Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) Skillet válasza Donki Hóte (#76045) üzenetére


Skillet
addikt

adsz 10 ezret a postásnak? :Y az komoly.

megint aksi kérdés, régi nokiába milyet érdemes venni? vhbw, feipusi, link dream, eterno?
nem találok ezekről kb semmit. nyilván olcsón kellene megúszni. darabjára mondjuk 1500ft lenne. többet nem ér, mert a telefon sem ér lassan egy forintot sem.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#76052) w.miki


w.miki
veterán

Tapolcai vagyok, nekem több gondom volt már a postával.
Sinceretys kártyák majdnem fele eltűnik, most már én is TN-nel fogom kérni.
Tudjukmi sem érkezett meg
De volt, hogy olyan levelet bontottak fel, amiben egy 100 dodo-snak kinéző zsebkendő volt.
Aztán lecelluxozták, és úgy hozták ki 1 hónap után.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#76053) Pttypang


Pttypang
veterán

Ismet erdeklodnek, hatha valtozott a lehetoseg, ebayen elerheto bt headsetek kozul melyikek ajanlottak? Kerdeztem mar korabban, de most a frissult iranyokban is kerdeznem :)

Everybody lies.

(#76054) Studi válasza Skillet (#76051) üzenetére


Studi
addikt

Nem tudom, mihez keresel akksit, én fényképezőgéphez (Olympus E-M1) vettem VHBW akkut, azt nem tudnám jó szívvel ajánlani, elég sovány kapacitásban, nagyon gyorsan merül.

(#76055) Amu válasza PainKiller13 (#76041) üzenetére


Amu
tag

értem, köszönöm a választ

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#76056) Lehiñito válasza kano (#76044) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nem a fővárosban lakom.
Ezek szegedi tapasztalatok.
Mióta új kézbesítő van azóta tapasztalom ezt.

[ Szerkesztve ]

(#76058) choco01 válasza Samus (#76031) üzenetére


choco01
addikt

Ha kipróbáltad a szélvédőjavítót jelezd már légyszi, mert nekem is van egy kavicsfelverődés, de félek hogy ez megrepesztené és végigfutna egy repedés.. :F :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#76059) spiky03


spiky03
veterán

Szerintetek erre már ne nagyon várjak?

HunGary
Destination Country

2017-01-20 16:01:36 Received by line-haul

China
Original Country

2017-01-20 15:56:40 Outbound in sorting center

2017-01-20 15:48:18 Inbound in sorting center

2017-01-20 14:22:07 Accepted by carrier

2017-01-17 02:50:52 Waiting for pick up

Ez lenne amúgy a rendelés: [link] Szerencsére nem nagy tétel, de azértmégis nah. :D

Vagy mi törént? Közben elfogyott vagy mi? Mert most már nem rendelhető.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76060) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Próbált már ki itt valaki ilyen 5v-os erősítőt? Valami hasonlót keresek a lényeg az az lenne, hogy ne beszéljen kínaiul amikor bekapcsolom, meg azért ha tudná ugyan így a 2x3w-ot az se lenne rossz :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#76061) daver88 válasza spiky03 (#76059) üzenetére


daver88
aktív tag

Meg fog az jönni, nyugalom...csak kínán belül követi a rendszer, onnan még jónéhány nap, amire megkapod...amúgy elfogyott valóban ennél az eladónál

szerk.: gyorsan ránéztem, nekem a Received by line-haul üzent után álalában még 20-23 nap, amire készhez kaptam a csomagokat..

[ Szerkesztve ]

(#76062) trol75


trol75
tag

Látom más is érdeklődött is régi Nokia akkumulátor ügyében.

Ebay-ról kinából akkor mégis lehet rendelni akkumulátorokat?
Nem az volt, hogy nem lehet?
Vagy csak a repülős szállítás tiltott.

Engem egy EB425161LU akkumulátor érdekelne, tartalék okostelefonba.
Link Dream gyártó milyen lehet?

(#76063) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Nem tudtok valami jó aprópénz tároló erszényt? Vagy, hogy hogyan kell rákeresni? Próbáltam keresni, de vagy túl nőies, vagy túl drága.

(#76064) hzx0 válasza Skillet (#76051) üzenetére


hzx0
aktív tag

Én egy 5ezrest szoktam adni kari elött. Nálunk már vagy 10-12 éve ugyan az a postás. Mikor otthon vagyok 1-1 5szazas vagy 1sör, 1ütsi, 1kávé is becsuszik. Én is szolgáltatonál dolgozom pintosan tudom hogy menyivel jobban szeretek oda járni ahol jó szivvel fogadnak.

[ Szerkesztve ]

(#76065) zolikaDB válasza Skillet (#76051) üzenetére


zolikaDB
veterán

VHBW van Nokiaban, Siemensben, nekem jo.

(#76066) Breki válasza shaddy1027 (#76037) üzenetére


Breki
veterán

Nekem már egy ideje van, de a múltkor valaki reklamált itt, hogy nem nyílik meg neki az oldal azért kérdeztem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#76067) spiky03 válasza daver88 (#76061) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm az infót. :R
Akkor várok még türelmesen. :)

Csak azért bátorkodtam rákérdezni, mert más meg már megjött amit ugyan akkor rendeltem és az nagyobb is volt. :D Az Ugreen kábelek.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#76068) Laca1212 válasza Silent77 (#76049) üzenetére


Laca1212
őstag

Hmm..köszi :D

(#76069) tindisco


tindisco
csendes tag

Sziasztok,rendelni szeretnék csoda szivacsot, melyik most az ajánlott?

Visszaolvastam, de nem találtam meg a linkjét...

köszi

(#76070) joe-ker válasza tindisco (#76069) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#76071) andrisbandi válasza tindisco (#76069) üzenetére


andrisbandi
őstag

Inkább a Rossmannban és a DM-ben.

Az Ebay-es nagyon gyorsan morzsálódik, itt nem tudnák eladni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#76072) tindisco válasza andrisbandi (#76071) üzenetére


tindisco
csendes tag

Köszi a válaszokat.

Az itthoniakat már próbáltam és rendeltem már ebajost is. A hazai valamivel jobb állagú volt, viszont az ebajos jobban levitte a koszt.

Valaki tett fel a múltkor az aliról egy olyasmit, ami kicsit bordázott volt, és joban bírta a gyűrődést, de most még azt sem találom...

[ Szerkesztve ]

(#76073) maestro87 válasza andrisbandi (#76071) üzenetére


maestro87
őstag

Az enyémről egy szem morzsa nem jött még le soha, bár ez szerintem attól függ, hogy milyen felületen használod. És én még az első körben rendeltem 20db-ot ami azóta sem fogyott el, mert a mosogatószivacs dörzsi részével eddig mindig többre mentem. :U

flame on ;]

(#76074) dugynok válasza tindisco (#76072) üzenetére


dugynok
senior tag

Úgy keresd, hogy "compressed".

[ Szerkesztve ]

(#76075) tindisco válasza dugynok (#76074) üzenetére


tindisco
csendes tag

Köszi szépen!

(#76076) zsiz válasza tindisco (#76072) üzenetére


zsiz
őstag

Ez lehetett? [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76077) tindisco válasza zsiz (#76076) üzenetére


tindisco
csendes tag

Igen, szerintem ez!
Köszi a linket, rendelem :))))

szerk: bár ez olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#76078) Pttypang


Pttypang
veterán

Ebayes autos radiknal milyen arkategoriatol mit lehet szerintetek elvarni? Egy g astraba kene egy kicsit okosabb egyseg, lehetoleg nem soktizezerert :)

Everybody lies.

(#76079) Samus válasza Pttypang (#76078) üzenetére


Samus
addikt

Hát...volt, aki vett kínai csodát, volt bemutató Logouton is róla, a hangminőség gyatra volt mindegyiknél, hiába a többi funkció, ha a fapad gyárinál is rosszabb hangminőséget produkál. 10k alatt kicsivel van Sencor fej, 18k körül vannak a márkásabb (JVC, Kenwood, Pioneer) mechanika nélküli fejek. Én inkább azokból válogatnék.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76080) spidersoft válasza mustang08 (#76063) üzenetére


spidersoft
senior tag

Én ilyet használok már egy jó ideje. Legutóbb $0.51-ért vettem, most már úgy fest, hogy jóval drágább. Kicsit olcsóbban is van nem rég indult eladónál. Úgy rémlett, hogy kb. fél éve használhatom, de ennek a posztnak a tanulsága szerint már 2014 év végétől... szalad az idő... azóta a belső szövet csíkossága alig látható, de nem lyukas sehol, a cipzárról lefoszlott a húzóka, és kicsit megkopott a rajz rajta, de ezt leszámítva teljesen egyben van. Van ennek mindenféle egyéb verziója, pl. van, aminek műbőr feneket varrtak (nyilván a fém rátét letermelhető róla, két varrás tartja csak, másrészt ennek kisebb a szája is), de direkt olyat kerestem, amiből a legkevesebb dolog áll ki és a legjobban fekszik (bár egyébként tetszik, emiatt elvetettem a tetraéder alakúakat), hogy ne egye feleslegesen a nadrág zsebét.

(#76081) joy_k


joy_k
tag

Szerintetek ez még meg érkezhet RS760643616NL? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#76082) DJ. Ru$y válasza joy_k (#76081) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez? Megy vissza az a feladónak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#76083) Czimby válasza Pttypang (#76078) üzenetére


Czimby
addikt

Pioneer deh 180 alatt nem vennék semmit, igaz 2x annyi pénz, de 3év gari, 10x jobb hang, és stabil működés.
Meg rengeteg tényleg hasznos beállítási lehetőség, HPF/LPF stb, igaz egérmozi nincs. :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#76084) fery02


fery02
addikt

Jól gondolom, hogy DD4-en is, ha két féle terméket is vennék különféle eladóktól, akkor külön csomagként jönnének a dolgok?

Valamiért szeretem az olyat, ha egy vásárlással egy csomag jön csak és ha nem egybe jönne a csiptetős telefontartó és a JAKEMY-JM8139 csaparhúzókészlet, akkor utóbbival várok még.
Ahogy olvasom úgyis tud ez lenni akciósabb is, a mostani 14$ helyett 12$ például.

[ Szerkesztve ]

(#76085) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Gearbest-en újra kapható Piston3. Addig nem akartam beírni ide míg fel nem adták de a mai nap jött a mail a feladásról. Vegyétek, vigyétek amíg még van. :C

[ Szerkesztve ]

(#76086) gabe_


gabe_
őstag

Mérges vagyok a postára, a héten nem jött semmi... :/

Sovány szakácsban sose bízz!

(#76087) cs.david94


cs.david94
tag

Sinceritytrading kaptam a héten pendriveot, h2testw teszten kétszer is elhasalt, formáztam, másik port, de nem jó. Megírtam neki. Garanciális dolgokhoz hogy viszonyul, valakinek volt már tapasztalata vele?

(#76088) PainKiller13 válasza gabe_ (#76086) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem sem... GB-ről jan. 6-án rendeltem S7-hez tokot ami azóta sem jött meg, meg még másik 20 cucc..

(#76089) peestike válasza cs.david94 (#76087) üzenetére


peestike
senior tag

Nekem nagyon rég jött egy mikro kártya+sd tok, de a tok döglött volt. Kíváncsi voltam én is, hogyan áll a kérdéshez. Küldjem vissza a tokot és postáz másikat, ennyi volt. Még jóval a paypal visszapostás fizetése előtt volt, így maradt is annyiban a dolog. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#76090) Amu


Amu
tag

Zacsik lezárásához, tegnap jött meg, tök jó

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#76091) janakbacsi


janakbacsi
őstag

kaptam egy ilyen kábelt de nem tudom, hogy mire lehetne használni. egyik vége type-c apa, másik vége micro usb apa.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#76092) Pttypang válasza Samus (#76079) üzenetére


Pttypang
veterán

Koszonom :) akkor jol gondoltam, hogy az alja csilivili pont nem jo semmire.

Everybody lies.

(#76093) XtremLor válasza cs.david94 (#76087) üzenetére


XtremLor
őstag

Kapsz egy cimet, es vissza kell kuldeni a kartyat, a blokkot elrakod, es pp-n visszakered a postakoltseget, az osszefoglaloba le van irva szerintem.

Calvin Choi
Suite C, 57/F, Tower 2,
Island Resort
28 Siu Sai Wan Road,
Chai Wan,
Hong Kong

Kerte hogy a boritekba egy levelre irjam le, az ebay ID-m, es a teljes nevem, +melyik accountrol vasaroltam (Sinceritytrading vagy au, esetleg courtesytrading), es a tranzakcio datumat.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#76094) fateless válasza janakbacsi (#76091) üzenetére


fateless
veterán

Olyan laptopra tudsz csatlakoztatni microUSB-s eszközt, amin található 3.1-es USB

MOD
Mármint értelemszerűen micro 3.1. Alaplapok is vannak ilyenek, vagy pl új Macbook, amin már csak az van

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#76095) janakbacsi válasza fateless (#76094) üzenetére


janakbacsi
őstag

hát akkor ez nekem hasztalan. ha valakinek kellene, szívesen odaadom.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#76096) spidersoft válasza janakbacsi (#76091) üzenetére


spidersoft
senior tag

Manapság csomó alaplapon van type-C aljzat, főleg az USB 3.1-es cucc szokott lenni ilyen, illetve némelyik rágottalmás készüléken nincs hagyományos USB, csak ez (ami lehet, hogy nem is USB, hanem Thunderbolt :D). Bővebb infó erre, illetve, hogy ne legyen olyan egyszerű az élet, a Type-C csak a foglalatról szól. Hogy a foglalaton belül, a sztenderd USB-n felül mi mindenre jó még, az nem derül ki rögtön, mivel a gyártók az összes költői szabadságukat la(n)tba vetve kavarják meg a júzer tudatát. Szóval ha valahol ilyen aljzatot látsz, akkor a kézikönyv a barátod... szerk.: megelőztek :R

Szerintem nem érdemes elajándékoznod, egyrészt azért, mert nincs kizárva, hogy pár év alatt a type C nekilát elterjedni, másrészt mert a type-C elvileg 3A-t is tudhat, szóval lehet van egy tuti kábeled, csak a foglalat miatt nem tudod kimérni.

[ Szerkesztve ]

(#76097) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Szerintetek ez megéri az árát? A 20 db bit számomra értéktelen, ugyanis rengeteg van már belőle :)

A feljebb linket Parkside csavarhúzó meg 9.999.- szokott lenni emlékeim szerint.

(#76098) kirkri


kirkri
addikt

Megnézné nekem valaki, hogy a Banggood-on VIP2 szinttel mennyibe kerül a Mi Band 2? Visszacsúsztam VIP1-be, mert az elmúlt hónapokban mellőztem a Banggood-ot, de ha van pár dollár különbség, akkor veszek előtte még valamit, mert csak 200 pontra van a VIP2 szint.

Persze az asszony is most találta ki, hogy kell neki, amikor nincs sehol kihagyhatatlan áron. Korábban amikor jelentősen olcsóbb volt nem kellett neki. :W

21 éve a Prohardveren! ™

(#76099) andrisbandi válasza kirkri (#76098) üzenetére


andrisbandi
őstag

VIP4
9.123 Ft

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#76100) Vertigo18 válasza kirkri (#76098) üzenetére


Vertigo18
addikt

31$, de jelenleg nincs semmiféle leárazás rá...

Jah, és én Vip3 vagyok.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.