Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81601) AndrewBlase válasza petipetya (#81572) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszi! :R

Miért mindig én???

(#81602) Zola007 válasza fraba (#81591) üzenetére


Zola007
veterán

meg van vagy 10 éve, semmi baja, zsinór tört meg pár év után.
még praktikerben vettem egy kappanorrú mátyásért.
Az enyémben biztosíték is van, 9V elemről megy egyébként

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81603) VMatteo válasza nimfas (#81599) üzenetére


VMatteo
őstag

Akkor konkrétan, pl Ray Ban koppintást :D

Tisztelet a Gépésznek!

(#81604) mirci18 válasza VMatteo (#81603) üzenetére


mirci18
addikt

Csak írd be hogy wayfarer.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#81605) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok,

Pár hete megjött a Baseus kábelem:

https://www.banggood.com/Baseus-3A-Quick-Charge-Micro-USB-8Pin-Braided-1_2m-Data-Cable-for-iPhone-77Plus-Samsung-Xiaomi-p-1129007.html

Azt kell mondjam nagyon jó minőség, még nem mértem meg de szerintem átmegy rajta gond nelkul a 2A ugyanis az Iphone 7-et kocsiban szivargyujtóról nagyon gyorsan feltoltotte. Nem kell hajlítgatni nagyon, mert az Y elágazás viszonylag "alacsonyan" van, tapintásra abszolút nem tűnik olcsónak (bár olvastam itt a cipőfűzős kábelekkel kapcsolatos tapasztalatokat), szerintm ennyi pénzért megérte.

Üdv!
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#81606) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak!
Kábelrendezés!

Számítógép asztal mögött moslék módon összevissza vannak a kábelek, tehát nemcsak az egér, billentyűzet, hanem VGA, táp, UTP stb. Az, h összedrótozom, hááát, nem elég...

Van valamiféle megoldás ezek ráncbaszedésére? (tehát nem ezt keresem: [link])

(#81607) DeFranco válasza zolikaDB (#81606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igényesen kábelcsatornával tudod megcsinálni, vagy ha azt nem akarod, akkor velcro-zol

én kevésbé igényesen tematikusan (hol csatlakozik illetve hogy merre van a kilépési pontja) összegyorskötözőztem őket most viszonylag igényes.

(#81608) Jarod1 válasza zolikaDB (#81606) üzenetére


Jarod1
addikt

kábelcsatorna, vagy kötegelő

(#81609) bul07 válasza zolikaDB (#81606) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak egy ötlet
Veszel szilikon csövet majd spirálba végigvágod és a kábeleket szépen befűzöd(ilyet csinálni)

Vagy ez is jó lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#81610) andrisbandi válasza zolikaDB (#81606) üzenetére


andrisbandi
őstag


:DDD

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#81611) Met válasza zolikaDB (#81606) üzenetére


Met
nagyúr

[link]
Én pl. a mosógéphez vett gégecső toldásból csináltam meg ugyan ezt:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#81612) DeFranco válasza andrisbandi (#81610) üzenetére


DeFranco
nagyúr

if it works it ain't stupid :DDD

én egyébként fekete iratcsipeszekkel raktam körbe az asztal hátsó lapját és azokon vezetem át a már kötegelt korbácsokat igény szerint.

(#81613) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Köszi mindenki!

(#81614) cof válasza zolikaDB (#81613) üzenetére


cof
veterán

Kötegelő ha kell esetleg a projekthez: [link]

Egész jó időt futott, kb. 2 hét után nálam is volt rendeléstől számítva.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#81615) nimfas válasza VMatteo (#81603) üzenetére


nimfas
addikt

Jaaaa... én azt hittem eredeti márkájú terméket keresel. :)
Így kicsit nehezebb a helyzeted.... mert a kis kínai mindenre odaírja hogy "original" ;]

(#81616) VMatteo válasza nimfas (#81615) üzenetére


VMatteo
őstag

Az nem baj ha odaírja, nyilván az árból látszik hogy fake, csak érdekelne hogy a vaterán árult kamu Raybant hogy találom meg kínában, hogy rendelik a vaterások:D

Tisztelet a Gépésznek!

(#81617) Breki


Breki
veterán

Egypár dolog:

Szemüvegtisztitó :DD

Egy sztereó kisrádió

remek hanggal digitális kijelzővel, csatornakeresővel automatikusan beprogramozza az állomásokat.

Ezenkívül saját aksija van és telefontöltővel tölthető tehát nem kell bele elem.

USB kimenetére pendrive-t lehet dugni és lejátssza az azon lévő mp3-akat, szerintem remek minőségben.

Mióta a cégnél meglátták hallották mindenkinek ilyet kell rendelni.

Ja leírása szerint TF card-ról is lejátssza azt még nem próbáltam.

Be lehet állítani automatikus lekapcsolást.

4 fajta színben van!

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81618) Batib válasza Breki (#81617) üzenetére


Batib
őstag

Manuálisan is lehet csatornát keresni? Nekem távolabbi adóra kéne s nem biztos, hogy automatán megtalálja.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#81619) balazs1956 válasza Breki (#81617) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!
Szimpatikus a kis rádió, lehet, hogy benevezek egyre.
Kérdezném előtte, hogy milyen akku való bele, illetve , hogy hol van a tf card slotja. A fotókon nem nagyon látszik.
Ha esetleg van infód arról, hogy melyik való bele (Mikro sd, közepes, vagy a nagy), és hány gigásat kezel, megköszönném a válaszodat.
Lusta voltam végigolvasni, látom, bl-5c akku, és 32 gb kártya, mikro sd.

Bocsánat mindenre választ kaptam

[ Szerkesztve ]

(#81620) #04441088 válasza balazs1956 (#81619) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezen látszik talán mindkettő.
Alul van a kártyahely. A leírásban pedig: TF/Micro SD Card van.

(#81621) DeFranco válasza Breki (#81617) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon jó lenne egy ilyen, cserélhető akkus (AA) kivitelben

(#81622) huliganboy válasza DeFranco (#81621) üzenetére


huliganboy
addikt

De az akku sem drágább....

(#81623) DeFranco válasza huliganboy (#81622) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyerekszobába menne oda nem teszek sem dzsunka, és hálózatról működő dolgot (ilyet máshova sem) sem dzsunka akkuról működő dolgot. ha lenne ilyenből olyan, amit "hozott" (ladda) akkuval tudnék üzemeltetni akkor azt nagyon szívesen megvenném, mert kellene valami zenegép a gyerekszobába.

(#81624) Cheesy


Cheesy
őstag

2017.04.10-i rendelés 2017.04.28-án érkezett meg.

Roswheel Bike Front Tube Phone Bag
Egész jó anyagból van, patent a cucc. Kilógó cérnaszálak itt ott, de olló segít. A tetején lévő átlátszó "fólia" alatt a telefon érzékeli az ujjat, de a pontra bökésnél összetettebb (mondjuk akinek rajzolós feloldás van pl) mozdulatokat el lehet felejeteni, valamint a NEM képernyőre eső navigációs gombok sem működnek. Arra jó, ha megy a térképszoftver mégis védve van a telefon. Alatta rekeszben elfér egy pénztárca mondjuk és egy külső akksi.

KCX - 045 LCD USB Voltage Current Detector Battery Capacity Tester for Phone Mobile Power Bank
USB feszültségmérőből annyi van mint égen a csillag, de ennek nem olyan rossz az értékelése, ezért választottam. Teszi a dolgát.

Moizen M2sr Magnetic Micro USB Adapter Data Charging Wire
Gondoltam kipróbálom ezt a technikát, igazándiból kímélni akartam a telefon microUSB töltőcsatiját.
A fenti USB-s mérővel [hálózat]-[töltőfej]-[mérő]-[kábel]-[telefon] felállásban az alábbiakat mértem.

Nokia AC-60E (5V , 1,5A) töltőfejjel
BlitzWolf® BW-CB1 2.1A Reversible Micro USB kábel: 4,98-5,00V , 1,09A
Moizen M2sr mágneses USB kábel: 5,03-5,06V , 0,99-1,00A

Xiaomi CYSK10-050200-E (5V , 2A) töltőfejjel
(a Redmi 3S gyári töltőfeje)
Xiaomi gyári kábellel: 5,26V , 1,49-1,50A
BlitzWolf® BW-CB1 2.1A Reversible Micro USB kábel: 5,26V , 1,47-1,49A
Moizen M2sr mágneses USB kábel: 5,27V , 1,20A

www.vakbelmutet.hu

(#81625) gagyilovag válasza Breki (#81617) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A nejem melóhelyén meg ez volt a sláger:

[link]

Nagyon szépen szól,nokia aksi van benne,usb-microSD is támogat,

[ Szerkesztve ]

(#81626) Czimby válasza VMatteo (#81616) üzenetére


Czimby
addikt

iOffer volt tele kamu Raybannel, én is vettem, egész jó minőség, csak kicsi a méret.
Egymás mellett az eredetivel a kamuban több helyre van beírva a márka típusszám :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#81627) daver88


daver88
aktív tag

Ma megjött nekem is a VEITHDIA napszemüveg...32 nap volt az érkezése. Korrekt minőség, én még 9,2 $-ért vettem, ennyit szerintem bőven megér...

akinek van, az nézzen rá pls egy telefonra, vagy tablet kijelzőjére vele, neki is szivárvány színekben látni a fehér hátteret?

[ Szerkesztve ]

(#81628) nimfas válasza daver88 (#81627) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ugyan másik típus van, de a telefon kijelzője alig látszik függőleges állapotban a polár szűrő miatt. Ha elforgatom a telefont akkor viszont látszik de nem szivárvány színben, hanem normálisan csak sötétebben.
Próbáld meg másik telefonnal is. :)

(#81629) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
megint par cumo erkezett:-)

itteni ajanlasra egy bt-s speaker, tud usbrol , microsdrol aux in-rol lejatszani, erbreszteni, fm radioval oraval.
en 19,99 usd-ert vettem ,annyit meger. Jo minosegu cuccnak tunik..
[link]

sesoo tavrianyitos uveg erintokapcsolo. remelem hamarosan beuzemelem:-). Kollegam mar vett es nagyon tetszik neki. most 23 dollar, en 12ert vettem,
[link]

redmi prohoz tok, mar van egy ilyen csak mas szinben ,nagyon rendben van nem csuszik.
[link]

udv

(#81630) oszy


oszy
veterán

Kemény szemüvegtokot érdemes kintről rendelni? Valami szép és normális kellene. :) Ha kintről, akkor honnan?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#81631) schawo válasza nimfas (#81628) üzenetére


schawo
titán

Igen, némelyik elsötétül, másik szivárvány színeiben játszik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81632) Breki válasza gagyilovag (#81625) üzenetére


Breki
veterán

Csak ez nem stereo.

A korábbi kérdésre.

Szerintem manuálisan nem lehet állomást keresni.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81633) spidersoft válasza Breki (#81617) üzenetére


spidersoft
senior tag

+1, szerintem is jóféle kisrádió. Van benne aksi (nokia aksival megy, így a parások tehetnek bele hazai bótból vett eredeti aksit is), USB-ről tölti magát, sztereó, nagyon jó a vételkészsége (igaz a cégnél a szendvicspanel csarnokban csak akkor vesz néhány csatornát, ha nem megy az összes számítógép, de itthon elég korrekt). Belsejében két hangszóró (télleg sztereóban szól), és két gumimembrán közepén fémsúllyal is van, azaz passzív sugárzót(!) tett bele a furfangos kínai... ráadásnak ezt a készülék sehol se hirdeti, igazából még a hangszórórácson át is alig látszik, szóval lehet, hogy tényleg nem divatból került rá :D A hátlap vastag anyagból van, lakkozott, belülről fel van szórva valami fura tapintású anyaggal és vékony öntapadós szivacscsíkkal van körbevéve a két oldali hangdoboz, gondolom hogy értelme legyen a passzív sugárzóknak... hangzásra nyilván nem egy JBL Go, de azért nem is egy Sokol (ami maga korában/nemében nem szólt rosszul). A BT verziója AM-et is fog.

(#81632) Breki: a frekvenciát kézzel be tudod írni 100kHz-ben (889=88.9MHz), illetve ha nyomva tartod az oldalra nyilat, akkor addig szalad, amíg nem talál valamit, aztán ha meglelted, amit kerestél, azt letárolhatod valamelyik programra.

[ Szerkesztve ]

(#81634) Breki válasza spidersoft (#81633) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezt tudom, a beìrást mondjuk nem , csak én a manuális keresésnél olyan kis tekergetős tárcsára gondoltam.

Egyébként klassz kis leìrás köszönjük. :C

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81635) FingR86 válasza daver88 (#81627) üzenetére


FingR86
őstag

Nekem is a napokban érkezett meg szemüvegem AOFLY márkából.

formára, anyaghasználatra, kényelemre nekem nagyon bejövős.
nem számítottam rá, h ennyire jó lesz. 8.61$ volt 1$ couponnal

a kijelző fehérje nekem is olyan furi, meg amikor napsütésben sétálgattam, némelyik kocsi szélvédője produkálta még ezt, de nem mindegyiké. Egyébként hosszabb viselés után sem éreztem fáradtnak a szemem.

(#81636) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

30*100as polcra keresek valamiféle tároló/rendező rekeszt, dobozt.
Kezd nem elférni a sok kínai kacat és néha a fél polcot le kell pakolnom, hogy megtaláljak valamit.

Keresztkérdés: ki hogy oldja meg a csájníz cuccok rendezését kis otthonában?

[ Szerkesztve ]

(#81637) MADcat válasza Krogoth (#81636) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Keresztkérdés: ki hogy oldja meg a csájníz cuccok rendezését kis otthonában?

Csak olyat rendelek, ami kell és így nem kell tárolni ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#81638) bul07 válasza Krogoth (#81636) üzenetére


bul07
nagyúr

Fiókba halmozás :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#81639) petipetya válasza Krogoth (#81636) üzenetére


petipetya
nagyúr

A hátlap a telón van, az óra a karomon, a kábel a konnektorban stb. - egyszóval minden a saját helyén, hiszen használatban vannak.

A tároló viszont engem is érdekel, kérlek majd oszd meg ha találsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#81640) Saccco


Saccco
nagyúr

Végre sikerült felfújni az óriási lufikat, 36" azaz nagyjából 91cm-es méretűre fújhatóak. A gyerkőc marhára örült neki. Sajnos nem éltek sokáig, mert egy asztali dísz végzett az egyikkel, a másikkal meg a heves játék. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81641) Zeki válasza Saccco (#81640) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mivel fújtad fel?

(#81642) Saccco válasza Zeki (#81641) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tüdővel. :))

szerk.: Már bánom, hogy nem vettem a múltkor a pepcoban lufipumpát, volt egy méretes.
Nem egyszerű, mert nagy a lufi szája.

szerk.2: A második a fejem mellett durrant, csengett is utána a fülem... :DDD

szerk.3: Mobilon olcsóbb, darabja 0,43$.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81643) VMatteo válasza FingR86 (#81635) üzenetére


VMatteo
őstag

polárszűrős a szemüveg!

Tisztelet a Gépésznek!

(#81644) GIJoe


GIJoe
addikt

Hali, kocsiba való ilyen typ LED-ből van e már ajánlott "márka"? :R

(#81645) Dluinet válasza GIJoe (#81644) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmi
kerüld messziről az összeset, még az itthon kaphatókat is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81646) Donki Hóte válasza GIJoe (#81644) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem nincs.

A hagyományos, tükrös, vagy projektoros autólámpába pontszerű, a tér minden irányába sugárzó fényforrás kell. Ezt a két kritériumot LED-del nem lehet megvalósítani.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#81647) fo_di válasza Donki Hóte (#81646) üzenetére


fo_di
őstag

ráadásul tudtommal az összes ledes izzó szabálytalan itthon, ami nem gyári rendszer

[ Szerkesztve ]

(#81648) Samus válasza GIJoe (#81644) üzenetére


Samus
addikt

Ennyi pénzért már komoly izzót kapni. Osram Night Breaker, Tungsram Megalight, Philips X-Treme Vision. Egy hátulütője van, hogy hamarabb kiégnek a megnövelt fényerő miatt. Bár ha sokat vezetsz éjjel, akkor megéri évente egy szett. És persze ezek szabályosak. Érdemes polírozni a burát, ha nagyon matt már (feltéve ha nem üveg). Sokat segít az is. Már ha az a cél, hogy jobban láss.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#81649) Degeczi válasza GIJoe (#81644) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tényleg felejtsd el gyorsan, teljesen használhatatlan minden ilyesmi! Nem csak szabálytalan, semmit nem látsz velük...

Nem erre tervezett fényszórótesben valóban fizikailag nem lehetséges LED-et alkamazni, mert nem úgy sugároz, mint egy izzó

(#81650) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen kulcsszavakkal érdemes rákeresnem az irodai dolgokra? A dekorációk (pl. örökmozgó és hasonlóak) nem érdekelnek, inkább használati tárgyakra gondoltam. Pl. asztali lámpa van, de bármilyen usb kütyüre fogékony vagyok, indoor kulacs, tároló stb. jöhetnek. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.