Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) DrojDtroll válasza 206 cc (#81499) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nagyszerű

18650-es cella lesz akkor két darab

a tartót meg tudom csinálni 3d nyomtatóval

ebay-en ráér minden, mert még meg sincs rendelve a cucc amihez kell

nem akarok a postázásért fizetni biztos az ebay-en is meg lehet pont ugyan ezt a cellát találni

(#81502) Pubszon


Pubszon
veterán

Szeretnék venni egy érvéghüvelyezőt.
Erre gondoltam.
Tapasztalat vagy jobb ajánlat? :

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#81503) spidersoft válasza Sanki (#81500) üzenetére


spidersoft
senior tag

A hűtő oldala jellemzően fehérre festett vaslemez :U Mondjuk hogy mennyire képes belediffundálni a szinterezésbe a whiteboard marker, azt nemtom... esetleg valami átlátszó levonót rá lehet húzni, ami ha elkoszolódik, lehet cserélni.

(#81504) Vertigo18 válasza Druss (#81482) üzenetére


Vertigo18
addikt

A -5$-os kupon nem csak 35$ felett vehető igénybe?

Mindegy, a -3$-ossal én bemarkoltam egy 4.5$-os bt. headsetet a kocsiba... :)

Valakinek nincs valami bevált 5.1-es fejhallgatóra tippje? Az se baj, ha jó, de olcsó! :D :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#81505) 206 cc válasza DrojDtroll (#81501) üzenetére


206 cc
senior tag

Hidd el a cella itt a legolcsóbb...nem az számít hogy milyen...kintről 4-5 dodó darabja...érdemes a sráctól venni olcsóbban adja mintha kintről vennéd!...nem tudom hol laksz,de néha Bp- n is átvehető főleg ha tőbb darab kell!..
Érdemes ugye 4db-t venni hogy legyen mindíg egy feltöltött pár....ott már potával is olcsóbb mint kintről....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#81506) dudikpal válasza Sanki (#81500) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az a baj ezekkel, h viszonylag drágák. Metroban volt A3-as 2300Ft-ért, mi egy A2-est vettünk 3500Ft körül, ezek alukeretesek.
Meg vigyázni is kell, mert van mikor küldenek egy fehér "matricát", oszt jóvan :DDD

(#81507) 206 cc válasza Pubszon (#81502) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Én inkább a 6 pofásat ajánlanám..pl.[ilyesmit]...vagy ami mégjobb ha esetleg [ilyen szettben ] veszed...így szinte minden féle saruhoz jó lesz...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#81508) repvez


repvez
addikt

Valaki rendelt már olyan oldalról ahol nem lehet átállitani, vagy legalább is nem tudta, hogy hol az oldal nyelvét és csak kinai karakteresen látta az oldalt?
Mennyire rizikós igy vásárolni, vagy hogyan lehetne ezt a nyelvi nehézséget áthidalni? regisztrálni is kéne a vásárláshoz.
A taobao.com oldalról vennék dolgokat. van androidos appja is, de az sem vált nyelvet a telefonon sem.
Egyébként ugyan az a kinézet mint az aliexpress, csak épp kinaiul.

(#81509) Sziszilabi válasza repvez (#81508) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

(#81510) petipetya válasza repvez (#81508) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi van ott, ami nincs az alin, ebayen, gearbesten vagy bangoodon?

"nincs rá lezsóidő"

(#81511) DrojDtroll válasza 206 cc (#81505) üzenetére


DrojDtroll
addikt

akkor megveszem tőle

megvan a tag email címe véltelenül?

ha igen dobd már ár privátban

(#81512) storm3


storm3
senior tag

Sima mezei galaxy s3hoz valo toltot honnan erdemes rendelni? Vagy ha van itthonrol is jo tipp, johet az is. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#81513) gabe_ válasza storm3 (#81512) üzenetére


gabe_
őstag

Auchan, tesco :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#81514) 206 cc válasza DrojDtroll (#81511) üzenetére


206 cc
senior tag

Van ott telefonszama....azon gyorsabb...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#81515) DrojDtroll válasza 206 cc (#81514) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nem szeretek telefonon egyeztetni :D

(#81516) repvez válasza petipetya (#81510) üzenetére


repvez
addikt

[link]

ez a vezérlő panel, ezt nem találtammeg a másik két helyen illetve van még egy másik nyák amit megtaláltam alin is viszont ott 13 dollár 2db mig itt 6 ot veszek 12 ért. és nekem 6 kell belöle, igy nemmindegy, hogy 3x többet költök ugyan azért.

az ugy elég macera minden szöveget kimásolgatni a forditóba

(#81517) Janaboy


Janaboy
veterán

Ezekből a sztereó bt headszetekből van olyan ami nem agyba dugós?

Janaboy

(#81518) 206 cc válasza DrojDtroll (#81515) üzenetére


206 cc
senior tag

Alkudni nem nagyon tudsz....én telón szoktam ...próbáld meg ott az oldalon írni neki....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#81519) wwenigma válasza Janaboy (#81517) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bluedio-k peldaul.

repvez: TaoBao a kinai eBay, aukciók és fix áras tranzakciók vannak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81520) Janaboy válasza wwenigma (#81519) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi, az most jutott eszembe, hogy azt nem irtam, hogy olyan méretben mint az agyba dugós :D

Janaboy

(#81521) bazsimano válasza Vertigo18 (#81504) üzenetére


bazsimano
őstag

melyiket vetted?

(#81522) Kernel válasza Bendegúz98 (#81454) üzenetére


Kernel
nagyúr

A marketingízű szövegből csak azt a tényt hagyták ki, hogy víz nélkül nincs élet. Ha két használat között a fogkefe ki tud száradni, akkor ott nem szaporodnak a baktériumok sem. De ez igaz a mosogatószivacsra is stb.

Egyébként a mástól vett idézetet nem kellene úgy feltüntetni, mintha te írtad volna. Az valaki másnak a szellemi terméke.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81523) repvez válasza wwenigma (#81519) üzenetére


repvez
addikt

tisztába vagyok vele, de ez fix áras ,de igy nem tudom hogy rendeljem meg

(#81524) sonar válasza 206 cc (#81507) üzenetére


sonar
addikt

A szetteset használtam, de nekem nem jött be, sosem tudtam vele normálisan dolgozni, ez a 4 v 6 pofás amivel szépen lehet dolgozni

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#81525) fraba válasza andrisms (#81452) üzenetére


fraba
aktív tag

nekem nem működik. megkapom a kupont, de csak 12$ feletti rendelésnél használható (számítógépről).

(#81526) knoxhu


knoxhu
senior tag

Nincs ötletetek, hogy ebayen/ Aliexpressen milyne kulcsszóval lehetne ásványi ékszer alapanyagra rákeresni?

(#81527) wwenigma válasza knoxhu (#81526) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

jewelry raw materials ? Elég sokat dobott pl. [link] [link] illetve a shopjaikban is van minden.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81528) knoxhu válasza wwenigma (#81527) üzenetére


knoxhu
senior tag

Bocs a lényeget kihagytam...
Olyan kéne amit fel is lehet fűzni, mint pl.:
[link]
[link]

(#81529) Kernel válasza knoxhu (#81526) üzenetére


Kernel
nagyúr

natural stone jewelry

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81530) Zola007


Zola007
veterán

vízkeménység mérőt vett már valaki kintről?
ilyesmire gondolok: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81531) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Melyik jobb vásár bluetoothos fülhallgatóból? Meizu EP-51 vagy a Xiaomi variánsa? Árban ugyanaz kb. A kérdés csak az, hogy hangzásban is párban vannak-e. Munkában használnám meg néha motorozáshoz. Szívesen veszem mindkét delikvensről a személyes tapasztalatokat.

(#81532) spidersoft válasza repvez (#81516) üzenetére


spidersoft
senior tag

arduino nano szélessége elvileg ugyanaz, mint a pro microé, így jó kell legyen hozzá az az adapter board is. ha csavaros megfelel, akkor találtam nem túl drágán.

Amúgy taobaoról tudtommal nem olyan egyszerű rendelni Kínán kívülre (vannak cégek, akik elhozzák megrendelik sajátmaguknak és elpostázzák). Egyébként a taobao az alibaba egyik alvállalata, főként magánszemélyek, magánvállalkozók, stb. közötti kereskedelemre találták ki, pont mint a vaterát. A boltok számára az alibabának ott a tmall.com nevű felülete, de ez még mindig leginkább Kínán belülre használatos... Amúgy biztos lehetne róluk jó dolgokat beszerezni, csak ehhez "kicsit" keletebbre kellene lakni :D

wiki: For the fiscal year ending on March 31, 2013, the combined gross merchandise volume (GMV) of Taobao Marketplace and Tmall.com exceeded 1 trillion yuan,[7][8] more than that of eBay and Amazon combined.

Olvasmány :)

(#81533) spidersoft válasza Zola007 (#81530) üzenetére


spidersoft
senior tag

a vízkeménységmérőre én is kíváncsi vagyok -- tapasztalatokat várunk :D mellesleg a linkelt készülék nem klasszikus keménységmérő, hanem TDS mérő, tehát minden oldott anyagot együtt értelmez, nem csak a kalciumra/magnéziumra vonatkozik. elvileg...

(#81534) huliganboy válasza spidersoft (#81532) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát ez komoly :DDD

(#81535) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Van valakinek tapasztalata ezzel a csavarhúzó szettel? Mennyire strapabíró?

PSN ID: marquuard

(#81536) DrojDtroll válasza EnterR (#81535) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nekem is ezt ajánlották

bevált típus

(#81537) repvez válasza spidersoft (#81532) üzenetére


repvez
addikt

ez nem csak egy egyszerü adapter a pro micróhoz ez megfelelő modon van összekötve ahhoz, hogy a potmétereket és a gombokat csak rá kelljen dugni.
Ez igy egy kész panel egy USB-s játékvezérlőhöz ami 8 analóg tengelyt és 128 nyomógombot képes kezelni söt akár RGB ledeket is.

(#81538) Pubszon válasza 206 cc (#81507) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezek már túl vannak a kereten.
4 pofással már dolgoztam, nekem jó is lenne. Biztos jobb a 6-os, de kétszer annyiba kerül. :(
Nagy hüvelyekkel úgy sem fogok dolgozni. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#81539) 206 cc válasza Pubszon (#81538) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Esetleg ez 6-os] talán még elfogadható áron?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#81540) Ciccuka


Ciccuka
veterán

007 JamesBond a Donkey egér :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#81541) #04441088


#04441088
törölt tag

Hol és hogy lehet alin coinokat kuponra váltani? :R

(#81542) Janaboy válasza #04441088 (#81541) üzenetére


Janaboy
veterán

Ahol a jatekok vannak, ott vannak a storeok.

Janaboy

(#81543) Skillet válasza Pubszon (#81538) üzenetére


Skillet
addikt

Jobb is, ha a hüvely nem nagy ;]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81544) Kernel válasza spidersoft (#81533) üzenetére


Kernel
nagyúr

Eleve csak a víz vezetőképességét tudja mérni, némelyik ki is jelzi (μS / micro Siemens, az ellenállás reciproka), amit csak átszámítanak TDS-re (Total Dissolved Solids). Ebből következően a tényleges összetételt nem tudhatja.

Háztartási reverz ozmózis víztisztítókhoz szokták használni, mert ha kilyukad az RO-membrán, megnő a víz vezetőképessége, így jelzi a hibát. Nekem is kellett volna, csak akkoriban még nem eBayeztem, amikor víztisztítót építettem, később meg elfelejtődött. Észrevenném, ha kilyukadna, de ezt hosszú lenne részletezni, a saját(os) konstrukció miatt.

Ez a fajta ismert volt már régebben is (fórumokon stb.):

http://www.ebay.com/itm/262916968130

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81545) zsiz válasza Zola007 (#81530) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyen TDS&EC mérőt használok 1-2 éve tápoldatozáshoz: [link] Egy tizenezres EC mérővel összehasonlítva, szinte pontosan ugyanazt az értéket mutatta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#81546) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

lehet olyan listát készíteni aminél látom az összes megrendelni kívánt áru összértékét?

(#81547) schawo válasza DrojDtroll (#81546) üzenetére


schawo
titán

aliexpressen a kosárba gyűjtesz, akkor kapsz összesítést fizetés előtt, weben biztosan

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81548) AndrewBlase válasza DrojDtroll (#81546) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Excel táblázat? ;]

Miért mindig én???

(#81549) DrojDtroll válasza AndrewBlase (#81548) üzenetére


DrojDtroll
addikt

pl a hestore.hu menthető kosara tökéletes lenne, de akkor marad az excel

(#81550) AndrewBlase válasza DrojDtroll (#81549) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Most kérdés, hogy mire kell neked ez a lista?

Ha ahhoz, hogy vásárlás közben lásd, hogy éppen mekkora értéknél tartasz, azt (szerintem) az összes webshop kosara meg tudja mutatni, ahogy schawo írta.

Ha ahhoz kell, hogy kiszemelsz dolgokat, és kíváncsi vagy, mennyit költenél, akkor Excel. Bár ez utóbbi esetben is bele lehet szórni a kosárba a dolgokat, és fizetés elött még lehet törölni a tartalmát.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.