Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81251) Donki Hóte válasza peestike (#81249) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem nemrég jött 2 Ganzo bicska.

Az alsó hasonlít az általad nézett Spyderco bicskára, csak az enyém kicsit nagyobb.

Ennek Ganzo G7371 a neve, van feketében is.

Eléggé strapabírónak tűnik, a kidolgozása is precíz. Használva még nem nagyon volt, majd tavasszal.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81252) peestike válasza Donki Hóte (#81251) üzenetére


peestike
senior tag

volt pár ganzo-m, szerintem teljesen jók. ez, amit linkeltél méretben már nagy, kisebb pengehosszúságú bicskákat nézek most. viszont ez ugrott be róla: stretch2 :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#81253) Zoty4 válasza peestike (#81252) üzenetére


Zoty4
őstag

Elarulnatok mire tudjatok ezeket a bicskakat hasznalni?

(#81254) Ra3 válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


Ra3
őstag

Ha neked magyarázat kell hozzá akkor nincs rá szükséged.
Nálam mindig van egy kisebb, nagyon könnyű Sanrenmu kés, a levelek kibontásától, a pizza felvágásáig mindenre használható. Leragasztott dobozok felnyitása, alma hámozás, ruhából kilógó cérna levágása, csavarhúzás, stb stb... Szerintem sokszor jól jön, alig telik el nap hogy ne lenne hasznos, arra kell figyelni hogy repülőútra indulva ne felejtsd a zsebedben.
Ezek a kínai kések elég jó minőségűek, Ganzo, Sanrenmu amit én már rendeltem, egyeltalán nem gagyi, jó anyagból, jól megélezve jöttek.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#81255) bandigyerek válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem kell semmi extrára használni, vagy "gondolni", ez olyan mint a modellezés, vagy a LEGO. Ilyen mánia féle, tetszik nekik a kés. Van ilyen.
Mondjuk a LEGO kevésbé félelmetes, vagy veszélyes. (kivéve ha rálépsz)

Nálam egy Victorinox van mindig. :-D

[ Szerkesztve ]

(#81256) sysrq


sysrq
őstag

Mondjuk a kés az vallás mint az óra. Mindig értetlenkednek a "késesek" miért nincs nálam bicska és megmutatom nekik a multiszerszámot amin azért van penge, meg fogó is meg csavarhúzó is.

Más.
Mióta váltott a posta a nem kiszállításra, mik a tapasztalatok? Tűnnek el dolgok? Rendeltem de nem kértem követést. (Eddig se, minden megjött).

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#81257) 66zio válasza sysrq (#81256) üzenetére


66zio
aktív tag

Tényleg mintha láttam volna egy ilyen hírt, hogy nem hozzák ki a dolgokat kínából. Értesítést se dobnak be?

(#81258) szaboger válasza sysrq (#81256) üzenetére


szaboger
tag

1 csomag bedova 2 értesítő hagyva postán megmagyarázták hogy a bedobott az egyik....

(#81259) Degeczi válasza 66zio (#81257) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az csak vmi helyi dolog lehet, nekem most is ugyanúgy kihozzák, mint korábban.

(#81260) powerwade válasza Degeczi (#81259) üzenetére


powerwade
senior tag

Detto. Megyei jogú városban is a postáscsaj simán hozta ma reggel a kínai mosipelusokat amik nem fértek be a ládába, ezért "odagumizta" - ahogy mindig is tette a nagyobb cuccok esetén az elmúlt hónapokban (is). A környék jó, nem fél senki attól hogy lenyúlják :D

(#81261) erzol válasza powerwade (#81260) üzenetére


erzol
őstag

Hozzánk autóval jön a postáscsaj kis községünkben.
Gumizza is a postaládára a csomagokat becsülettel.

Ugyanitt maréknyi postás gumi eladó. (Ingyenposta nincs)
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#81262) petipetya


petipetya
nagyúr

Nálam is lakáshoz hozták a csomagot tegnap, ezt még nem is mondtam. Habár jobban örültem volna neki, ha helyette egy értesítő fogad tegnapelőtt az új rendszer keretében, mert akkor 1 nappal korábban nálam lett volna a cucc.

"nincs rá lezsóidő"

(#81263) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Tegnap linkelt kicsi táskát simán értesítőre hagyta itt Veszprémben... Marhára örültem neki... Eddig az ilyenért becsöngettek. Nálunk mindig van itthon valaki... :(((

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81264) Flashy válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


Flashy
veterán

nagyon egyszerű. semmire és egyben mindenre. MINDENNEK megvannak a rajongói, akik rákattannak valamire minden látható racionális ok nélkül. ha olvasod a fórumot, tanulmányt lehetne belőle írni itt is :) vigyázni kell, mert rettenetes módon meg tudnak sértődni ha nem érted meg a fétisüket, mert számukra teljesen racionális és egy részüknél kés van :D ha valamire azt gondolod magadban, hogy "de az 1 dolláros nem pont ugyanezt tudja?" akkor az ez a kategória, amúgy a racionális válasz általában az, hogy "de, ugyanezt", de jobb ha nem mondod :D (ne sértődjön meg senki, ez mind igaz, amúgy is mindenkinek van fétise, csak van, aki még nem találta meg, vagy még nem volt róla itt szó :D)

(#81265) Zoty4 válasza bandigyerek (#81255) üzenetére


Zoty4
őstag

Ertem :)

(#81266) beg válasza MADcat (#81263) üzenetére


beg
veterán

Most megint "újítottak" nem bírják a tempót és a megnövekedett küldemény számot kezelni. Most már csak szinte a valós tn küldeményekkel csöngetnek.

Olyannyira úsznak, hogy a levelekkel is gondjuk van, tegnap tőlünk már a fontos leveleket is TNT futárral adták fel :)
Álllami monopol rulez.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81267) daver88 válasza beg (#81266) üzenetére


daver88
aktív tag

hát annyira nem bírják, hogy nekem a márc. 30-án pekingben repülőre feladott nyomkövetős csomagomat még le se csipogtatták itthon, nemhogy kiszállították volna...mert nem hiszem el, hogy 1 hónapja a repülőn van ;]

Persze a 10-13 napja rendelt filléres cuccokat megkapom...valaki rendet tehetne már... :(

(#81268) PainKiller13 válasza daver88 (#81267) üzenetére


PainKiller13
őstag

Örülj neki, nekem a filléresek sem igen akarnak megérkezni, a trackingesek nálam is repkednek hetek óta...

(#81269) Saccco válasza daver88 (#81267) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az már Föld körüli pályára állt... ;]

Nekem is kettő követett csomag utazik hetek óta, később rendelt nem követett már beesett.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81270) retesz147


retesz147
addikt

legjobb.....értesítő bedobva 2 napja, TN nélküli külföld,bemegyek értte tegnap.
Keresik fél órát, sajnáljuk nincs itt a csomag, de be se írták, hogy leadták volna...
Én: WTF??
Posta:Széttett karokkal, sajnáljuk.... :Y Bp 112-es posta (eddig maximálisan meg voltam velük elégedve).
Ügyfélszolgálat, lefénymásolja az értesítőt->telefonszám ráír->ha előkerül, hívjuk:)
No problem, naponta betérek, mert szerencsére útba esik..... :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#81271) Real_Necro válasza retesz147 (#81270) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hasonló esetem volt, csak ott a "lehet, hogy a kézbesítő már nem hozta vissza, hanem haza vitte... érdeklődjön holnap" válasz volt. :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#81272) asdf_ válasza beg (#81266) üzenetére


asdf_
veterán

Sima levelekkel is total kesesben vannak, hozzank kedden dobtak be 0411-es OLK pecsetes szamlaleveleket. Lehet tippelni, lejartak voltak-e mar :(

(#81273) DeFranco válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


DeFranco
nagyúr

meglepően sok mindenre. amíg nincs, addig nem hiányzik, de ha van, akkor nagyon gyorsan rááll a kezed meg az agyad és pikk-pakk azon veszed észre magad, hogy már akkor is odakapsz hogy elővedd, ha épp nincs nálad.

egyszerű, mindennapos dolgok, ásványvizes zsugor megnyitása, levél felbontása, cérnaszál, doboz, stb. mindig van olyan szituáció amikor jól jön hogy nálad van. nem véletlen, hogy régen férfi nem ment sehova bicska nélkül, nem azért, mert lennazutszán nincsen kegyelem, hanem mert volt nála egy sokoldalú eszköz. ennek persze feltétele az hogy ténylegesen ott legyen a kezed ügyében és nem a táska alján elcsomagolva egy szütyőben vagy bent a szekrényben, mert akkor tényleg felesleges.

persze simán nélkülözhető, szinte nincs olyan feladat, amit enélkül nem tudsz megoldani normál élethelyzetekben, de mégis komfortosabb ha nálad van. kb. úgy képzeld el mint a papírzsepit. van nálad? van. nélkülözhető? igen.

nekem egy bg compact scout (800 Ft-os másolata) van, ami tényleg egy tücsökp.cs, de elfér a nadrágom öngyújtózsebében, jó szolgálatot tesz "urbánus" körülmények között is, és nem cserélném le nagyobbra vagy másra mert tökéletesen megfelel. van persze más késem is de azt nem hordom, az nem arra van.

@sysrq: multiszerszám ugyanez csak nagyobban, nehezebben

@Flashy: filléres késeim vannak, és nem sértődöm meg ha valaki nem érti meg a "fétisem" mert nincs nekem olyan, meg mindenki más ezt tökre el lehet fogadni. nagyon szűk réteget írsz le ezzel egyébként és inkább az általánosítás bántó, mint hogy valaki nem érti miért jó ha van nála egy byrd meadowlark 2 :D de értem a célzást, belekeveredtem valahogy egy kés adok-veszek fb csoportba és csak fogom a fejem hogy mennyi mániákus rohangál az utcán, komplett fegyverszekrények meg minimálbér árszintű használt kések... nem is írok oda semmit ki is fogok lépni mert félek tőlük :D bár meg akartam én is kérdezni tőlük az eredeti kérdésfeltevést, mi szerint ők mire használnak ötvenezres bicskákat meg negyvenezres kézműves fejesgörbéket amire egy ötezres victorinox nem felel meg... mert addig értem hogy hobby de van-e ezen túl más amire esetleg nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#81274) schawo válasza petipetya (#81262) üzenetére


schawo
titán

Pesten irodaházba is mindent kihoznak, még egyetlen csomagért sem kellett postára mennem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81275) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] ez milyen oldal? a linkelt cuccra lenne szükségem....vmi ali klón, vagy wtf?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81276) schawo válasza Mr.Csizmás (#81275) üzenetére


schawo
titán

Innen biztos nem vásárolnék.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81277) Zola007 válasza DeFranco (#81273) üzenetére


Zola007
veterán

én ezt a problémát orvosoltam egy 0.48 dolláros kártyakéssel :)
Ha ennél olcsóbbat veszek, már nekem fizet a kínai :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81278) DeFranco válasza Zola007 (#81277) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#81279) dugesz77 válasza DeFranco (#81273) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is hordok farmer öngyújtózseben egy BG-s Gerber mini remix 2 utánzatot. Az enyémen még Gerber felirattal és dobozzal érkezett de szerintem utánzat (videó). Sokszor jól jött,hogy nálam volt, kihúzott már pár szór a bajból. Nem "harcoltam " vele. De például előző héten a nyaknál eltört a fűtéscső ez segített ki rövidebbre vágni az autómnál. Csomag nyitáskor is jól jön. Ásványvizes zsugorfóliához is sokszor használtam már multikban. Még éppen a használható méret. Öngyújtózsebben meg nem is veszi észre az ember,hogy nála van. Meg van kulcstartón is egy ilyen szerszámkulcs ez is jól jött már párszor. Nem Bear Grylls túrákra kell gondolni hanem a mindennapokban.

[ Szerkesztve ]

(#81280) DJGABI válasza Zola007 (#81277) üzenetére


DJGABI
addikt

ez pont hogy semmire nem való (oké, ez nem teljesen igaz, de amit írt, a beargrills-es -már csak a merev markolat miatt is- sokkal-sokkal jobb)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81281) Zola007 válasza DeFranco (#81278) üzenetére


Zola007
veterán

:)
egyébként egész éles és nincs 3mm vastag
buszbérlet mellett simán elfér

(#81280) DJGABI : ez a "semmire való" eddig még pont mindenre elég volt.
a példaként felhozottt "ásványvizes zsugor megnyitása, levél felbontása, cérnaszál, doboz" feladatkörből szerinted melyiket nem lehet vele megoldani?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81282) Ittnemaz válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

a válaszokból kiolvasható gyakorlatilag tök felesleges cucc, mert mindent ezek közül megoldottál eddig és túlélted. :P

(#81283) DeFranco válasza dugesz77 (#81279) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó hát érted nálam is van még egy "svájci" meg egy "fogó" meg pár méter paracord fonva meg lámpa meg bic meg kis ragasztószalag sim konverter microsd olvasó meg még pár "apróság" csak nem akartam borzolni a kedélyeket :D

(#81284) beg válasza dugesz77 (#81279) üzenetére


beg
veterán

Pont ez a két vágócucc van nekem is. A két pengés Gerber utánzat teljesen jó minőség kompakt kategóriában. (Ennyi pénzért, bár én akcióban vettem 4.99-ért :) )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81285) Met


Met
nagyúr

Üveghez keresek kiöntőt, mint a kocsmákban az a kis csőr.
Whiskey-s üveghez kell, azok elég egyformák de viszont kaptam egy üveg Dalwhinnie winter's gold-ot aminek kicsit nagyobb átmérőjű a nyaka és parafadugós.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#81286) dugesz77 válasza DeFranco (#81283) üzenetére


dugesz77
őstag

Mondom én divat lesz a férfi retikül :D Kis háti táskámban is powerbank+usb forrasztó páka, Ganzo multi szerszám, kábelek ,töltők, convoy s2+ lámpa,órás csavarhúzó készlet...

(#81284) beg Az az a kulcs az 0,79$ volt a bicsek 4,99$ :K . De tényleg jó kis cuccok én is meg vagyok elégedve velük.

[ Szerkesztve ]

(#81287) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ha már ennyire bicska a téma...

Tudtok olyanról linket adni, ami viszonylag kicsi, és az övre vízszintesen rögzíthető? Tehát "fekvő tokos".

Azt a piranha-t már néztem én is, de még nem beszéltem rá magam. :N
Olyan bankkártya méretű összehajtogatós nekem is lapul az irataim között a (természetesen) kínai irattartóban. :DD

Miért mindig én???

(#81288) DeFranco válasza dugesz77 (#81286) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én most várom a kisretikülömet ami felváltja a bádogdobozt a nagy retikülömben, amiben tartom az edc essentialst :D

nem tudtam hogy miért lesz nekem jó a tegnap megénekelt övtáska de aztán rájöttem, hogy erre kiváló lesz. most egy fém dobozban vannak a cuccok ami classy as fuck de kemény, nyomja a táska alját meg fix méret. ezzel az övtáskával ez megoldódik, plusz ha olyan van, akkor csak kikapom a kicsit a nagyból, felkapom az övemre és go. :D

[ Szerkesztve ]

(#81289) Donki Hóte válasza Zoty4 (#81253) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Elarulnatok mire tudjatok ezeket a bicskakat hasznalni?

Ha jársz kirándulni, vagy családi házban laksz, akkor sokmindenre :) Eleve minden zseblámpa mellé kell egy bicska, szóval van a kocsiban, van a garázsban, van a sufniban, van a fiókban, meg még pár helyen.

De én arra is használom, hogy a sorban érkező kínai csomagok borítékját vágom fel velük :D

Nagybátyámtól megkérdeztem egyszer, hogy minek neki egy 60 cm hosszúságú machete kés, amit új szerzeményként lelkesen mutogatott.

Teljesen logikusan azt válaszolta, hogy ha egyszer megkérdezik tőle, hogy van-e neki 60 cm-es machetéje, akkor nehogy már azt kelljen válaszolnia, hogy nincs neki olyanja :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81290) cris78 válasza Donki Hóte (#81289) üzenetére


cris78
őstag

Azért Silent77 lámpa fétise magyarázatra szorul ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81291) Saccco


Saccco
nagyúr

Ha már mindenki ekkora túlélő, vegyetek egyenpólót! ;]


Bear Grills (Grylls)

A piranha kés tetszik... :((( :DDD
Apósnak kellene egy lámpa is, valami önvédelmiszerű morcos. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81292) DeFranco válasza cris78 (#81290) üzenetére


DeFranco
nagyúr

semmi gond, 15 méter paracord és bármelyik karácsonyfára kész a fényfüzér :D

(#81293) AndrewBlase válasza cris78 (#81290) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

:Y :Y Brutál!

Erről a képről az a műhold felvétel jut eszembe, amin az amcsi leselejtezett repcsik vannak.

Miért mindig én???

(#81294) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Olvasgatva a hozzászólásokat szerintem van itt pár ember, aki még színházba meg strandra is szerszámövvel jár... :DDD
Ok, egyik autóban nálunk is van Fiskars bicska, de már vagy fél éve nem került a szemem elé... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#81295) Saccco válasza Real_Necro (#81294) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kés miatt vitték el az autót? :F :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81296) *Ropi* válasza Real_Necro (#81294) üzenetére


*Ropi*
félisten

...És csavarkulcs árnyéka van ráégve tetkóként az oldalára. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#81297) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Erről a bicskáról mi a véleményetek esetleg? Le tudnám kuponozni és 6,33$-ból meglenne... Arra még azt mondom, hogy annyit adok érte, hogy nálam legyen minden nap.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81298) jupp008 válasza cris78 (#81290) üzenetére


jupp008
senior tag

(#81299) szabolcs77 válasza Saccco (#81291) üzenetére


szabolcs77
tag

mondjuk ez a poló nagyon ott van. köszi a linket :DD :DD :DD

(#81300) maestro87


maestro87
őstag

Megjött a Suntrsi 8GB-os memóriakártyám, 35 centért teljesen jó. :)
Gearbest-ről megjött a húsvéti játékban nyert stresszoldó kockám is, de annyira felidegesített, hogy inkább be se linkelem. :DDD Őszintén szólva fele ekkorára számítottam, zsebben nem férne el kényelmesen. Örülök, hogy nem adtam érte 1$-t sem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.