Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81151) sambenez válasza m4rk.89 (#81150) üzenetére


sambenez
addikt

Ikea LADDA akku, eneloop pro belsővel töredék áron.

(#81152) andrisms válasza betyarr (#80930) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nos kipróbáltam. Hogy benne legyen a keresőben: Ugreen Wireless Bluetooth Receiver 3.5mm Jack Bluetooth Audio Music Receiver

Hangminőség zenelejátszáskor szerintem teljesen okés.
Telefonálás: kb 50-60cm-re az eszköztől, a másik fél normálisan hall, nem volt sem mi panasz, direkt kérdeztem. Természetesen a telefon rögtön átadja a hívást a kihangosítónak.

Egyedül negatívumként a folyton beszélő nőt tudnám megemlíteni. Bekapcs, kikapcs, hívás végén dumál, ráadásul hangosan.

Más: múlt héten érkezett:
- Rock Simpiz series Optic Pro Lens HD Wide Angle Cell Phone Camera Lens : fél dollár volt, gondoltam kipróbálom. szórakozni jó, kellő fényben szerintem nem lesz vele gond. széleken erőteljesen torzít, mint minden nagylátószögű lencse. A kép note3-al készült, felül simán, alul ezzel a lencsével.

- note3 tok: Kifejezetten ilyen vékonyat kertestem. Tőkéletesen passzol. Eddig is ilyet használtam, csak már csupa karc lett, illetve a kicsit érdes felület csúszósabb lett. Ajánlom.

- P8 lite üvegfólia: : ezt régen ígértem valakinek, a hétvégén tettem csak fel. Méretpontos, jó minőségűnek tűnik.

- Lenovo K6 üvegfólia: Szintén méretpontos, egész korrekt minőség.

Ford mondeo mk3 rádió kiszedő: Elvileg az azonos évjáratú Fordokhoz biztosan jó. Eleinte tökéletes volt. Beszereltek BT kihangosítót a kocsiba, és nem volt rendesen elrendezve a rádió mögött, ezért többször ki kellett vennem. Megszenvedtem vele, a kezem a végére jól szétvágta, illetve az anyaga elfáradt, már össze-vissza hajlott.

- Samsung galaxy A5 2016 TPU tok: Méretpontos, ajánlott. Viszont üvegfóliát még nem sikerült jót vadásznom rá. Sajnos a széleken lehajlik a kijelző, ezért mindig alámegy a por.

- Tronsmart 3db 1,8m-es microUSB kábel:
Nem akarok újra vitát kezdeni. Sok Tronsmart és egyéb(Ugreen, blitzwolf, Orico, Usams, stb) kábelem van, minőségre teljesen jó hozzájuk képes. Eddig csak a blitzben csalódtam, azóta nem is veszek. De ne kezdjünk bele újra, mindenkit kérek :)

-Tronsmart 6-os pakk microUSB : szintén teszi a dolgát.

Pokemon Pikachu "lego" :hát jó rég csináltam ilyet. :) jóval kisebb mint a lego, de 1 dollárért megérte, nagyon jópofa. Másnak is maradt ki egy csomó elem? :)

Na ez jó hosszú lett, pacsi annak aki végigolvasta :D :C

(#81153) m4rk.89 válasza sambenez (#81151) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Nincs a közelünkben ikea :( Online nincs esetleg alternatíva elemekre + töltőre?

(#81154) oszy válasza m4rk.89 (#81153) üzenetére


oszy
veterán

itmedia.sk

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#81155) andrisms


andrisms
aktív tag

Új hozzászólásba írom, mert így valószínűbb, hogy elolvassa valaki:

11-én jött csomagom, postáskocsi hozta volna ki. (Tehát nem a postás, tudom az új mérethatáros szabályzást) Elvileg nem talált itthon senkit, ezért hagyott értesítőt. (mindig van itthon valaki...)

No mindegy, 13-án bementem a postára a cuccért. Nem találták, megígérték hogy értesítenek. Majd nem értesítettek...
18-án ismét bementem. Szintén nem találták, de megígérték hogy most tényleg hívnak. Tényleg hívtak is, nem sokkal később. Megígérték hogy 19-én kihozzák újra. Nem hozták...
20-án délután bementem, elküldtek egy másik postára, hogy ott van. (ami nem is hozzánk tartozik). Odamentem, ott sem találták. Megint megígérték hogy keresnek.

Eddig megint semmi. Mi a teendő ilyenkor? Az a vicc, hogy nem is tudom mit hagytak el, mivel csak a nevemet írták rá, és hogy kínai posta. Kb 20 csomagom van úton...

Van erre valami kártérítés, vagy szabályzás?

(#81156) m4rk.89 válasza oszy (#81154) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

thx

(#81157) oszy válasza andrisms (#81155) üzenetére


oszy
veterán

Velem majdnem ugyanezt eljátszották. Csak nekem megtalálták. Megírtam a panaszt. Nem tudom, hogy ennek hatására-e, de azóta hívnak csomag kiszállítás előtt.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#81158) betyarr válasza andrisms (#81152) üzenetére


betyarr
veterán

Természetesen a telefon rögtön átadja a hívást a kihangosítónak.

öö,ez hogy is?tehát a telefonon kell felvenni a hívást?vagy ezen az eszközön kell nyomni a gombot?netán automatikusan vonalban van a hívó fél?

(#81159) DeFranco válasza zsiz (#81148) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyet rendeltem ma töredék áron, ha valakinek kell olcsóbb alternatíva.

(#81160) schawo


schawo
titán

Mostanában jöttek:

LG AFD-1200 B&O Hifi mobil DAC [link] 50 font + 17 font szállítás: ennyiért nagyon megéri a picike dac, telefonnal, és windows-zal egyaránt használható
Perlon óraszíjak [link] 4 darab jött 5,5 euró darabja, szállítás 6,5 euró volt. Korrekt minőség, majdnem olyan jó, mint a 60-es évekbeli elég drága NOS perlonom.
Tronsmart USB, 6-os csomag [link] 9 dollár Én is elégedett vagyok a Tronsmart kábelekkel. Van egy csomó egyéb, de a Tronsmartok működnek nálam a legjobban. Úgyhogy vettem még :)
ZLIMSN (???) nátó óraszíjak [link] 3,5 dollár, a kínaiak között a jobb minőséget képviselik, és semmivel sem rosszabbak, mint a 10 dollárig kapható kínai szíjak.
Veithdia 6696 napszemüveg [link] 12,5 dollár Még egy :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81161) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött a 9.9$-s BW LT4 kempinglámpa. szokásos minőség :C [link]

szerk: ahogy nézem kiszórták, már nem is kapható, kereső se hozza :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81162) Degeczi válasza andrisms (#81152) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Pokemon Pikachu "lego" :hát jó rég csináltam ilyet. :) jóval kisebb mint a lego, de 1 dollárért megérte, nagyon jópofa. Másnak is maradt ki egy csomó elem? "

Igen!
Én is rendeltem párat, hatalmas siker a gyerekeknél - és szintén bőven marad ki pótalkatrész helyes összerakásnál is. Legközelebb a Ted-re hajazó pisilő macit rakjuk össze.

(#81163) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ilyen karkötőkkel (matróz karkötő) nem találkoztatok távol keleti barátainknál? Idehaza elég borsos ára van (nekem).

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#81164) zsolti72837 válasza Predator2 (#81163) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ezek amúgy miért ilyen drágák?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#81165) bandigyerek válasza Predator2 (#81163) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Csinálj egyet. Olcsóbb: Youtube

(#81166) Czimby válasza zsolti72837 (#81164) üzenetére


Czimby
addikt

Mert olyan veszi akinek van vitorlás, yacht stb... És akinek telik rá azt le lehet húzni ilyenekkel is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#81167) schawo válasza Predator2 (#81163) üzenetére


schawo
titán

[link] [link] [link] [link] [link] [link]

De egyik sem közelíti minőségben, dizájnban a linkeltet, talán a 4. van a legközelebb. Ha ilyet akarnék, kiszorítanám az árát, nem véletlenül ilyen drága.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81168) zsolti72837 válasza Czimby (#81166) üzenetére


zsolti72837
őstag

De csak egy sima karkőtő nem?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#81169) schawo válasza zsolti72837 (#81168) üzenetére


schawo
titán

sima

Milyen legyen egy karkötő?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81170) vizimento válasza Skillet (#81123) üzenetére


vizimento
senior tag

Asszonyom lenyúlta az én Xiaomim ;]
Első körben azt mondta nem kell neki ilyesmi, egyszer kipróbálta, azóta se kaptam vissza...
Ő is kisgyerek mellett használja :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#81171) Degeczi válasza vizimento (#81170) üzenetére


Degeczi
nagyúr

de ez kínai visszaigazolásokat mond a füledbe, nem?
(a párosításnál még hagyján, de a hátralévő akkuüzemidő legyen már angolul)

(#81172) vizimento válasza Degeczi (#81171) üzenetére


vizimento
senior tag

Asszony még nem panaszkodott, hogy túl sokat dumálna neki... De igen, amikor épp dumál akkor érthetetlen nyelven.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#81173) Czimby válasza zsolti72837 (#81168) üzenetére


Czimby
addikt

De az

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#81174) ittakary válasza schawo (#81006) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor ezek most best buy áron vannak?

Xiaomi Mi IV Hybrid - 16$

Xiaomi Hybrid Pro - 26$

voltak ennél már valaha olcsóbbak?

[ Szerkesztve ]

(#81175) Dluinet válasza ittakary (#81174) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szerintem többszörösen túlárazott a Xiaomi füllhalgatók
itt egy lista audiobudget.com/leaderboard

olcsóbban jobbat kapsz,
például:
Rock Zircon
KZ ED9

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81176) cris78


cris78
őstag

Ma jött egy ilyen kz fülhallgató. Melyik a jobb meg bal?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81177) schawo válasza ittakary (#81174) üzenetére


schawo
titán

Jó áron vannak, de nem olyan áron, ami még sosem volt. Valószínűleg olcsóbb se volt még, de közzel ennyiért alin is van mindig.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81178) schawo válasza Dluinet (#81175) üzenetére


schawo
titán

dehogy

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81179) ittakary válasza Dluinet (#81175) üzenetére


ittakary
nagyúr

köszönöm a tippet, valószínűleg megfogadom :)

7-8ezerért biztos hogy nem ilyen gínai csodát vennék, akármennyire jó

Másik:

USB BT adaptert keresnék :) ami most van, ezer éves (de legalább 10-12) és szaggat vele a hang (fullHD filmet néztem - volna - gépen)

valami standard, olcsót

(#81180) Dluinet válasza cris78 (#81176) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kék a bal, piros a jobb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81181) beg válasza cris78 (#81176) üzenetére


beg
veterán

Google barát ezt mondta: blue-left red-right

Amúgy szimmetrikus, tehát tökmindegy hacsak nem hallasz egyik füledre nagyot és nem kell állítanod lejátszás közben.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81182) Dluinet válasza ittakary (#81179) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Rock Zirkon-t ettől vettem, bocs az előbb egy nagyon drágát linkeltem

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81183) schawo válasza cris78 (#81176) üzenetére


schawo
titán

Ha berakni mindegy, akkor mindegy, ha meg nem, akkor érzed, hogy nyomja a szemed. :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81184) cris78 válasza schawo (#81183) üzenetére


cris78
őstag

Jó hogy nem ezt mondtad :))
Köszönöm mindenkinek a segítő választ! :R

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81185) kelly416


kelly416
veterán

Most kaptam email-ben. Addig rendben, hogy jó áron van a Z Play, de lehet bármi buktatója garin túl? Gondolok itt pl. B20-ra vagy akármire?!

(#81186) Skillet válasza beg (#81181) üzenetére


Skillet
addikt

Miért lenne mindegy? Stereo. Nem mindegy.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81187) ktommy91 válasza kelly416 (#81185) üzenetére


ktommy91
addikt

B20-on el is bukott, mert ez kínai piacra szánt változat. Efox-on szintén kínai változat van 250 ajróért.

Nincs kerítés.

(#81188) ittakary válasza kelly416 (#81185) üzenetére


ittakary
nagyúr

az hogy ha nem EU Warehouse-ból jön, akkor rájön

2k vámkezelés
2,5% vám
27% ÁFA

szumma 94-95k körül jönne ki

(#81189) DeFranco válasza Skillet (#81186) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ffffuuuu hifitopik hurr-durr ;] :P

(#81190) debcamp


debcamp
aktív tag

Sziasztok,
Rendeltem 2 kijelzőt tablethez. Meg is jöttek, viszont kettőből az egyik ugyan ahhoz a tablethez való amit kerestem, de másik verzió, így nem passzol. A hirdetésben benne van hogy FY08021D127A19. Ezt is kerestem. Az egyik kijelző valóban ez, de a másik egy FY08021D127A35 számú, ami sajnos már egy átdolgozott verzió, revision, így nem is jó az adott tabletbe amihez rendeltem. Összességében rosszat küldött. Visszaigazoltam hogy megérkezett a két kijelző, de értékelést még nem írtam, ugye amit ki nem próbálom stb.. és ekkor derült ki az eltérés.
Mit lehet ilyenkor csinálni? Írni az eladónak? Mit?
Milyen megoldással élhet/ajálnhat fel és mi az amit érdemes lenne nekem elfogadnom/kérnem az eladótól?

(#81191) Dluinet válasza ittakary (#81188) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mobiltelefonra nincs 2,5% vám, "csak" 27% ÁFA és vámkezelés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81192) ktommy91 válasza kelly416 (#81185) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez viszont nem bukik el semmin 250 dodoert Zuk Z2 Pro

Nincs kerítés.

(#81193) Skillet válasza DeFranco (#81189) üzenetére


Skillet
addikt

Ha filmet nézel és elzúg mondjuk egy autó balról-jobbra, de te a hangot pont ellenkezőleg hallod, mint ahogy látod, téged nem zavarna? :B
Mert ha nem, akkor én kérek elnézését.
:R
Amúgy meg semmi hifi :N
Nem próbálom az erősítő tápkábelét forditva dugni a dugaljba, meg ilyesmik :DDD

(#81194) DeFranco
:DD
Akkor jó. Mondjuk ilyesmi trükkel könnyen ki is deríthető, melyik oldal, melyik.
:))

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81194) DeFranco válasza Skillet (#81193) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom láttad-e a dupla smileyt a végén, vicc volt. persze hogy nem mindegy.

(#81195) Degeczi válasza Skillet (#81193) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azt egyszer kipróbálod, én onnan kezdve tudod, hogyan tedd be - ha filmnézésre használod egyáltalán, persze.

Én pl. évek óta úgy használok egy Xiaomi Piston 2-t (azon aztán végképp katasztrófa: semmi színjelölés, csak a kábelen lehetne kitapogatni apró dudorokat), h nem érdekel az oldalhelyessége, mert zenét hallgatva végképp tökmindegy.

(#81196) Skillet válasza Degeczi (#81195) üzenetére


Skillet
addikt

Természetesen nem értünk egyet. Zenét hallgatva sem mindegy, de nem vitázok :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81197) Degeczi válasza Skillet (#81196) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Munkábajárás közben biciklin, netrádiót hallgatva? De, teljesen mindegy. Munka közben, háttérzaj elnyomásra szintén.
Odafigyelő zenehallgatásra, ahol tényleg lenne szerepe, pedig eleve nem ilyen pár dolláros vackot használ az ember.

(#81198) schawo válasza Skillet (#81193) üzenetére


schawo
titán

Filmnél valóban nem mindegy, zenénél viszont teljes mértékben. Tök mindegy, hogy az egyik gitáros a jobb oldalon ugrál és a másik a balon, vagy fordítva. Csak azon múlik, hogy milyen kedve volt, aki keverte az zenét, hova tette a hangszert. Nincs olyan, hogy valami hol jobb (dob és ének középről, az tuti, de így az is csereszabatos).

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81199) asdf_ válasza schawo (#81198) üzenetére


asdf_
veterán

Na jo, de ha alaposan ismersz egy szamot (vagy jellegzetesen nagyon egyik oldalon van benne valami), ott azert tud fel tud tunni, hogy ez a gitar, ami jobbra van, az most balra, vagy az a vokal mintha a masik oldalon lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#81200) Keef_Lee válasza asdf_ (#81199) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Monoba kell konvertálni, akkor már mindegy! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.