Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81401) Degeczi válasza PainKiller13 (#81399) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem jobban bevált az oldalra söprő, sokkal hatékonyabban dolgozik a fogközökben.
Abból is lehet olcsó utángyártottat szerezni.

(#81402) ztibor válasza Breki (#81400) üzenetére


ztibor
senior tag

Jelzem hogy én 2400-ért veszem az eredeti 4db-os sensitive fejet a józsefvárosi piacon a mekihez közelebbi első épület első bejáratától kb 20 méterre lévő illatszeres kinai boltban.

Ui: a koppintott fej nekem se jött be, hamar eltört benne a fém, valamint többször odacsípte a számat azon a kis résen keresztül

[ Szerkesztve ]

(#81403) Saccco válasza ztibor (#81402) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem ismerem a kapcsolódó árakat, sem a helyet, de a kommentedben szereplő szavak erős kétséget keltenek bennem egy ugyancsak a kommentedben szereplő szóval kapcsolatban, mégpedig, hogy "eredeti". :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81404) ztibor válasza Saccco (#81403) üzenetére


ztibor
senior tag

Hidd el, több mint 10 éve használok oral-b-s fejeket, tudom melyik az :-)

(#81405) beg válasza ztibor (#81402) üzenetére


beg
veterán

Ja igen. Közvetlenül Napóleon gyerekkori koponyája és Elvis nyugdíjas bérlete mellett a polcon. Mind eredeti.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81406) Breki válasza ztibor (#81402) üzenetére


Breki
veterán

És miből gondolod hogy az eredeti?

Érdemes ezeket megnézni.

[link]

Oral-B Fake Brush Heads
videó

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81407) ztibor válasza beg (#81405) üzenetére


ztibor
senior tag

Ok, nem eredeti, örülök hogy anélkül kétségbe vonod más szavát hogy látnád, gratulálok :-)
Pláne úgy hogy simán eltudom képzelni hogy még életedben nem mostál fogat oral-b-vel :-D

Hatalmas butaság azt képzelni hogy a kinain nem árulnak eredetit, de részemről ennyi, mert nem célom senkit meggyőzni, sőt, kérném a topikgazdát törölje a hozzászólásomat, mert hülyeségeket beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#81408) BullZeye válasza pocokxx (#81139) üzenetére


BullZeye
veterán

Félelmetesen gagyi, és 0 feedback, picit félek tőle, nem 10 ezres eszközöket kötnék rá :D

(#81106) xcvbxcvb
Pont ugyanilyen tette tönkre tavaly az egyik 4ezer forintos töltőmet kollégám autójában :)
De amúgy ilyen lenne tökéletes, sőt, ez alapján az is jó lenne, ha simán egy jó minőségű hosszabbító lenne, azt bedobnám a kesztyűtartóba.

(#81409) ztibor válasza Breki (#81406) üzenetére


ztibor
senior tag

Onnan tudom (nem gondolom), hogy 10+ éve használok ilyen fejeket.
Vettem boltban eredetit, vettem már utángyártottat piacon, kínábol és vettem piacon is eredetit.
Az utángyártottnak más a csomagolása, minősége és az első link képein feltüntetett másság tökéletesen fellelhető, felismerhető (van itthon is), valamint kb 1 hét alatt eltörik a fém rész benne és dobhatod ki.

Leellenőriztem a linkelt képek alapján most (amit már jó régóta ismerek amúgy, ahogy a videót is) és igen eredeti.
De tényleg nem kell elhinni, Nekem elég ha én tudom. Én csak segíteni akartam, úgy látom nem sikerült.
Szóval részemről itt le is zártam.

(#81410) TheProb válasza Samus (#81385) üzenetére


TheProb
veterán

fényezést pont összecseszi, nem?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#81411) davenport válasza Breki (#81400) üzenetére


davenport
aktív tag

A Müllerben is volt akció tavaly, 7+1 db Precision volt 5990 pénzért, lehet hogy nem egyszeri történet volt.

Az Amazonon sincsenek rossz árak, főleg ha itt is él az ingyenes szállítás 39 EUR felett.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#81412) Laza...


Laza...
addikt

Pár cucc nekem is jött:

USB 3.0 Expresscard a 11 éves Inspirion 6400 laposomba: [link]. Faszányosan müxik :D 4,70$ volt a vételi ára

Ugyanabba a laposba Caddy: [link] Remekül müxik ez is, 7,64$ volt.

Még mindig ugyanabba a laposba akksi, akkor 10 (!!!) dolcsi volt, müxik :C [link]

Még mindig ugyanabba a laposba: :D AC wifi kártya, na ezzel szívtam, de jó lett [link] Ezt sajna drágábban vettem, 20,70$ volt. A szívás ezzel a fajta kártyával mindenkinél megvan, nálam a megoldás is meglett: [link]

Autómhoz egy kábel, sajna ez is drágább volt mint most, müxik: [link]

Never give up!

(#81413) Saccco válasza ztibor (#81409) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én elhiszem, nekem csak a szavak tetszettek. :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81414) Breaker válasza MADcat (#81384) üzenetére


Breaker
tag

Persze. Még nem töltöttem újra csak ma hazafele merült le először. Durvan 50% toltotséggel bírt 1 óra 10 percet, szal kicsivel több mint 2 órára saccolom, de le fogom mérni pontosan

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#81415) Samus válasza TheProb (#81410) üzenetére


Samus
addikt

Ez nem. A smirglis, amit hajlamosak szintén csodaszivacsnak reklámozni, miközben csiszolószivacs, na az biztos.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#81416) fery02 válasza kelly416 (#81370) üzenetére


fery02
addikt

Legutóbb én ETrade Supply-ról (én is utánaolvastam alaposan fórumokon) rendeltem kijelzőt telefonomba, besokalltam az eBay gagyikról.

Korrekt üzlet, elégedett vagyok velük. Igaz, szállítási díjat mindenképp kellett fizetnem (16$), de legalább 1 hét alatt kezemben volt, atombiztos csomagolásban.

[ Szerkesztve ]

(#81417) MADcat válasza Breaker (#81414) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81418) Hali1975 válasza Flashy (#81397) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
igen,
most probaltam ki:-)
teljesen OK
, de ez 1 nap.
Rendben mukdoik a fej
Udv

(#81419) Hali1975 válasza PainKiller13 (#81399) üzenetére


Hali1975
tag

szia, megvettem a kefet es nem tudtam ellenallni:-)
kerestem alin, a 3d-st: az is jo volt.

es ezt vettem vegul

ha nem 3 havonta cserelek, hanem 2-2,5havonta az is jo:-Ö

(#81420) PainKiller13 válasza Breki (#81400) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi mindenkinek!

Azt hiszem akkor a Tescoban megvárom amíg az akciós 1600ftos 2db-os Trizone fej mégakciósabb lesz :))

(#81421) Batib


Batib
őstag

Ezt a tokot rendeltem a feleségem Samsung Grand Prime telójára.10 nap alatt érkezett meg, s ilyen nekem nem volt még:a postás hölgynél alá kellett írni mint egy ajánlott küldeményt. A termék is rendben van.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#81422) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Van olyan microSD, ami normális sebességű és megbízható típus kínából?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#81423) kelly416 válasza fery02 (#81416) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi a tippet Neked is. Sajnos Nálunk nincs most, nem lehet rendelni.

betyarr ajánlatát is megnéztem, de igazából azt sem tudom, ebből a négyből melyiket vegyem meg, melyik kell nekem.
(A gondom az, hogy az alsó navi gombok néha nem akarnak működni, azt mondják, digitalizáló csere a lelke. Ehhez melyiket kellene megvegyem szerinted?)
És akkor Te is azt mondod, hogy az ilyen és hasonló ajánlatokat kerüljem el?

(#81424) DJ. Ru$y válasza Breki (#81400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A storeos link az "spm=..." miatt szerintem reflink.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81425) dugynok válasza V.Stryker (#81422) üzenetére


dugynok
senior tag

Üdv,

Ebay-en keresd sinceritytradingau -t, tőle eredetit kapsz és gyorsan itt van.

(#81426) AndrewBlase válasza Breki (#81400) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem speciel semmi bajom az utángyártottal. Már többször vettem (Ebay-ről és Ali-ról is), és mindegyik fej simán bírja/bírta az 1+ hónapot.
Miért vegyek >1000 Huf-ért egy darab pótfejet, amikor 2 dolcsi környékén kapok 4 db-ot? Engem nem érdekel, hogy virit-e rajta az oral B logó, vagy sem. Működik szépen, nem esik szét, nem hullatja a sörtéit, simán kibír egy hónapot (sőt, többet is, de én havonta cserélem). Akkor mi az ellenérv ellene? :F

No Offense! :R

Miért mindig én???

(#81427) synar válasza AndrewBlase (#81426) üzenetére


synar
őstag

Csatlakozom, én is legalább öt éve veszek az Ebay-ről, utángyártott fogkeféket fillérekért az eredeti Oral b-hez képest, havonta cserélem és még egy se törött el, a fogaim is megvannak, köszönik szépen...

[ Szerkesztve ]

(#81428) Dolphine válasza synar (#81427) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is ez a helyzet!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#81429) xxxjjjkkk válasza ztibor (#81409) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Tudni kell, hol kell venni, ennyi.
Dolgoztam azsia centerbe rövid ideig, van aki nemetorszagbol hozza valoban.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#81430) Breki válasza AndrewBlase (#81426) üzenetére


Breki
veterán

Nem a logó a fontos, az csak az egyik megkülönböztető jel amiről fel lehet ismerni.
De pont nem ez a lényeg.

Most mélyebben nem mennék itt bele, kitárgyaltuk részletesen a facebook forumon.

Röviden:

Egyrészt nekem is van ilyen utángyártott.
Most nem nagyon látsz különbséget azt írt külsődleges jegyeken kívül.

De nézd meg egy hónap múlva az utángyártott jobb minőségűt és az eredetit.
Valamelyik cikkben van ilyen kép. Megdöbbentő a különbség.

Én nem egy hónapig használom az eredetit, mivel nem megy szét úgy mint az utángyártott és megfelelően fertőtlenítem.
Illetve pl, olyan hialuronsav-as curasept szájvizet használok utána amit ha itthon a gyógyszertárban kérek, csak néznek rám, hogy mi az.

Ha kiszámolod, hogy meddig használod az olcsót, és pl én az eredetit már nem is olyan olcsó.
Ezenkívül talán a krémánián és máshol is csomó olyan hozzászólást olvasni ahol a nem megfelelően gyártott fejekre panaszkodnak, hogy felsértette, érzékennyé tette, ínygyulladást okozott stb.

Na de mélyebben tényleg nem menjünk bele mert át leszünk küldve valami másik helyre, mindenki azt használ amit akar, de a kérdező jó ha tudja ezeket.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81431) Breki válasza DJ. Ru$y (#81424) üzenetére


Breki
veterán

Ha az ali-sra gondolsz a store nevére kattintva így adja be, beírtam keresőbe mert emlékeztem rá, hogy pár napja ali-s levélben kaptam, hogy flash akció lesz ide.

Ha ez is reklám akkor töröljétek, tessék itt van nélküle.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81432) sambenez válasza Breki (#81431) üzenetére


sambenez
addikt

Itt miért is éri meg pótfejet venni?
A Precision Clean 20,13$=5800ft ugyanez az Ediginél 3600ft.
Tényleg nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#81433) BullZeye


BullZeye
veterán

Ezekkel a CD-be való telefon tartókról mi a véleményetek? Próbált már valaki több félét? Van esetleg ajánlott? Igazából csak a CD mount kell, maga a telefontartó része van tökéletes.

(#81434) WayneGace


WayneGace
őstag

Ilyen cipővel van valakinek tapasztalata valamelyik eladótól? Valószínűleg hamisítvány, mert eredeti jóval drágább. De vajon jó minőségű hamisítvány?

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#81435) Pubszon


Pubszon
veterán

Még most sem lehet olcsón (10k alatt) beszerezni a premiumot sehonnan?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#81436) Whynot? válasza BullZeye (#81433) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Én használok ilyet. Egy gyári samsung QI tartóval variáltam össze. A telefont megtartja rendesen, minimális rezgése van csak.

(#81437) xcvbxcvb válasza BullZeye (#81433) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem letépte a beépített cd játszó előlapját, úgyhogy én elkerülném.

Én is sokat szenvedtem ezekkel a tartók elhelyezésével. A szélvédőre tapaszthatót nem szeretem, messze is volt a teló, meg rezgett is. a cdbe dugóst lásd fent, a levegőbeömlőre akaszthatók csúszkáltak, mozogtak, meg féltem hogy kitöri a lamellákat. Úgyhogy a megoldás az lett hogy leszedtem a középkonzol borítását és egy méretrevágott sarokvasat csavaroztam be és ehhez rögzítettem a telo tartót.

A szivargyújtós hosszabítót amit ajánlottam én már 4 éve használom nekem nem volt vele gondom de akkor lehet szétszedem belenézek.
Ha a szivargyújtó hosszabító jó megoldás neked, tudsz venni külön dugót és aljzatot és azt összerakod megfelelő hossúságú vezetékkel.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#81438) AndrewBlase válasza Breki (#81430) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tisztában vagyok vele, hogy nem csak a logo külonbözteti meg az eredetit az utángyártottól. Ezt a kört már lefutottam annak idején, amikor elöször kerestem pótfejet. (Bár megjegyzem, a mostaniról éppen csak az oral b felirat hibádzik, tehát nem kizárt, h valaki élelmes okosba hozzájutott egy adaghoz ;] )

Mint írtam, nem hullik atomjaira ez se egy hónap után, tisztán a higiénia miatt cserélem kb havonta. Mert belefér az árába. Ismét halkan jegyzem meg, a gyári fej is kb 2 hónap elteltével "jelezte", hogy ideje cserélni. Ennek fényében (hacsak nem arról van szó, hogy a készülék mellé gyárilag valami "silányabb" fejet raknak,) nem tudom, hogy mért is lenne rentábilis eredetit használni.

Persze az is simán benne van a pakliban, hogy eddig mázlim volt, és normális minőségű utánzatot vettem. ;)

De tényleg nagyon OFF. Vége. :R

Miért mindig én???

(#81439) gabe_


gabe_
őstag

Üdv mindenkinek,
Olyan olcsó kamerát keresek, ami mozgásérzékelős, és kártyára rögzít.
A kertben túr valami, azt akarnám kifigyelni, hogy a szomszéd macskája, vagy milyen jószág az.
Állandó wifi nincs a közelben, esetleg a mobilról tudok osztani neki a bekonfigolás idejére.
Áramot tudok neki vinni.
Van valakinek ötlete?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#81440) dugesz77


dugesz77
őstag

Érdekes kis akció az orosz oldalról lesve (reflinkes az orosz oldal azért így linkelem) 2$ -os kupont ad és 2.01 $ felett beváltható a Spedu shopban. Nem ismerem ezt a Spedu márkát,egy kábelt berendeltem az iPad 3 -hoz próbának.

[ Szerkesztve ]

(#81441) zsiz


zsiz
őstag

Én ezt a fogkefe fejet vettem: [link] Oral-B csomagolásban érkezett és jó minőség. Hogy eredeti-e azt nem tudom, de nem volt vele gond. Igaz, nem most vettem, hanem jó pár hónapja. Van többféle is: [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#81442) Digitalpimp válasza Breki (#81406) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ehhez a hamis nem hamis témához csak annyit, hogy sokszor neves szakboltban is simán kapsz hamisat eredeti áron. Pl. MM-ben mikor még lehetett nagyobb választékban kapni üres kazettákat, olyan gyönyörű hamis BASF króm szupert vettem, öröm volt nézni. :( Ami ugye elvileg a hivatalos beszállítói csatornákra nem kerülhetett volna be, aztán mégis.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#81443) bul07 válasza dugesz77 (#81440) üzenetére


bul07
nagyúr

Sokat ne várj tőle

Nekem ilyen Spedu van(már nincs fent ezért képernyő mentés)
És ezt tudta
2portos
1A-> 4.4V, 0.86A
2A-> 3.79V, 1.57A
3A-> 3.41V, 1.99A

5portos
1A-> 4.32V 0.85A
2A-> 3.85V, 1.57A
3A-> 3.48V, 2.01A

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#81444) zsiz válasza dugesz77 (#81440) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is volt Spedu kábelem, nem sokat ért. Max 1A körül tudott, lehet annyit se. (Nem tudok mérni, csak a telefonom töltéskijelzésére hagyatkozom, ami elég pontosnak szokott tűnni.) Másnak se jött be: [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#81445) Breki válasza sambenez (#81432) üzenetére


Breki
veterán

Nem azt mondtam, hogy itt éri meg venni, hanem, hogy ebben a store-ban érdemes körbenézni.

Flash-es akció volt ami már gondolom lejárt, most én ma nem vizsgáltam meg egyesével, hogy jelen pillanatban hol olcsóbb, én betáraztam a szájpatikánál amikor akció volt. Edigital-nál ha arra gondolsz eszembe se jutott ilyet nézni, inkább direkt fogászati webáruházban nézem.

AndrewBlase (#81426)

Na nekem az eredeti kb fél évig bírja, de nem nézem időre mikor úgy látom cserélni kell cserélem.

(#81441) zsiz

Igen a fastech-est jó minőségűnek mondják, de erről nincs saját tapasztalatom.

(#81442) Digitalpimp Ez így van pont ezért linkeltem az oldalt és videót ahol leírják és megmutatják, hogy mit kell nézni, hogy meg tudjuk állapítani, hogy amit vettünk eredeti minőség-e vagy csak egy utángyártott ami egy két hónap után szétmegy. Persze utángyártottból is van gyengébb és jobb változat is.

Na de hogy előrevivő is legyen.

A különböző fejek bemutatása magyarázattal.
[link]

És a hozzá tartozó weboldal részletes leírással, táblázattal, animációkkal

[link]

Akkor a témát szerintem kiveséztük. :-)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81446) dugesz77 válasza bul07 (#81443) üzenetére


dugesz77
őstag

Jájj :((( Ráadásul két méteresben vettem ,hogy elérjen kézben töltéshez is. Még tudtam törölni a rendelést.

köszönöm neked is zsiz egy csalódással kevesebb. :R

Viszont akkor tud valaki használható és nem túl drága 30 pines Apple kábelt ajánlani e helyett?

(#81447) nimfas válasza zsiz (#81441) üzenetére


nimfas
addikt

Én is innen rendeltem... Oral-B csomagolás, logó is rajta van. Ha már ennyit szánnak a körítésre és másolat akkor komoly haszon nem lehet már rajta nekik :)

Eddig bevált, idővel kiderül mennyire gazdaságos.

(#81448) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok! a napokban jött egy ilyen [link] asztali hőmérő, páratartalom mérő, óra, ébresztő és dátum kijelzős kis cucc.
Eddig teljesen jó, hozza a szokásos tűrést. Nagy a kijelző, jó a háttérvilágítás amely beállítható, hogy hangra kapcsoljon be. Kb. 8 másodpercig világít így. Viszont az időjárás előrejelző funkció inkább csak jópofa dísz rajta, mert nem légnyomásváltozás alapján mutat, hanem "kombinál" egy kijelzést a pára meg a hőmérséklet adatai alapján. Illetve ezekből az adatokból mutat háromféle kis szmájlit, hogy éppen komfortos-e az adott helyiség légköre. A dátumbeállításkor évet is meg kell adni és akkor a napot automatikusan kiszámolja. Természetesen ébreszt is, akinek lényeges ez a funkció. Az ára nem vészes 5-6 dollár között lehet venni.
Összességében megérte, esetleg még fúrok rá pár kis lyukat, hogy gyorsabban kövesse a változásokat, mert így kissé lassan reagál.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#81449) koxkids válasza Digitalpimp (#81448) üzenetére


koxkids
őstag

Szia, mennyire jól olvasható este? :)
Szüleimnek otthonra kéne a nappaliba, tvzés mellett lehessen látni az időt. Az a lényeg jó kontrasztos legyen az idő kijelzése. Esetleg tudnál csinálni képet róla sötétben, távolabbról is? 2-3m

Köszi :)

(#81450) Digitalpimp válasza koxkids (#81449) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! A számok jó nagyok (kb. 2,6 X 1 cm), és szépen élesen világít. Megpróbálom lefotózni, de csak egy kis kompakt gépem van, azzal nem egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.