Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) MADcat válasza CHIPman (#81845) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Be tudtad valamire váltani?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81852) Dr.NX válasza schawo (#81844) üzenetére


Dr.NX
addikt

"Kínaira rá se nézz"
Ilyet leírni? Ezért nem jár ban? :)
Csak hogy legyen ebay-es is:
Ilyen automata racsnis övet vettem, azóta mást nem is használok.
Automatic buckle belt

Elfogadom a sütiket.

(#81853) CHIPman válasza MADcat (#81851) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Be, Sima (nem harisnyás) BW type-c kábelre engedte simán például.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#81854) Mr X válasza schawo (#81850) üzenetére


Mr X
veterán

Arra is alkalmasak, csak a másik végét a herére kell csíptetni. :D

(#81855) Skillet


Skillet
addikt

Ez a BlitzWolf BW-P2 power bank mennyire ajánlott? Mármint úgy eleve a blitzwolf power bankjai mennyire jók? Csak mert eddig nálam a bw megbukott, de egy ilyen bankra beruháznék, ha szerintetek ezt még tudnak gyártani :D
A most linkelt 20%-os kupon eléggé meggyőző.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81856) petipetya válasza Skillet (#81855) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztos, hogy nem venném meg. A BlitzWolf névre keresve a topicban el tudod dönteni, hogy a sok negatív vélemény mellett is bizalmat szavazol-e ennek a márkának. Ezzel szemben a Xiaomi-val pozitív tapasztalatok olvashatóak.

Ha most akarnék power bankot venni, akkor ezt venném és innen, mert tapasztalatom alapján hosszú hónapok óta remekül működik: Original XIAOMI 5000mAh Ultra-thin 9.9mm Power Bank For Mobile Phone

Még 2 év múlva is örömmel fogod használni, ellentétben az általad kérdezettel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#81857) Skillet válasza petipetya (#81856) üzenetére


Skillet
addikt

A mérete miatt érdekel. Ennél nagyobb bank nem kellene. Ha valaki tud linkelni ajánlott bankot ilyen kis méretben, azt köszönöm.
Nekem eddig csak rossz tapasztalatom volt a blitzwolf-fal... de ez a fránya bank már régóta piszkálja a fantáziámat.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81858) huliganboy válasza Skillet (#81857) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Írányadónak jó lehet... [link]

(#81859) royalka


royalka
őstag

Sziasztok, erről a Remax töltőrőr van esetleg véleménye valakinek? Remax Ru-u1

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#81860) huliganboy válasza royalka (#81859) üzenetére


huliganboy
addikt

Rossz a link...

(#81861) DeFranco válasza Skillet (#81857) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem van két ilyen bankom, az egyiket rendszeresen használom, nagyon szeretem. megjelenésre, méretre, fogásra ideális, nagyon elegáns és kompakt, gyorsan tölt, jó használni. kb. 20-40 ciklust pörgettem eddig át rajta.

(#81862) daver88 válasza royalka (#81859) üzenetére


daver88
aktív tag

nemjó a link, amit próbáltál berakni...de ha erre gondolsz, akkor már nem spórolnék, és vennék egy ajánlott márkából hasonló kütyüt pár dollárral drágábban Ugreen bár ez csak 4 portos

(#81863) Skillet válasza huliganboy (#81858) üzenetére


Skillet
addikt

És
(#81861) DeFranco
Ezek alapján jónak tűnik.
:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81864) Dluinet válasza Skillet (#81863) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a 10000mAh-s változatot is nyugodtan vélaszthatod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81865) Dluinet válasza royalka (#81859) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez most nagyon jó árban van, és minőségi cucc
gyors töltő + TypeC

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81866) schawo válasza Skillet (#81857) üzenetére


schawo
titán

Ha kisméretű vésztöltőt keresel, akkor ezt ajánlom. Régóta van ilyenem, és most rendeltem még egyet, amíg lehet kapni:
[link]

Ekkor vettem: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81867) DeFranco válasza Skillet (#81863) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a leont csutkára tölti és még marad is benne egy egész kevés. ami miatt én ezt választottam az a kis súlya és terjedelme, ami miatt jó hordani, és az, hogy simán berakom a leon mellé a nadrágzsebembe ha menni kell töltés közben annyira kicsi.

a schawo által linkelt fajtát árulja a lidli is időnként, van olyan is itthon, kaptuk, de én a bw-t jobban szeretem. praktikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#81868) royalka válasza Dluinet (#81865) üzenetére


royalka
őstag

Es (#81862) daver88 köszönöm a válaszokat. Nem tudtam hogy ez a márka is jó. Akkor rendelek egy ilyen 4-est.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#81869) Bendegúz98 válasza schawo (#81866) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

A linkedben szereplo szunyogcsapda erdekelne, csak mar nem elerheto. Tovabbra is bevalt plecsnit adsz neki? Milyen neven keressem? Koszonom

(#81870) tlala válasza Skillet (#81855) üzenetére


tlala
addikt

A Blitzwolf akkujai nagyon jók.
Mi 3 db ilyet használunk a családban, mint amit linkeltél, és mindenki imádja.
Kicsi, könnyű, állandóan a táskában/ridikülben lehet tartani, az ember el is feledkezik róla, de amikor kell, akkor tökéletes megoldás, hogy estig kisegítsen.

(#81871) schawo válasza royalka (#81868) üzenetére


schawo
titán

Mostanában érkezett

[link] Vákuumzacskó 15x20 cm, de létezik minden méretben 50 db $10. Egy csomót elhasználtam már. Ehhez a géphez: [link] Sous Vide-re, vagy csak egyszerűen hűtős/fagyasztós tároláshoz.

[link] Xiaomi toll +3 fekete betét $6.5. Pont ilyet kerestem. A Stabilo PointVisco a kedvenc tollam, ez pont ugyanaz a technológia, sehol máshol nem lehet kapni. És ez végre normálisan néz ki. Még úton van egy kék betétes változat is.

[link] Kerti locsoló időzítő szelep $10.4. Kiválóan működik, teszi a dolgát. Fű locsolásához vettem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81872) FingR86


FingR86
őstag

beteszem ide is, hátha többeket is érint a dolog

ingyen 260 BG points (2,6USD) [link]

[ Szerkesztve ]

(#81873) Sanki válasza schawo (#81871) üzenetére


Sanki
addikt

A kék az csak külön betét vagy tollként küldik? Linket esetleg adsz? :)

(#81874) schawo válasza Sanki (#81873) üzenetére


schawo
titán

A kék csak betét. Tollal együtt csomagolva vettem 1+5 kiszerelésben [link] $8.

Azért nem írtam még a linkjét, mert még nem jött meg, nem tudom biztosan, hogy a kék is hozza a fekete minőségét. De elméletileg ugyanaz a japán gyár csinálja. Egyébként egy picit vékonyabb, mint a PointVisco.

Az előző pedig természetesen nem válasz akart lenni:)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81875) dugesz77 válasza FingR86 (#81872) üzenetére


dugesz77
őstag

Kösz az utolsó még nem volt kitöltve nekem :R

(#81876) Sanki válasza schawo (#81874) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, köszi. :)

(#81877) tlala válasza schawo (#81871) üzenetére


tlala
addikt

Engem pedig pont a kék betétes érdekel kizárólag.
Majd írd meg légyszi, hogy az milyen, ha megjött.
Köszi.

(#81878) azka79


azka79
aktív tag

Sziasztok!

USB volt mérő van ajánlott típus/eladó? ebayen érdeklene

(#81879) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

felkerült a Chuwi M-10000 QC3.0 powerbank tesztje: [link]

banggoodon

Xiaomi 10k-t váltotta nálam tavaly októberben, azóta remekül megy, a teszt csak igazolj, hogy megérte preorderben megvenni :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81880) kelly416 válasza Dluinet (#81864) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi a tippet! A FingR86 által belinkelt 260 pontot nem lehet erre felhasználni, vagy csak én vagyok a béna? Soha nem váltottam még be pontot BG-on, ezt írja a postázási címem felett: "Your points:424, Available points:270" de nem tudom, hol lehetne érvényesíteni azt.
Illetve ezekhez a dolgokhoz hol lehet kuponokat találni? :B

(#81881) FingR86 válasza kelly416 (#81880) üzenetére


FingR86
őstag

fizetés előtt szokott lenni hogy be írhatod manuálisan hany pontot használnal fel, vmi redeem gomb

(#81882) DavidQ válasza kelly416 (#81880) üzenetére


DavidQ
tag

Maximum az ár 15%-át tudod lepontozni. Minél magasabb a VIP szinted (minél több pénzt költesz BG-n) annál több %-ot tudsz pontokkal fizetni.
Pontokért vehetsz kuponokat is, legkedveltebb a 10$ fölött -5$ kupon, ami 1080 pont. De van még néhány fajta kupon. My Account -> My Points (görgess le)
Ha vettél egy kupont, az a My Coupons menüpontban lesz látható az Unused coupons fülön. De ugyanitt láthatod az oldalon lévő összes kupont kilistázva.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#81883) Keef_Lee válasza schawo (#81871) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Locsoló szelep vajon mennyire van barátságban az UV-vel?

(#81884) Laza... válasza Keef_Lee (#81883) üzenetére


Laza...
addikt

Amennyire a bőröd a melanómával ;]

Never give up!

(#81885) schawo válasza Keef_Lee (#81883) üzenetére


schawo
titán

Mire gondolsz? Hogy mennyi idő után öregszik el a műanyag háza? Nyilván semmi sem tart örökké. De ha állandó napsütésnek van kitéve a kütyü, akkor érdemes napelemes változatot vásárolni :) [link]

Nálam a kerti csap a tuják mélyén van, tehát pár év múlva sem leszek megfelelő tesztalany.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81886) mgy


mgy
senior tag

Tudnátok segíteni, mi számít most jó vételnek bluetooth hangszóróból? Inkább csajos kéne, néztem az új, kettes Xiaomi Square Boxot, az árban is kábé ok. Van jobb, vagy esetleg van ezzel rossz tapasztalat?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#81887) Nirvatti válasza FingR86 (#81872) üzenetére


Nirvatti
tag

Köszi! :R
Nekem pont kapóra jött!

(#81888) cris78


cris78
őstag

Ajánlott fülhallgató van most Gearbestről, Banggoodról 10$ körül?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81889) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

magic sponge témában: honnan érdemes rendelni? vagy 100 db kellene. barna vs fehér?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81890) Zola007


Zola007
veterán

Awei a880bl füles megjött
működik, hatótáv elég jó (~20méter), hangminőség közepes, de edzeni vettem és teremben jellemzően nem Tchaikovskyt hallgat az ember.
Viszont nekem elég kényelmetlen, nem tudom hogy ez idővel változik-e vagy a hallójáratom szögének nem megfelelő, de eléggé nyom. Jó lenne ezeknél, ha a fülbe illő rész állítható lenne bizonyos tartományban

Milyen hasonló alternatívát ajánlott itt valaki múltkor?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81891) spidersoft válasza Mr.Csizmás (#81889) üzenetére


spidersoft
senior tag

A barna még mindig korund (smirgli) bevonatos normál szivacs... szóval attól függ, hogy mire kell. :U

(#81892) Skillet válasza tlala (#81870) üzenetére


Skillet
addikt

Vettem egy kéket :K
Múltkor akciókamera nem volt teljesen feltöltve és úgy indultunk el, nem is lett rendesen befejezve a felvétel, de egy ilyennel ez megoldott lett volna.
Volt egy olyan is nemrég, hogy el kellett induljak valahova, de a telefonomra vártam, hogy kicsit feltöltődjön.
Ilyenekre pont jó lesz.
Várom már a postást, pedig még csak most rendeltem meg :D

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81893) zsiz válasza schawo (#81871) üzenetére


zsiz
őstag

Vákuumfólia most van a Lidl-ben is, az szerintem jobban megéri: [link] 1999 Ft 5db 3 méteres tekercs. Múltkor ugyanez volt Aldiban, csak 3,5k-ért.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#81894) Mr.Csizmás válasza spidersoft (#81891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahha.

sima fehér kellene, abból is a tartósabb. (vagy csak random bökjek rá az alin valamelyikre?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81895) schawo válasza zsiz (#81893) üzenetére


schawo
titán

De nem az 5db 2000, hanem vagy 2 nagy, vagy 3 kisebb.

Nem rossz az ár, de kínából is kábé ugyanennyire jön ki, csak már fel van vágva és egyik oldalán le van sütve.

Ez is a vastag fajta, aminek az egyik oldala nyomott, vagy az olcsóbb mindkét oldalán sima? Mert az kínából is sokkal olcsóbb, de nem is olyan jó.

De amúgy nem rossz ajánlat a vákuumozó gép sem. A fóliát és a gépet is érdemes most megvenni. Lehet, hogy még én is veszek még egyet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81896) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!

Csájnából lehet ilyet venni? Ha igen hogy keressek rá?

Give them hell Ukraine!

(#81897) Whynot? válasza TaaT (#81896) üzenetére


Whynot?
aktív tag

electric firelighter

(#81898) Degeczi válasza cris78 (#81888) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak úgy nemigen van értelme ajánlani, hiszen jórészt ízlés kérdése is, ezért érdemes bemutatókat olvasni, mint pont itt a Nagy Kínai Fülhallgatóteszt, és annak első része is.
Nemrégiben egy ott bemutatott Rock Zircont ($11) vettem ajándékba - és végül megtartottam, annyira megnyerő volt a hangzása.

(#81899) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok

[Ebbe] hol tudok venni betétet?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#81900) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ehhez hasonlo USB kabel rendezobol mik azok meg, amik emlitesre erdemesek? [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.