Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Laca1212 válasza Humbucker (#65089) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem való neked a kínai rendelgetés.. :)

(#65102) cadtamas válasza fateless (#65100) üzenetére


cadtamas
tag

A helyzet az, hogy nevetséges amit a gyártók el akarnak sütni ennyi pénzért.
Beharangozták, hogy pár száz dollárért lesz VR és tyű, meg há.
Aztán kiderült, hogy helyette lesz több száz dollár és ezért az ember kaphat egy csomó kompromisszumot.
Az egész akkora porhintés, mint a kinect volt.
Já de jó, meg de menő, vegyed meg sok pénzért! Aztán meg használni nem lehet.

(#65103) #56573440 válasza cadtamas (#65102) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Beharangozták, hogy pár száz dollárért lesz VR és tyű, meg há."

Azt már az elején se hitte el senki szerintem ;]

"ezért az ember kaphat egy csomó kompromisszumot."

Már bocsi de te mikor láttál már kompromisszum mentes első generációt bármiből is? Főleg olcsón?Tudom a gyártók mindig azt mondják hogy ez most aztán tényleg, és tökéletes és vegyed, de a második kör előtt én tuti nem is gondolkozok semmin...

"Az egész akkora porhintés, mint a kinect volt"

Meg a 3d, meg a continuum, az okosórák első fecskéi, a first gen ultrabookok, netbookok kezdete, és még estig lehetne sorolni bármit amit nagy durrogással hoznak ki, aztán csak pislogsz hogy emmegmiazisten.

"Já de jó, meg de menő, vegyed meg sok pénzért! Aztán meg használni nem lehet."

A mai világban elég sok helyről be lehet szerezni infót, ott a yt, fórumok, google... Én általában kivárok amíg nincsenek tapasztalatok, javítások, nem körvonalazódik a piac merre akar menni és mi fog mit támogatni.

Azért valljuk be a VR pont az a dolog, ami pont nem létszükséglet, és bőséggel lehet még pihentetni amíg eldöntik ki merre mivel meddig a hány óra

[ Szerkesztve ]

(#65104) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Erről tudna egy szaki véleményt alkotni? Wifi-s beltéri kamera.

(#65105) cris78 válasza PainKiller13 (#65104) üzenetére


cris78
őstag

Szerinted? Ha november 22-én lesz elérhető....
Az előző széria viszont jó!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65106) w.miki


w.miki
veterán

Vettem ilyen illóolajat az ALDIban.
Milyen párologtatót ajánlatok hozzá, otthonra, olcsón?
Nemrég mintha lett volna erről szó, de nem emlékszem, mi lett a vége.

(#65074) zoltan6: én vettem ilyeneket. Semmirevalók. Nem tapad meg a tányér tetején.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#65107) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Van esetleg ajánlott úszószemüveg?

(#65108) Saccco válasza lkksioskdl3 (#65107) üzenetére


Saccco
nagyúr

Arena? Nekem volt régen, jó volt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65109) PainKiller13 válasza cris78 (#65105) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, ha az előző széria jó akkor ez is az lesz valszeg. Nekem nem sürgős, a specifikációja miatt kérdeztem rá, hogy elég e a 720p.

(#65110) dugesz77 válasza PainKiller13 (#65104) üzenetére


dugesz77
őstag

Bár szaki nem vagyok az elődje 3 hete megy nálam gond nélkül. Könnyen irányítható, egész jó a mozgás érzékelés,sötétben látása. Képminőségre sincs panasz. Ez előrendeléses csak november 22.fogják csak feladni elvileg. De volt már,hogy korábban sikerült nekik mint az ígért. Az előd viszont hamarabb nálad lehet ,pontokkal talán lecsalható még a mostani akciós árból akkor meg nincs nagy árdifferencia a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#65111) lkksioskdl3 válasza Saccco (#65108) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hát a legolcsóbb is 22 $ :(

Kicsit olcsóban keresek. Vagy érdemes ennyiért?

(#65112) cris78 válasza PainKiller13 (#65109) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem megéri.
Nálam egyedül a hangja a nem ajánlott....
Főleg ha engedi a 10-5$-os kupont is.
Én gondolkodok ennek a beszerzésén is. Viszont ha minden igaz egy alkalmazás nem kezeli a régi és ezt a kamerát.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65113) Saccco válasza lkksioskdl3 (#65111) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt nem tudom. Már több, mint 10 éve volt olyanom, de nem tanított meg rendesen úszni, igaz nem is volt drága akkor. Kb. 2500-3000 forint közé tenném. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65114) Beni2360 válasza lkksioskdl3 (#65111) üzenetére


Beni2360
félisten

Az Arena szemüveg itthon olcsóbb én kb 2300 Ft vettem

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#65115) zoltan6 válasza w.miki (#65106) üzenetére


zoltan6
őstag

köszi :R pontosan erre voltam kíváncsi.

(#65116) lkksioskdl3 válasza Beni2360 (#65114) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszönöm. Akkor sztem az lesz.

Neked is köszi Sacco.

(#65117) w.miki válasza zoltan6 (#65115) üzenetére


w.miki
veterán

de valaki itt vett több félét, azt írta, amit a wishtől rendelt, az jó volt.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#65118) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok,
Találkozott már valaki ehez hasonló DIY cpu hűtővel? Olcsóbb kivitelben nem találom :(
Nekem elég lenne 2-4 csöves is. 35W procit kell majd hűteni.
[link]

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65119) dugesz77 válasza w.miki (#65117) üzenetére


dugesz77
őstag

Én voltam. Az az egy fajta tényleg jó. A mai napig használható. Amit vettem azóta 3 helyről (a wish-es nem találtam meg később) az sajnos mind használhatatlan volt. Volt ami egyszer jó volt de egy mosogatás után már az sem tapadt volt ami eleve nem tapadt. Én így nem ajánlom senkinek , mert nagy a szórás a minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#65120) Skillet


Skillet
addikt

ERRŐL már volt szó korábban.
ENNEK a másolata.
Kicsit húzós az ára. KATT
Nem is adnék ki érte ennyit, de jó lenne, ha a másolat, minél inkább hasonlítana az eredetire.
A mérete sem mindegy, gondolom. Ahogy az alakja sem. Bár ezek szerintem nem fognak kiderülni.
Legyen ugyanúgy kis zsák része, hogy bele lehessen tűrni. Legyen a nyak résznél két pánt szerű, hogy fel lehessen akasztani a tükrön lévő akasztókra.
Nem baj, ha nem párszáz forint. Talált valaki ilyet? Én egyelőre nem.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#65121) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha már szakáll nyírás megint előjött a Mozer mini-t használja valaki ilyen célra? Jópár hónapja győzködöm magam a megvásárlása mellett de nem jutottam dűlőre.

[ Szerkesztve ]

(#65122) Saccco válasza dugesz77 (#65121) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én a Philips Mg1100/16-os vágóját használom, nekem bevált. Ha nagyon hosszú és tömött a szakáll, valamint már nem annyira combos az elem akkor néha elakad.

Esetleg még érdekes lehet a QP2520, borotvának is jó, teljesen új, akár 4 hónapig is bírja egy pengével, viszont drága (10k) és eddig csak a Müllerben láttam.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65123) dugesz77 válasza dugesz77 (#65121) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat Moser Mini-re gondoltam természetesen. :B

(#65124) Skillet válasza Skillet (#65120) üzenetére


Skillet
addikt

EZT
találtam. Talán ez az, ami még leginkább hasonlít az eredetire.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#65125) cadtamas válasza Skillet (#65120) üzenetére


cadtamas
tag

Én egy ilyet rendeltem.

Bár a fickó feje a képen megérne egy misét. :D

[ Szerkesztve ]

(#65126) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ez érhet valamit vagy csak parasztvakítás? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#65127) #56573440 válasza pocokxx (#65126) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hogyami?

Tök sötét szobában is csíra a kijelző fényereje bármi ilyenhez, kizárt hogy bármi haszna de akár minimális értelme legyen. Ennél már valami ledes pikoprojektor is fényévekkel jobb.

Ezt ne vedd meg

[ Szerkesztve ]

(#65128) pocokxx válasza #56573440 (#65127) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én is így gondoltam, csak megerősítést vártam, köszi! :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#65129) KisApám válasza pocokxx (#65126) üzenetére


KisApám
addikt

3000 Ft-ba kerül egy kartondoboz egy lencsével...
Kell egy jó erős fénnyel bíró (max fényerőre feltolt) nagy felbontású mobil, és jó esetben max talán 2 méterről tud nagyon sötét szobában vetíteni nem tudom mekkora átmérőjű képet.
Feliratos filmeknél lehet, hogy a feliratot fordítva rakja ki (a kép meg lehet tükrözve a lencse miatt)?

A YouTube-on keresgettem review-test videókat, de nem igazán van olyan, ami jól bemutatná - talán lehet azért, mert NINCS mit...
ITT egy másik ilyen vetítődobozt tesztel a gyerkőc. A legjobb képminőséget úgy érte el, hogy 1 méterre volt a faltól a doboz és a kivetített kép mérete 3x akkora volt, mint ami mobil kijelzőjének mérete.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#65130) GZoli7 válasza pocokxx (#65128) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ennyit se tud. És kb. ennyit adnék érte (pizza). :D

(#65131) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Érdekes, EZ a tatyó tegnap még (igazából egy hete nézegetem magamnak) 9.40$ volt. Ma, kedvezményekkel, Flash sale-ben 10$... :W

Ráadásul a Daily Deal-ek között is szerepel ugyanez a tatyó 8.93$-ért, de amint rákattintok, rögtön megint 10... Félelmetes egy ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65132) #56573440 válasza pocokxx (#65128) üzenetére


#56573440
törölt tag

kb ahogy nézem ez az alja ennek a témának

De ez is kb ilyen utazós "mer' nincs jobb épp" kategória sajnos.

(#65133) cris78 válasza Vertigo18 (#65131) üzenetére


cris78
őstag

Én meg nem tudok belépni :W
Pedig megjött ez 0,99$-ért.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65134) Vertigo18 válasza cris78 (#65133) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez nekem is megjött, a fejem felett lévő polcra aggattam, amikor nem kell, akkor felhajtom, amikor meg kell, akkor lehajtom, ennyi. Ezzel csinálom az unboxing videókat, nagyon bejött. A teleszkóp része nagyon erős, megtartja az 5.5'-os telómat is simán. A probléma a csipesz és a teleszkóp eleje közötti rész, az összekapcsolódási pont elég gyengére sikerült, úgyhogy ha rám hallgatsz, ott nem hajlítgatod, hagysz egy pár centit, azután kezded a hajlítgatást.

Szerintem ajánlott!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65135) fraba válasza cadtamas (#65125) üzenetére


fraba
aktív tag

már megérkezett, esetleg használtad is már?

(#65136) #56573440


#56573440
törölt tag

Ma megjött a reversible usb kábelem , meg a klasszik blitz 5 portos töltő.

A kábel egészen korrekt minőségű, szépen oda-vissza bemet a csatlakozóba, töltésre kellett arra úgy néz ki jó lesz. Nem is tűnik túl szorosnak hogy szétnyomja a csatit :)

A töltő viszont nálam közvetlen közelről se csipog.

[ Szerkesztve ]

(#65137) tboy93 válasza #56573440 (#65136) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha radugsz egy kozel teljesen feltoltott telefont akkor sem sipol?

(#65138) #56573440 válasza tboy93 (#65137) üzenetére


#56573440
törölt tag

telo 87 tablet 97 % semmi se kollégákkal is megnézetve hátha az én fülem gáz :D

(#65139) tboy93 válasza #56573440 (#65138) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem akkor sipol, ha csak egy kütyü van rajta ami majdnem fel van töltve, tehat kis terhelesnel. A masik 5 portosom akkor sem. Valószínűleg volt egy "hibas" szeria a gyarban, a budos kis kinaiak meg azt szortak ki féláron :P

(#65140) azbest válasza #56573440 (#65132) üzenetére


azbest
félisten

320*180-as felbontás :D

(#65141) fateless válasza Vertigo18 (#65131) üzenetére


fateless
veterán

Nézd meg itt is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#65142) #56573440 válasza tboy93 (#65139) üzenetére


#56573440
törölt tag

Megnéztem, egy kütyüvel se sípol. Valszeg valami olyasmi lehet, elég nagy szórás lehet ezek minőségében, a tesztelés ennyibe ezek szerint nem fér bele :D

(#65143) Vertigo18 válasza fateless (#65141) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hihetetlen, itt meg UGYANAZ 8.78! Ez elképesztő! Persze a Flash Saleben lévő az 20$-ról van leárazva 10-re. Ennek meg az alapára majd 30$, az lett le 70%-olva 8.78$-ra. Ugyanaz a honlap, ugyanaz a termék, ugyanaz az idő. Félelmetes...

Más: Valakinek van jól bevált walkie-talkie otthon, amit ebayről, vagy máshonnan vett? Melyik érdemes, melyik, ami azért használható is, de ne legyen azért túl drága. Olyan két darabos kellene itthoni marhulásra, de ne haljon meg 2 nap után, ne essen szét...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65144) bul07


bul07
nagyúr

Kicsi off

Múltkor volt téma kinél hogy vált a bank, rákérdeztem Román kártyás fizetés miatt és ez a válasz jött, Erste bank Visa kártya
Forinttól (HUF) eltérő devizanemben végzett tranzakciók elszámolása:
Külföldön vagy belföldön, nem forintban (HUF) történt bankkártya használat esetén a tranzakció eredeti összegét és devizanemét a Visa nemzetközi kártyaszervezet az általa alkalmazott napi árfolyamon HUF-ra váltja az alábbi módon:
• amennyiben a tranzakció devizaneme nem EUR, először EUR-ra, majd ezen EUR összeget HUF-ra,
• amennyiben a tranzakció devizaneme EUR, úgy a tranzakció eredeti összegét HUF-ra,
majd ezen HUF összeg kerül terhelésre az ügyfél bankszámláján a feldolgozást követő banki munkanapon (könyvelési nap).
A fent leírtak alapján, a Visa kártyával elvégzett tranzakció nem Bankunk, hanem a Visa által alkalmazott árfolyamon kerül elszámolásra.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65145) havri1 válasza Vertigo18 (#65143) üzenetére


havri1
félisten

Okostelefon, zello? Ingyenes, nagyon jó!

havri

(#65146) Vertigo18 válasza havri1 (#65145) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hagyományos walkie-talkie kellene, mert mennénk kirándulni, ilyesmi, ráadásul már a kertben se mindenhol van net, ahol a gyerek játszana vele.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65147) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Telefon szétkapó kit. Egész pofás készlet. Hátha másnak is megtetszik. [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#65148) interstate76 válasza Vertigo18 (#65143) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem LIDL-ben vásárolt van (az árára már nem emlékszem, de olcsó volt), és éveken keresztül jól működött, de az egyiket nemrég földhöz vágta a kisebb gyerkőc és nagyon recseg. Még annyi, hogy az egyiknek 3-4 év után tönkrement az akksija, de 4 db AAA akksival helyettesíthető, így működik. Még bébiőrként is használtuk korábban, mert be lehet állítani, hogy hangra induljon be az adás, ill. amikor ovis volt a nagyobbik gyerek, sokszor úgy sétáltunk el odáig, hogy egyikünk az utca egyik felén ment, a másikunk pedig a másikon és végig azon keresztül beszélgetünk. Nagyon élvezte.

Röviden: érdemes itthon is szétnézni, mert lehet olcsón venni és a 3 év gari azért jól jöhet.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#65149) Vertigo18 válasza interstate76 (#65148) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, ebben igazad van. Csak most voltam a Tescoban és a legolcsóbb is ilyen 8k-nál kezdődött és egyszerűen már ránézésre is látszott, hogy nem a legjobb minőségű. Ellenben, ha megnézem mondjuk a Bangoodon ezeket az eszközöket, akkor 30 dodó alatt majdnem profi párost lehet kapni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#65150) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

MicroSD-t hol érdemes most venni? Van e valami szuper mixza vagy egyéb akció, vagy maradjak sinceritynél?

16/32-ben gondolkodok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.