Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166551) atee_13


atee_13
őstag

(#166552) DeathAdder válasza atee_13 (#166551) üzenetére


DeathAdder
veterán

Liverpool agree deal for Aberdeen’s Calvin Ramsay which is set to be their last incoming transfer of the window. Prepared to wait until 2023 for midfield reinforcements. Paul Joyce

eléggé egybehangzó hacsak nem lesz váratlan távozó úgy Ramsay volt az idei utolsó érkező, keitával meg hosszabbítani akarnak ¯\_(ツ)_/¯

jövőre szerintem nagyot akarnak igazolni a kp-ra, aki jude lehet, de abban meg mindig benne van hogy jön a mu a sziti a madrid és betol neki 4x akkora fizetést, úgyh abba se élném bele magam

[ Szerkesztve ]

(#166553) Tibiajax válasza atee_13 (#166551) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#166554) atee_13 válasza DeathAdder (#166552) üzenetére


atee_13
őstag

jude al napokban nagyon belengették a margitot még most, mondjuk angolnak nagyon nem jött még be a spanyol főváros

(#166555) venember83


venember83
nagyúr

A legértékesebb válogatottak:

(#166556) DeathAdder válasza atee_13 (#166554) üzenetére


DeathAdder
veterán

bappét is éveken át lengették, pedig soha életében nem mondta hogy oda akarna igazolni, csak hogy nem döntött még a jövőjéről, aztán mégis személyes sértésnek vették miután a sorozatos panyol média hazugságai elhitette velük

idén szinte kizárt hogy bárki elvigye hóland után egy ablakban

barela: btw, olasz se válik be angliában, ki volt az utolsó, talán zola? :) az ilyen horhinnyó féle nemzetbitorlókat hagyjuk :D

(#166557) atee_13 válasza DeathAdder (#166556) üzenetére


atee_13
őstag

"ki volt az utolsó, talán zola?"

DiCánió, DiMatteó ;]

//bár nem edzőt keresünk :D :D

[ Szerkesztve ]

(#166558) mephi666 válasza atee_13 (#166557) üzenetére


mephi666
nagyúr

Balotelli? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166559) Tibiajax válasza DeathAdder (#166556) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

barela: btw, olasz se válik be angliában...
ezért is sírtam... nem csak amiatt, 'hogy már őt is'..
mondjuk balótelli nem volt szar
nna, mefi... xdd

[ Szerkesztve ]

(#166560) bagyulajuve válasza venember83 (#166555) üzenetére


bagyulajuve
addikt

1-0, 0-4 ;]

Resistencia eterna

(#166561) Ringman válasza DeathAdder (#166556) üzenetére


Ringman
nagyúr

Túl sokat kell futni...

Mondjuk barella pont tud

(#166562) SpaceKombajn válasza DeathAdder (#166556) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Meg Vialli, ja most látom Zola 3 évvel tovább maradt a Chelsea-ben.

spacetime

(#166563) Ringman


Ringman
nagyúr

Beppe Marotta has CONFIRMED that Inter have signed both Mkhitaryan and Onana on free transfers

(#166564) BenHans válasza venember83 (#166555) üzenetére


BenHans
addikt

Oké, de a magyar válogatott ellenfelei a kenusok voltak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#166565) Napfénysüti válasza BenHans (#166564) üzenetére

:C :DD

Més que un club!

(#166566) Richard! válasza BenHans (#166564) üzenetére


Richard!
addikt

:C :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#166567) Tibiajax válasza BenHans (#166564) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C

(#166568) venember83 válasza Ringman (#166563) üzenetére


venember83
nagyúr

Dybala Lukaku függvényében érkezhet, gondolom.

(#166569) atee_13


atee_13
őstag

;] ;] ;]
Lehet, hogy egy kép erről: 6 ember, álló emberek és , szöveg, amely így szól: „ETIHAD AIRWAYS imgflip.com Intessar”

(#166570) Ringman válasza venember83 (#166568) üzenetére


Ringman
nagyúr

inkább attól függ, hogy gagliardinit, radut, dalbert-t (wtf???), sensit, lazarot, espositot, pinamontit, alexist, vidalt, dzekot ki tudjuk-e szórni nyáron.

a terv lukaku és dybala, valamint bremer leigazolása, remélem skriniar marad, de vrijt viszont elpasszolnám, ha jön a brazil védő torinóból.

asllani gyak. le lett igazolva (brozo cseréje lesz), bellanovát ha megvesszük, megy kölcsönbe egyből.

[ Szerkesztve ]

(#166571) Tibiajax válasza Ringman (#166570) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de vrij megy mindenképp, az már régóta tudott.
a szlovákot nem kéne...

(#166572) Ringman válasza Tibiajax (#166571) üzenetére


Ringman
nagyúr

*bárkit* előbb eladnék, mint őt, kell a nyertes típus/vezér is a csapatba. (perisic is ilyen mentalitású volt)

(#166573) cami][us válasza DeathAdder (#166556) üzenetére


cami][us
senior tag

Igazából Madridba akart menni, de miután a katari gyökér lukra futott Vinivel és még ki is ejtettük az (összes) olajos csürhét, a teknőcre borította a bankot. Pérez politikai nyomásról is beszélt.

[link] A válság egyik jele a nosztalgiázás és kamu sportágak kupáival flexelés.

#166554 Újabb kacsa? :))

[ Szerkesztve ]

(#166574) DeathAdder válasza cami][us (#166573) üzenetére


DeathAdder
veterán

igazából soha egy szóval nem mondta hogy madridba akar menni, az lehet hogy gyerekkorában barreál szurkoló volt, minden gyerek úgy kezdi általában

a média viszont szépen telehazudta hogy már megvan a madridi ház, minden vágya odamenni, gyerekkori álom, a csapattársak várják, done deal, hírvígó.. ez mind nem volt igaz, mert a pizsinél maradt, aki ugyanazt ajánlotta neki

ezután már jött a vádaskodás hogy át vannak verve, politikai nyomás volt, meg pénzsóvár, sőt még a laliga is (érted, A LIGA :DDD :DDDD :DDD) elkezdte jelentgetni hogy csalás történt, ahelyett hogy mondjuk inkább a resztlit próbálná felzárkóztatni, ami a dolga lenne

(#166575) cyberkind válasza DeathAdder (#166574) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy nagy hófasz történt, a Madrid csak vetélytársnak lett használva, ezzel is kiharcolva a jelenlegi szerződést, okosan csinálta, jó helyen van ő ott, igazából most kapta meg azt, amire vágyott.

Paranormal Cocktivity

(#166576) everest140 válasza cyberkind (#166575) üzenetére


everest140
tag

Vagy inkább csak győzött a lustaság, pénz, elkényelmesedés.
Ezek fontosabbak neki, minthogy lehetősége legyen országhatáron túl trófeát nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#166577) cami][us válasza DeathAdder (#166574) üzenetére


cami][us
senior tag

Pérez egészen mást mondott, de a sport.es, meg a többi kamugombóc oldal biztos jobban tudja.

(#166578) mephi666


mephi666
nagyúr

pakolásszák fel 10-esével az elmúlt 130 év legszebbnek választott góljait...

többek közt ez is emlékezetes gól volt, amikor Xabi Alonso ott labdát szerzett és azonnal észrevette az üres kaput :)

voltak itt nevek sorban: Ian Rush, McManaman, Dalglish, Owen, Gerrard... újak közül meg Salah :) 1:00-nál is az a gól nagyon emlékezetes volt, amit Gerrard akasztott Bartheznek... 2000körül a legjobb kapusok közt tartották számon, ez a 20év körüli srác meg 30ról akasztott neki akkorát, hogy kiteheti Roberto Carlos kiflije mellé otthon a falra :DDD

hehe: ez most jött szembe... "amikor kép alapján is egyértelmű a szülő-gyerek, vér szerinti kapcsolat" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166579) Phoen|x válasza mephi666 (#166578) üzenetére


Phoen|x
őstag

Bmeg. Suarezen bexarok. :DDD :DDD :C

Go Gunners!

(#166580) mephi666


mephi666
nagyúr

ja ezt akartam még iderakni: nem foci, de az eredmény vicces... kézilabdán szokott hasonló alakulni :DDD este csak pislogtam, amikor odakapcsoltam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166581) DeathAdder válasza mephi666 (#166578) üzenetére


DeathAdder
veterán

és kaka még mindig ugyanúgy néz ki mint 20 évesen

(#166582) Tibiajax válasza DeathAdder (#166581) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem igaz! van szakálla..

..és R9 Ronaldo?
: )

(#166583) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ma, 20 éve

(#166584) Tibiajax válasza DeathAdder (#166583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyiket tartod nagyobb gólnak, kenus angolok ellen? ezt, vagy ibra háttal ollózását?
:)

(#166585) DeathAdder válasza Tibiajax (#166584) üzenetére


DeathAdder
veterán

naná hogy ibráét :))

(#166586) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szia niggerem, nemtom a magyar médiát mennyire járta be, de emberünk ~2000 fős szülőfalujában felépíttetett egy iskolát, kórházat, postahivatalt, benzinkutat, 4Gs hálózatot, havonta 60 fontnak megfelelő négerpénzt adományoz minden családnak szülőfalujában, ahova rendszeresen hazajár.

Mindig saját maga takarította a liverpool edzőközpontban a muszlimok számára fenntartott imaszobát.

Egy magyar alkalmazott szerint többször előfordult, hogy az edzőközpont melletti buszmegállóban állt, sadio félreállt, felvette és hazavitte.

Őt még tibi is kedvelni fogja.

(#166587) mephi666 válasza DeathAdder (#166586) üzenetére


mephi666
nagyúr

én még 30eur-ról olvastam asszem... biztos oda is elért az infláció: Snoop Dogg is felemelte az évi 40ezer dollárt kereső hivatásos, bejelentett spanglitekerőjének fizetését :DDD

...sajnálom, hogy távozik... ha választanom kellett volna, hogy ő menjen, vagy Salah és nem a pályán mutatott teljesítmény alapján kell döntenem, egyértelműen őt marasztaltam volna :) ...pedig az egyiptomit is bírom (ismerős pár hónapja járt kint, mondta hogy valami múzeumban jártak, ami tele volt egy focista képével... ki más lehetett volna? :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166588) Tibiajax válasza DeathAdder (#166585) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az kibszott egy ordenáré nagy gól volt.. :)

#166586DeathAdder de most mi van? most tényleg elmegy akkor a mané gyerek?.. :U
de ugye nem a retek müntyhenbe? nyugtasd már meg az arcom
jaj de. ott van az embléma a táskáján
ó istenem

[ Szerkesztve ]

(#166589) Soulfly842


Soulfly842
addikt

5 years ago, José Mourinho said:
• Pogba is a virus, not a team player.
• Martial is lazy and needs to leave the club.
• Rashford can't be Man United's main striker.
• Luke Shaw doesn't use his head.He was crucified for speaking the truth.

:U

(#166590) DeathAdder válasza Soulfly842 (#166589) üzenetére


DeathAdder
veterán

ebből hármat ő maga egyedül épített le + dele alit

korábban sokkal szarabb játékosok mellett állt ki

(#166591) Soulfly842 válasza DeathAdder (#166590) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mondjuk én ebbe a Pogba - Martial - Rashford hármasban sose láttam fantáziát, csak túlsztároltságot. Pogba-nak valamiért elszakadt a cérna a Juvén túl (kíváncsi vagyok, hogy rátud-e még cáfolni visszakapva a régi ingereket). Őket szerintem nem kellett leépíteni, fejben nem volt velük valami 100-as.

(#166592) venember83


venember83
nagyúr

Rüdiger és a boldog család.

(#166593) mephi666 válasza venember83 (#166592) üzenetére


mephi666
nagyúr

asszonyát lefelejtetted :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#166594) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]

Nicolo Barella rank in Serie A last season:
Key passes from open play - 64 🥇
Big chances created - 15 🥈
Assists - 12 🥈
Accurate through balls - 8 🥉

DeathAdder, poolban elférne? ha igen, ki helyett?

(#166595) DeathAdder válasza Soulfly842 (#166591) üzenetére


DeathAdder
veterán

Trashi nagyon fasza játékos volt fiatalon, valószínűleg sosem lett volna belőle világklasszis, de mondjuk egy sterling, pogba a válogatottal is bizonyít, martial szerintem is túl volt sztárolva

(#166596) DeathAdder válasza Ringman (#166594) üzenetére


DeathAdder
veterán

ha maradna a 433 akkor leginkább fabinho posztján, de nem hiszem hogy onnan őt bárki kiszoríthatná, mögötte viszont tény hogy senki nincs, oda kéne valami backup, de az biztos nem egy ~70 millliós játékos.
Esetleg nyolcasba henderson posztján elférne egy fiatal melós játékos aki a trent mögötti zónát is zárja. De nekem gyanús hogy a Darwin gyerek miatt jövőre 4231 lesz, oda meg fogalmam nincs hova akarhatnák, mert ott fabinho thiago double pivot lenne

isiderek szerint kizárt hogy igazoljanak most egy drága középpályást hacsak nem várt távozó nem lesz

(#166597) Soulfly842 válasza DeathAdder (#166595) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sterlingről nem is mondtam rosszat. Benne látok fantáziát. Pogba pszichésen gyenge szerintem, ha szeret mindent, akkor jól játszik, ha nem minden inger-happy, akkor képtelen rá. Francia válogatottban szerintem jobb impulzusok érik ( na persze, most nem a nemzetek ligájára gondolok ;] ), viszont nekem mindig csak a gucci, louis vuitton képek jutnak róla eszembe :D

Mindenesetre tényleg kíváncsi leszek, hogy a Juvével magához tér-e.

(#166598) Ringman


Ringman
nagyúr

Imagine going to Chelsea for an all-time British record fee, flop massively, and then return back to Milano on loan.
What an embarrassing end of career for Shevchenko.

[link]

:DDDDDD

(#166599) venember83 válasza Ringman (#166570) üzenetére


venember83
nagyúr

LUKAKU TO INTER UPDATE
“Inter have to sign Lukaku within 9 days otherwise the deal becomes impossible.”
“Based on the info we have today, it’s either Lukaku or Dybala, signing one would exclude the other. It’s hard to imagine they can have both.”
Sky Italia’s Luca Marchetti

(#166600) atee_13


atee_13
őstag

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember és , szöveg, amely így szól: „AIA Harry Kane Age 22 World Cups: 0 Euros: 0 Nation's League: o Premier League: 0 Fa Cup: o Carabao Cup: o Champions League: 0 Audi Cup: 0 ΔΙΔ Harry Kane Age 28 World Cups: 0 Euros: 0 Nation's League: Premier League: Fa Cup: 0 Carabao Cup: 0 Champions League: O Audi Cup: 1”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.