azért nem tudnak focizni, mert nincs kinek irányt mutatnia (érdemben).

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#35446) Integra válasza homeless09 (#35445) üzenetére


Integra
titán

ezt az egyet nem tudom megítélni.
de az is biztos, hogy most sokkal kevésbé megy a manu-nak a bírói assist, mint korábban.

ja és a nemzeti sport cikkhez, kir költse a 100 milliót? töltelék játékosok helyett töltelék játékosokat hozzon? minek? csak azért, hogy eltapsoljon 100 millát teljesen értelmetlenül? drágák a fiatal jó játékosok? na, kérem, itt az ideje valamit csinálni az olajpénzes klubokkal és valahogy szabályozni, ha nagy a sírás.... lehet a bundesliga felé nézegetni, hogy ott mi és hogyan megy..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35447) Tibiajax válasza Integra (#35443) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

engem amikor kirúgtak, semmit nem kaptam

(#35448) Integra válasza Tibiajax (#35447) üzenetére


Integra
titán

pl vagy bl edző e vagy? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35449) Tibiajax válasza Integra (#35448) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:( :((

(#35450) cyberkind válasza Tibiajax (#35449) üzenetére


cyberkind
félisten

Egervári, te vagy az? ;]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.