Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76551) azka79


azka79
aktív tag

Multimétert akarok venni. Nem kell drága, annyit tudok hogy van + - es ha megnyalom a 9V elemet csíp. Van ajánlott elado (ebay) vagy tipus?

[ Szerkesztve ]

(#76552) pulutodurumo válasza azka79 (#76551) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Itthon sem egy ökör ára. Praktiker

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#76553) Pubszon válasza azka79 (#76551) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem ilyen van, megéri az árát.
Ahogy nézem több mint 25000-et adott el belőle az eladó, úgyhogy azzal sem lehet nagy gond 99%-os FB-el. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#76554) Atomantiii válasza Pubszon (#76553) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ennyiért kb itthon is veszel :)

(#76555) MittuDomain_ válasza Pubszon (#76553) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nézted a szállítás díját?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#76556) XtremLor válasza azka79 (#76551) üzenetére


XtremLor
őstag

Ajanlott eladot nem tudok, nekem itthon egy kis excel van [link] Ilyet nyuzok 4eve, annyit ujitottam rajta hogy csereltem a kabelt: [link] erre a fajtara.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#76557) dugynok válasza Atomantiii (#76554) üzenetére


dugynok
senior tag

Annak nincs meg a varázsa... :)

[ Szerkesztve ]

(#76558) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha volt már és át siklottam felette, de a Honor 8 telefonomhoz keresek USB 3-as Type C kábelt. Tudnátok ajánlani valami megbízható kütyüt? (Illetve non plus ultra lenne ha létezik olyan USB 3 Type C, ami mágneses adatkábel egyben.)

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
P.

(#76559) Pubszon válasza Atomantiii (#76554) üzenetére


Pubszon
veterán

Ja bocs, ilyen van pontosan, megnéztem.
6 bucks ingyen szállítással. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#76560) Kernel válasza pulutodurumo (#76552) üzenetére


Kernel
nagyúr

Annál a fajtánál esetleg zavaró lehet, hogy szakadásvizsgálatnál nem sípol, néma. Vagyis mindig rá kell nézni a kijelzőre. Igényfüggő persze, csak azért jelzem, hogy ne később bánja meg.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#76561) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Huawei P8 gyári flip tokot nem láttatok valahol olcsóért? BG-n 5 dolcsi csak kifogyott :/ Valszeg nem is lesz már. Telekom oldalán is 2ezer huf de nincs.

(#76562) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Kábel kötegelőt milyen néven keressem? Nem olyanra van szükségem, amit az asztalhoz lehet rögzíteni, hanem olyanra, amikor egy USB kábelt hajtok össze és bedobom a fiókba.
Magyarán a kábelhez adott vékony huzal helyett keresek valamilyen hosszútávú alternatívát.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#76563) pulutodurumo válasza Dolphine (#76562) üzenetére


pulutodurumo
őstag

velcro strap Én kb. 10 centis darabokat vettem csomagban, szeretem használni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#76564) azka79 válasza Pubszon (#76559) üzenetére


azka79
aktív tag

Köszönöm ez jó lesz

(#76565) Pubszon válasza Dolphine (#76562) üzenetére


Pubszon
veterán

100db tépőzáras.

azka79: Szívesen, ez sípol is.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#76566) dugesz77 válasza Dolphine (#76562) üzenetére


dugesz77
őstag

"Cable Ties" néven érdemes keresni. Ajánlani az Orico tépőzáras tudom jó szívvel. Van ötös pakk én abból vettem.

(#76567) Dolphine válasza dugesz77 (#76566) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is pulutodurumo Pubszon! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#76568) zoli03 válasza XtremLor (#76526) üzenetére


zoli03
őstag

Nem tudom, hogy elolvastad-e, amit írtam. Én nem írtam, hogy összerakott kell, kit is jó nekem, nem kell aluház meg ilyenek.

(#76569) Joker88


Joker88
őstag

Régebben, volt itt szó a "Xiaomi-féle" tollról..
Akkoriban,mikor olvastam róla, rendeltem is , 2 Euró értékben, ez volt február 3.-án a Gearbesten.

Ma érkezett meg .

Nagyon szép tintája van,fekete színű.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#76570) gabe_ válasza MADcat (#76544) üzenetére


gabe_
őstag

Még semmit, eddig csak kb. 3 órát használtam, egyenlőre simán bírja

Sovány szakácsban sose bízz!

(#76571) gyurkikrisz válasza gabe_ (#76570) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

*egyelőre

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#76572) dugynok


dugynok
senior tag

Banggood-on a Blitzwolf BW-CB7 1m nagy usb-n fordítharó kábel 600Ft és pontozható!
Ugye nem ezzel volt a baj?

(#76573) fant0mi válasza dugynok (#76572) üzenetére


fant0mi
addikt

Ezzel nem volt baj.

(#76574) gabe_ válasza gyurkikrisz (#76571) üzenetére


gabe_
őstag

Jaigen :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#76575) daniel2121 válasza pulutodurumo (#76552) üzenetére


daniel2121
senior tag

ez jó :)

(#76576) Dolphine válasza dugesz77 (#76566) üzenetére


Dolphine
addikt

Meg is rendeltem! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#76577) Kernel válasza zoli03 (#76568) üzenetére


Kernel
nagyúr

12 V-ra YDA138-E vagy TA2024 modul olcsón kapható, a PAM8610 pedig ára pedig már simán vicc:

https://www.aliexpress.com/item/-/32386288110.html

Bár utóbbi 8 Ω-ra van specifikálva, noha attól még rakható rá 4 Ω is, de nő a melegedés és torzítás, a belső védelem is közbeléphet, nagyobb hangerőnél.

Az YDA138-E minőségéről csak olvastam, hogy állítólag jó, ezeken van potméter és fejhallgatókimenet is.

Egy TA2024 nekem is van, házimozi hátsó hangszóróit hajtom vele, évek óta bevált.

Ezeket keresővel megtalálod, Ali vagy eBay, amelyik jobban tetszik.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#76578) gabe_ válasza gabe_ (#76570) üzenetére


gabe_
őstag

Na, kb. nettó 4 óra zenehallgatás után kezdett beszélni, hogy töltsem fel. Viszont azt szépen mondta, lehalkítva a zenét közben. :)
A saját töltőkábele amit adtak hozzá viszont nem tölti, így a telefonéval töltöm éppen. Ugyanaz.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#76579) MADcat válasza gabe_ (#76578) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm! Ha nem jön meg a másik vacak, rendelek egyett. Hangminőség elmegy gondolom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#76580) krisztianAMG válasza Kernel (#76577) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A PAM8610-es panelon az SW pinek milyen célt szolgálnak? Némítás?

(#76581) gabe_ válasza MADcat (#76579) üzenetére


gabe_
őstag

Én nem vagyok egy audiophil, de szerintem bluetooth létére, ennyi pénzért nagyon jól szól. Erős mélyeket tud, közben a magasak sem mosódnak el, hétköznapi mp3 hallgatására tök jó szerintem.
Az már más kérdés, hogy valahogy olyan a fülem anatómiailag, hogy ezek az agybadugós headsetek mindig kiestek, akármilyen gumiharanggal próbáltam, néha már fájt, annyira bedugtam, de akkor is kimozgósodott..
Ez aránylag jó, épp szoktatom magam hozzá...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#76582) vizimento


vizimento
senior tag

Gearbest eddig se a zökkenőmentes supportról volt híres...
Ezt a választ kaptam egy meg nem érkezett csomag miatti reklamációmra:
"After reviewing your order in detail, we have found that you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand that in such case we can only compensate you partially."

Magyarul ha ingyen postával rendelem, akkor nem jár teljes kártérítés szerintük...
Érdekes: Banggoodnál, Alinál, Ebayen, stb jár!

(És ha nem walletról fizetem, hanem paypalon, akkor szerintem itt is járna, sőt volt is már rá példa. Csak most hogy tudják, hogy nem tudok a paypalhoz fordulni, szívóznak kicsit... :(( )

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#76583) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Előre is elnézést a (nem) kicsit Off-ért, de ismeretlen dologba futottam.
Ma kaptam az Alitól egy emailt, az alábbi szöveggel:
"You've received 2 new Business Card Requests!

Hi,
You've received 2 requests for your Business Card.
Click below to view more information and build your business connections now!
View Business Card Requests "

A linkre kattintva az alábbi ablak jön be

Mindkét kis ablakban lehetőség van "send" és "reject" gombra kattintani.

Szóval, a kérdésem az volna, ez mi akar lenni? Valaki kapott már ilyet?

Miért mindig én???

(#76584) wwenigma válasza vizimento (#76582) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor vásárolj ott....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#76585) veze válasza vizimento (#76582) üzenetére


veze
őstag

Nekem is volt már problémám velük, pedig TN -es volt a küldemény és látszott a nyomkövetőben hogy el se hagyta az országot a csomag. Mégis azt írták vissza hogy én szerezzek a postától egy igazolást hogy nem kaptam meg.
Paypalon fizettem, ott nyitottam ügyet 3 hónap után és egyből visszafizették a teljes összeget.
Paypalon azt hiszen 180 napod van arra hogy ezt kezdeményezd. Addig csak csak tudsz majd paypalhoz fordulni ha most nem ..

(#76586) kcsa válasza veze (#76585) üzenetére


kcsa
veterán

Ugyanitt tartok én is, egy hónap alatt a pre-advised státuszig jutottunk, de a chatsupport szerint én vagyok a hülye, várjak türelmesen, mert ő kisujjbecsszó feladta. Ja, hogyne.

(#76587) cris78 válasza PainKiller13 (#76561) üzenetére


cris78
őstag

Gb-n 10$ környékén volt még a héten pár darab. Pontokkal csökkenteni lehet még az árat.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#76588) Kernel válasza krisztianAMG (#76580) üzenetére


Kernel
nagyúr

Igen, itt mutatják is az egyik képen: Banggood

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#76589) PainKiller13 válasza cris78 (#76587) üzenetére


PainKiller13
őstag

GB-ről még a januári rendeléseim sem jöttek meg, mehetek is majd paypalhoz... Töröltem is könyvjelzőkből az oldalt, biztos nem rendelek onnan többet. Hazug csaló banda.

(#76590) Ra3 válasza PainKiller13 (#76589) üzenetére


Ra3
őstag

Geekbuying vagy Gearbest?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#76591) Saccco


Saccco
nagyúr

FuriBee F36 $12.99 és pontozható, volt 199 pontom, így $9,76. :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#76592) synar válasza PainKiller13 (#76589) üzenetére


synar
őstag

Egy hónap még nem olyan sok idő főleg, hogy voltak közben ünnepek is náluk.

(#76593) -secret- válasza PainKiller13 (#76589) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szintén.

(#76594) PainKiller13 válasza synar (#76592) üzenetére


PainKiller13
őstag

Január 5-6-ai rendelések, már ünnepek előtt meg kellett volna jönniük... Illetve október végi rendelésem is múlthéten jött meg. Minden csomag illetve filléres levél is eszméletlen hosszú ideig jön. BG-n meg a 3 dolcsis tok is megjött 2-3 hét alatt, ebay meg még gyorsabb. Elmehetnek a picsába, ha meg nem jön meg ki akarják szúrni az ember szemét pár fillérrel, support is 0 lényegében, sok napra rá válaszolnak bármire, inkább nyitok paypalon.

(#76595) synar


synar
őstag

Erről a Digoo időjárás állomásról mi a véleményetek? Tudom, hogy még nincs vele tapasztalat, de szerintetek megér ennyit mással összehasonlítva a paramétereit?

(#76596) BullZeye válasza PainKiller13 (#76594) üzenetére


BullZeye
veterán

Októberi cuccok aliexpressről és ebayről most jöttek meg a héten, TÖRÖLTEM A KÖNYVJELZŐBŐL! :D

(#76597) andrisbandi válasza PainKiller13 (#76589) üzenetére


andrisbandi
őstag

"GB-ről még a januári rendeléseim"
- Lehet megjönnek még.
Nekem December végi Gearbest rendelések futottak be ehéten.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#76598) jansky1 válasza synar (#76595) üzenetére


jansky1
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék, épp most szeretnék beszerezni egy ilyen kis ketyerét.

(#76599) shield válasza PainKiller13 (#76594) üzenetére


shield
őstag

Nem azon múlik, hogy hol veszed meg a cuccot, hanem a postán. Ha jól emlékszem itt osztottak meg egy kis filmet a hőn szeretett postánkról, amiből kitűnik, hogy lesz@rják a filléres levélcsomagokat. Bedobják egy konténerbe és majd valamikor szíveskednek foglalkozni vele.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#76600) krisztianAMG válasza PainKiller13 (#76594) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

De ha megjönnek (mert meg fognak), akkor visszafizeted nekik a termékek árát, ugye?

Bármennyire is erőlködöm, képtelen vagyok megréteni mi zajlik néhány ember fejében...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.