Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64301) azka79 válasza pocokxx (#64288) üzenetére


azka79
aktív tag

ehhh ilyen zacsi lámpát venni..... :C

[ Szerkesztve ]

(#64302) w.miki válasza Cabrio (#64294) üzenetére


w.miki
veterán

Neked nincs egy blogod a főzésről? :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64303) Cabrio


Cabrio
aktív tag

(#64304) zsiz válasza pocokxx (#64288) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönöm a műanyag szétpattintós cucc tippet. Valószínű rendelek majd belőle, párszor jól jött volna már.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#64305) choco01 válasza Cabrio (#64303) üzenetére


choco01
addikt

"működik"? :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64306) eXodus válasza Tressy (#64286) üzenetére


eXodus
őstag

+(#64284) Laza...
Köszi, ezeket keresem akkor...

(#64307) choco01


choco01
addikt

Ez a fekete varázsszivacs tud valami extrát a fehérhez képest? :F :U

:R :R

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64308) Beni2360 válasza choco01 (#64307) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem látszik a kosz rajta. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64309) balazs1956 válasza choco01 (#64307) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szerintem ilyet itthon is lehet kapni, inkább mondanám csiszoló szivacsnak.
Nekem van, a lakkozások között a fát szoktam átcsiszolni velük.

(#64310) pocokxx válasza azka79 (#64301) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Olcsó volt, nem bírtam otthagyni. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#64311) KaiotEch válasza choco01 (#64307) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ebbe nem melamin van hanem kátrány :D

(#64312) dugynok válasza choco01 (#64307) üzenetére


dugynok
senior tag

Ennek a külseje hasonló, mint a csiszolópapír, de nem az. Hamar elkopik, a belseje csak merevítésre van. Felejtős...

(#64313) Feketelaszlo válasza choco01 (#64307) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Ez nem varázsszivacs, hanem súroló-szivacs. Ahogy írták már, csizolópapírhoz hasonló, SiC szemcsék vannak benne - feladata kb. az itthon használt fémsúrolóéval azonos.

[ Szerkesztve ]

(#64314) lac14548 válasza daver88 (#64267) üzenetére


lac14548
aktív tag

A magyar oldalon lévő vágó dobozának a képén vadgesztenyét vág vele...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#64315) nimfas válasza spidersoft (#64297) üzenetére


nimfas
addikt

Bakker, tényleg kéne egy főzős blog neked.
5 perce szakadok a röhögéstől, már páromnak is felolvastam. Most filózom hogy fb-re is kitegyem.... :C :DD

(#64316) HoTaZo válasza spidersoft (#64247) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ha intelligens tokról beszélünk, akkor azt kell megnézned, hogy a fedlapban vagy a műanyag tálcában van-e a mágnes, ami kapcsolja a tok funkcióját. Ha a fedlapban, akkor sima ügy cserélheted. Ha a tálcában, akkor meg kell találni a helyét s kísérletezni, hogy egy lapos hűtőmágnest beleragasztva ugyanarra a helyre elegendő-e.
Ha egyáltalán használod a tok funkcióit.

beghez hasónlóan én is élveztem a detonáló gesztenye történetedet. :)
S emlékeztetett egy üvegfedővel lefedett gázrózsán történt gesztenyesütésre, ahol szintén detonáció történt s a Gagarin útját követő példány a fedőn akkorát lökött, hogy leugrasztotta azt kijelölt helyéről én meg csak szomorúan néztem, ahogy a fizikai törvényeknek fogad szót és engedtem szabadjára. Nem volt kedvem Naksol kezelésre és kötözésekre járni...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#64317) padi68


padi68
senior tag

melyik az ajánlott wifi jelerősítő?

köszönöm :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#64318) maestro87 válasza Cabrio (#64294) üzenetére


maestro87
őstag

Lehet túl utálós vagyok, de én inkább kézzel mosnám és nem abban a mosógépben amiben a gatyáimat is mosom még ha nem is egyszerre a kettőt. :U

(#64319) spidersoft válasza HoTaZo (#64316) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ilyesmi tok, nemtom mitől okos, ha az egyáltalán, pláne nem tudom, hogy mit tud a telefon kezdeni egy tokkal. Mágnes van benne, de csak azért, hogy a csukókáját helyben tartsa.

Gesztenyét nem biztos, hogy lett volna bátorságom fazékban sütni :D Ezer éve nem használtam Naksolt, egy fél üveggel még mindig van... 30 évestől már biztosan több, lehet már azóta megbuggyant :DDD

(#64318) maestro87: nekünk van egy külön kis forgótárcsás mosógép, ami direkt konyhai anyagokra (törölgetőrongy, kesztyű, stb) van fenntartva, nem látott még gatyát meg zoknit, meg nem is fog. Meglepő módon akkor, amikor vettem a teleshopban volt a legolcsóbb, de úgy látom, hogy már nem forgalmazzák. Méretre valami ilyesmi készülék.

(#64320) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok! Rendeltetek már multimetert esetleg? Ha igen honnan és milyet? Tapasztalatok? Alin nézelődtem egész jók vannak 5euro körül. :)

(#64321) fateless válasza csodavas (#64320) üzenetére


fateless
veterán

Rendeltem, hadználom is, elégedett is vagyok vele.
Banggood XL830L és 2255Ft volt.
Lehet, most máshonnan olcsóbb, nem néztem utána, illetve már biztosan ujabbak is vannak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#64322) HoTaZo válasza spidersoft (#64319) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ha nincs ablaka elől, akkor nem okos tok. Egy okos tok becsukva is képes időt mutatni, telefonhívást lehet felvenni, elutasítani, zene lejátszó korlátozott kezelésére. Nagyjából, mint itt.

Csak nehogy az az üveg robbanjon így 30 év távlatában! :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#64323) csodavas válasza fateless (#64321) üzenetére


csodavas
tag

Köszi a gyors választ. Megnézem akkor ott is. ;)

(#64324) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a VOXLINK Nylon Brand 2A (0.5m) micro usb kábel[link], így bővítettem vele a tesztet
Teszt itt

Hát én jobb értétekre számítottam, 50cm miatt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64325) Teplic válasza bul07 (#64324) üzenetére


Teplic
tag

Telecast H30-at rendelt valaki?
Miband 2-höz képest mit tud? 15euro alatt van, pontokkal tovább csökkenthető az ára.

H30

(#64326) joergie válasza padi68 (#64317) üzenetére


joergie
őstag

Én ilyet használok, igazából nincs viszonyítási alapom, de a szolgáltatótól kapott cisco ep3925-nél szerintem jobb a lefedettsége, 25m-ről veszi a wifit a routertől, a másik házat pazarul lefedi(padlásról). Android mobilról viszonylag könnyű beállítani(mi home appon keresztül). Sebességről egyelőre nem tudok nyilatkozni, router vissza van véve b/g-re, mert egy usb stick nem veszi a jelet(pontosabban hektikus, belassul) b/g/n mixed-ről(ez a routerre csatlakozik, a jelerősítőn nem tudom be lehet e állítani ilyeneket).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#64327) interstate76 válasza joergie (#64326) üzenetére


interstate76
addikt

A Cisco jelét veszi és azt erősíti fel?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#64328) DJGABI válasza joergie (#64326) üzenetére


DJGABI
addikt

ez megy gondolom egy sima fali mobiltöltőről (5v/2a) is? nem is drága ahhoz képest h xiaomi

azt meg tudnád nézni hogy egyszerre több klienst is ki tud-e szolgálni? mert a tplink olyankor szokott megdegleni, azt akarom lecserélni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64329) padi68 válasza joergie (#64326) üzenetére


padi68
senior tag

köszönöm :R

csak egy baj van vele: nekem a routeren nincs usb csati...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#64330) Dluinet válasza padi68 (#64329) üzenetére


Dluinet
nagyúr

bármilyen USB-be bedughatod, mert csak tápegységnek használja

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64331) choco01


choco01
addikt

Szerintetek ez a Sandisk Ultra Flair pendrive jó lehet?

Ajándékba lesz.

Transcendet akartam mert abból már vettem 6-7 darabot és jók, de ez most olcsóbb és ahogy néztem videót gyorsabb is, filmek lennének rajta tárolva.

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64332) Silent77 válasza choco01 (#64331) üzenetére


Silent77
veterán

Perfect, nekem is van. :K
Ajánlom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#64333) padi68 válasza Dluinet (#64330) üzenetére


padi68
senior tag

:R

tehát akár egy BW5-ös usb elosztóba?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#64334) daver88 válasza choco01 (#64331) üzenetére


daver88
aktív tag

Pont ilyet rendeltem tegnap én is... :))

Állítólag melegedik, ill. lekopik a fém bevonat, de ennyi pénzért engem nem érdekel. :C

(#64335) Bornie127 válasza Silent77 (#64332) üzenetére


Bornie127
senior tag

Type c-s pendriveot nem tud valaki ajánlani tapasztalat alapján?

(#64336) spidersoft válasza daver88 (#64334) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kérdés az, hogy tényleg melegedik (belül a chipek/panel magasabb hőfokon üzemelnek, mint a többinél), vagy csak melegebbnek *érződik*, mivel kívülről fém. Ha utóbbi, akkor az inkább előny: jobban kihozza a hőt a belső elemekről, nem szigeteli úgy el, mint a műanyag/gumírozott ház. Talán megérne egy standby és egy írás közbeni fogyasztást mérni, ha nem magasabb az átlagnál, akkor az utóbbi effektus áll fenn.

Akinek van blitzwolf 2x2.4A nem-QC-s töltője, hogy ítéli: alkalmasak ezek folyamatos 5V tápellátásra? Esetenként nagyobb terhelést is kapna, akár 3-4A-t is. Mint az a BW 2x2.4A-es NyÁK-járól azonnal kiderül, a 2x2.4A csak az USB kábelek elégtelen keresztmetszete/csatlakozók elégtelen kontaktja miatt létezik, valójában a két aljzat simán le van párhuzamosítva, semmilyen 2.4A-es áramkorlát/osztott táp/semmi efféle nem jön a képbe.

(#64337) Blaise


Blaise
veterán

Urak,

Időjárás állomásból lesz akcióban két modell is, melyik a jobb? Használja valaki bármelyiket?

Lidl:

Aldi:

(#64338) domnorbi


domnorbi
csendes tag

Sziasztok!

Rászántam magam végre, hogy vegyek egy bluetooth-os fejhallgatót. Egy vezeték nélküli fülhallgatóm már van, de beakarok újítani egy viszonylag jobb minőségű fejhallgatóra. Leginkább zenét hallgatnék rajt, edzéshez is használnám néha, meg talán futáshoz. Árban, ilyen 20-30 dollár körülre gondoltam. Van ajánlott ebben a kategóriában? Én csak egy Bluedio T2+-t néztem ki, ami most viszonylag akciós gb-n, nem tudom, hogy ez lenne-e a legjobb, légyszi segítsetek! :)

(#64339) Donki Hóte válasza Blaise (#64337) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egy éve vettem Auriol időjárásállomást, de semmire se jó :)

Lehet, hogy már megszüntették a gondot, de a tavaly vett kütyünek az a baja, hogy ha elveszti a rádión adott időjelet, akkor elveszti a külső jeladó hőmérséklet és páratartalom jelét is (qrvára nem értem, hogy a rádiós időjel-vevőnek mi köze a külső hőmérséklet/páratartalom mérő egység jeléhez, de ettől függetlenül az egyik vevő jel-kiesése romba dönti a másik vevő működését is :W )

Ha ez bekövetkezik, akkor csak a teljes kütyü újraindításával lehet ismét feléleszteni :(

Arról már nem is beszélve, hogy ha a külső hőmérséklet jeladót az állomás mellé teszed, akkor folyamatosan kb. 1 fok hőmérséklet különbséget mutatnak :O Ennél már az időkép weblap is pontosabb hőmérsékletet mutat.

Szóval én soha többet nem veszek Auriol cuccot, amit nekem sikerült venni 10 ezer Ft-ért, az egy gagyi vacak :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#64340) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ceruza (és egyéb, tölthető is!) elem töltöttségi szint méréséhez van ajánlott kütyü?
(Ebay, BG, Ali link jöhet)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#64341) joergie válasza DJGABI (#64328) üzenetére


joergie
őstag

Igen, a Cisco jelét veszi és azt szórja saját hatókörében. Gyakorlatilag kertvárosi részen egy emeletes ház emeletéről megy át a jel a szemben lévő földszintes ház padlásterébe, az utcán keresztül. Mindkét épület közel van az utcafronthoz).
Igen, csak az áramot veszi usb-ről, nekem egy 500 vagy 750mAh-s töltőre van dugva(de lehet pl powerbankról is mobiltelefon tethering jelét). Természetesen kiszolgál több klienst, nővérem ipadon és macbookon használja, én néha átmegyek és androidról használom(egyszerre is, gondolom ez a kérdés). Néha elveszti a jelet(hetente 1-2szer), és sárgán villog folyamatos kék helyett. Akkor felmegyek kihúzom ujra bedugom és jó. Nem próbáltam még ezt szoftveresen megoldani.
Tehát mit csinál a kütyü, valakinek nem volt tiszta: Veszi egy router jelét, kliensként, és azt a saját hatókörében szórja, routerként.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#64342) havri1


havri1
félisten

Frissült az eBay összefoglaló. V/ készítette, köszönjük Neki!
Át fogom ide is rakni, amint lesz időm :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#64343) maestro87 válasza spidersoft (#64336) üzenetére


maestro87
őstag

Én tavaly óta jóformán ki se húztam a konnektorból, és még mindig jól működik. :) Naponta használom telefon/tablet töltésre. Ha Raspberry Pi-t vagy hasonlót szeretnél róla táplálni, szerintem arra is tökéletes.

(#64344) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Fellelhető valahol olcsóbban ez az óra?

Tevise Tourbillon Design Leather Band Men Automatic Mechanical Watch

Esetleg tudtok ajánlani hasonló kinézetűt ami ajánlott?

Xiaomi Fan

(#64345) tonyrulez válasza Donki Hóte (#64339) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyszer volt nekem rádiós időjárásállomásom, de csak a gond van vele. Évekkel ezelőtt vettem Lidl-ben kevesebb mint egy ezresért vezetékeset. Nincs sok funkciója, kinti és benti hőmérséklet, óra, de legalább nem veszti el a jelet kábeles lévén, másfél évig működik 1db AA elemről. Azóta soha többet rádiósat :N

4 8 15 16 23 42

(#64346) air válasza Donki Hóte (#64339) üzenetére


air
nagyúr

Lidl féle időjárás állomáshoz: [link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64347) htc07 válasza zeon.hu (#64340) üzenetére


htc07
addikt

muiltiméter? :D

(#64348) 206 cc válasza htc07 (#64347) üzenetére


206 cc
senior tag

Multimèterrel nem jó adatokat kapsz..ugyan is kell terheles is hogy kb.pontos adatot kapj a teljesítményről.A feszültség értéke nem igazán mérvadó....de van direkt elemhez pl.ez elég közkedvelt mérő....ez pedig LiPo egyébhez jó verzió

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#64349) zeon.hu válasza htc07 (#64347) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Link? :DD
Valami egyszerű/olcsó kütyü kellene.

#?*@&!

(#64350) spidersoft válasza 206 cc (#64348) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ebből én ebből az elem mérőből/tesztelőből mindig az analóg (deprez) műszerest preferálom: igaz nem ad számos adatot a jóságról, de talán nem is kell... cserébe van egy jó-merülőben-nem jó skálája, illetve külön skála a gombelemeknek (ezt nem tudja a digitális), szerintem ez bőven elég arra, amire kell. Ami még az analóg előnye, hogy nem érzékeny annyira a fényviszonyokra, mint az LCD-s.

Lidlös időjárás állomásom ugyan nincs, de vezeték nélküli külső-belső hőmérőm DCF77-tel (meg ébresztési funkcióval, amit még nem használtam...) van. Ez működik, de nem szól, ha elveszíti a külső egységtől a jelet, simán rajta marad a kijelzőjén az utoljára mért adat. Akkor szokott gyanús lenni, amikor +35°C van rajta nyáréjszakán... :D Ha így sikerül, akkor van rajta egy register nevű nagy gomb, amit nyomva kell tartani, csippan egyet, oszt megróbálja elkérni a hőmérsékletet a külső egységtől. Ha nem sikerül, akkor kiáll --.-°C-ra. De hogy ezt miért nem tudja magától, miért kell megtéveszteni a gazdáját, azt nemtom...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.