Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64451) #92888064 válasza ZS3NI (#64449) üzenetére


#92888064
törölt tag

h&m-nél sűrűn van "ingyen posta+x% kedvezmény" akció, és 15-16 éve onnan vásárolok ilyen dolgokat (régebben ausztria).

[ Szerkesztve ]

(#64452) w.miki válasza ZS3NI (#64449) üzenetére


w.miki
veterán

szerintem nem, mert nem olcsóbb, és a mérete is bizonytalan.
Viszont én olyat keresek, ami streccs, de van rajta lyuk, wczéshez.
Na ilyet nem találok jó ideje, se a helyi kínai boltokban, se a tescoban.
Hó elején rendeltem egy 3XL-est, 3 USDért, ha megjön majd referálok.

HM-es drágábban, és nem streccs
Olcsóbb, sztreccs, de lyuk nélkül... és méret sincs...
Ilyen kéne, lyukkal

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64453) Mr.Csizmás válasza #92888064 (#64451) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

leárazósban pont van.

amúgy appból érdemes nézni, ott működik a szűrés normálisan.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64454) syler123


syler123
veterán

Ez az Xiaomi Rodmi autóstöltő mennyire ajánlott? 6 dollár lenne pontokkal. Vagy inkább vegyem valamelyik Blitzwolf-ot?

Most nézem hogy van pirosban is :D

[ Szerkesztve ]

(#64455) dugesz77


dugesz77
őstag

Megérkezett ma a N20 nevű okos órám. Éppen áfahatár körüli árban van, de mindennemű papírmunka nélkül átjött. Szeptember 22. rendeltem, nem futott rossz időt. Kellemes viselet bár a gyári szíj majdnem kicsi. Nembaj 22 mm kell rá abból meg pont van itthon NATO is. Nem nehéz pont mint egy sima karóra. Ezt a DayDayBand nevű appot kell hozzá leszedni szerencsére hamar összetanultak. Szinte azt tudja mint a Miband viszont nem tud rezegve jelezni(nálam ez nem hátrány). Fény jelzést tud és csipog.
Nagyobb méretűnek gondoltam a képekről de szerencse pont jó. A Megir az nagyobb nála és vastagabb is:

karon:

azért ezen a hátlap leszedő célszerszámon jót röhögtem (nehezebb mint az óra)

Kíváncsi leszek mennyi ideig bírja majd szuflával. CR 2032 gombelem még márkásban is olcsó, hirdetésben 6 hónapokkal hitegetnek ha a felét bírja már nem lesz rossz.
Ajánlani még nem akarom. Ahoz kell a hosszabb teszt. Maga az app/óra hányszor dobja el a BT-t ,mennyire pontos a mozgáskövetés hasonlók. Eddig jónak tűnik+számomra egyenlőre elég ennyi smart funkció is.

(#64456) DJGABI


DJGABI
addikt

vr kommando rivjúvolta a xiaomi cuccost. [link] hát kb ahogy számítottam rá, nem volt elájulva tőle

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64457) macilaci78 válasza repvez (#64446) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor fotó a címkéről, centiről, partial refund.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64458) choco01


choco01
addikt

Szerintetek ha ma feladták Angliából Royal Mail International Standard (Small Packets) módszerrel akkor megérkezhet még a héten? Régen volt olyan Angol csomagom ami 3-4 nap alatt ide ért. :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64459) zsiz


zsiz
őstag

Ma jöttek:

Világítós csillag falmatrica: [link], két csomaggal rendeltem, egy kék meg egy zöld, olyat is kaptam. Kicsit megvilágítottam zseblámpával (~fél perc) és sötétben már látszott, hogy világít. Méretre elég kicsik, 3cm körüliek. ~710Ft volt a két csomag, és 16 nap alatt érkezett meg. Nem az enyém, bővebbet nem tudok róla.

A másik pedig ez az okmány/kártyatartó: [link], egyet már rendeltem belőle, tesómnak is megtetszett így neki is rendelnem kellett egyet. Én már egy hónapja használom az enyémet, teljesen jó. Cipzáros, így nem esik ki semmi belőle. Zsebben hordani kicsit nagy, de egyébként jó minőség. Van vagy 10 hely benne, kívülről is van két zseb rajta (az egyik ablakos), úgyhogy sok fér bele. Pontozva került 3,83$-ba (~1100Ft) és 17 napot futott a csomag. Részemről ajánlott cucc.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#64460) Beni2360 válasza w.miki (#64452) üzenetére


Beni2360
félisten

- de van rajta lyuk - ezt sliccnek hívják. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64461) Beni2360 válasza choco01 (#64458) üzenetére


Beni2360
félisten

Angliából Royal Mail International Standard (Small Packets) - az egy sima postai csomag és nem expressz. Minden lehetséges sok múlik a vám leterheltségén.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64462) anorche1


anorche1
őstag

10 euró alatt milyen zseblámpát ajánlotok?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#64463) Imy válasza syler123 (#64454) üzenetére


Imy
veterán

Nike ilyen Blitzwolf van. Teljesen jó, és tudja a QC2-t. Igaz telefonom nem, de jól jöhet, ha valakinek igen. És még olcsóbb is. Full fém, nem fog túlmelegedni. :)

(#64464) Beni2360 válasza anorche1 (#64462) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ez fogós kérdés, de van valahol zseblámpa topik. 1-9.90 €-ig

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64465) dugynok válasza Beni2360 (#64461) üzenetére


dugynok
senior tag

A vámnak semmi köze hozzá, EU tagországból jön. Nem a vám-on megy keresztül.

(#64466) interstate76 válasza dugesz77 (#64455) üzenetére


interstate76
addikt

Érdekes, mert a termékleírás szerint tud rezegni (a Functions-ön belül: "Alert type: Vibration").

De nem is ez a lényeg, én 2 dologra lennék igazán kíváncsi:

1. Az app mennyire zabálja a teló akksiját? Úgy tudom, sok okosóra esetén ez a(z egyik) legnagyobb hátulütő.

2. Lehet ezt viselve úszni, vagy ha ilyesmit szeretnék, akkor vegyek komolyabb/drágább eszközt?

Kösz!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#64467) j.bravo válasza dugesz77 (#64455) üzenetére


j.bravo
addikt

Kár ha a leírás ellenére tényleg nem tud rezegni, nekem pont az kellene. Jól néz ki, nem bumszli mint az okosórák zöme...

Whatever.

(#64468) dugesz77 válasza interstate76 (#64466) üzenetére


dugesz77
őstag

1. pár nap alatt kiderül a fogyasztás
2. IP 68 -nak írják mindenhol tehát 6: Teljes mértékben védett por ellen 8: Víz alatt folyamatosan használható (a gyártó által meghatározott, 1 és 3 méter közötti mélységben) elvileg bírnia kell.

(#64467) j.bravo Mintha azt olvastam volna,hogy csak az ébresztésnél tud rezegni. Próbáltam.. nem rezeg :F De a múltkor pont szó volt róla engem jó párszor megijesztett a Miband is a rezgésével. Nekem nem fontos sőt előny,hogy nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#64469) krisztianAMG válasza anorche1 (#64462) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Pont belefér a keretedbe, és ennyi pénzért ez a legjobb: Convoy S2+

Más: Nálatok megvannak az eBay-es "Watch list"-en az elmentett termékek? Nekem most azt írja, hogy egy darab sincs mentve, de tökön döföm magam, ha ez nem csak rendszerhiba. :W

[ Szerkesztve ]

(#64470) interstate76 válasza krisztianAMG (#64469) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem sincs semmi a "Watch list" menüpont alatt. Mondjuk nem is használtam elég régóta, de az biztos, hogy nem volt üres.

Szerk.: most látom, hogy max. 60 napig maradhatnak ott a termékek ("You can watch an item for up to 60 days or until you delete it."), szóval az enyém akkor ezért üres.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#64471) atoszmester válasza krisztianAMG (#64469) üzenetére


atoszmester
tag

Nálam látszanak a watch list-ben a termékek.

(#64472) Beni2360 válasza dugynok (#64465) üzenetére


Beni2360
félisten

Tehát akkor Hollandiából-ba semmi aggodalom nélkül tudnának kábszert szállítani? Ugyan már ezt te sem gondolod komolyan.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64473) Beni2360 válasza atoszmester (#64471) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is tavaly okt.30 dátum is látszik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64474) spidersoft válasza krisztianAMG (#64469) üzenetére


spidersoft
senior tag

Érdemes megemlíteni, hogy ebből a lámpából ez nem a legerősebb típus. Ezt írja: "7135 x 6". Ugye a legerősebben 8db áramgenerátor IC van (van olyan is GB-en, de drágábban). Nekem 8 chipes van, és egy kicsit már merített (töltés óta kb. 10 percet ment max. fényerővel) NCR18650B-ről kb. 1,3A-t vesz fel jelenleg, a névleges áramot csak pár percig tudja, utána szépen csökken az áram, így a fényerő és a lámpa elejének melegedése is. Pedig ezek elvileg normális cellák...

(#64475) dugynok válasza Beni2360 (#64472) üzenetére


dugynok
senior tag

Hidd el.Tudod vagy csak hiszed? Nem mindegy....
Szerinted, ha pl. dpd-vel vagy másik maszek futárszolgálattal küldök egy csimagit, az keresztül megy a vámon? Hidd el, nem. Ligisztikába is dolgoztam, ahol külföldre is szállítottunk. Na és a sok kamion bemegy a vámra szerinted?
Te sem gondolhatod komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#64476) Beni2360 válasza dugynok (#64475) üzenetére


Beni2360
félisten

Tudom, minden levél és csomag a vám közelébe kerül akár DHL akár más cég szállítja ott kihelyezett vám ügyintézők vannak. De ha valaki meg akarja kerülni az eljárást akkor jönnek a célszemélyek (szállítók). De mivel egy internetes áruházról van szó aki ebből él huzamosabb ideig nem vállal be ilyet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64477) dugynok válasza Beni2360 (#64476) üzenetére


dugynok
senior tag

Össze kevered az EU és EU-n kívüli szállítást.... Ő Angliáól várja a levelet, az pedig EU tagország, semmi köze a vámnak hozzá....
Légyszives olvass utána, mielött kötöd az ebet a karóhoz és butaságokat írkálsz...

[ Szerkesztve ]

(#64478) Beni2360 válasza dugynok (#64477) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem kevertem semmit. Királyi postát írt. És az Angliábol indúl ami még EU tagállam.
Németországból jövet repülővel leszállás után is át kell haladni a vámterület zöld folyosóján. Tehát adott a lehetőség ellenőrzésre. Nem véletlenül vannak a mozgó vám ellenőrzések sem ami kisebb szállítmányokra jöttek létre az EU-n belül. De itt befejeztem a témát. THE END. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64479) w.miki


w.miki
veterán

Ma meg is jött a hó elején rendelt XXXL-es "slicc"-es boxeralsó.
És JÓ!
A 3XL-es méret megfelel az európai M-esnek, ez végre jó egy 185cm/90kg, erős combú férfinak is.
Vagyis lecserélhetőek vele az itthon vett, foszladozó M-es alsóim.

Raktam is még a kosárba minden egyes színből a 3XL-es méretből.
És mivel 250 coinért vehető az üzlethez 15-5USD-s kupon, így fizettem a 6 alsóért 12.46-ot.
(Másik üzletéhez is van. Mens Clothing a store coupons menüben, a mobilon.)
Ennél jobbat nem tudok. :B
#férfi alsónadrág, streccs boxer, gombos alsó, slicc, lyuk
Cheap 2017 New Hot Sell Quality Fashion Sexy Brands Men's Boxers Shorts Man Cotton Underwear Male Boy Underpants Large Size Fat

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64480) choco01 válasza Beni2360 (#64461) üzenetére


choco01
addikt

Azt hittem 1700 forintért express lesz :DDD még TN sem járt hozzá..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64481) anorche1 válasza krisztianAMG (#64469) üzenetére


anorche1
őstag

:R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#64482) krisztianAMG válasza spidersoft (#64474) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ez jogos, viszont a kérdéshez mérten ezt elhanyagolható részletnek tekintettem. :)
A Pana akkuk valóban jók, nekem is van itthon 4db. Fura, hogy ennyire leesik az árama, nekem ilyet a bontott cellák szoktak produkálni. Esetleg megpróbálhatnád a multimétered vezetékét vastagabbal helyettesíteni az áram mérésekor, mert az is le tudja korlátozni az áramot (tapasztalat).
Nekem is a 7135x8-as verzió volt, de az x6-os veziónak is boven elegendo fénye van. (Foleg, ha ez lenne az elso komolyabb lámpája.)

anorche1: Remélem észrevetted, hogy ez a lámpa hagyományos AA/AAA elemekkel nem mukodik, 18650-es lítiumos cella kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#64483) choco01 válasza choco01 (#64480) üzenetére


choco01
addikt

Most nézem hogy az ABM-Limited az egyenlő az elephone-val. :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64484) k5.20 válasza syler123 (#64454) üzenetére


k5.20
senior tag

Ez a BFQ01RM tipus.
Keresd inkább a [BFQ02RM] tipust. Ennél többet tud. Én azt használom, elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#64485) j.bravo válasza dugesz77 (#64468) üzenetére


j.bravo
addikt

Világos, neked pont így kellett :) ha kipróbáltad és mondjuk bejövő híváskor nem rezeg, akkor nekem más modell kell.

Szóval (mindenki :) ) tudtok olyan órát, ami
- normális órának néz ki, kerek, normális nem böszme és/vagy szögletes testű
mindössze annyira okos, hogy bejövő hívás ill. SMS esetén rezeg? (ha nem rázza szét a csuklómat illetve rezonáltatja be asz asztalt, az nem baj, de legyen észrevehető jelzés értéke).
Hívószámkijelzés pluszpont, ha telefonkönyvből nevet ír ki, nagy pluszpont. De csak a rezgés a lényeg.

Lépésszámláló meg ilyesmi nem kell (persze ha van, az nem kizátó ok, de nem kell). Pulzusmérő pluszpont, de nélkülözhető.

Gigapluszpont ha a) 22eur alatti, b) ha afeletti akkor megvehető EU raktárból.

Tudtok ilyet esetleg? :R

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#64486) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

VIP kedvezményes cuccok elérhetőek valahogy külön listázva? :U (VIP4)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64487) dugesz77 válasza j.bravo (#64485) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos kevesen csinálnak ilyen fajta órákat. Kicsit drágábban de ez a Colmi óra szinte pont azt tudja ami neked kéne. Mondjuk a rezgést lehet nem. Az IQi meg rezeg de arról meg a kijelző hiányzik. Egyszer csak összerak valaki egy mindenben megfelelőt.

(#64488) Essejó


Essejó
veterán

Sziasztok! Pár éve egy kínai árusnál láttam egy a villany égő foglalatba csavarható átalakítót, amibe aztán konnektort lehetett dugni. Akkoriban nem volt rá szükségem, most viszont amikor kellene sehol nem találok. Esetleg valaki futott bele ilyenbe Alin, ebay-en vagy egyéb boltokban?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64489) htc07


htc07
addikt

(#64490) Tressy válasza htc07 (#64489) üzenetére


Tressy
senior tag

Ennyiért azért drága...

(#64491) maross válasza Tressy (#64490) üzenetére


maross
veterán

szerintem is, inkabb egy ilyen, egesz kenyelmes cucc.

huhu, goldbol is most szuperakcio, ha nem lenne az elozom, raugranék [link]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#64492) bul07 válasza Essejó (#64488) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt találtam , bár nem tudom hogy jó e számodra és ilyen áron

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64493) fateless válasza j.bravo (#64485) üzenetére


fateless
veterán

Én Martian Notifier órát hadználok e célra. Használtan vettem, persze még ugy is 22 Euró felett van az ára.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#64494) DJ. Ru$y válasza htc07 (#64489) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vót' má' ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64495) bugizozi válasza maross (#64491) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 Jysk - WELLPUR párna. Nekem hasonló van, mint az első linken évek óta. Eddig akárhol máshol aludtam, mindig nagyon hiányzott az otthoni párnám, klasszisokkal jobb mindennél. :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#64496) syler123 válasza k5.20 (#64484) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Láttam azt is, csak az 30$, míg amit én néztem az 11$. Mindkettőből 5 dollár jön le.

(#64497) Humbucker


Humbucker
senior tag

Rendeltem telóra egy tokot ebayről , de nem azt küldték amit rendeltem. ilyenkor mit lehet csinálni?Bár olyan árban vannak ezek a tokok hogy szinte felesleges velük bajlódni, csak nem ilyen tokot várok, bár szeptember 22.-én jött az értesítés hogy megrendeltem, október 20-ig kénre megkapnom legkésőbb a rendelésnél azt írta október 4-től október 20-ig.
de az már csak két nap, és már egy hónapja megrendeltem lassan.
Van olyan akinek az utolsó napban érkezik meg?

(#64498) ben-ga válasza maross (#64491) üzenetére


ben-ga
tag

Ezek jók, de inkább hölgyeknek meg ejtettvállúaknak... :D
Nagyobb vállmérethez érdemes vastagabbat keresni.

(#64499) fraba válasza Mr.Csizmás (#64221) üzenetére


fraba
aktív tag

jól értem, hogy ez olyan, amibe egy laptopot is bele lehet rakni? egy 15.6"-os laptopom van, amit szeretnék hordozni.

(#64500) Bendegúz98 válasza j.bravo (#64485) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Huawei B0 szerintem tudja amit akarsz es 8-9K apron
Kerdezz a topicjaban
:) Nem kell am mindenert kinaba rohanni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.