Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155351) Viper26 válasza Đusty (#155348) üzenetére


Viper26
nagyúr

Találtál?

iPhone 14 | FR955

(#155352) venember83 válasza BenHans (#155337) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem mondtam. De elég nagymellényű volt a kijelentésed, bár persze értem én, hogy Agnelli amúgy is semmihez sem ért, és a sorozatban 9 címet is a szél fújta össze a két hetedik hely után, rossz embereket választ maga köré stb. Hozzánemértésben legalább méltó társa a szipiszupiligás maffiózókollégáknak.

CR-rel négy évre terveztek, s ennyi, három lett belőle, mert nem tudtak köré csapatot is építeni. Funkcionális hiba volt a klub részéről, reménykedtek abban, hogy csak egy lépés a BL-cím Allegrivel két BL-döntő után, de nem így lett, s közben összedőlt kb. minden, Allegri távozott, helyette inkompatibilis edző jött, aztán Pirlo, akire nagy lett az amúgy igencsak toldozott-foltozott kabát, ez van. De ezért nem kell keseregni. Legalább sok olasz láthatta CR-t, biztos vagyok benne, hogy sokan lettek élményekkel gazdagabbak. A Juventusnak nem jött össze a számítás, ez van, valahogy túljut ezen a komoly pénzügyi mínuszon a klub, nem féltem őket. Kár bánkódni. CR meg rugdossa csak a gólokat a Man Unitedben, sok sikert nekik.

Amúgy meg évek óta mindenki mondja neki, hogy mit játsszon, de ő valahogy ezt semmiképpen sem akarta elhinni. Most Ole viszont meggyőzte.

Former Juventus midfielder Giancarlo Marocchi highlights Cristiano Ronaldo played as a centre forward on his Manchester United debut: ‘He had refused to do so in Turin.’

Szóval soktényezős dolog ez, rajta is múlt részben, még ha a klub sem tett meg mindent, s a soktényezős szempont miatt furcsa számomra ez az előre lehetett tudni duma, sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#155353) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hihetetlen a csávó, ott lifeg a lábfeje, kb. csak a bőr tartja, és felül, miközben próbálják rögzíteni, és mindenki rosszul van körülötte, aztán a hordágyon megtapsolja az őt tapsoló közönséget, ilyet se láttam még, és 18 éves a srác...

Az ilyen embere való tetova, nem az olyan picsákra akik egy bedobott öngyújtótól felborulnak.

[ Szerkesztve ]

(#155354) forceberg válasza DeathAdder (#155353) üzenetére


forceberg
veterán

Engedni kell ezeket a mocskos becsúszásokat, amíg valakinek nem kell amputálni a lábát.
Ilyenkor olyan mértékű düh van bennem, hogy semmit sem tesznek ezek ellen...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#155355) mephi666 válasza DeathAdder (#155353) üzenetére


mephi666
nagyúr

Simán benne volt ma a lábában az első pl gólja, erre azon izgulhatunk, hogy kb 1 év múlva láthatjuk-e újra a pályán... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155356) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#155353) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kitartást, és felépülést a srácnak.
A sérülést okozónak meg hasonló időtartamú eltiltást.

Csak az ilyen drasztikus lépésekkel lehetne hosszabb távon visszaszorítani az ilyeneket.
Bár nem láttam, de lehet nem is kéne. Olvasva is borzalmas.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#155357) cyberkind válasza forceberg (#155354) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezért szerettem ki a kvázi "legjobb" bajnokságból, idiótákból áll az egész, csoda Agüero karrierje is ott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#155358) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#155356) üzenetére


forceberg
veterán

A megoldás ott volt a '98-as VB-n, aztán elengedték...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#155359) DeathAdder válasza forceberg (#155354) üzenetére


DeathAdder
veterán

hát ja, de hosszabb eltiltás jár bizonyos szavak kimondásáért is, mint egy szándékos lábtörésért ¯\_(ツ)_/¯

és még csak le sem fújta a bíró, csak miután szóltak neki, hogy az ember nemigen tud felkelni

(#155360) Cs1csó válasza DeathAdder (#155353) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na megnéztem a videót, hát biztos fájt.

(#155361) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#155356) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kb félpályánál volt a félresikerült belépő, ami a bírónak fel se tűnt elsőre, Salah viszont rohant oda és azonnal hívta az elsősegélyt... még kb játékban volt a labda, amikor berohantak ellátni... nem játszották vissza és nem is keresgettem róla videókat :( nem tűnt szándékosnak és az elkövető eléggé magába fordult utána... de akkor is totál értelmetlen volt az egész

Jürgen Klopp confirmed Liverpool will need to await further assessment on the ankle injury Harvey Elliott sustained during Sunday’s 3-0 win at Leeds United, but admitted it was a ‘bad one’.

The midfielder sustained the issue in a challenge with Pascal Struik on the hour mark at Elland Road, which resulted in a red card for the home side’s defender.

Elliott was stretchered from the field and was taken to hospital, but later posted an image on his Instagram account with a thumbs up before the fixture had concluded.

Klopp told his post-match press conference: “First and foremost, it’s one of the few Instagram posts I love because if he sends that already then it shows he has not that much pain anymore, that’s great news.

"I think we all saw it, the ankle was not in the right place anymore. The medical department put it in the right place again, which is very important really in this moment that it goes quick. Apart from that, there is not a lot of good things to say about it.

“Obviously it’s a bad injury and we have to wait now for further examinations, assessments or whatever, scans, and that’s what we do.”

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155362) Cs1csó válasza mephi666 (#155361) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha jól láttam nem is a becsúszó láb hanem a másik okozta a sérülést.

(#155363) paatrick


paatrick
őstag

Real Madrid védelem megint a toppon :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#155364) bandus válasza paatrick (#155363) üzenetére


bandus
veterán

Szerencsere a tamadosor kompenzal. Szep bemutatkozas Camavingatol, 6 perc kellett neki a golhoz :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#155365) paatrick válasza bandus (#155364) üzenetére


paatrick
őstag

Inter meccset nem láttam idén, meg tavaly se, de ha tudnak kontrázni akkor a Realnak nem sok esélye lesz szerdán :)

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#155366) Marky18 válasza paatrick (#155365) üzenetére


Marky18
aktív tag

BigBenz megoldja.

(#155367) Ringman válasza paatrick (#155365) üzenetére


Ringman
nagyúr

a játékosállomány megfelelő a gyors kontrák vezetésére, de az új edző gépezete akadozik még, a védőhármas egyik alapembere - bastoni - vsz. nem épül fel az első meccsre (válogatott meccsen sérült meg).

+ az internél handa elég komoly veszélyforrás, tegnap a bekapott 2 gólnál meg sem mozdult. (mehet nyugdíjba)

ha tibi read-only még jelen van: lehet az ajaxból igazolunk kapust, a jelenleg eltiltott onanát.

(#155368) Ringman


Ringman
nagyúr

(#155369) Richard! válasza Ringman (#155368) üzenetére


Richard!
addikt

A feléig elég volt nézni. :DDD
Edzésen mennyit gyakorolja a szemmel védést? Ezek szerint nem eleget... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#155370) Ringman válasza Richard! (#155369) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem nem volt elég, én 2×végignéztem, végigröhögve, a zenei aláfestés jó választás ehhez.
remélem a nullszögből kapott gólt láttad még.

ez a legjobb komment:
Wtf this video made me mad and I fucking hate Inter? Why doesn’t he move?

[ Szerkesztve ]

(#155371) DeathAdder válasza Ringman (#155368) üzenetére


DeathAdder
veterán

rá mondta párszor Baumstark a TT-ben hogy európai elit kapus :))

(#155372) Ringman válasza DeathAdder (#155371) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebből az összefoglalóból az utolsó 3 gól az idei szezon eredménye...

mindig voltak ilyen mozizásai, de az utóbbi 2 évben már aggasztóan sok a rövidzárlat. korábban is írtam párszor, hogy soha nem tartottam klasszis kapusnak. lábbal is gyenge egyébként.

simán védhetne radu, skirinar megkapja a csk-karszalagot, aztán télen lehet első számú kapust igazolni.

(#155373) venember83 válasza DeathAdder (#155371) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, olykor vannak érdekes kijelentéseik, fogalmazzunk finoman. :U

(#155374) dudu5130 válasza Ringman (#155372) üzenetére


dudu5130
őstag

Csóró amíg a csapat kula volt addig nem igen hibázott, rengeteg meccset hozott még az amúgy is gyenge idenyekben. Most mikor meg olyan a csapat ő kezd kiengedni.

(#155375) Ringman válasza dudu5130 (#155374) üzenetére


Ringman
nagyúr

mindig voltak ilyen hibái, mostanában több; már 37 éves, megnyerte végre a bajnokságot, leülhet a padra, ahogy toldo is megtette, mikor julio cesar védett.

(#155376) venember83 válasza dudu5130 (#155374) üzenetére


venember83
nagyúr

Scudettót nyert, merészebbet ő nem álmodhat. Sokat köszönhet ő is Toniónak.

(#155377) szotyika77 válasza Ringman (#155368) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Ilyen videót látva megkérdezném az inter vezetőit, hogy a francba nem sikerült még a helyére igazolni egy normális kapust?
Valamelyik vicces csapattársa biztos bekente Handa cipőjét valami extraerős ragasztóval, azért nem emelte a lábát minden kapura tartó labdánál... :Y

(#155378) Ringman válasza szotyika77 (#155377) üzenetére


Ringman
nagyúr

az a vicces, hogy a fentiek ellenére pusztán a statok alapján az előző idény előttig így is ~top3-5 kapus volt a serie a-ban. már nem az.

a jelenlegi átigazolási idénybe úgy tűnik nem fért bele az, hogy kapust is igazoljunk.

(#155379) mephi666 válasza Ringman (#155378) üzenetére


mephi666
nagyúr

...olcsó a karius, most vigyétek :) még lehet benne pár jó szezon

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155380) venember83


venember83
nagyúr

Nem nehéz undorodni a modern futballtól:

(#155381) BenHans válasza venember83 (#155380) üzenetére


BenHans
addikt

#cryforhelp
#noothersolutionthantheSL
#itisforsavefootball
#grandepresidente

PSG Khelaifi igazolások és UEFA ilyen: rósz
Real Perez nagy lufi támogatás, nincs zseton siránkozás, SL, SL off, tovább költekezés ilyen: lyó

De adnám ha a BarcaReál valamilyen csoda folytán komolyan visszaesne ezek után.
Már a játékosaikat sem sajnálom, mert a Barcelona is zsoldosokat gyűjt kb semmit sem hagyva a hagyományaikból.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155382) venember83 válasza BenHans (#155381) üzenetére


venember83
nagyúr

Ettől függetlenül az UEFA/FIFA és a zabolátlan újgazdag csapatok jók nem lesznek... :U Csináljon bármit Pérez, Laporta, Agnelli stb.

(#155383) cyberkind válasza venember83 (#155380) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel én még bőven jobban egyet tudok érteni mint a Psg és tárasival, ahol csak a pénz a vonzóerő és kész. Real helyett bármilyen nagyg klub lehetne ott.

Remélem összejön nekik, aztán már csak védők kellenek. :))

Paranormal Cocktivity

(#155384) Ringman


Ringman
nagyúr

a suning nem tudom hogy fogja tovább folytatni az inter-projektet, ha az evergrande beleáll a földbe.

Suning Losing €2 Billion In Evergrande Explains Why No More Cash Injected In Inter, Italian Media Claims

(#155385) DeathAdder válasza venember83 (#155380) üzenetére


DeathAdder
veterán

másik oldal se semmi azért, psg simán lemondott 200 millióról, mintha valami zsebpénz lenne, tudván tudva hogy jövőre már semmit nem kapnak érte

(#155386) Viper26


Viper26
nagyúr

"A manchesteriek kedden a Bajnokok Ligája-menetelésüket is elkezdik, a selejtezőben a Ferencvárost kiejtő Young Boys otthonában lépnek pályára 18.45-kor."

Ezt ugye nem szkippeli a magyar TV? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#155387) atee_13 válasza Viper26 (#155386) üzenetére


atee_13
őstag

(#155388) jkrisztian válasza venember83 (#155352) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Az CR - Juve házasságot eléggé megnehezítette a covid is. Az egyik legnagyobb olasz vesztese volt a Juve ennek a rohadék vírusnak.

(#155389) dudu5130 válasza jkrisztian (#155388) üzenetére


dudu5130
őstag

A CR Juve házasságot az nehezítette meg a legjobban, hogy Marotta után nem maradt értelmes sport vezető a Juvenal és nulla értékelhető igazolást tudnak felmutatni Roni mellé.

(#155390) DeathAdder válasza jkrisztian (#155388) üzenetére


DeathAdder
veterán

az a 200 millió is ami elment rá szerepet játszhatott hogy most hiányos a keret, de a kovidra senki nem számított, olajosok kivételével akik vígan fölözik le a piacot, mindenki megsínylette, vagy aki úgy tűnik hogy nem, azok jól hitelbe verték magukat

(#155391) Soulfly842 válasza venember83 (#155380) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én már május-júniusban írtam, hogy ez lesz a vége. Pérez-papa eddig bármit megígért a választási ígéreteiben (bármilyen xar is volt a helyzet), azt mindig megtartotta... Még akkor is, ha a Barcelonától kellett valakit elhozni...

A PSG meg magának termelte a pofonfát... úgy látszik csak venni tud játékost, eladni nem... meg is érdemli... azt is, hogy egy fiatal kölyök azt mondja, hogy van olyan álma, ami a pénztől többet ér!

Nem baj, jó lesz féláron Mbappé, vagy az alatt - akár ingyen is! :DDD

(#155392) Richard! válasza Ringman (#155370) üzenetére


Richard!
addikt

Igen-igen, az még megvolt. Parádés a csávó :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#155393) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#155394) DeathAdder válasza Soulfly842 (#155391) üzenetére


DeathAdder
veterán

valóság az lehet hogy annyira nem számít nekik hogy 20 millió, vagy 100 vagy 200 vagy éppen semmi, hogy magasról tesznek rá, inkább menjen jövőre ingyen, de erősítse a csapatot még egy évig

(#155395) chungee


chungee
addikt

Estét!

Tudtok ajánlani pc-hez ace player stream link gyűjtő oldalakat :F Főleg BL + premier league követem :R Jobban szeretem az ace playerrel mert jó ott a minőség ill böngészőből sok a pop-up reklám + rengeteg kellemetlenség :N Ezt az oldalt használtam eddig de ma nem akar bejönni :( :W https://www.livetv.sx/enx/

(#155396) Sonja


Sonja
veterán

Ki ez az idióta kommentátor a Sport 2-n, tudja valaki? :F Sevilla-Salzburg meccset közvetíti, de ez egy idióta! Azt mondja, hogy bedobtak egy vizespalackot a Salzburgi edzőre, de ő simán ivott belőle és röhög. Te szerencsétlen, az a vizespalack a játékosoknak van odakészítve a pálya szélén, és azt vette el, majd ivott belőle! :W :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#155397) BenHans válasza DeathAdder (#155385) üzenetére


BenHans
addikt

Mondjuk úgy nem is olyan földöntúli dolog ez a duma, hogy van pénz Haalandra és MBappéra is, ha az egyik ingyen jön, vagyis "csak" a csillagászati fizut kell letenni. :D
Lényegében: "...a Realnak van pénze Raiolára és Haalandra plusz MBappé fizetésére..." :DDD

Ringman: Vicc amit csinálnak, egy gyökér kínai brigád egy nagymúltú olasz csapatnál.
Oké, legalább elértek valamit a beruházás után, de ez nem így működik, ez nem kiállítás, hogy felépíted pénzt teszel bele, mennek a programok majd a végén egy nagy show lezárásnak és bontás. Ha tisztelik a klubot, még időben keressenek új tulajt aki megoldást jelenthet.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155398) sherlock82 válasza Sonja (#155396) üzenetére


sherlock82
senior tag

A digi sporton is volt hasonló okos a múltkor.

Van egy kettő borzasztó kommentátor az biztos

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#155399) mephi666 válasza BenHans (#155397) üzenetére


mephi666
nagyúr

Haalandról majd sorban lepattognak a laliga védők? :D nem a csatárok fognak fetrengeni az ellenfél boxában 11esért, hanem a védők a sajátjukban, ha érkezik Haaland és kifelé szabadért sírnak?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155400) Ringman válasza BenHans (#155397) üzenetére


Ringman
nagyúr

kínai üzletemberek és a klub tisztelete...

azon vannak, hogy a maga a suning group ne boruljon be, gondolom az lesz a vége, hogy eladják a klubot (v egy részét), de kinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.