Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) vidaila válasza #04441088 (#65700) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nekem se jött semmi, de azért ez szomorú, ugyanis hány száz esetleg ezer dollárt rak így zsebre naponta a zapals?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#65702) dugesz77 válasza #04441088 (#65700) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem azért elég sok ingyenes megjött. Így fejből 3,5 jack kábel, otg kábel, mobil lencse,sim adapter készlet.
Talán 2 csomag nem érkezett meg az ingyenesekből. Fizetős viszont mind. Lehet csak én vagyok a szerencsés. Attól még elég lehúzósak lettek mostanában. Nagyon megy a trükközés a csomagküldés árával :(((

[ Szerkesztve ]

(#65703) DrojDtroll válasza dugesz77 (#65702) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Honnan leht tudni ha valamikor valami ingyenes

Kellene nekem is :DDD

(#65704) #04441088 válasza DrojDtroll (#65703) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem kell érte fizetni. :DDD

(#65705) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Gearbesten kérik , hogy adja meg a személyim és a bánkártyám fényképét (kitakarva).

Ezt feltétlenül szükséges?

(#65706) zoltan6 válasza DrojDtroll (#65703) üzenetére


zoltan6
őstag

Katt a nagy free feliratra a főoldalon: :K

(#65707) zsiz válasza dugesz77 (#65702) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem és tesómnak is megjött egy ingyenes csomagon kívül mind. Volt egy, ami nem ingyenes volt, kifizettem de pár perc múlva találtam máshol olcsóbban. Írtam nekik, gyorsan reagáltak és törölték is a rendelésem. Persze azóta változhattak, akár rossz irányba is. Egyébként kb minden, amit árulnak, az ali-n olcsóbb.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#65708) dugesz77 válasza DrojDtroll (#65703) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezt a részt kell nézegetni. Csak régebben amikor az oldal be akart futni még a posta is ingyenes volt . Figyelni kell. Sok minden lenne "ingyen" csak a postát kell állni. Mostanában trükköznek az 5$-os postázással :W Plusz nem ártott utánanézni,mert sok dolog amit kiraktak ingyen+2$-os postával az alin 1,5$-ért megvehető volt.

(#65709) Silent77


Silent77
veterán

Mostanában nem jött sok amit érdemesnek találtam volna berakni.

Ez múlthéten jött, [link]
Fogyasztásmérő.
Most már tudom miért fizetek annyi villanyszámlát. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65710) DrojDtroll válasza zoltan6 (#65706) üzenetére


DrojDtroll
addikt

1 dodó a posta, így már nem tetszik

(#65711) andrisbandi válasza lkksioskdl3 (#65705) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gearbesten kérik , hogy adja meg a személyim és a bánkártyám
- Én nem mertem megadni, meg is írtam nekik. Azt mondák akkor visszaadják a pénzt és törlik a rendelésem. Így is lett.
Pár hét múlva újra vásároltam más dolgokat, többet nem kérték. Kb 1 éve volt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#65712) fraba válasza Silent77 (#65709) üzenetére


fraba
aktív tag

és ez jól mér?

(#65713) GIJoe válasza fraba (#65712) üzenetére


GIJoe
addikt

2W körül alakul a hiba határ... kb mint általában ezek a mérők, amik pontosabbak, jóval drágábbak, Voltcraft, pl...

[ Szerkesztve ]

(#65714) Silent77 válasza fraba (#65712) üzenetére


Silent77
veterán

Mennyire pontos nem tudom, de nagyon nem mér mellé az tuti.
Szerintem elég pontos.
A pár éve kölcsönkapott mérővel is ezeket az értékeket kaptam, pl fagyasztó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65715) GIJoe válasza GIJoe (#65713) üzenetére


GIJoe
addikt

mondjuk inkább kivárnék valami ALDI/LIDL akciót 2500-3000 Ft körül 3 év garival, helyben...

(#65716) Silent77 válasza GIJoe (#65715) üzenetére


Silent77
veterán

Három éve arra vártam.
Amikor volt, sosem figyeltem, és lemaradtam róla.
Amúgy se egy olyan eszköz amit naponta elővesz az ember.
Ismerősnek már 8 éve van hasonló kintről.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65717) motrola válasza zoltan6 (#65677) üzenetére


motrola
aktív tag

[link]

Hogy ne kelljen keresgélni a nyomásmérőt.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#65718) mm89 válasza KL48 (#65643) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm, bár most épp nem elérhető a termék, megnézem máshol.
Személyes véleményed egyébként milyen? Jól világít, szórja a fényt rendesen? Akku tényleg bírja a leírtak szerint?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#65719) zoltan6 válasza motrola (#65717) üzenetére


zoltan6
őstag

Ne már :D ez mekkora :DD köszi

(#65720) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Egy órát szeretnék összerakni, ebayen vennék óramutatókat, meg magát a motort, segítenétek?

(#65721) cris78 válasza rumos XIII (#65720) üzenetére


cris78
őstag

Összerakni? :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65722) zoltan6 válasza rumos XIII (#65720) üzenetére


zoltan6
őstag

conrad-os újságban szoktam ilyesmiket látni,külön óramű,meg mutatókészlet [link] ennél biztos van ebay-en,alin olcsóbban,de ötletet meríteni gondolom jó lesz,én annyira nem konyítok ehez.

(#65721) cris78 nem hiszem,hogy karórára gondolt :DD

[ Szerkesztve ]

(#65723) spidersoft válasza Silent77 (#65714) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mint minden mérőke, ezek sem biztos, hogy jól mérnek a tartomány alján. Az előző fogy.mérőm például 5W alatti értékeket ki se írt, mondván az úgyis lehet bármi. Szóval kis fogyasztókat érdemes lehet egy ismert rezisztív fogyasztó mellé kötni (hosszabbító elé megy a mérő, a hosszabbítóba meg beledug a villanykörte (pl. éjjelilámpába csavarva...), így ismert lesz a körte fogyasztása, majd a hosszabbítóba a mérendő, kis fogyasztású eszközt *is* bele, aztán ki kell vonni).

(#65720) rumos XIII: normál méretben nincs probléma, erre keress rá:

diy clock

Ha csendeset akarsz, akkor tedd hozzá: silent. Ezek a mechanizmusok nem kattognak, hanem halkan morognak, és folyamatosnak tűnik rajtuk a másodperc mutató haladása (valójában sok apró lépést tesz másodpercenként).

...nagy méretű órához elvileg olyan mechanizmus kell, ami elbírja a nagy mutatókat is, de az ebayes budget termékekben ezzel nemigen szoktak foglalkozni, kábé ugyanaz a mechanizmus van mindben :)

Ami érdekes lehet még, az a kihajtás hossza: ebből vannak rövidebbek, hosszabbak... nem mindegy, hogy csak egy vékony lemez/kartonlap vagy vastagabb plexi/HDF lap a számlap hordozója. Vékony számlapnál a hosszú tengely miatt elállnak a mutatók a számlaptól, ami azon túl, hogy hülyén néz ki, szögből nézve pontatlanabb a leolvasást is hozhat, rövid kivezetés meg nem ér át egy vastagabb számlapon.

[ Szerkesztve ]

(#65724) fant0mi válasza rumos XIII (#65720) üzenetére


fant0mi
addikt

Silen clock movement. Igy keresd. En mar tobbet rendeltem, mindenkitol ugyanaz a ceruzaelemes oraszerkezet jott. Meglepoen pontosak, felevente 2-3 percet kesnek.

[ Szerkesztve ]

(#65725) vizimento


vizimento
senior tag

Ezt az YG400 tipusu projektort ismeritek? Mennyire ajánlott? És mennyire jó ár ez érte? UC40+-on gondolkodtam, de pont lemaradtam az akcióról, az is 65USD körül volt nemrég...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#65726) rumos XIII válasza spidersoft (#65723) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Kösz mindenkinek!
Elképzelésem szerint egy bakelit lemezre fogom rászerelni, amire festek valamilyen galaxy mintát, szóval számok nemis lesznek rajta. :)

(#65727) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Hali
Láttam már pár ajánlott SD kártyát a topicban, de azok főképp árban voltak jók, ezért szeretném a segítségeteket kérni. 64GB-s micro SD kéne ~10k alatt, a lehető leggyorsabb.

Esetleg valami olcsó és jó touchpados billentyűzetet tudtok ajánlani HTPChez? (vezeték nélküli ofc)

(#65728) Silent77 válasza spidersoft (#65723) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, ismerősnek pont ilyen van, 7w alatt nem mér.
Tv boxnál 3,4w ami nagyjából stimm.
2,4-4,5W van a tesztekbe megadva.
Majd még tesztelem, de eddig jónak tűnik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65729) Dluinet válasza BVEKT0R (#65727) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én ezt választanám

tudom drágább mint 10K, és csak olyan készülékben ami UHS-II -t támogatja

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#65730) bexinho23


bexinho23
őstag

Valaki rendelt már egérpadot ebayről?
Elsősorban olyat keresek, ami nem szövetből van, kinézetre egyszerű, sötét (lehetőleg fekete). Mindennapi használatra lenne.

Illetve olyan (vágható) anyagot keresek autó műszerfalára, amire kulcsot, telefont, vagy bármit rárakhatok úgy, hogy ne csússzon le.

[ Szerkesztve ]

(#65731) bul07 válasza rumos XIII (#65720) üzenetére


bul07
nagyúr

Igaz nem ebay de hátha jó kiindulópontnak [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65732) BVEKT0R válasza Dluinet (#65729) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Köszi a választ
10ig is húztam a szám de felette már tényleg netszes :S
Ezek a sebességek mennyire pontosak?

//Alapvetően telefonban használom, alkalmazásoknak se árt a sebesség, de sokszor adattárként megy mert a pendrivejaimat mindig elhagyom :D

(#65733) mirci18


mirci18
addikt

Mostanában jöttek:
Sim kártya átalakító

Falikép

A falikép kemény barna papírra lett nyomva tartós darab.
De az eladó nem elég hogy csak szimplán összetekerte belső henger nélkül.
De még ráadásul be is tekerte a papírt ragasztó szalaggal.
Úgyhogy Duplán spórolt ás csúfította el a képet.

Kezdek rájönni a múltkori matricás posta után hogy ilyen termékeket nem érdemes kintről venni.

Télapó ruha

Jó áron van s jó minőségű csak szokás szerint Koreai gyerekekre van méretezve.
Bár 6-12 hó között írják de a fiamnak karácsonyra 4 hónaposan pont jó lesz utána már kicsi.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#65734) Dluinet válasza BVEKT0R (#65732) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Telefonba? Egyértelmű hogy ez.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#65735) Vertigo18 válasza bul07 (#65731) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tesó, használtad ezt? Mennyire pontos? Mennyire könnyen szerelhető? Arra gondolok itt, hogy a mutatók karikája könnyen rámegy, majd rajta is marad a szerkezet hengerére?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65736) fant0mi válasza Vertigo18 (#65735) üzenetére


fant0mi
addikt

Ugyanaz van mindenhol, ami ez az arkategoria.
Ugyanaz a szerkezet csak mas mutatokkal.

(#65737) Vertigo18 válasza fant0mi (#65736) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, volt egy ilyen érzésem. Van itthon egy, úgyhogy talán kellene rendelni egy tartalékot ennyiért.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65738) Promi válasza BVEKT0R (#65727) üzenetére


Promi
aktív tag

(#65739) Saccco


Saccco
nagyúr

Ezt most találtam: JACKLY 9 in 1 Electronics Repair Tools Precision Screwdriver Kit - 570Ft 1.013Ft helyett, úgy néztem máshol tényleg 1.000Ft+.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65740) Sanki válasza Saccco (#65739) üzenetére


Sanki
addikt

Ha még rádobsz 30 pontot, akkor pedig már csak 484 Ft.

(#65741) grizlisandor válasza Saccco (#65739) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, megrendelve. :)

(#65742) Saccco válasza Sanki (#65740) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vettem én is kettőt, 945Ft-ért sikerült, 68 pont beváltása után, így csak 472,5Ft lett egy darab.
23 darab volt belőle, amikor linkeltem, már csak 13 11 10db van. :D

Silent siess!! :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65743) 206 cc válasza Saccco (#65739) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszi!...467.-ft lett a vége... :R

Én ezt is ajánlanám akinek kicsit több kell....kezdő készlet....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#65744) bul07 válasza Vertigo18 (#65735) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem vettem még de lehet rászánom magam, van itthon egy Coca Colás óra abba kellene csak én nem tudok aludni ha kattog az óra

Hátha ez tényleg csendes meg is rendeltem [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65745) Criminal017 válasza Saccco (#65742) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi! Vettem egyet, 32 pontot rá is dobtam, 478 Ft lett a vége.
1, azaz -egy- darab maradt.
Elfogyott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65746) Sterilzona válasza Saccco (#65739) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Én is vennék, de már nincs rajta 44% akció.
Pedig az oldal úgy töltődik be, aztán hihetetlen gyorsasággal eltűnik róla az akciós ár.
Hogy van ez ?

(#65747) Beni2360 válasza bul07 (#65744) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha csendes órát akartok akkor mp mutató nélkülit kell választani. Úgy sem azt bámuljátok, hogy miként forog. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65748) Silent77 válasza Saccco (#65742) üzenetére


Silent77
veterán

Lekéstem. :(
Nem is baj, már nagykereskedést indíthatnék annyi készlet van itthon. :D
Persze ennyiért bevállaltam volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#65749) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Újra akciósan kapni jóféle érvéghüvelyfogót 800 darab érvéghüvellyel. Ha még BG pontot is használsz 4600Ft körül lesz a vége.

Aki otthon szokott bütykölni, villanyászkodni stb, annak jó választás. Szóval én is berendeltem. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65750) spidersoft válasza bul07 (#65744) üzenetére


spidersoft
senior tag

Attól függ, milyen zajos környéken laksz -- engem ezeknek a halk morajlása jobban zavar, mint a másodpercegő szerkezet... fogyasztásuk is magasabb szokott lenni. Ráadásnak a "precíz" megmukálásnak köszönhetően valami mintha akadna bennük, így néha kattan egyet, ahogy átbillen az akadályon :D Persze lehet nem mind ilyen, de nálam kettőből kettő ezt csinálta. A hangját lehet tompítani kicsit, ha rugalmasan szereljük (vékony gumialátéttel például).

Viszont most találtam másodpercegő, de valamiért csendesebb üzemű órát is (yt videó, alatta ott a bg link, commentek szerint is csendesebb). Igaz dupla áron mérik :D Ugyanúgy 30 pontot enged magára, mint a lentebbi csavarhúzó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.