Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188201) Soulfly842 válasza Tibiajax (#188200) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ja jó, ok :) a tény akkor is áll: gyűjtött cikk, nem önálló gondolatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#188202) cyberkind válasza ridiculous (#188171) üzenetére


cyberkind
félisten

Jövőre jön Endrick (David, Endrick meg Joselu egy abszolút jövőbiztos kép a csatároknál is), őt nem padoztatni kéne, hanem beépíteni a csapatba azonnal, pont ezért lett volna jó Kane pár évre, a tökéletes apafigura, erre fel megint megy a szopódás a köcsög Teki miatt, mert neki az összes behúzható bónusz kell a csapatoktól...
Ha egyszer jön, legalább annyit kell mutatnia, mint CR, máskülönben bukó. :U

Paranormal Cocktivity

(#188204) DeathAdder válasza Soulfly842 (#188203) üzenetére


DeathAdder
veterán

már előre látom hogy októberben floppozni fogják, mert alig lesz meccse (ha mindenki fitt lesz)

ezt 187 centi 73 kilót a kp-n biztos hogy fel kell hízlalni, és be kell tanítani

sok jó igazolás sokáig a padra sem ült le (Robertson, Fabinho, Konaté, Wijnaldum, Gakpo is csak kényszerből), a középpálya meg egy különösen összetett poszt

(#188205) venember83 válasza BenHans (#188193) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is kíváncsi lennék, mik az adott bónuszok, de ezeket soha nem teszik közzé.

Amúgy Carnevali lenyilatkozta, hogy Frattesi az Inter játékosa, a nerazzurro klubot választotta a sok érdeklődőből. Persze hazudhat, de ez az összes nyilatkozat esetén fennáll. :)

[ Szerkesztve ]

(#188206) cyberkind válasza DeathAdder (#188204) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom elképzelni, hogy 70 misiért csak a padra vették, vagy csak néhány meccsre.

Paranormal Cocktivity

(#188207) DeathAdder válasza cyberkind (#188206) üzenetére


DeathAdder
veterán

biztos hogy nem a padra vették ennyiért, legfeljebb kikerülni fog a kezdőből, de nem bekerülni

de az első félévben engem nem lepne meg ha nem lenne a gálakezdő tagja, aztán ha henderson ugyanilyen vállalhatatlan szar marad mint tavaly volt, elliott meg mondjuk lesérül, akkor bármi lesz tuti kezdeni fog

(#188208) grizlisandor


grizlisandor
addikt

MU main gk nélkül maradt? :Y
Kíváncsi vagyok DeGea hova megy, meg kivel fogják pótolni? Vagy Onana költözik Manchesterbe? ;]

(#188209) DeathAdder válasza grizlisandor (#188208) üzenetére


DeathAdder
veterán

igen

(#188211) mephi666 válasza DeathAdder (#188207) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy olyat tol, hogy karácsonykor 150csilliárdért ki akarják majd vásárolni :D

...kurvanagy felelősség, fejben most nagyon ott kell lennie: ennyi pénzért, sőt Gerrard számát is megkapta, aki példaképe... nagyon adja neki a gép :K a videókból az jött le, hogy fejben tudja kezelni, nagyon remélem hogy így is lesz... várom a köv lfc videókat, hogy miként edz már a csapattal és hogy illeszkedik be...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#188212) Soulfly842 válasza DeathAdder (#188204) üzenetére


Soulfly842
addikt

#188206cyberkind

Ez csak a szokásos magyar kishitűség. Meglepetést fog okozni nektek, ebben biztos vagyok. Minden nagy ugrásnál meghallgattunk már ilyeneket, de eddig mindig rá is cáfolt, még akkor is, amikor hosszú idő után sérülésből kellett visszajönnie és nulláról indulnia.
Fizikai állóképességében, test-test elleni harcokban, elmenni erősebb fizikumúak ellen váratlan húzásban, védekezésben az utóbbi egy, bő egy évben brutálisan sokat fejlődött.

Nekem egy szemernyi kétségem sincs azzal, hogy hogyan fogja folytatni.

[ Szerkesztve ]

(#188213) sh4d0w válasza Soulfly842 (#188212) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem sincs kétségem afelől, hogy key playere lesz a Poolnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#188214) dudu5130 válasza DeathAdder (#188207) üzenetére


dudu5130
őstag

Szélsőként is bőven használható szóval szerintem ott is fel fog tűnni.

(#188215) DeathAdder válasza dudu5130 (#188214) üzenetére


DeathAdder
veterán

oda szerintem nincs meg a robbanékonysága, hiába gyors, ha lassan éri el, ez a skill is a kp-n lehet hasznos, letámadáskor, visszazáráskor, de ehhez kelleni fog még fizikum, nem lepne meg ha jövő ilyenkorra lenne rajta +8-10 kg izom

(#188216) Soulfly842 válasza DeathAdder (#188215) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az alkata miatt csalóka. 186cm, ennek ellenére gyors, és a magassága miatt a gyorsulása vizuálisan megtéveszt, hogy mennyi idő alatt éri el valószínűleg :D Top speed-ben meg ott volt a top 10 mögött.
Egyébként a Fifa is magas értékeket ad a gyorsulására.

A lényeg, pár meccset megnézve várom majd a beírást: hogy mégsem volt igazad ;)

[ Szerkesztve ]

(#188217) DeathAdder válasza Soulfly842 (#188216) üzenetére


DeathAdder
veterán

lehet magas értéket ad a fifa, de szemmel is elég jól játszik hogy gyors a gyerek, de idő kell hogy elérje az a sebességet

én nem állítok semmit, mivel fogalmam nincs, és szerintem még a stáb sem tudja hányadán fog állni augusztusban, csak annyit írtam hogy ne legyen meglepetés ha nem robbantják be azonnal, mert rengeteg példa volt már erre a klubnál, le is floppozták mindet, de a szitinél is sok ilyen volt, elég csak Rodrira, Diasra, Akéra, Mahrezre etc.. gondolni :)

(#188218) forceberg


forceberg
veterán

Who will be the Hero for The Reds?

:Y :R

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#188219) cyberkind


cyberkind
félisten

Nah, a Teki megkapta az utikalauzt a górétól, a köbetkező 1-2 hétben hosszabít ha maradni akar, vagy idén nyáron megy pénzért, senki se nagyobb a klubnál, jah, főleg a Psg-nél ilyen szerződéssel. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#188220) LyonnaisFan1 válasza grizlisandor (#188208) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Onanat irjak oda, de az Inda 50 alatti ajanlatrol erte aligha akar majd hallani.
Elv. 130 millio koruli penzinjekciot kap ETH a Mercatora, igy abbol futna is rea. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#188221) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fenerbacsi is nem sokkal ezelott official megerositette Arda Guler tavozasat.
Igy mar eme heten tenylegesen a blancokhoz kerulhet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#188222) ridiculous válasza cyberkind (#188202) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Igen, jó lett volna Kane addig amíg nincs Endrick de csilliárdokért adja max. el Levy.. közben ebben a hónapban tölti a 30 - at meg 1 év van hátra a szerződéséből..
Pedig 1-2 évre kéne egy klasszis korosabb befejezőcsatár, csak nem 100+ millás összegért.

"Nah, a Teki megkapta az utikalauzt a górétól, a köbetkező 1-2 hétben hosszabít ha maradni akar, vagy idén nyáron megy pénzért, senki se nagyobb a klubnál, jah, főleg a Psg-nél ilyen szerződéssel."

Már 1 hónapja ilyen híreket olvasni hogy Khelaifi mindenképp elakarja adni most nyáron ha nem hosszabbít de Mbappé ki akarja tölteni a szerződését, de nem akarják ingyen elengedni jövőre stb.
Eskü már nem tudom hogy Mbappé a PSG - t sz*patja vagy a Madridot vagy mindkét csapatot egyszerre :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#188223) cyberkind válasza ridiculous (#188222) üzenetére


cyberkind
félisten

Pénz, kurva sokat kapna a Psg-től ha maradna, plusz a Madrid is szép aláírási bónuszt meg fizut tudna neki biztosítani, minimum 200 misiről van szó.

Paranormal Cocktivity

(#188224) Tibiajax válasza DeathAdder (#188209) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aki elviszi Onanát, agyonverem

(#188225) venember83 válasza Tibiajax (#188224) üzenetére


venember83
nagyúr

U-ni-ted. Mondd utánam.

Szegény Khelaifi lassan teljesen kikel magából, amiért Mbappé belengette az ingyenes távozást 2024-ben. Fáj a szívem az elnök szenvedését látva.

[ Szerkesztve ]

(#188226) cyberkind válasza venember83 (#188225) üzenetére


cyberkind
félisten

Kivi vagyok miként lesz ez, ha nem hosszabbít és nem is akar menni, csak ingyen jövőre.

Paranormal Cocktivity

(#188227) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Én már nagyon ellene vagyok. Otthon morcoskodik, játsza a szent szüzet, hogy biztos megy a Realhoz, majd lefekszik. Maradjon ott most már. Nem kell, ne játsza el mégegyszer ugyanezt. Még nagyonbb arcon köpés volt első körben, hiszen a gyerekkori önmagát és álmait is sárba tiporta. Ennyi pénzt nem ér, nekem még a felét se, vagy harmadát is megkérdőjelezem. Elkényeztetett balerína nem kell a Realba. Széthúzó erő, s igazából nem is érdekel, hogy mit tudna.

Nálam meg bukott.

[ Szerkesztve ]

(#188228) Ringman válasza Tibiajax (#188224) üzenetére


Ringman
nagyúr

segítek!

(#188229) cyberkind válasza Soulfly842 (#188227) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, nem értem Perez miért ragaszkodik hozzá lassan 5. éve...

Paranormal Cocktivity

(#188230) Ringman


Ringman
nagyúr

hakan és bastoni is hosszabbított 4 ill. 5 évre írtak alá

(#188231) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Esterházy Mátyás, Szoboszlai Dominik ügynöke az M4 Sportnak adott interjút

ez a csávó profi :R

15 éves korától kezdve épített fel egy játékost úgy hogy még akkor is ő állt mellette amikor aláírta élete nagy szerződését, és be tudott törni a topfutball vérkeringésébe, össze tudta hozni a top szerződést egy nagy klubbal

nem gyorsan akart sok pénzt keresni, hanem képes volt így megágyazni egy pályafutást

(#188232) venember83 válasza Ringman (#188228) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem értem, mit aggódtok, benito így is össze-visszaszopkodja Beppét, bizalom, srácok, bizalom! Minden rendben lesz. :U

"Nem meglepő módon Marotta - zsinórban sokadszor - nyálcsorgató idiótává csicskítja a kollégáit, vélhetően az Inter lesz kész leggyorsabban." - [link]

Nem vitatom Beppe érdemeit, és benito hozzáértését is csak kicsit, de ez már lassan abszurd, elfogult, csak a pozitívumokat figyelembe vevő bálványimádás.

[ Szerkesztve ]

(#188233) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Hogy dobd ki az ablakon az elmúlt 16 évet :W

(#188234) Soulfly842 válasza grizlisandor (#188233) üzenetére


Soulfly842
addikt

18 :(

(#188235) everest140 válasza grizlisandor (#188233) üzenetére


everest140
tag

Ezen én is meglepődtem tegnap, hogy milyen könnyedén dobta a Chelseat, ahol tulajdonképpen egész életében játszott.
Ennyire nem ismerik már a klubhűség szót a mai fiatalok? Ráadásul pont riválishoz átmenni.

(#188236) venember83 válasza grizlisandor (#188233) üzenetére


venember83
nagyúr

Részben hihetetlen, hogy 2005 óta a Chelsea játékosa, másrészt meg ez bőven a klub kritikája is, nem csak a játékosé. Egy ilyen futballistát be kell építeni, ragaszkodni kell hozzá, ez az identitás része, nem pedig eladni. A szurkolók köpködhetik a játékost, de szerintem ez a Chelsea számára is égő. És ugyanezt mondanám, ha Miretti vagy Fagioli és a Juventus lenne érintett.

(#188237) Phoen|x válasza venember83 (#188236) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pontosan. Nálunk hasonló a helyzet Emi Martinezzel.

Go Gunners!

(#188238) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#188236) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Houssem Aouar (ex Lyon, mara mar AS Roma) detto ugyanez. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#188239) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A Chelseanek jelenleg nincs szándéka jóváhagyni Andrey Santos távozását. A Porto az utóbbi napokban erőteljesen ragaszkodott hozzá, de a terv az, hogy Mauricio Pochettino döntsön Andreyról a felkészülési időszak alatt. 🔵🇧🇷 #CFC
Portugáliából érkező jelentések ellenére jelenleg semmi sem lett megállapítva a Portóval.

Arda Güler már megkapta a dokumentumokat a hat éves szerződéshez a Real Madridtól. Minden fél ellenőrzi és áttekinti a szerződéseket, majd hamarosan aláírásra kerülnek. ⚪️🇹🇷 #RealMadrid
A Real Madrid szintén előkészíti az utazást és az orvosi vizsgálatokat.
◉ Megállapodás született a klubok között a Fenerbahçével, fix 20 millió eurós összegért, plusz kiegészítő részletek és adók.
◉ A Fenerbahçének továbbá 20%-os visszavásárlási záradéka lesz Arda Gülerre nézve a jövőben - ez már az eredeti szerződésben is szerepelt.
◉ Arda Güler most csatlakozik a Real Madridhoz, nem 2024-ben - ha minden a tervek szerint alakul, az orvosi vizsgálatok időpontjai meg vannak tervezve.
◉ Hosszú távú szerződés született - hat évre érvényes.

Stefan de Vrij tegnap új szerződést ír alá az Interrel. A terv most hivatalos, a szerződés érvényes 2025 júniusáig. ⚫️🔵 #Inter
A védelem legfőbb célpontja továbbra is Merih Demiral, miután a Cesar Azpilicueta ügylet meghiúsult.

A Chelsea közel áll a megállapodáshoz a 17 éves tehetség, Ishe Samuels-Smith leigazolásával az Evertonból, ahogy Paddy Boyland is jelentette. 🔵 #CFC
A megállapodás már szóban megegyezett egy 4 millió fontos összegről, a dokumentumok pedig készülnek. Ishe Samuels-Smith 2026 júniusáig ír alá.

Az AC Milan és Christian Pulisic egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Miután személyes feltételekben megállapodtak, és a játékos az elmúlt héten nyomást gyakorolt, most a klubok közel vannak az ár megegyezéséhez is. 🔴⚫️🇺🇸 #ACMilan Egy második, 22 millió eurós ajánlatot nyújtottak be, és az egyeztetések a végső szakaszba léptek. Az AC Milan továbbra is dolgozik Samuel Chukwueze ügyén.

César Azpilicueta holnap aláírja az új szerződését az Atlético Madrid játékosaként. 🚨⚪️🔴 #Atléti Ő ingyen távozik a Chelseatől - a megállapodás 100%-ban érvényben van már a múlt héttől, ahogy kizárólagosan nyilvánosságra hozták.

Az Inter igazgatója, Ausilio, az Onanaért tett Manchester United ajánlatról: "A mai napig a javaslatok nem érik el azt a szintet, amit vártunk". 🚨🔴 #MUFC
"Ebben a pillanatban ő a kapusunk, és André kulcsembere a csapatnak - szeretnénk megtartani őt, majd meglátjuk, mi történik. Várjuk őt július 13-án a felkészülési időszakban."
(reggeli jelentések szerint a 34 millió font plusz 5 millió fontos kiegészítőkkel történő kezdeti ajánlat nem elégséges az Inter meggyőzéséhez)
◉ Az Inter 60 millió eurót akar Onanáért – Mindezek alapján még mindig nincs megállapodás. Messze vannak egymástól az álláspontok.
◉ Onana lelkes a váltással kapcsolatban - nagyon boldog az Interben, de hajlandó elfogadni a Manchester United ajánlatát, ha a klub megegyezik az árban.
◉ A tárgyalások folytatódnak a következő napokban, hogy hamarosan döntést hozzanak a kapus helyzetéről a Manchester Unitednél.

Az Inter igazgatója, Ausilio: "Lukaku tudja, hogy szeretnénk visszahozni ide. Próbálunk megoldást találni. Ő most a Chelsea-nél van, és kapcsolatban vagyunk velük - azt mondták nekünk, hogy nem elérhető kölcsönben". 🚨🔵 #CFC "Kutatjuk a feltételeket egy végleges átigazolásra, majd meglátjuk, mi történik az ablak későbbi szakaszában".

ALÁÍRVA! Az Arsenal megállapodást kötött Reiss Nelsongal az új, négy éves szerződéséről. 🔴⚪️✍🏻 Nelson elutasította az olasz, francia és angol ajánlatokat, hogy továbbra is az Arsenal játékosa maradhasson a jövőben. ✨

A Pau Torres ügylet egyáltalán nincs veszélyben. Az egyezség lezárult/letétbe helyezték a Villarreal és az Aston Villa között. 🔒
Torres jelenleg nászúton van a feleségével ezen a héten; a következő napokban visszatér, majd Angliába utazik, hogy átesjen az orvosi vizsgálatokon és aláírjon a Villa csapatához.

❗️ "A szerződés megújítása vagy távozás, a labda nála van" Az PSG elnöke, Al Khelaifi, ismét erőteljes nyilatkozatot tett Kylian Mbappéról a Le Parisiennek ⤵️⚠️
◉ "Kylian Mbappé-nak döntenie kell jövő héten vagy két héten belül. Ez a határidő a végső döntés meghozatalához".
◉ "Ha nem akar új szerződést aláírni, az ajtó nyitva áll".
◉ "Nincs senki, aki nagyobb lenne, mint a klub; semmilyen játékos, még én sem".
◉ "Szóbeli megállapodásunk volt Kyliannal, ahogy megerősítette, ezért vagyok megrökönyödve és csalódott".
◉ "Szeretnénk, ha Mbappé maradna, de ingyen nem távozhat, ez nagyon egyértelmű és egyszerű. Nincs esély ingyen távozásra".

Al Khelaifi: "Nagyon megrökönyödtem, amikor megtudtam, hogy Mbappé szándékozik ingyen távozni." ⚠️🇫🇷
"Kylian fantasztikus srác, egy úriember... és az ingyen távozás, miközben mi vagyunk a legnagyobb francia klub, nem méltó hozzá. Meglepett és csalódott vagyok" - nyilatkozta a Le Parisiennek.

Hivatalosan megerősítve. Hakan Çalhanoglu hosszú távú szerződést írt alá az Interrel, amely 2027 júniusáig érvényes. 🔵⚫️🇹🇷 #Inter

Hivatalos, megerősítették. Caglar Söyüncü az Atlético Madrid új játékosaként aláírt 2027 júniusáig érvényes szerződést. ⚪️🔴 #Atletico

Hivatalos, megerősítették. Alessandro Bastoni új, hosszú távú szerződést írt alá az Interrel, amely 2028 júniusáig érvényes. ⚫️🔵 #Inter

Két fontos pont a szaúdi tárgyalásokkal kapcsolatban 🇸🇦
Gerrard Al Ettifaqja a szaúdi klubok közül a legérdekeltettebb Morata iránt. Azonban az AC Milan is nagy érdeklődést mutat iránta és vezeti a versenyt.
◉ Az Al Ahli eddig nem nyújtott be hivatalos ajánlatot Sadio Manének. Érdeklődés van iránta, de még nincs formális javaslat.

Sassuolo vezérigazgatója, Carnevali megerősíti: "Davide Frattesi ügye lezárult az Interrel, minden befejeződött". ⚫️🔵✅ #SerieA
Davide Frattesi kölcsönben csatlakozik az Interhez, kötelező vételi opcióval; az elkövetkező órákban orvosi vizsgálatokon fog részt venni.
(ez megváltozott volna végül? - eleinte 5 éves szerződésről volt szó.. Kell a pénz Lukakura inkább?)

Az Atalanta közeledik a Mitchel Bakker ügyében a Bayer Leverkusentől. Végül megegyezés született a két klub között, a SkySport szerint. ⚫️🔵🇳🇱 #transfers Bakkerrel személyes feltételekben megállapodtak, és készen áll, hogy új fejezetet kezdjen a Serie A-ban.

🚨⚪️ | HERE WE GO: Jurrien Timber
Declan Rice után az Arsenal befejezi Jurrien Timber ügyét, ahogy vártuk - indulunk! 🔴⚪️🇳🇱
◉ Ma közvetlen telefonbeszélgetés történt a 40 millió eurós megállapodásról, plusz könnyen teljesíthető 5 millió euró kiegészítőkkel.
◉ Timber 2028 júniusáig ír alá, és csak az Arsenalnál akart játszani, nagyon izgatott a projekttől. Indulunk! 🔴⚪️

Hivatalos, megerősítették. Ethan Nwaneri aláírta a tanulószerződést az Arsenalnál, ahogy vártuk. 🔴⚪️ #AFC
Az Arsenal nyerte a versenyt több top klub ellen, hogy megtartsa Nwanerit - emellett megállapodott az első profi szerződésről is, amelyet 17 éves korában fog aláírni.
Nwaneri után ma az Arsenal új hosszú távú szerződés aláírását ütemezte Reiss Nelson számára - négy évre, ahogy már májusban kiderült. 🔴⚪️✅ #AFC
Következő játékos: William Saliba, aki 2027 júniusáig fog aláírni, opcióval további egy év meghosszabbítására.

Hányó smileyk sora...
John Murtough: "Különösen lenyűgözött minket Mason Mount erős vágya, hogy csatlakozzon a Manchester Unitedhez." 🔴 #MUFC
"Szeretjük az ő vágyát a további sikerek iránt, ahogy mi is törekszünk a teljesítményünk szintjének emelésére a következő szezontól kezdve és azon túl."
Mount: "Nagyon izgatott vagyok, hogy Erik ten Hag irányítása alatt dolgozhatok. Sosem könnyű elhagyni azt a klubot, ahol felnőttem, de a Manchester United izgalmas új kihívást fog jelenteni a karrierem következő szakaszában." 🔴 #MUFC
"Nagyon várom, hogy része lehessek ennek a csapatnak, amely nagy trófeák megszerzésére törekszik."

HERE WE GO - Ángel Di Maria visszatér a Benficához, szerződése 2024-ig érvényes, végre megvan a megállapodás. 🔴🦅
Két héttel ezelőtt még exkluzív hírként számoltunk be róla, most pedig már alá is írták az üzletet: hogyan értékelnéd ezt az átigazolást? ✨🇦🇷

Hivatalos! A Barcelona szerződtette Íñigo Martínezt szabadügynök jogával a két évre szóló szerződés keretében az Athletic Bilbaótól.🔵🔴 A szerződésben benne van egy 400 millió eurós kivásárlási záradék.🇪🇸
Cukik és igazán arrogánsan nevetségesek a Barca-féle kivásárlási záradékok, rabszolgaszerződések :DD

(#188240) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#188241) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Onana friss - MU folytatja a licitet! Onana nagyon like-olja az eligazolás gondolatát: Sajnos úgy tűnik..:(

A Manchester United folytatni fogja az André Onana számára szóló új szóbeli ajánlatot.
A tárgyalások folytatódnak az Interrel, mivel az eredeti, 40 millió eurót plusz 5 millió eurós kiegészítéssel kezdő ajánlatot elutasították. 🔴 #MUFC
Onana álláspontja világos: kész elfogadni a Manchester United ajánlatát, ha a két klub megegyezik az árban.

Kim Min-jae ma el fogja végezni a második részét az orvosi vizsgálatoknak, majd a Bayern érvényesíti a kivásárlási záradékot a Napolival. 🔴🇰🇷 #Bayern
Ez az utolsó lépés az hivatalos bejelentés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#188242) IreN!CuS válasza Tibiajax (#188240) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tibikém ez a bili, kéz és a lóg tipikus esete....amúgy meg - öreg, öreg és brazil, sérült és agyilag gyenge, alibi és holland, off position de legalább hasznos és még el sem mélyedtünk ebben a " potential XI based on true story" cuccon....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#188243) Tibiajax válasza IreN!CuS (#188242) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ejjj, h mindig kukacoskodni kell..
ahelyett örvendnél és üdvözölnéd te is, hogy Junior ismét nálunk fog varázsolni majd!

(#188244) 7600 GS válasza Tibiajax (#188240) üzenetére


7600 GS
addikt

Gavi csodagyerek hol van?

(#188245) IreN!CuS válasza Tibiajax (#188243) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Te azt a jr-t várod vissza aki elment a pénzért meg a nem létező vezérszerepért egy B kategóriás bajnokságba? Hol a tartás? Menjen ő is nyugodtan az arab homokozóba.....
Dembi többet sérült mint én...
Lewa öreg....egész szezonos terhelésnél már kérdéses...
De Jong maradjon ki mert sosem lesz közös nevező nála
Cancelo "öreg" és drága
Aru szélen? Miközben CD-ben kis túlzással tanári

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#188246) 7600 GS


7600 GS
addikt

A napokban Joan Laporta beismerte, hogy a Barcelona még mindig fizet Lionel Messinek, mivel anno a koronavírus okozta helyzet miatt a játékos fizetésének jelentős részét elhalasztották.


A tribuna.com összeszedte, hogy mely kluboknak és játékosoknak tartozik a gránátvörös-kék klub, és milyen címszó alatt. A klub még Ferran Torres átigazolásából tartozik a Manchester Citynek 52 millió euróval, Miralem Pjanic átigazolása kapcsán 36 millióval a Juventusnak, illetve Frenkie De Jong és Sergino Dest transzferei miatt további 36 milliót kell az Ajax felé is kicsengetniük. Ezen felül a már rég elfeledett Coutinho miatt is „lógnak”, itt a Liverpool lesz az, aki még 14 millió eurót kap a klubtól. A klubokon kívül játékosoknak is tartoznak. Az egyik a már korábban említett Lionel Messi ügy, itt azonban nem került pontosításra, hogy mennyit kell még kifizetniük az argentinnak.


Ezen felül De Jongnak is tartoznak 18 millió euróval, mivel a holland – csakúgy, mint Messi – a Covid idején hajlandó volt elhalasztani fizetését.

(#188247) Tibiajax válasza IreN!CuS (#188245) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) jó jó, elismerem bele lehet kötni a formációba.
juniornak meg kell bocsájtani! vétkezni emberi, megbocsájtani isteni! fog ő még varázsolni

(#188248) forceberg válasza Tibiajax (#188247) üzenetére


forceberg
veterán

Ő nem varázsol, harácsol...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#188249) sh4d0w válasza Tibiajax (#188247) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy érted, magasabb szintre viszi a fetrengést?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#188250) Soulfly842 válasza Tibiajax (#188247) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hosszú évekig mindig sérült volt, amikor a lánytestvérének a születésnapja volt, s brazíliában bulizott napokig.

Ő egy igazi profi, a fetrengés se igaz! :DDD

(a vb-n még pindurit enyhített is ezen a képen, de a tényeken nem változtat)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.