Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166351) SpaceKombajn válasza Napfénysüti (#166343) üzenetére


SpaceKombajn
tag

A másik se nagyon ;] , mert kapja sorban a gólokat.

spacetime

(#166352) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezaz, bejött mekgájver is

(#166353) Napfénysüti

4-0! :C

Més que un club!

(#166354) mephi666


mephi666
nagyúr

NÉééégy :D

Szószgétnek reggelre lefő a kávé? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166355) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Magyarország 4 Anglia nullaaaaaa :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#166356) everest140


everest140
tag

álmomban sem gondoltam volna a 4-0 t :DD:DD

(#166357) BenHans


BenHans
addikt

itt van nektek lmbt asszátok meg :C :DDD :DD
a q a quartett amúgy? tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#166358) DS39


DS39
nagyúr

Sajnos nem tudom nézni, de ez a mi fax? :D
0-3

Most már 0-4
Piros után.

(#166359) Cartevo válasza IreN!CuS (#166355) üzenetére


Cartevo
őstag

Az EU-ban gyengék vagyunk.

(#166360) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ennyit tudok csak írni: b*zdmeg... :Y

(#166361) shteer válasza DS39 (#166358) üzenetére


shteer
titán

Ennyi. Vége is

..szerintem jónak tűnik

(#166362) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jójó rendben, szép ez meg mindenen, de a győzelem értékét mindig nagyban csökkenti a szerény képességű ellenfél :C ;]

England have now gone over six hours without scoring a goal from open play :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(#166363) villamos


villamos
őstag

ENG: 0 - HUN: 4

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#166364) Ringman


Ringman
nagyúr

Szép volt!

(#166365) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez kész... :C nem hittem volna... 1-0, majd 0-4...

Kéne most egy Juve meccs, hogy lemenjen a pulzusom 130ról 60ra :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166366) everest140 válasza mephi666 (#166365) üzenetére


everest140
tag

Vagy kéne egy Ádám Martin a Juvéba :D

(#166367) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez döbbenet. Nem térek magamhoz. És azt hiszem sokan vagyunk még ezzel így.
Minden tiszteletem a Csapaté. Két hete aláírtam volna, hogy pontot szerezzünk a csoportban, isteni csodával esetleg egy meccset nyerjünk.

"Hogy a védelem rendben legyen, Maguire érkezik hamarosan"
Ezt meg azért felírtam az örökkévalóságnak :) Elteszem valami vicces mappába.

(#166368) DS39 válasza BenHans (#166357) üzenetére


DS39
nagyúr

Rákeresve: Queer / Questioning

(#166369) mephi666


mephi666
nagyúr

Ezt azért itt hagyom :) ...ez így fog állni most nem 3 napig, hanem vagy 3 hónapig

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166370) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

BBC szalagcím: England thrashed by Hungary :C

(#166371) Pkc83


Pkc83
őstag

Ez hihetetlen,és bár ma Szalai sem volt rossz(nagyon) de az már látszik Ádám Martin lehet az utód.
Szép volt. :K :C :C :R

(#166372) Cartevo válasza mephi666 (#166369) üzenetére


Cartevo
őstag

Kidomborodott az erősorrend.

(#166373) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Ez a mi generációnk 6:3-a. :C :Y

(#166374) Ringman válasza mephi666 (#166369) üzenetére


Ringman
nagyúr

Kár hogy nem most nyomják le a maradék 2 meccset is

(#166375) Egon válasza mephi666 (#166369) üzenetére


Egon
nagyúr

És ha még Ádám Martin egyet befejelt volna a németeknek... ;]
Mekkkkora király meccs volt már ez... :DDD Hülye angolok, angol hülyék... :DDD
Mondjuk Southgate-et sajnálom, messze a legnormálisabb fazon mind közül.
Most már csak akkor eshetünk ki, ha nem szerzünk pontot (azért remélem hazai pályán nem kapunk ki az olaszoktól), illetve az angolok behúzzák mindkét hátralevő meccsüket (ami nem lesz egyszerű, mivel az olaszok a kiesés elkerülése végett, a németek meg a csoportelsőségre hajtva nem fogják leadni nekik a pontokat).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#166376) sh4d0w válasza Napfénysüti (#166343) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Francba :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#166377) everest140


everest140
tag

Anglia legnagyobb veresége a ma esti meccs hazai pályán 1928 óta, akkor a skótok verték meg őket 5-1-re.

(#166378) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nyugodjon le sztem mindenki... bunda volt. nem kérdés
ma este jópáran rojtosra keresték magukat

(#166379) OgreImre válasza Tibiajax (#166378) üzenetére


OgreImre
senior tag

zakó volt ez, nem bunda :D

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#166380) mephi666 válasza Ringman (#166374) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hát ja, mennyi idő lesz újra összerázódni? ...most nagyon egyben volt mindenki és jó lenne ezt a lendületet továbbvinni... de én azért bízok, hogy az egyik meccset megfogjuk legalább x-re...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166381) Cartevo válasza OgreImre (#166379) üzenetére


Cartevo
őstag

+nagy mellény

(#166382) DeathAdder


DeathAdder
veterán

4 - England have lost a home match by 4+ goals without scoring for the first time in their entire history. Unexpected.

1928 - England have lost a home match by 4+ goals for the first since March 1928, when they lost 5-1 to Scotland. Staggering.

opta

(#166383) Redneck


Redneck
veterán

Óriási gyerekek! A lényeg, hogy maradjanak ekkorák az arcok, és így tovább! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#166384) Cartevo válasza Tibiajax (#166378) üzenetére


Cartevo
őstag

kapusbuktatás

(#166385) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Futball comes home

https://www.coreinfinity.tech

(#166386) forceberg


forceberg
veterán

A nép most pár napig 350-nek érzi az Eurot! :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#166387) Cartevo válasza forceberg (#166386) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem forint, hanem font, mert a londoni magyarok.

(#166388) Sempronius89 válasza forceberg (#166386) üzenetére


Sempronius89
tag

Szerintem ha nem épül meg a Puskás és betiltják a profi labdarúgást akkor 250 HuF lenne csak egy EUR és még a pöcsöm is nőtt volna + 5 centimétert.

(#166389) Cartevo válasza Sempronius89 (#166388) üzenetére


Cartevo
őstag

Majdcsak bevezetik az Eurót, csak nem húzzák a végtelenseggig.

(#166390) Sempronius89 válasza Cartevo (#166389) üzenetére


Sempronius89
tag

Nem fogják sajnos, mert a válogatott összemákolt és véletlen sikerei miatt meg fogják koronázni a Zorbánt ő meg direkt nem akarja bevezetni az Eurót mert akkor az Amazon webshopról a gamerek olcsóbban tudnának videókártyát venni, de a Zorbán sajnos azért mert 1G utálja és libsinek tartja a gamereket és nem tűrheti az ő örömüket.

(#166391) bandus


bandus
veterán

aztakurva, ez hihhetetlen. meglepodtem. sajnos nem lattam ezt a meccset, eppen egy masik projekten dolgoztam 💍, de az is hasonloan joneredmennyer zarult :))

minden elismeres mindenkinek aki ebben kozremukodott, az angolok meg basszanak egyedul.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#166392) bagyulajuve válasza bandus (#166391) üzenetére


bagyulajuve
addikt

gratula a csapatnak és nektek is :R

Resistencia eterna

(#166393) BenHans válasza Sempronius89 (#166388) üzenetére


BenHans
addikt

Sőt, Fajkasházy Tivadaj, Niedermüller, VágóPista és a nyomorult Tóta W. kétharmaddal nyertek volna választást. ;] :DDD *vomit emoticon*
Forceberg am szerintem ironizált.

Na de majd haladóéktól holnap azért meg kell tudnom, hogy Magyarország szégyenteljes módon kifütyülte saját himnuszát és szégyenszemre egy manapság divatos zászlót sem vittek magukkal, csak nemzeti jelképet ami fujfuj és Herriként is lelőtte valaki ami tizi lett volna ha o1g nem veszi meg a meccset.
Meg kell tanulni félretenni a keserűséget és örülni amikor van rá ok, mondjuk megértem, igen nehéz úgy, ha valakik nem tettek hozzá soha semmit csak a negatív felhangot és mindent problémának éreznek ami magyar nemzettudat.
----
bandus: Sok boldogságot! :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#166394) bagyulajuve válasza BenHans (#166393) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:R :R :R

Resistencia eterna

(#166395) Noukoum válasza BenHans (#166393) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról a magyar nemzeti öntudatról beszélsz ami nincs? Mármint itthon biztosan.

Az itt jelenlévők zöme nem győzte fikázni a válogatottat néhány éve. Aztán amikor megy a szekér akkor meg a legnagyobb magyar válogatott drukker mindenki.

Tessék megérteni hogy ha ráül a politika a sportra, akkor lesznek akiknek nem tetszik. Ahogy azt is ha feleslegesen sok pénz van tolva a sportba, akkor az máshonnan hiányozni fog. Persze tudjuk hogy a korrupció miatt van az egész, de ez már csak részletkérdés a magyar sport általános megítélésében.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#166396) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Azt hiszem megtörtént a generációváltás a magyar válogatottnál.

(#166397) venember83 válasza bandus (#166391) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, másfél óra mostanában az altatási folyamat, lassan délben s este is. Így hamarosan már a rövidíteni kívánt futballmeccsek időtartamán is túlnő, nem jó ez így. :U Pedig milyen parádés meccsek voltak.

minden elismeres mindenkinek aki ebben kozremukodott, az angolok meg basszanak egyedul.

Ott van Southgate, őt majd lehet szexualizálni a sajtóban. Meg a mindenre esélyes válogatottat. Sajnos az angol sajtó amúgy sem túl megértő, úgyhogy lesz részük szegényeknek kritikában bőven.

[ Szerkesztve ]

(#166398) cyberkind válasza Noukoum (#166395) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most is leszarom a magyar kolbászválogatottat, egyedül csak annak örülök, hogy a nagypofájú buzi angolok kiszoptak. :))

Paranormal Cocktivity

(#166399) hobizoli válasza cyberkind (#166398) üzenetére


hobizoli
nagyúr

....plusz a románok is :DDD ;]

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.