Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) GZoli7 válasza Matykoh (#64395) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez garantáltan jó és kb, annyiba kerül, mint amit linkeltél.

(#64402) zoltan6 válasza Tonyo (#64400) üzenetére


zoltan6
őstag

persze mert az 5 portos az sima usb-s töltő,nem, QC-s

(#64403) gabyka válasza GZoli7 (#64401) üzenetére


gabyka
aktív tag

Ja, amúgy IKEA minden második településen van már...

(#64404) GZoli7 válasza gabyka (#64403) üzenetére


GZoli7
senior tag

Kínánál közelebb van. ;]
Meg kell kérni valakit, aki arra jár. Egyébként akkor a lidl/aldi akkujai is bíztatóbbak.

(#64405) bul07


bul07
nagyúr

Töltsetek fel képet meg szavazatok a képekre és kapni pontot

Mi lenne ha összefognánk és innen valakire szavaznánk hátha ő nyerne(mondjuk aki sokat tesz a ezért a fórumrészért, az ő képére)

Amúgy ma hírlevélbe volt egy jó ajánlat
ZX T5 30cm 5W 1600Lm Pure White Warm White 48 SMD 2835 LED Strip Tube Light AC220V
A rajta lévő kapcsoló miatt éri meg, mert nem sokon van
Én vettem is 4db-ot 5/10-es kuponnal US$5.92-ért, 400Ft-ra jön ki darabja, hülyének is megéri

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64406) Mr.Csizmás válasza bul07 (#64405) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg alatta lehet szavazni, napi 2x10 pont.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64407) cadtamas válasza GZoli7 (#64404) üzenetére


cadtamas
tag

Én azt várom mikor lesz már LIDL/ALDI tölthető elem, mert az ikea egy kicsit messze van.
De az elmúlt hónapokban nem nagyon volt. :(

(#64408) woodworm válasza cadtamas (#64407) üzenetére


woodworm
veterán

A lidlben kb. három-négy hete volt az akkus hét a töltővel.

(#64409) cadtamas válasza woodworm (#64408) üzenetére


cadtamas
tag

Ne már. Néha bemegyek ötletszerűen, de amikor kérdeztem azt mondták nincs tölthető akksi. :(

(#64410) GZoli7 válasza woodworm (#64408) üzenetére


GZoli7
senior tag

Valóban nem rég volt. Viszont most a Lidl-ben nem LSD akku volt, hanem sima. Meg kell várni az LSD-t. Aldiban is érdemes nézelődni. Sok helyen kint van még hetekig/amíg el nem fogy, akció után is.
Viszont az akkus topic és többek szerint a Ladda az Eneloop pro, aminek nincs párja, szóval valahogy el kell intézni... :)

[ Szerkesztve ]

(#64412) xy2003 válasza Mr.Csizmás (#64391) üzenetére


xy2003
tag

Adnak ha fizetsz érte.
Pár napja rendelem 20$ körül és nem adott csak maniért.

(#64413) Imy válasza cadtamas (#64407) üzenetére


Imy
veterán

De az IKEA LADDA= ENELOOP, azaz sokkal jobb... Pl tartóságra is, igaz drágább, de akkor is.

(#64414) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Láttatok-e ilyen jellegű monitort ennél olcsóbban?
Annyi lenne a feladata, hogy ha internet rádiót akarok hallgatni a Set top boxomról, akkor ne kelljen bekapcsolnom a tv-t. Ezen még látni, hogy merre navigálok a stb-ben s ha helyen vagyok ki is kapcsolhatom.
Ennél többet semmi esetre se szánnék rá.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#64415) pokers


pokers
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan usb-rs232 átalakítót ajánlani, ami soros oldalon kiadja a 12V-ot?
Rendeltem egy kínai tömegdarabot, azzal sajnos nem tud kommunikálni az autó odb-je, így kaptam refundot az eladótól, de ettől függetlenül kellene egy működőképes átalakító :U

(#64416) Ra3 válasza cadtamas (#64409) üzenetére


Ra3
őstag

Nálunk a tecsóban hónapok óta kapható Varta 2100mAh-os 4-es AA LSD akksi csomag, a vonatkozó topicban ezt is dicsérik, 1990ft-ért szerintem nem rossz vétel, a tesztek alapján 2300 -2400mAh körül van a valós kapacitása.
Ha nem jársz Ikea felé akkor ez is jó lehet, nekem 3 csomag van otthon, az elsőt még 2500-ért vettem az edigitaltól, az utolsót meg valami akcióban 1490-ért a tecsóban.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#64417) cadtamas válasza Ra3 (#64416) üzenetére


cadtamas
tag

Köszönöm az infót! :R

(#64418) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok! Kicsit off, de tegnap vásároltam ebayen két dolgot is, és egyikről sem küldött elektronikus számlát a paypal, ami nekem fura, mert eddig kaptam mindig. Vagy ez normális? Ti kaptatok?

(#64419) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Apple EarPods-ot már rendelt valaki eBay-ről? Gondolom ebből simán ki lehet fogni hamisítványt. Esetleg ez? Köszi! :R

(#64420) Mr.Csizmás válasza Jhonny06 (#64419) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

serial alapján nem lehet ellenőrizni? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64421) oriic válasza Jhonny06 (#64419) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rengeteg hamisitvany van, szerintem ilyen aron eredetit sehol nem kapni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64422) Ra3 válasza lsebestyen (#64418) üzenetére


Ra3
őstag

Valamiért eléggé késik most a számlaküldésük, nekem tegnap délelőtti vásárlásról egy nappal később, ma reggel jött meg a számla.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#64423) Jarod1


Jarod1
addikt

Na most hívtak a postáról hogy van egy külföldi csomagom, de nem volt értesítő a ládában.. :( :O

(#64424) Beni2360 válasza HoTaZo (#64414) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocsi de kb 3400 Ft soknak találod? szvsz nagyon jó ár. Azért valamit áldozni is kell a kényelemért meg a kevesebb villanyszámláért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64425) dugesz77 válasza oriic (#64421) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig ha a hirdetésben szerepel mint Apple gyártónak megadva és a MD827** számozás akkor eredetit kellene,hogy áruljon(ha kamu jön ezzel az indokkal már jár a refund, asztalborítás joga). Én is vettem vagy 4 éve ebay-ről és eredeti jött hasonló árban (10 font körül) csak nem sikerül megtalálnom ki volt az eladó.
Amúgy itthon sem olyan vészes. 5 ezer alatt megvehető.

[ Szerkesztve ]

(#64426) HoTaZo válasza Beni2360 (#64424) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem sokallom, de sokszor látom itt, hogy valakinek akad egy jobb ajánlata egy keresett termékre.
Amúgy, szerintem ennél áll meg a minim ár. A másiknál a szállítás miatt drágább. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#64427) Jhonny06 válasza oriic (#64421) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondjuk simán el tudom képzelni, hogy ezek ilyen áron mennek tömeggyártásban, csak ugye az Apple rakja rá a felárat. De tényleg nehéz bármit is mondani erre, tőle pl. 3000+ darabot rendeltek, gyorsan végignézve van 1-2 negatív értékelés, de nem sok.

(#64428) tonyrulez válasza Jhonny06 (#64427) üzenetére


tonyrulez
őstag

Értékeléseknél is írják hogy "jó minőségű másolat", meg hogy sorjás a füles része, nincs rajta Apple matrica stb. Szerintem 100% hogy nem eredeti.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#64429) oriic válasza Jhonny06 (#64427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki bevallalja a linkelt termeket, irhatna rola par sort, hogy milyen. Valszeg kesobb rendelek en is belole.

Szerk:

Na ahogy olvasom nem eredeti valoban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64430) Jarod1


Jarod1
addikt

Bicólámpa első, megjött.[link]
micro usb, csak a saját kábelével jó,(Telóé nem ér be)van töltésvisszajelző led

(#64431) repvez


repvez
addikt

ha aliról kaptam egy emailt, hogy 3 nap mulva leját a vevő védelmi időszak és ha , hogy irjak az eladónak, ,hogy mi legyen ez ugyben.

A dolog pikantériája, hogy ma megjött a csomag és mi van olyankor ha én addig nem nyomom meg a confirm gombot amig le nem jár az idő, vagy nyomok egy refoundot, visszautalják akkor a lóvét vagy látják, hogy átvettem a csomagot?

(#64432) DJ. Ru$y válasza repvez (#64431) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne szemétkedj! Ha megjött a csomag akkor jelöld be, hogy megjött. Nem szeretnénk úgy járni, hogy pár lehúzó ember miatt megtiltsák bizonyos eladók a Magyarországra postázást!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64433) Laza... válasza repvez (#64431) üzenetére


Laza...
addikt

Remek fair play játékos vagy :(((

Never give up!

(#64434) krisztianAMG válasza Laza... (#64433) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szerintem rengeteg hasonló hozzáállású ember koveti a topicot, és merít refund otleteket a tobbiek beszámolóiból. :(

(#64435) repvez


repvez
addikt

Nem akarok kicseszni senkivel , sőt mégegyszer rendelnék is ettől az eladótol csak ha meg lehetne tenni , akkor a következő rendelésem ebből az akcióbol lenne meg, mert végül is amit kaptam nem teljesen lett jó, egy számmal kisebb.

Tehát ha nagyon akarnám akkor el kezdhetnék azon is maszirozgatni, hogy nem megfelelő a méret és ezért nyitok disputot.
DE ha meg ugy néz ki a rendszerben, hogy kicsusztak a 30 napbol a szállitással az mégis semlegesebb mindkettönkre nézve,mert sem ö sem én nem tehet arról, hogy késett a cucc.

(#64436) #56573440 válasza repvez (#64435) üzenetére


#56573440
törölt tag

Akkor egyszerű. Írsz kicsi. Partial refund és a következő is akciós. Már ha ő küldött rossz méretet.

(#64437) Tonyo válasza zoltan6 (#64402) üzenetére


Tonyo
őstag

Valamiért az maradt meg bennem, hogy az van ráírva, hogy quick charge.

(#64438) Dluinet válasza csadi0011 (#64386) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem méregettem sebességet
gyerek gépében tökéletes
fényévekkel gyorsabb, mint a HDD

win10 boot bőven 15 másodperc alatt van (nem mértem)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64439) xxxjjjkkk válasza Jhonny06 (#64419) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Én rendeltem, nem tudom már kitől, igazából kamunak szántam, ugyan serialt nem néztem, de nem mondtam volna meg, hogy kamu.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#64440) beg válasza repvez (#64435) üzenetére


beg
veterán

Magyarán két termék egy áráért és még azt mondod nem akarsz kitolni senkivel.
Pont velünk teszed ezt épp ezzel a művelettel. Sok eladó az ilyen húzások után tiltja le Magyarországot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64441) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Sziasztok!Rendeltem kerékpár computert.Megjött minden rendbe van vele,de nem mér pontosan.Mit lehetne tenni?

(#64442) Jarod1 válasza krisztofer20 (#64441) üzenetére


Jarod1
addikt

Beállitottad a kerék méretet?

(#64443) macilaci78 válasza repvez (#64435) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem 350 db-os kiegészítő szettből 2 elem volt használhatatlan. A 19$-os vételárból első szóra felajánlott 3$ partial refundot. Egyből meg is köszöntem a bőkezű jóváírást és elfogadtam.
Megint másnál olyan bajom volt, hogy full refund az újraküldés helyett. 6. hétben jött meg az első csomag is és nem akartam kicsúszni az ügyintézés határidejéből, full refund, és vettem még egy terméket az eladótól új vásárlás keretei közt fizetve a postát. Ő anyagilag ugyanott van, bennem meg ott volt a biztonságérzet.

Ha te rendeltél félre, akkor vállald be, ha ők csomagoltak félre valamit, akkor partial refund és kész. De ne tagadd le a csomag megérkezését! :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64444) macilaci78 válasza krisztofer20 (#64441) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem itt hamarabb kapsz választ.
Illetve írj az eladónak, hogy megjött a cucc, és hogy mi a gondod vele. Fénykép a felrakott cuccról, az állítás utáni állapotról is, ha a probléma továbbra is fennáll.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64445) krisztofer20 válasza Jarod1 (#64442) üzenetére


krisztofer20
csendes tag

Elvileg igen.

(#64446) repvez válasza macilaci78 (#64443) üzenetére


repvez
addikt

Nem rendeltem félre és ök is azt küldték, csak egyszerüen nem ismerik a cm -t mert fenn van a rendelésnél , hogy melyik méret mekkora cm-ben és az alapján rendeltem és böven ráhagyással, de igy is épp ,hogy jó lett.
Tehát papir szerint hiába jó az XL méret ha a valóságban inkább L de inkább M es .

(#64447) w.miki válasza repvez (#64446) üzenetére


w.miki
veterán

ez sajnos ilyen, én is jártam így több boxerrel, amit kínából rendeltem.
a kínai L, az a magyar S.
Igazából nem tudtam mit tenni, kifizettem, esetleg felteheted a jófogásra.
Refundot nem erőltette, de én sem.
Nem is tudom, hogy a többiek hogy rendelnek ruhát.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64448) kristof_ válasza w.miki (#64447) üzenetére


kristof_
tag

Egy pólót meg egy inget rendeltem eddig, a póló jó is. Az ing viszont nem, hogy kicsit kicsi, a kezemen sem tudtam felhúzni pedig nem vagyok egy nagydarab ember és a legnagyobbat rendeltem. Küldtem pár képet az eladónak lemérve az ingnek a megadott méreteit (kicsit sem egyeztek) és, hogy rajtam hogy "áll". Korrekt volt nagyon és visszautalta egyből a pénzt és nem kérte, hogy küldjem vissza.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#64449) ZS3NI válasza w.miki (#64447) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha már boxer a téma, érdemes rendelni azt is kintről? A mostani készlet eléggé amortizálódik, vennem kellene újakat. Megéri kínából?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#64450) zeon.hu válasza ZS3NI (#64449) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fordítsd ki, az + 1 hét... :DD

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.