Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81751) Vagany válasza Ciccuka (#81750) üzenetére


Vagany
őstag

A méreteket nem tudom, de az itt közkedvelt készletben van ilyen:
[link]
A képek alapján 2.3 a mérete.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#81752) Donki Hóte válasza Breki (#81747) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt azért érdemes tudni, hogy az ennyire flat top fejű akkukat pl. a Liitokala Li500 töltő nemigen tölti fel :(

A töltő pozitív érintkezője túl széles, felfekszik a műanyagra és nem ér hozzá a fém részhez.

Már arra gondoltam, hogy köszörülök egy dudort a töltő pozitív érintkezőjébe, mert most kínlódás vele feltölteni a Pana akkukat :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81753) Ciccuka válasza Vagany (#81751) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezeket kivéve a többi már megvan:

Jó lenne ha ilyenek is lennének benne (főleg az a karmosféle):

Biztonsági bit-eknek mondják ezeket elvileg

Még ebbe a drága készletben sincs benn:

maestro87 ez nem rossz

Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#81754) maestro87 válasza Ciccuka (#81750) üzenetére


maestro87
őstag

Én ezt rendeltem, de még nem érkezett meg.

(#81755) hyperspace válasza maestro87 (#81754) üzenetére


hyperspace
őstag

Mi értelme van az ilyen csavaroknak? Hogy nehezebben lehessen eltávolítani? Ha én ilyet látnék, megfurnám. :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#81756) Keef_Lee válasza hyperspace (#81755) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Hogy ne piszkálja az átlag felhasználó. Jóska bácsi a pájszerrel :DDD
De ha megfúrnád, akkor nem jönne ki a menetes része még.

(#81757) dugynok


dugynok
senior tag

Tudtok ajánlani fülhallgatót, ami hagyományos kialakítású és nem az agybadugós fajta?

(#81758) Degeczi válasza dugynok (#81757) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hagyományos earbud-ból egyértelmeűen a Monk ajánlható.

(#81759) jupp008 válasza Ciccuka (#81750) üzenetére


jupp008
senior tag

Hadd találgassak ... kávéfőző ? :)

[ Szerkesztve ]

(#81760) madgie válasza Ciccuka (#81750) üzenetére


madgie
titán

(#81761) Kernel válasza Donki Hóte (#81752) üzenetére


Kernel
nagyúr

Valamelyik alkalmas méretű mágnessel megoldható, gondolom.

Ezek a mágnesek jól vezető galvanizált bevonattal vannak ellátva, sőt forrasztható is. Bár az utóbbi linkkel kapcsolatban később kiderült, hogy a forrasztás le is tudja szakítani a réteget, ha nem jó irányba feszítem a vezetéket, amikor leveszem az akkuról. Utána viszont már nem fogja az ón. De ez ki is védhető, műgyantás megerősítéssel.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81762) dugynok válasza Degeczi (#81758) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi :)
Aztán eszembe jutott a képeket nézve, hogy headset kéne!

Szóval a kérdés aktuális, ár/érték arányba melyik nem agybadugós headset ajánlott 10-15 dollárig?

(#81763) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata ilyen TV okosító, HDMI-re csatlakoztatható eszközzel, pl. ilyen? [link]
Ismerősömnek kellene, de itthon drága, kint olcsóbb, de nekem még nem volt ilyenem, nem tudom, mit érdemes figyelni rajta, melyik miért jobb, vagy ajánlottabb.
Megvehetném neki az első legolcsóbbat, amit találok, de azért nagyon nem akarok kitolni vele :-)
Szóval jó tanács valakitől?
Köszi!

(#81764) Degeczi válasza dugynok (#81762) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Elvileg van ott olyan verzioja is.

(#81765) DeFranco válasza dugynok (#81762) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van ott headset is, én is nézegetek rá szép szemekkel... de egyelőre még csak nézegetem...

az még a kérdés, hogy hol lehet ebből garantáltan eredetit venni.

(#81766) Degeczi válasza DeFranco (#81765) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Most nézem, h csak a típura kerestem, de ez az eladó a gyártója, ők nyilván eredetit küldenek.

(#81767) FingR86 válasza dugynok (#81757) üzenetére


FingR86
őstag

én a helyedben vennék vmi jóárasított eredeti earpods-ot.
azt nem mondanám igazán agybadugósnak, és hangminőségben szerintem eléggé a toppon van.
Minőségét tekintve pedig kb megsemmisíthetetlen, strapabíró az egész úgy ahogy van.
Én is már jóideje nyűzök egyet amit találtam még anno.

[ Szerkesztve ]

(#81768) Degeczi válasza FingR86 (#81767) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sokkal olcsóbb - és lényegesen jobb a Monk...

(#81769) Donki Hóte válasza Kernel (#81761) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hű, ez a "mágnestappancsos" töltő mekkora ötlet :R (Csak egymáshoz ne vonzódjanak a mágnesek, amikor áram alatt van a cucc.)

Kipróbálni valószínűleg nem fogom (van jó hagyományos töltőm), de szeretem a kreatív ötleteket, a kreatív embereket :K

A flat top fejrészre cuppantható kis mágnespogácsa már használhatónak tűnik nekem is, ez a módszer alkalmazható a Li500 töltőben is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81770) Skillet válasza S e t h (#81739) üzenetére


Skillet
addikt

Erre a gariztatás sztorira én is kíváncsi lennék, mert ha nem működik itthonról, akkor inkább veszek drágábban valamelyik számtek boltban.
Halt már meg pendrájvom, nem is egy. Első árát még azonnal kifizették, a másodikat szervizbe küldték, de a sztori vége ugyanaz lett.
Szóval ezekre jó, ha van gari, mert szeretnek elszállni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#81771) kmarci25 válasza zolmesz (#81763) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha van rá keret, akkor jobban jár egy komolyabb készülékkel. Itt nézz körül. Oké, ez majdnem 3x-os ár, de ezzel sokkal okosabb lesz a tv-je, mint a stick-kel. Persze kérdés a felhasználási cél is...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#81772) Ciccuka válasza Degeczi (#81758) üzenetére


Ciccuka
veterán

jupp008
Fogyasztásmérő

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#81773) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok,

Liitokala 202-es GB-ről 5,89 dollárért jó ár? Alin és BG-n 7 dollár körül vannak.

Köszönöm

(#81774) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek jöttek mostanában:
ICR18650 - 28A Samsung Li-ion cellák. 14$ volt mindenestül talán most még olcsóbb. Eredeti természetesen. Még csak másodjára töltöm de a jónak tűnik. Április 3. rendeltem hét elején érkezett meg.
Mi Band 2 . Az egyes rgb ledesem elhalálozott akkuhibával és ez lett helyette. Aki megszokta ,hogy erre kel reggel, néma telefon mellett sem marad le semmiről annak nehéz nélküle. Bár eddig nem hiányzott a kijelző,hamar megszoktam. Április 8. rendelés pont egy hete érkezett meg.
2db TRANSCEND 8GB micro SD.
A szokásos ,jól bejáratott eladótól. Nekem tvboxokba nagyon jól viselkednek,még egy sem ment tönkre. hét nap alatt érkezett meg.
Szilikon összenyomható pohár. . Játszótérre, kirándulásra elvinni tökéletes. Van kupakja ezért tiszta marad belül. 4 hét alatt ért ide.
Skmei karóra. igazat megvallva olyat kerestem ami a hirdetésben is szerepel,tehát felírat nélküli verziót,de ezen ott virít az SKMEI felírat a számlapon. Nem olyan nagy, nem is nagyon látványos,de kár érte. Mindegy maga az óra amúgy rendben van csak az szíj kínaisan rövid. Kap egy "normális" 3$-ost :) április 4. rendelés.
Qshave állítható borotva. Féltem,hogy rossz lesz a minősége de kellemesen csalódtam. Sehol egy sorja, pontosan állítható, van benne anyag rendesen (100g)
talán a súlyát szoknom is kell. Jópofa az állító része. 1- 2--esen nagyon gyorsan kíméletesen, nem húzva a szőrt, lehet borotválkozni vele ,bár így egy kis sörtét hagy. Egyre feljebb véve harapósodig viszont 5 körül már babapopot lehet húzni vele,itt azért kell a biztosabb kéz. Adnak hozzá 5 pengét azzal próbáltam ki. Papír dobozban küldték az egy kicsit odalett a szállítás közben. Ajánlom. március 30. rendeltem. Már kérhető rá saját felírat is ,amikor vettem még nem volt ilyen opció :(((

[ Szerkesztve ]

(#81775) Degeczi válasza dugesz77 (#81774) üzenetére


Degeczi
nagyúr

SKMEI: a felirat és kategória szerint kvarc, a címe szerint viszont automata... most melyik? :F
(bár végülis úgynincs már, de különben tényleg tetszetős lenne. Igaz, a leírás szerint az óraszíj is 25 cm, ami bőven elég kellene legyen)

(#81776) dugesz77 válasza Degeczi (#81775) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát biza ő egy egyszerű quartz óra:
A szíjnál az utolsó lyuk jó nekem. Hordható, de nem az a karikás bujtatós a nato szíj amit megszoktam.

(#81777) balazs1956 válasza Ciccuka (#81753) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#81778) Degeczi válasza dugesz77 (#81776) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jobb is. SKMEI-ekben jó, pontos kvarc szokott lenni, míg a kínai automatáért nem lelkesedem: rövid járástartalékúak, nem vmi pontosak.

(amúgy teljesen Seiko mechanikus búváróra utánzat design, már csak azért is kérdéses volt)

(#81779) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#81776) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ebből a kék-kék menő, nekem 9,xx dolcsiért jött, ezúton is köszönöm annak, aki belinkelte akkor :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81780) madgie válasza Mr.Csizmás (#81779) üzenetére


madgie
titán

Nekem az alap NATO-színösszeállítás jött be, persze SKMEI felirattal küldte le a koma, pedig direkt olyan néztem, amin nincs felirat. Ciki, nem ciki, megreklamáltam, 7 dolcsit visszaadott :DDD

(#81781) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#81779) üzenetére


dugesz77
őstag

Még én kerestem ilyet,csak bajom volt a felirattal. Breki találta végül is ezt olcsóbban és felírat nélkül. Összehoztuk.
Nehéz volt rosszul dönteni, szerintem az összes jól nézet ki.
(#81780) madgie igaz ami igaz nem pont ezt rendeltük. Lehet én is ráírok az nem kerül semmibe.

[ Szerkesztve ]

(#81782) Kernel válasza Donki Hóte (#81769) üzenetére


Kernel
nagyúr

Előfordul, hogy összerántja, de a TP4056 erre fel van készítve, zárlatvédett. Nem is lett semmi baja.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#81783) Donki Hóte válasza dugesz77 (#81781) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Én már szintén írtam neki, egyelőre nem válaszolt.

Lehet, hogy évente egy országba csak egyszer refundol, azt meg madgie olvtárs már behúzta ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81784) DeFranco válasza madgie (#81780) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem jogos volt. rendeltél valamit, és a rendelés okának lényeges eleme nem teljesült azért mert fals információt adott. szerintem jár a keksz.

(#81785) Digitalpimp válasza MADcat (#81715) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! Ez szerintem és többek szerint is nagyon jó: [link]
Kellemesen hűsít, nincs nagyon vad illata.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#81786) MADcat válasza Digitalpimp (#81785) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi! :)

Más

Mifi, ami tudja B20-at van ajánlott? Minél nagyobb üzemidővel, ha lehet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81787) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Távcsőre, vagyis inkább monokulárra van valami ajánlott? Ezt a Panda-t néztem ki. Gyereknek adnám kölcsön, felügyelet mellett, jó lenne ha közelítene is, de azért ne csupa ágat lássak mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#81788) Pttypang válasza jupp008 (#81759) üzenetére


Pttypang
veterán

En is azon alalkoztam ezzel :D

Everybody lies.

(#81789) huliganboy válasza MADcat (#81786) üzenetére


huliganboy
addikt

Én már többször béreltem noromingtól, de elég gyenguszok. Mindig powerbankal toltam. Xiaomi 10000 banknak két nap használt meg sem kottyant :DDD

(#81790) MADcat válasza huliganboy (#81789) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Most egy Huawei megy nálam, szintén 1000-es Xiaomi powerbankkal, csak gondoltam újítok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81791) Bear válasza S e t h (#81739) üzenetére


Bear
aktív tag

Nekem január 29-én kezdődött vele egy garis ügyem, amire egy napon belül válaszolt. (Samu 32GB microsd, 2015 májusi vásárlás, teljesen megadta magát) Először elküldött a hazai képviselethez, akik "természetesen" csak számla ellenében cserélték volna a hibás kártyát. Végül abba maradtunk, hogy visszaküldöm a kártyát Kínába. A visszaérkezés után kb. 2 héttel aztán visszaadta a vételárat (március 14-én), de írni kellett neki, mert nem reagált magától, csak a TN-ből láttam hogy átvette.

Szerintem írj rá újra, az biztos nem árthat.

(#81792) cris78 válasza MADcat (#81715) üzenetére


cris78
őstag

Gondolom jársz futó versenyekre. Ott szokták osztogatni kis tasakban a sport krémet (a neve nem jutt eszembe most), az egyik kék a másik sárga tasakban van. Én abból szereztem be jó pár darabot. A Vivicittára helyre hozta a térdem. Mondjuk azóta is fáj....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81793) Dr.NX válasza cris78 (#81792) üzenetére


Dr.NX
addikt

Perskindolra gondolsz?

Elfogadom a sütiket.

(#81794) cris78 válasza Dr.NX (#81793) üzenetére


cris78
őstag

Arra igen, köszi.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81795) S e t h válasza Bear (#81791) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap írtam újra, hogy khm, khm, nem reagált a két héttel ezelőtti üzenetre.
Még mindig csend.
Kommunikációból egyelőre megbukott nálam a srác.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81796) Jarod1 válasza Dr.NX (#81793) üzenetére


Jarod1
addikt

Az durva krém, hatásos de 3000 Ft.

(#81797) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Tegnap este megint volt -2USD kupon (100coin-ért) az ali appban ROCK termékekre ennél az eladónál, így az ajánlott szivargyújtó töltőt megint meg lehet venni 1,49USD-ért.

Plusz rendeltem egy VOXLINK Type-C kábelt /1m/ új eladótól 0,41usd-ért pontokkal, nem tudom, milyen minőség lehet, maximum megreklamálom...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#81798) gulac12


gulac12
tag

Szervizben voltam az autóval, a szerelő szerint (szőrcsomók és lábnyomok alapján) nyest járt a motorházban és szerencsém van, mert nem rágott szét semmit, másoknál viszont nagy károkat okozott. Védekezni ellene szerinte a legolcsóbban eredeti kínai wc illatosítóval lehet (a motortérbe kell 2 db-ot elhelyezni), ami itthoni kínai boltokban is beszerezhető. Hallottatok-e már ilyenről, le tudná-e valaki írni vagy fényképezni, hogy milyen ez a kínai wc illatosító, hogy néz ki (a szerelő szerint valami gélt tartalmaz és brutális szaga van és ami elriasztja a nyestet). A környékünkön lévő kínai boltokban nem találtam ilyen terméket.

(#81799) DJGABI válasza gulac12 (#81798) üzenetére


DJGABI
addikt

ha motortérbe teszed és brutális szaga van, akkor azt a szellőző nem fogja behordani az utastérbe is? :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#81800) Kernel válasza DJGABI (#81799) üzenetére


Kernel
nagyúr

Normális esetben a szellőző nem a motortérből szív, hanem az ablaktörlő alatti részen, illetve típustól függően meg van oldva valahogy.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.