Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65801) AndrewBlase válasza 206 cc (#65798) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Még mindig a fentebb említett Blitzwolf BW-LT1 lámpáról van szó. (App-ból elvileg olcsóbb. :) )

De mint írtam, csak azt tudom választani, hogy CN Direct/ EU Direct. Mind a Color, mind a Plug alatt csak felsorolás van, jelölési lehetőség nincs. :W

Miért mindig én???

(#65802) 206 cc válasza AndrewBlase (#65801) üzenetére


206 cc
senior tag

Tedd a kosárba ott tudsz választani,megnéztem...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#65803) AndrewBlase válasza 206 cc (#65802) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm! :R

Miért mindig én???

(#65804) Promi válasza BVEKT0R (#65796) üzenetére


Promi
aktív tag

(#65805) BVEKT0R válasza Promi (#65804) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Köszönöm :C

[ Szerkesztve ]

(#65806) _ak_ válasza AndrewBlase (#65786) üzenetére


_ak_
addikt

Sziasztok, ilyen digitális órához keresnék egy USB-s adaptert. Bár nekem nem tiszta, hogy milyen mennyi amperes az ideális, de gondolom elég lenne egy 500mA-s is, aztán hátha az olcsóbb lenne. Tudok ilyesmit?

nem válasz alatt lenni

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#65807) air válasza _ak_ (#65806) üzenetére


air
nagyúr

Ilyen? Milyen?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#65808) DeFranco válasza air (#65807) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sima fehér ;]

[ Szerkesztve ]

(#65809) Imy


Imy
veterán

kKarácsonyi ajándék tippek? Nőnek, szűlőnkek? Ti ha rendeltek, akkor mit? Én már pár apróságot berendeltem, de semmi jó ötletem nincs perpillanat.

(#65810) havri1 válasza Imy (#65809) üzenetére


havri1
félisten

Pont az érintett korosztálynak nem tudtam semmit se venni.
Öcséméknek telefonhoz töltőt, kábeleket, kistáskát már itteni ötletek alapján megrendeltem, nagyrészük már itt is van. Ezúton is :R
Gyerekeimnek kis plüssállatok (minecraft, nagyszemű) minap, de a szülőknek, anyósoméknak..passz.
Teljesen tanácstalan vagyok.
Azt hiszem kapnak 2 IFA fát, annak biztosan hasznát veszik :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#65811) XtremLor válasza havri1 (#65810) üzenetére


XtremLor
őstag

A szuloknek en egy uj kavefozot nezek szerintem, valami jobb fajtat, kicsit komolyab eszpresszon is gondolkodtam, igaz en nem is kavezok, de ezt legalabb tudom hogy minden nap hasznalnak!
Nagyon mas otlet nekem se ugrik be...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#65812) havri1


havri1
félisten

TED rajongóknak elengedhetetlen :)

Teddy bear

havri

(#65813) _ak_ válasza air (#65807) üzenetére


_ak_
addikt

gearbest.com/home-gadgets/pp_213190.html

érdekes, pedig emlékszem, hogy ott volt az url :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#65814) DeFranco válasza _ak_ (#65813) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elemmel meddig bírja egyébként? próbáltad?

(#65815) Gsx-rr válasza DeFranco (#65814) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem van a kisebb verzio! Elemmel kb 1 nap.
Powerbankrol nem megy.

(#65816) DeFranco válasza Gsx-rr (#65815) üzenetére


DeFranco
nagyúr

uh... kemény, akkor ilyenem se lesz... azt hittem legalább egy hetet elketyeg, netán egy hónapot.

(#65817) dugesz77 válasza DeFranco (#65816) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam a legkisebb fajta kocka óra az simán elmegy 2-3 hónapig egy adag elemel ( igaz hang érzékelésre van állítva,tehát nem folyamatosan villágít).

[ Szerkesztve ]

(#65818) _ak_ válasza DeFranco (#65814) üzenetére


_ak_
addikt

Még nem, beszerzés alatt állnak az aaa-s elemek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#65819) Czimby válasza dugesz77 (#65817) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem a kicsiből kb 1 hónapja merült ki az első garnitúra duracell, azóta telo töltőről megy mert lusta voltam venni elemet. Szerintem nekem volt először ilyen óra itt a bandából. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#65820) BullZeye válasza Czimby (#65819) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha akksikat raksz bele, a töltő tölti azt? Szóval van benne áramkimaradás elleni védelem?

(#65821) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok, egy picit tegyetek már képbe. Mi lesz a banggood-on 11.11.-én? + mikor lesz Magyarországon, és mikor lesz külföldi webshopokban a blackfriday? Mikre érdemes figyelni? Hol lesznek a legütősebb akciók?

[ Szerkesztve ]

(#65822) daver88 válasza gatesz (#65821) üzenetére


daver88
aktív tag

Mo-n én úgy tudom, nincs kőbe vésett dátum, például a MediaM.-ban most pénteken lesz minden terméke -10% (ők legalábbis a TV reklám alapján BF-nak hívják)

A többit figyelni kell, bár általában amire észhez kap az ember, vagy elfogyott, vagy sosem volt, csak az ára jó, vagy lehal a szerver, és amire nálad működik, érdekes módon nincs már az adott termékből, aminek tényleg jó ára van..

November 11. azon kívül, hogy a katonai felderítők világnapja, Shopping festival néven szokott futni a legtöbb kínai webshopban...ismertetőjele, hogy az akkor megrendelt termék nagy eséllyel karácsony után érkezik meg. De lehet szerencséd is...

(#65823) tboy93


tboy93
nagyúr

Nagyon OFF, de szuloknek, anyoseknak mehet pl wellness, mas csaladtagokkal osszefogva. Mi tobbszor ellottuk mar, 30-40 kozott kuponakcioval (bonusz brigad stb.) egeszen korrekt helyekre el lehet oket kuldeni :K

De iden pl. Androidos tv boxot kapnak anyosek. 10-15 kozott lehet kapni es nem kell tobbet dvd lejatszoval meg számítógépre kotessel bajlodni. Ezt is lehet akar kozosen tesoval.

Szinhazjegy is jo am, pl. a Thaliaban szerintem nagyon jo darabok vannak es korrekt 3-3500/db aron kaptok jegyeket.

Igy most hirtelen ennyi jut eszembe :D

[ Szerkesztve ]

(#65824) Jofi81


Jofi81
őstag

Futáshoz tud valaki ajánlani BT fülest? Soha nem használtam még ilyet.

(#65825) retesz147 válasza Czimby (#65819) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem 2,5 éve van a háromszög alakú, folyamat órakijelzéssel, de elem sose volt benne.
Teló töltőről megy (talán 0,75A-ról), de sajnos 1 hónap alatt összeszed kb 3-4 perc sietést.

Amúgy jó kis óra, nagyon frankón, belesimul a fekete bútoros környezetbe, minden vendég megcsodálja.

Xiaomi 13 eu dev...

(#65826) fateless válasza daver88 (#65822) üzenetére


fateless
veterán

Az elmúlt 7-8 évben egyetle egy kivétellel a többszázból eddig mindig megjött időben a november közepéig megrendelt karácsonyi ajándék :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#65827) jupp008


jupp008
senior tag

Vmilyen Powerbankot keresek 5000 - 10000mAh között kb. 3000 Ft. értékben.
Nem igazán ragaszkodok XIAOMI vagy hasonló márkához, ajándékba menne és tudom, hogy csak ritkán lenne használva. Van ajánlott tipus, vagy ebbe az árba teljesen mindegy ?
Ezt néztem pl. [link]
Még ha csak a felét tudja a beigértnek sztem akkor is jó lehet nekem ... megtudna ebben vki erősíteni ?!

[ Szerkesztve ]

(#65828) trebrona válasza daver88 (#65822) üzenetére


trebrona
nagyúr

MM red friday-t tart most, nincs köze hozzá.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#65829) XtremLor válasza jupp008 (#65827) üzenetére


XtremLor
őstag

Megerositest nem igen kapol a topikban.
Nezd meg mennyibe kerul egy 18650 cella(pana,lg,samsung), add ossze hany darab kellene a kivant kapacitashoz, es akkor a xiaomi ara mar nem is annyira draga.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#65830) tboy93 válasza jupp008 (#65827) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az ilyen noname szarokkal csak rossz tapasztalatom van. Xiaomi, Blitzwolf ala en nem adnam. Igaz hogy 2x dragabbak mint ez, de legalabb normalisan működik :U

Ja es nagy +1 a felettem levo uriembernek :K

[ Szerkesztve ]

(#65831) Czimby válasza BullZeye (#65820) üzenetére


Czimby
addikt

Van benne egy cr2032 asszem backupnak, de a lényeg ha nincs áram akkor sem felejt csak a kijelző nem megy.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#65832) andrisbandi válasza jupp008 (#65827) üzenetére


andrisbandi
őstag

Vmilyen Powerbank
A Xiaomikban legjobb az elektronika és az aksi is.
Nem drágák. Kínából 4 ropi körül megvan.

Szerintem még egy használt Xiaomival is sokkal jobban járnál az apróról, mint egy névtelennel, vagy valamilyen tescossal.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#65833) jupp008 válasza tboy93 (#65830) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszönöm az észrevételt.
Azt hiszem lehet egyszerűsítem a dolgot és kipróbálokegy ilyet. Itt helybe megtudom venni és ha vmi gond van visszavihetem.

(#65834) tboy93 válasza jupp008 (#65833) üzenetére


tboy93
nagyúr

Inkabb sporolgass meg hozza, vard ki a black fridayt es 3800-4000 korul csapj le a xioamira. Hidd el jobban jarsz vele, ez a linkelt se lesz jobb mint a kinai noname. A xiaomi tolt rendesen 2A-el, mindenfele vedelemmel el van latva, panasonic cellák vannak benne, sokkal jobb minoseg.

[ Szerkesztve ]

(#65835) Silent77 válasza jupp008 (#65833) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom milyen telefonhoz kell, de azzal számolj, hogy egyszer sem fogja feltölteni. Arra elég, hogy egy kis löketet adj. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65836) tlala válasza huliganboy (#65755) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem megéri, teljesen.
Nekem bejött a teló - és most az egyik legjobb ár/érték arányt képviseli.

(#65837) tlala válasza jupp008 (#65833) üzenetére


tlala
addikt

9,89 USD-ért vettem egy 3350 mAh-s Blitzwolf powerbankot, mert kellett egy ilyen pillekönnyű, állandóan táskában tartható megoldás.
A munkahelyen kiderült, hogy többet tud, mint a kollégám méretes, noname, 10000 mAh-nak hazudott cucca, ami ugyanannyiba került.

[ Szerkesztve ]

(#65838) jupp008 válasza tlala (#65837) üzenetére


jupp008
senior tag

Rendben, igazatok van :)
Ez a Blitzwolf szimpatikusnak is tünik. Banggoodnál van még 3919 pontom, akkor a linkeltből még -5% le is jönne.

(#65839) Saccco válasza jupp008 (#65838) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mármint -15%.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65840) vidaila


vidaila
aktív tag

Tudom nem ide való hsz. de ha tegnap nekem utaltak online (raifaisen) akkor annak már meg kellett volna érkeznie mostanáig a számlámra (otp) !?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#65841) Saccco válasza vidaila (#65840) üzenetére


Saccco
nagyúr

4 munkáóra (nyitvatartási).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65842) vidaila válasza Saccco (#65841) üzenetére


vidaila
aktív tag

akkor még van esély? mert gyanús nekem az illető, hogy átvert és elég régóta húzza az időt (meg az idegeket)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#65843) tboy93 válasza jupp008 (#65838) üzenetére


tboy93
nagyúr

hogy szedtél össze annyit? :Y nekem csak 100-200 pontom van mindig :(

[ Szerkesztve ]

(#65844) #92888064 válasza jupp008 (#65838) üzenetére


#92888064
törölt tag

ennyi pontból érdemes 10-5$ kupont "venni", és féláron megkapnád az adott power bankot. bár inkább még tennék hozzá, és xiaomi-t vennék, ha nem fontos a kis méret.

[ Szerkesztve ]

(#65845) -ZeeZee- válasza vidaila (#65842) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha délig nem ér oda, akkor kérdezz rá, de 3 óránál tovább nem nagyon szokott tartani az utalás.

(#65846) jupp008 válasza #92888064 (#65844) üzenetére


jupp008
senior tag

Tényleg, nem is figyeltem. Köszi !

év elejétől jött össze pörgetős, kattingatós játékokból + volt néhány vásárlásom.

(#65847) Saccco válasza tboy93 (#65843) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én most (elmúlt 2 hónap) pancsoltam el 3240 pontot, 3db 10-5 kuponra. :DDD
Lejárt volna azért használtam fel, már csak 525 pontom van. :DDD

(#65844) Ad-m:
+1 a 10-5 kuponra. :K

(#65842) vidaila:
Ha délig sem ér ide, akkor már szerintem is gyanús.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65848) Cabrio válasza #92888064 (#65844) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Vagy használod ezt a kuponkódot: 314a5e
Nekem így 3715Ft volt a 10000mAh-os

[ Szerkesztve ]

(#65849) macilaci78 válasza DeFranco (#65816) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem van egy háromszög alakú hasáb forma óra, 4 db 900 mAh Ladda AAA akkuról (bliszterből kibontva) ment kb 3 napot legkisebb fényerőn. A fényerő zavaróan nagy volt éjjel a hálóban, ezért éjszakára lekapcsoltam a kijelzőt.
Nagyon tetszett, öcsémnek is rendeltem egy kis kockát Karácsonyra. Az egy fullra feltöltött szettel (3 db) ment egy szűk hetet nonstop.

USB csatiban végződik a töltőkábel, teszel alá egy 10 Ah-s Xiaomi powerbankot és napszemüveg. Vagy csinálod, amit én: 2 szett Ladda akku és cserélgeted.

Most a hosszú hétvégén volt egy Refresh üzem az egyik szett Laddán, majd belepróbálom a nagyobbik kijelzősbe.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65850) tboy93 válasza Saccco (#65847) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem azért, de hogy jön össze nektek ennyi? Ilyen sokat rendeltek + review?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.