Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) mirci18 válasza nimfas (#65299) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#65302) Gerasz válasza dugesz77 (#65287) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A Gearbesten 13,08$, a Zapalson meg 9,99$+4,83$ postaköltség.

(#65303) ZS3NI


ZS3NI
őstag

[link] :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#65304) nimfas válasza ZS3NI (#65303) üzenetére


nimfas
addikt

Viccnek jó... de ha be van tekerve az izzó, nem hinném hogy ki tudja tekerni a quadcopter :)

(#65305) Donki Hóte válasza bugizozi (#65253) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ma jött 10 ilyen, elég rugalmas, de erős is.

Aliról rendeltem.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#65306) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mi a franc van az aliexpressen, bármire kattintok, mindenre azt írja, hogy a termék elfogyott :Y

Valami karbantartás van, vagy engem zártak ki :F

Egy órája még tudtam vásárolni :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#65307) Silent77 válasza Donki Hóte (#65306) üzenetére


Silent77
veterán

App-ban néztem, ott jó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65308) Beni2360 válasza air (#65177) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel kell hozzá táp is kell hozzá, egyszerűbb egy USB kábel hosszabbító (Apa-Anya) és maradhat a helyin.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65309) Beni2360 válasza fant0mi (#65201) üzenetére


Beni2360
félisten

Milyen TV mert az LG-hez nem tudsz simán társítani csak a sajátját vagy olvastam valami utánagyártott Kínait.
AZ LG soundbar az más mert egyazon cég és benne van a cucc ami engedi és saját maga kapcsolódik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65310) Jarod1 válasza cris78 (#65255) üzenetére


Jarod1
addikt

na neee, a legós figura kezébe pont passzol a töltő kábel???? aszem megkeresem a régi legó készletem ;] :P :DD

(#65311) Jarod1 válasza choco01 (#65292) üzenetére


Jarod1
addikt

arra ügyelj hogy a laptopodnak 9.5 ös megfelel e mert van más méret is. 12,7 -es.

(#65313) DeFranco válasza oszy (#65289) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ne akarj desztvizzel parasitani. az ioncserelt viz nem tesz jot a legutaknak az igazi desztillalt viz meg draga es konnyebben elszaporodik benne sok korokozo mint a csapvizben.

(#65314) dugesz77 válasza Gerasz (#65302) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad van. Mindig van jobb ár. Bg-n is olcsóbb most akcióban. Drágábbra emlékeztem ennél. Annyiért nem rossz . Azt hiszem Silent pont ezzel a fajtával van nagyon megelégedve. Lehet beszerzek én is egyet az íróasztalhoz.

(#65315) Oldman2 válasza daver88 (#65196) üzenetére


Oldman2
veterán

Nekem nem fogadja el ezt a kódot.

(#65316) fateless válasza dugesz77 (#65314) üzenetére


fateless
veterán

Nálunk kettő is van itthon, teszteltem is őket és a logout-on vár már két hete, de még nem került ki.
Lehet, hogy a DD4-es kavarás miatt, mert épp ott volt a legolcsóbb, mikor írtam, és belinkeltem, aztán azzal lehet a baj, nem tudom.
Mi elégedetten használjuk, és ha elutazunk (ahogy ma is), akkor egyet mindig viszünk magunkkal. Kicsi, könnyű elvinni, és mivel a szállodákban gyakran kevés a dugalj, tölteni pedig kell a két telefont és a tabletet, kifejezetten praktikus.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#65317) daver88 válasza Oldman2 (#65315) üzenetére


daver88
aktív tag

(#65318) Tressy válasza cris78 (#65255) üzenetére


Tressy
senior tag

Hatalmas :)

(#65319) dugesz77 válasza fateless (#65316) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi, rábeszéltél :D

(#65320) Juditta_56 válasza dugesz77 (#65284) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nekem 4,14 $ a postaköltség... :Y Mit szúrok el? :F

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#65321) dugesz77 válasza Juditta_56 (#65320) üzenetére


dugesz77
őstag

Biztos új a regisztráció? Illetve ahogy nézem 50000 db adták meg a plafont bár azt kötve hinném,hogy elérték volna. Ha az itt leírtak szerint csináltad működnie kéne:

szerk: csináltam egy új reg-et nekem is 4 $-os postaköltséget számol. Akkor elnézést mindenkitől,lehúzós banda lett ez a Zapals :W

[ Szerkesztve ]

(#65322) bugizozi válasza Donki Hóte (#65305) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#65323) #04441088 válasza dugesz77 (#65321) üzenetére


#04441088
törölt tag

Már volt róla szó, hogy mekkora csicskak, és te is írtál róluk, én is írtam régebben, hogy ingyenes dolgok közül semmi nem jött meg, amiért fizettem az sem. Felejtős az egész oldal..

(#65324) cadtamas


cadtamas
tag

Tanácsot szeretnék kérni.

Upc-s média boxra szeretnék valamilyen aktív hangcuccot rákötni.
Jelenleg úgy van megoldva, hogy van egy iiyama 24 colos monitorom amiben van beépített hangszóró, de mivel nincs a monitorhoz távirányító a monitoron beállítok fixen egy közepes hangszintet és a médiabox távirányítóján állítom a hangot.
A probélma viszont ezzel az, hogy nem vehetem túl hangosra a monitor hangerejét, mert búg mint az istennyila. Továbbá ha este leveszem a hangot, akkor is hallani egy folyamatos búgást. Tehát valami olyan megoldás kellene, ami távirányítóval vezérelhető (ha más nem, veszek egy tanítható távirányítót). Nem vagyunk vájtfülűek, csak a discoveryt meg a da vinci learninget nézzük a tévén, úgyhogy nem szánnék rá 10k-nál többet ha nem muszáj.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#65325) Coolby


Coolby
tag

Sziasztok, "C" típusú töltős elemből melyiket ajánlanátok? :R

(#65326) kirkri válasza bul07 (#65144) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt anno megírtam neked, nem hittél nekem? ;)

21 éve a Prohardveren! ™

(#65327) HoTaZo válasza cris78 (#65255) üzenetére


HoTaZo
őstag

:C :D

Végig túrtam gyerek legóit, megvan az első tartóm:

Ha, megvan kit akartam összehozni.
A haverját is jó lenne beszerezni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#65328) azbest válasza cadtamas (#65324) üzenetére


azbest
félisten

nézd már meg, hogy milyen kimenetei vannak, a táblázat szerint mindnek van analóg audio kimenete [link]. Egyébként én egy más fajta boxról scartról vettem le a hangot. Scart -> banán dugó -> jack aljzat átalakítókkal [link], [link].
De ha a monitor jack hang kimenete nem zajos arra is lehet kötni külső hangszórót.
A búgás meg lehet földhurok miatt, vagy a hangcuccod zúg.

Bár ha jól értem, újra elolvasva. akkor neked hangszóró kell.

Nagyméretű, nagy súlyú cuccot nem fognak két fillérért elpostázni kínából, menj be egy itteni bolba és vegyél egy ilyet például [link].
Anyámnál jól működik hasonló megoldás [link]

[ Szerkesztve ]

(#65329) Vertigo18 válasza HoTaZo (#65327) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én most ENNEK a felragasztásán gondolkodom, szerintem marha jól nézne ki! :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65330) cadtamas válasza azbest (#65328) üzenetére


cadtamas
tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#65331) IG55


IG55
senior tag

Ilyesmi ajándékot keresek, vett már valaki ilyet?

(#65332) maestro87 válasza DeFranco (#65313) üzenetére


maestro87
őstag

Mert a klóros vízpára belégzése nagyon egészséges...
Párásítottál már csapvízzel? Mert attól bármi jobb... Olyan kellemetlen szaga van a csapvizes párásításnak, hogy én még másnap is érzem ezt a szagot (talán klór) mikor már rég kikapcsoltam a készüléket. Kb. olyasmi szagot érzek mint egy klórozott medence közelében csak enyhébben. Más szóval nem az egészséges érzetet kelti bennem. :U
Lehet, hogy desztillált vízben könnyebben elszaporodnak a kórokozók, de alapból kevesebb is van bennük és mivel 1 nap alatt általában elpárologtatod a párásítód teljes víz tartalmát (1-2L), így nem hinném, hogy bármi veszélyt jelentene.

(#65289) oszy: Ha a humidifier szóra rákeresel elég sokat találsz. A helyes kérdés meg inkább az, hogy melyik párásítóba lehet illóolajat is tenni...

[ Szerkesztve ]

(#65333) HoTaZo válasza Vertigo18 (#65329) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bizony! Nagyon jó árban is van szerintem. US $0.92 / piece.

A lapot vagy a figurákat akarod ragasztani?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#65334) Janos250 válasza sepsi0 (#64103) üzenetére


Janos250
őstag

Tegnap megjött a Cubot X15 telefon, amit 14-én az általad írt kuponnal vettem, szállítással együtt 28500 Ft-ért. Eu-s futár hozta, tehát legálisan nincs rajta se vám, se áfa :) Köszi a megosztást, nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem jó vétel volt. fullHD képernyő, stb. :)
Akartam gyorsan egy másikat is rendelni, de nem engedi a kóddal. Beregisztráltam újra, de észrevette, hogy ugyanaz vagyok. Nem tudom, él-e még egyáltalán a kupon.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#65335) DeFranco válasza maestro87 (#65332) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mennyibe kerül egy liter valóban desztillált és nem ioncserélt víz?

elég sokat párásítottunk már, különösebb klórszagot nem éreztem.

(#65336) maestro87 válasza DeFranco (#65335) üzenetére


maestro87
őstag

Neten csak 1,5L-es kiszerelésben találok, de azt fogyasztásra árusítják 1000Ft körüli áron.
Egyszer az Aldi-s újságban láttam 5L-es kiszerelésben olcsóért, de lehet az is csak ioncserélt volt mint a legtöbb "desztillált víz" amit találni lehet.

Akkor rossz az orrod, :P vagy jó a vizetek. Ha max fokozaton megy, és a szobában tartózkodom akkor egy idő után már irritál, míg ioncserélt víznél ez a hatás elmarad. Igaz, nálunk nagyon kemény lehet a víz, mert a kimosott törölközők is száradás után olyanok mint smirgli. Nálunk a vízlágyító sem a vizet lágyítja meg, hanem a víz keményíti meg a vízlágyítót. :DDD

(#65337) havri1 válasza maestro87 (#65336) üzenetére


havri1
félisten

Az ultrahangos párásítók (jobb fajták) tartalmaznak szűrőbetétet, ami lágyítja, ill a klórt megszűri. Amúgy az oldott klór hamar elpárolog, azt nem érezheted. A kötött klórnak meg úgy tudom nincs szaga. Nem poshadt a víz, amit érzel?
Nálunk az AVAIR volt, na onnan tudtam, hogyha elhasználódott a szűrő, hogy fehér köd volt a szobában...Ami persze nem köd, hanem a szétporlasztott vízkő talán. A ruhákon a szekrényben, a polcokon, nagyon finom fehér por volt.
Szűrőcsere után x ideig megszűnt, aztán fokozatosan előjött ismét.
Ioncserélt vízzel egyáltalán semmit se tapasztaltam, igaz nem sokáig használtuk, hamar tönkrementek ezek a berendezések.
Sajnos kellene pedig, télen 26% alá csökken a páratartalom a távhő miatt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#65338) Beni2360 válasza maestro87 (#65336) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez a "desztillált víz" amit találni lehet. nem desztillált hanem ion cserélt ha képre ráklikkeksz ott is látszik, meg a leírásban is az szerepel: Ioncserélt víz 5 L Nagynyomású fényszórómosóba és műanyag fényszóróborításhoz csak ioncserélt vizet szabad használni! Csapvíz tönkreteheti! -ráadásul tele helyesírási hibákkal.(javítva)
Szobai párologtatóban én is ionizált vizet használok de vízkő csökkentés legolcsóbb formája a forralás -kihülés és felhasználás.
-----------------------------------
Sajnos kellene pedig, télen 26% alá csökken a páratartalom a távhő miatt - egyszerű párologtató a radiátorra. Műanyag A4 méretű tartó és benne egy itatós féle papír amit időnként cserélni kell. Anyukámnál bevált.A tartót meg időnként ha kell citrom savval lehet vízkőmentesíteni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65339) fant0mi válasza Beni2360 (#65309) üzenetére


fant0mi
addikt

Samu H6400.
A soundbarom is Samsung.

(#65340) HoTaZo válasza Janos250 (#65334) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem közvetlen válaszként írom ezt, de a te telefonod vezetett erre az oldalra. Mert érdekelt, milyen telefont is vettél. Kutatásom során pedig abba botlottam, hogy azt se tudom, mi az a HotKnot (így már igen :) ). S így egy hozzászólás vezetett a jelzett oldalra.

Szerintem, aki telefont keres, annak nagyon figyelemre méltó oldal ez.

Beállítottam pár szűrőt (direkt 100$ árhatárt stb) és meglepően jó készülékeket dobott ki. Persze ott is vannak ár összehasonlítási lehetőségek.
Részemről ajánlott oldal.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#65341) Vertigo18 válasza HoTaZo (#65333) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez csak egy féle, mert van még egy csomó másik is ugyanitt és nem biztos, hogy 20pcs kell, lehet elég a 10 is. Arra gondoltam, hogy az asztal oldalára ragasztanám a hátukat, majd egymás mellé mindet. Vaaaagy az asztal szélére vágnék egy sornyi lego (vagy ilyesmi) alapot és arra állítgatnám őket. A másodikkal az a baj, hogy nem tudom, mennyire tartaná a lába.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65342) maestro87 válasza havri1 (#65337) üzenetére


maestro87
őstag

Mindig friss vízzel töltjük fel, így az nem lehet. A szűrőt is kizárnám mert már új korában is éreztem ezt csapvízzel. Esetleg lehet, hogy maga a szűrő a gagyi amit gyártanak hozzá. Egyébként ilyen a készülék. Tuti, hogy a porlasztott vízkövet érzem. :U Amúgy ezt is csak én érzem a családban. :)

(#65338) Beni2360: Tudom, azért linkeltem.:) Mindenhol kamuznak a címben és így hasztalan a google, mert desztillált vízre is az ion cserélteket dobja ki vagy a "desztillált víz minőségű" ion cserélt vizeket. A radiátoros párologtatás meg szerintem édes kevés. Egy ultrahangos készülék 1 óra alatt 300ml vizet is eltud párologtatni, míg ehhez egy radiátorra helyezhető kerámia párologtatónak nálunk 1 hétre volt szüksége.
Forralt vízzel még nem próbáltam, de mindenképpen kifogom. :R

(#65343) ben-ga válasza maestro87 (#65342) üzenetére


ben-ga
tag

Esetleg próbáld ki vízszűrő kancsóból beönteni a vizet.
Mi abból iszunk régóta, összehasonlítva a szűretlen büdös a pohárban, a másik szép tiszta és szagtalan.

(#65344) HoTaZo válasza Vertigo18 (#65341) üzenetére


HoTaZo
őstag

A talpuk nem a legstabilabb, főleg a korosabb daraboké. Nekem is azért kellett Ozzy-t (jó, még egy kis tuningra szorul, de ahhoz kell gyerkőc engedélye :D ) emelvényre tennem, mert ezen áll meg szorosabban.
cris78 képén is a lábuk hátulján lévő lyukakkal rögzülnek, azok szorosabbak.

Ha már variálni akarsz, akkor rendes osztagot szedjél össze ám! :DD

Nekem már megvan, honnan szedem össze a tartóimat. :D link

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#65345) havri1 válasza ben-ga (#65343) üzenetére


havri1
félisten

Ó, ezen már én is túl vagyok sajnos. A kancsók hm..hogy is mondjam..:D
Sejted, mit érnek. És a legfontosabb, lágyítani nem lágyítanak, csak a szén szűr meg ezt azt.

havri

(#65346) Beni2360 válasza fant0mi (#65339) üzenetére


Beni2360
félisten

Sajnos e márkában nem vagyok járatos, hogy miképpen lehet társítani BT dolgokat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65347) Beni2360 válasza maestro87 (#65342) üzenetére


Beni2360
félisten

Desztillált víz

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65348) maestro87 válasza Beni2360 (#65347) üzenetére


maestro87
őstag

Ezzel most mit szerettél volna? :F Tudom mi a desztillált víz.

(#65349) ben-ga


ben-ga
tag

Hogy is van ez a töltő kérdés?
XTAR VC4-nél van jobb töltő amit érdemes megvenni 20$ körül?
az ugye jó ha tudják a kisütést?

(#65350) cris78 válasza HoTaZo (#65344) üzenetére


cris78
őstag

Na ugye, hogy jó ötlet volt :))
A normál vezeték belemegy a kezükbe?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.