Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76951) huliganboy válasza Chimpy (#76949) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát ez nekem nagyon fix. nekem ez szóba sem jöhetett!

(#76952) woodworm válasza Studi (#76948) üzenetére


woodworm
veterán

A black and decker már lecsúszott, másodvonalbeli barkácsmárka, a kék bosch pedig ipari felhasználásra készült vonal. Ha azonos árkategóriában van, a BaD valószínűleg nagyobb teljesítményt ígér papíron, de a bosch tartósabb választás.

(#76953) choco01 válasza Studi (#76948) üzenetére


choco01
addikt

Ennyiért meg van Aldiban ugyan ilyen csak 16,8V azt hiszem és 18 ezer.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#76954) sambenez válasza Chimpy (#76949) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem ilyen Blitzwolf van, egy 175g-os telefont teljesen stabilan tart. A telefontok és a hátlap közé raktam a fémlapot.

(#76955) ot93


ot93
senior tag

Üdv, egy töltőt vennék telefon, powerbank, stb. töltéséhez, legalább 4 port, de lehet 5-ös is... Van most valami jó vétel? :-)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#76956) Digitalis válasza ot93 (#76955) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ez pl. egy megbízható, remek töltő: BW-S7 QC3.0 vagy ez [Tronsmart Titan 5-Port]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#76957) csucsotke válasza Studi (#76948) üzenetére


csucsotke
aktív tag

black& decker-t semmiből nem ajánlanam, bocs. rettenetesen tul van arazva, duplajara az értékének vagy méginkabb. nemcsak az említett csavarozó esetében, de minden eszközükben gyakorlatilag palira veszik a vásárlókat.

(#76958) 206 cc válasza choco01 (#76937) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Az akkujáról van valami infód,mert a 16v Liion esetén nem valami biztató értek így elsőre.......hány mAh?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#76959) choco01 válasza 206 cc (#76958) üzenetére


choco01
addikt

2000mAh és 32Wh 16V.. nagyon brutál meddig bírja ez is meg az Aldis is, amit csak lehetett meghúzgáltam a házban és körülötte , raktam vele össze bútort, már több órát zúgattam és még mindig 3/3 az akksi, az Aldis verzió ami ugyan ez csak más van ráírva az November óta 2x kellett tölteni benne volt 3 ágy 1 nagy gardrób, 3 kisebb szekrény, rengetek tartó elem falra fúrása, kisebb nagyobb húzgálások, a gyors töltőnek még 40 perc sem kellett.. :K én teljesen megdöbbentem, mivel az előzőm nem lithiumos volt és az negyed ennyit sem bírt.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#76960) dugesz77 válasza 206 cc (#76958) üzenetére


dugesz77
őstag

Én tegnap szedtem szét éppen, fater vett magának a 12V-os helyett egy ilyet. 4db 2000 mAh cella van benne. Ha kell töltök fel képet róla. Már a 4. Parkside fúró/csavarozó gépet vettünk családon belül és mindenki elégedett vele. Pedig nagy Makita fan a család.

[ Szerkesztve ]

(#76961) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Ecigit lehet rendelni kínábol, vagy a vám megfogja? Bocs ha butaságot kérdezek, de nem vagyok tisztában az ide tartozó szabályokkal.
Ha nem lehet, akkor gondolom marad az eu raktár.
Esetleg van topikja, vagy tudtok ajánlani konkrét típust? Használtam én is vagy 6-7 éve, azóta semmit nem tudok róluk....
Köszönöm! :R

(#76962) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Casio FX-82ES féle számológépet keresek, valakinek van valamilyen ötlet, tipp, hogy melyiket?

(#76963) 206 cc válasza choco01 (#76959) üzenetére


206 cc
senior tag

Értem semmi gond nem is leszólni akartam csak gondolom itt is a számokkal trükköznek....mivel jobbnak tűnik kiírni hogy 16v de valószínűleg a gép kb. 14v-ról mehet mivel tartósan egy cella 3.7v-os feszen tud üzemelni ,a 4 db akkuval számolva ez ugye 14.8v csak a teljes töltöttség esetén jönne össze a 16v...ezért érdeklődtem...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#76964) dugesz77 válasza sepsi0 (#76961) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt a saját topikja.. Rendelni lehet/szabad, azt nem tilos. Mostanában megfogtak egy pár rendelést de csak az ára érdekelte őket.
A nikotin tartalmú e-liquid rendelése az érdekesebb avval szoktak kötözködni ha megfogják.

(#76963) 206 cc A 3,7 V az a közép feszültsége. Általában 4,1-4,2V tölti a töltő a cellákat.

[ Szerkesztve ]

(#76965) Garold válasza sepsi0 (#76961) üzenetére


Garold
senior tag

Itt van a topicja, megtaláhatóak az ajánlottak az összefoglalóban.
A rendelős részére én nem tudok válaszolni, még én is csak érdeklődöm a témában

Szerk.: megelőztek... :U

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#76966) sepsi0 válasza dugesz77 (#76964) üzenetére


sepsi0
őstag

(#76965) Garold
Köszönöm! :K

(#76967) nimfas válasza 206 cc (#76963) üzenetére


nimfas
addikt

Azt nem is néztem hogy 16V-os... Karira apámnak vettem 12V-os változatot.Műhelybe barkácsoni tökéletes.
Bevallom én MAKITA HP331DSME ÜTVEFÚRÓ-CSAVARBEHAJTÓ vettem, ez 10.8V-os 2 db 4Ah akksival (4000mAh ha így jobban mutat) Nagyon bika gép Max. nyomaték 30 / 14 Nm, főleg 6-8-as tiplibe csavarunk be vele 5x50-es csavart, nem igazán lassít beton esetén sem. Ipari célra inkább Makita.
Ütvefúró része csak téglába, csempébe jó, múlt héten próbáltam betonba.... felejtős. :)

Ha otthonra kell, vagy hétvégente bútort szerelni akkor bőven elég a Lidl-s, arra is van 3 év garancia, továbbá nem sajnálja az ember ha tönkre is megy az állásban.
Nekem munkaeszköz, szóval visszahozza az árát (50k).

(#76968) beg


beg
veterán

Barkácsgépek itthoni beszerzését ezennel le is zárhatjuk remélem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76969) AcCEsS válasza dugesz77 (#76893) üzenetére


AcCEsS
senior tag

(#76903) Czimby:
(#76893) dugesz77:
(#76894) htc07:

A 4db-os csoki LG lett végül, 5% lejött belőle kuponbeváltással, és 1.86$ postaköltség jött még rá. Nagyon köszönöm! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#76970) Freddycom


Freddycom
őstag

Hát én menten beszarok... :D

Xiaomi okos visszapillantó tükör.

[link]

(#76971) Silent77 válasza Freddycom (#76970) üzenetére


Silent77
veterán

Végre valami, majd az árára kíváncsi leszek, gyanítom 20-30k.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#76972) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#76971) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

999 yuan, alsó hangon 42-43e Ft. Mire webshop kidobja lesz 50-60k is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#76973) MADcat válasza Freddycom (#76970) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

kell :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#76974) beg válasza Freddycom (#76970) üzenetére


beg
veterán

Volt ilyen korábban is, először csak dashcam képe volt benne, utána már egyéb dolgok is, de azok elég vacakok voltak. Kíváncsi leszek rá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76975) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#76972) üzenetére


Silent77
veterán

Közbe észrevettem. :B
Annyit nem adunk érte.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#76976) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ha ismerős megvesz nekem egy Ryzent az usában és elküldi postán akkor vámolhatják?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#76977) beg válasza Vismajor01 (#76976) üzenetére


beg
veterán

Nem csak vámolhatják, vámolni is fogják (150 euró felett van és nem telefon vagy tablet). De áfával mindenképp számolj.
Garancia ha meghibásodik?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76978) Vismajor01 válasza beg (#76977) üzenetére


Vismajor01
addikt

De ők azt honnan tudják mi van a dobozban? Meg hogy fizettem érte?
Gari nem érdekel, mi romlana el egy processzoron

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#76979) Dluinet válasza Vismajor01 (#76978) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csomagon fel lesz tüntetve, hogy mi van benne és mi az értéke

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76980) MADcat válasza Dluinet (#76979) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Az ismerőse veszi meg és küldi el, nem hinném, hogy ő rendeli kintről. Tehát noname doboz lenne. Vagy nem? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#76981) beg válasza MADcat (#76980) üzenetére


beg
veterán

De. Csak a csúnya bácsik röntgennel hadonásznak a vámon :) Mindenre ugranak ami drágának néz ki.

Bár ha csak bele lenne tekerve bubi fóliába, majd egy margarinos dobozba...fene tudja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76982) Vismajor01 válasza Dluinet (#76979) üzenetére


Vismajor01
addikt

jól néznénk ki, ha a csomagon fel lenne tüntetve az értéke
sok csomagot nem kaptam volna az elmúlt időben

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#76983) MADcat válasza beg (#76981) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ja meg kávé mellé a kutyák ellen mi? :D

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#76984) Dluinet válasza Vismajor01 (#76982) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#76985) KaiotEch válasza Dluinet (#76984) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Dejó neved van ezen mindig röhögök, mert egy történet jut eszembe. Kb úgy 10 évvel ezelőtt csörgött itthon a telefon felvettem és mondja a csóka, hogy Joó Géza vagyok és XY-t keresem. Én meg rávágtam, hogy jóó és? Kiderült fater üzlettársa... :D

ON: GearBest-re kamerákra nem tud valaki esetleg kuponkódot? :R

[ Szerkesztve ]

(#76986) kcsa válasza Dluinet (#76984) üzenetére


kcsa
veterán

De neki a haverja küldi. Az mindjárt más :)

(#76987) XtremLor válasza kcsa (#76986) üzenetére


XtremLor
őstag

Postan ha feladja akkor lehet atcsuszik, de ebben remenykedni nem szabad, ha kiszurjak atvilagitason akkor igazolni kell a vetel arat, inkabb legyen pesszimista, a kulonbseg nem egy ket huf. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#76988) andrisbandi válasza Vismajor01 (#76976) üzenetére


andrisbandi
őstag

Jó pár éve Kindle-vel és nagyértékű fülessel próbálkoztunk Amerikából.
Mindkét esetben megáfázták...

Direket ki lettek bontva a saját csomagolásukból, de résen voltak...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#76989) spidersoft válasza spidersoft (#75210) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ideért a lentebb linkelt időzítő: jó hangosan, de szépen ketyeg - inkább erőteljes hangja van, nem az elnagyolt mechanizmus hallatszik belőle, bár 30 helyett 29 perc alatt ketyegett le, beállítási lehetőség belül sincs, a hajszálrugó mindkét vége fixen rögzített. Mikor lejár, egyet csenget, mint a mikró.

(#76838) Upo: nem raktam még össze :D ami nálam a DSO150 mellett szól, az a kijelző (128x64 vs. 320x240), meg a fele ár :)) A 068 meg nagyobb mintavételezést tud (nem-négyszög jelnél vagy zaj figyelésénél jön jól leginkább), valamint kábelnek kinéző kábelt adnak hozzá. Úgy voltam vele, hogy árában szerintem könnyen elpasszolható, ha kinőném a 150-est... Ami viszont jó lenne hozzá, az egy használható osztós kábel, mert a sajátja nem túl bizalomgerjesztő, meg nem is osztós :U Valakinek ötlet? Ilyen akármilyen legolcsóbb a célnak megfelelhet? Nyilván még ezzel sem lehetne belemérni a konnektorba, mert az kb. 650Vpp (már ha nem jön lökés és minden OK), de ez nincs is tervben.

(#76990) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Multkor valaki linkelt egy 2 ceruzaelemes folia hegesztot es dicserte milyen faxa.
Jelentem jol megszivatott, vettem en is es sz@rt sem er. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#76991) beg


beg
veterán

Kicsit off.

store.google.com/countrypicker

Enged más ország google store készletéből választani (eddig erre mindenféle kerülő megoldás kellett itthonról, külföldi rokon g account stb.). Egy hátránya van, hogy hozzánk legközelebb Ausztria van, tehát ottani lakcímre rendelhető cucc. Ha esetleg van rokon ezen kívül pl. Németországban, Angliában, lehet rendelni a címükre.
Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76992) csadi0011 válasza beg (#76991) üzenetére


csadi0011
őstag

Hú már régóta érdekelt, köszi! De mik azok az árak? Jack RCA kábel € 19 . :Y :|

[ Szerkesztve ]

(#76993) beg válasza csadi0011 (#76992) üzenetére


beg
veterán

Azt nem mondtam hogy olcsó, azért van offban :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76994) Kernel válasza spidersoft (#76989) üzenetére


Kernel
nagyúr

De az a p-p érték soha nem áll elő, mint potenciálkülönbség, egy időpillanatban. Egy pillanatban legfeljebb egy csúcsa van a szinusznak. Ha a szigetelés elbír DC 600 V-ot, akkor az lehet GND-hez képest +600 vagy -600 V is. AC-ra vonatkoztatva az már 1200 Vpp.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#76995) spidersoft válasza Kernel (#76994) üzenetére


spidersoft
senior tag

Jogos, hülyeséget írtam, késő van... persze ettől még nem célom a konnektorban kutácsolni vele :D "380-nál" is csak valamivel 500V alatt jön ki a max. potenciál (1,5*gyökkettő*230V). Villanyászat off, mindenkitől bocsánat.

Valaki nem talált véletlenül olyan átalakítót, ami USB-C anya -> micro USB apa?

(#76996) ot93 válasza spidersoft (#76995) üzenetére


ot93
senior tag

[link]

Nem néztem nagyon, hogy mi a legjobb, de találtam... :) ilyenre gondoltál, ugye?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#77000) malisonX válasza Real_Necro (#76990) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én is rendeltem, nekem viszont bejött. Először alig használt Tescos elemmel próbáltam ki, kb. fél perc után volt langyos. Totál használhatatlan volt. Utána tettem bele vadiúj minőségibb elemeket, de én hülye a kezemen teszteltem, hogy milyen mértékű a változás. 2 másodperc nyomva tartás után már megégette az ujjamat. :W De legalább már teljesen jól használható a kütyü :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.