Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64951) mirci18 válasza spidersoft (#64947) üzenetére


mirci18
addikt

Már a képeken is látszik ez nem pogácsa szaggató.
Hanem isler szaggató.
Ez vékony tésztákhoz való.
Egy pogácsa tésztához egy ilyennel nem bírsz hozzáférni.

Egyébként hiú ábránd a maradék tészta hiánya.
Az maximum csak akkor nem maradna el ha hatszögletű lenne a kiszúród.
Mivel ha 4 karikát lerajzolsz egy lapra kétszer kettes leosztásba egymás mellé lehet látni hogy a 4 karika találkozásánál van üres rész.

Ha nem viszi át a tésztát a poharad az a sima éle miatt van vagyis nem éles nem tudja a puha tésztát átvágni.
Ezért kell lemez szaggatót venni.
S ha lenyomtad egy kicsit forgatni így nem deformálódik a pogácsád,

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64952) Beni2360 válasza spidersoft (#64947) üzenetére


Beni2360
félisten

a pohár szájának/deszkának az egyenetlensége miatt néha nem viszi át a tésztát. - ezért is forgatják meg és máris szomszéd. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64953) mirci18 válasza atyca (#64950) üzenetére


mirci18
addikt

Itt érdeklődj.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64954) trebrona válasza gatesz (#64946) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyenem van, műszerfalon használom, nem szélvédőn, tökéletes.
kép

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#64955) Beni2360 válasza mirci18 (#64944) üzenetére


Beni2360
félisten

Látom egy tőből fakad az élet szépségei. A sütés és főzés egy tudomány. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64956) mirci18 válasza Beni2360 (#64955) üzenetére


mirci18
addikt

Főzni nem nagyon tudok.
De sütni megtanultam mivel az a második szakmám.
De szeretem is nagyon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64957) Top cat válasza mirci18 (#64956) üzenetére


Top cat
őstag

Lassan átlehetne nevezni a topikot sütés és főzési praktikákra :DD

(#64958) beg válasza Top cat (#64957) üzenetére


beg
veterán

Nem kéne... :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64959) zsiz


zsiz
őstag

Ez most háziasszony, vagy kábelTVszerelő topik? :D Amúgy befőttnyitásra van egy olyan trükk is, hogy vagy gumikesztyűt húzol, vagy befőttes/postás gumit raksz a tető köré. Jobb lesz a tapadás és könnyebben nyílik. De amúgy én is kanállal nyitom, az a legegyszerűbb. Konzervnyitóból pedig erre a fajtára esküszöm. Évtizedek óta használjuk ugyanazt az egy nyitót és még mindig jó. Vagy ha ez nincs kéznél, akkor marad a kanálgép. :)

És egy kis ON-topic: Fasttech, Oral-B fogkefe fej [link], 5 darabos, 3.03$ kb. 870Ft. Így darabja ~180Ft-ra jön ki, a csomagolás alapján eredetinek néz ki. De ha mégsem az, akkor sem rossz minőség. 19 nap alatt ért ide.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#64960) gatesz válasza trebrona (#64954) üzenetére


gatesz
tag

Szia,

Köszönöm a gyors választ. Szimpatikus darab! De gondolom attól, hogy nem ott használod, attól még szélvédőre is felhelyezhető?

Nem rezeg, ne mozog benne a telefon?

A sima műanyaghoz ér a telefon, vagy valamilyen puhább felülethez?

(#64961) gatesz


gatesz
tag

Még egy kérdés:

Egy jó ideje rendeltem sinceritytrading-től egy ilyen SD kártyát: [link]

Az elején, még nem is volt komolyabb problémám vele, de az utóbbi időben lassulást vettem észre, néha nagyon hosszú ideig tölt rá a fényképezőgép. Ne m a fényképezőgép a hibás, mert más kártyánál nincs gond.

Valami gyorsabb, és megbízhatóbb kártyát keresnék fényképezőgépbe (Nikon D3200 de ez nem lényeg)

Tudnátok ajánlani valamit?

Elég a 16 giga, mert én inkább a több kis kártya nagyobb biztonság híve vagyok!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#64962) dugesz77 válasza Imy (#64940) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ebből a kapacitív tollból vettem 3db-t. Azért nem mindegy milyen a tablet/telefon érintőpanel érzékenysége sem és a hardvere. Ipad-en és márkásabb droidos tableten tökéletes élményt ad. Olcsóbb/gyengébb kínainál nem olyan jó, sok a késés ami zavaró tud lenni. Mondjuk ez nem a toll hibája.

[ Szerkesztve ]

(#64963) tboy93


tboy93
nagyúr

Fulhallgatoban kernek egy kis helpet. Ocsemnek szeretnenk vezetek nelkuli (BT) fulhallgatot karacsonyra. Nem vajtfulu, eddig 3-4-5 ezer ft-os sony, philips fuleseket hasznalt, ha kb ezt a szintet tudnank hozni vagy egy picit jobbat, az zsir lenne. Fontos, hogy ne agybadugos kialakitas legyen, azt nem szereti. Xiaomi mi 3-al lenne hajtva. Minimum 3 ora uzemido kell, ez is fontos szempont. Mit tudtok ajanlani?

(#64964) joe-ker válasza Top cat (#64938) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ebay-re hiába írom be :Y
Itthon én is találtam.

[ Szerkesztve ]

(#64965) BullZeye válasza DJGABI (#64943) üzenetére


BullZeye
veterán

Létezik olyan aminek vékony a vége? Tablethez kéne, de csak aláírni, kb 2 éve keresek, de ahol találtam, ott minimum rendelés 1000, nekem meg max 20-30 kéne.

(#64966) Top cat válasza joe-ker (#64964) üzenetére


Top cat
őstag

Próbálj meg így rákeresni Scone Cutter

(#64967) atyca válasza mirci18 (#64953) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Megpróbálom ott is.
A másik órás topicban le se tojták a fejem.....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#64968) Beni2360 válasza atyca (#64967) üzenetére


Beni2360
félisten

Én se mernék egy oroszlán fejére tojni. Képzeld el beleharapna a hátsómba. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64969) trebrona válasza gatesz (#64960) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. Persze, lehet szélvédőre is rögzíteni.

2. Nem mozog benne a telefon, furcsa is lenne.

3. A linkelt képen látszanak a szürke gumi párnák.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#64970) gatesz válasza trebrona (#64969) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm!

(#64971) DJGABI


DJGABI
addikt

picit rákattantam everbuyingra :B

[link] xiaomi repeatert berendeltem - 4,8$ mobil nézet + pontozva (eredetileg GB-n néztem, pontokkal is csak ilyen 5-6$ körül lett volna, ezzel a shipping fee-vel számomra nagyon halott az az oldal)
[link] BT füles promo (100 EB Points +) 2.99$, ennyiért ha sz*r is jó jeligére

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64972) GIJoe válasza DJGABI (#64971) üzenetére


GIJoe
addikt

a repeater hasztalan, már kitárgyaltuk párszor...

(#64973) lac14548 válasza spidersoft (#64895) üzenetére


lac14548
aktív tag

Ilyesmire gondoltam inkább, de nem tudom az angol nevét...

Ez kellene készletben. Olcsóbban...

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#64974) DJGABI válasza GIJoe (#64972) üzenetére


DJGABI
addikt

én ilyet sehol nem olvastam. joergie azt írta heti 1-2* újra kell indítani (ezt a 15k-s tiplink rúterem is tudta), Silent77-nél nem működik, Bendegúz98 dicsérte. én azért bízok a márkában....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64975) Druss válasza GIJoe (#64972) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem 2 is van belőle (otthon és munkahely) szépen teszi a dolgát.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#64976) andrisbandi


andrisbandi
őstag

KASPERSKY INTERNET SECURITY 1PC/1YEAR key ~ 1.700 Ft
- 1 napon belül jött a kód.
A magyar KIS 2017-et telepítettem, minden okés.

Az itteni fórumában egy komoly hátrányát említették az Ebay-es Kaspersky-nek;
semmiben nem akarnak segíteni a hivatalos Kaspersky ügyfélszolgálaton.

Androidra is vettem, az 700 Forint volt 1 évre egy eszközre.
Pár perc alatt küldte a kódot.
misnua2013 az eladó, de most kifogyott nála.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#64977) DJ. Ru$y válasza andrisbandi (#64976) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kulcsok vételét én úgy tudom az eBay nem támogatja és a vásárló védelem nem is él rá. Szóval én ilyet nem nagyon ajánlgatnék, még akkor sem, ha van vele pár jó tapasztalat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64978) bally4


bally4
tag

+1 a kanálgépre, mint konzervnyitó. Örök darab, gyengéknek is jó az erőkar miatt. Én ezekkel a fogaskerekes csoda gépekkel csak szenvedek.

(#64979) andrisbandi válasza DJ. Ru$y (#64977) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi az infókat!
Jó tudni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#64980) fecus válasza DavidQ (#64841) üzenetére


fecus
őstag

Úgy van! Nem éri meg.

Köszi.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#64981) fo_di válasza andrisbandi (#64979) üzenetére


fo_di
őstag

azért elég gyanús, hogy 10%-os áron csak kulcsgenerátoros kódot árulnak... (a Kasperskytől 60 dollár ugyanez, nem kb. 6)

ez a kitétel is érdekes "If the codes doesn't work for any reason, I will replace with a brand new code. Free of charge." ha rendes kód lenne, akkor nincs olyan, hogy nem működik és cserélni kell

[ Szerkesztve ]

(#64982) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Papírkutyák :O

Befőttes üveg nyitáshoz ilyesmi késeket tartok (persze az ilyen kés jó húsba szalonnát, vagy fokhagymát tűzni, jó karajt csontozni, meg vagy 50 célra, csak az a lényeg, hogy a késtől nem félni kell, hanem óvatosan és gondosan használni :R )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#64983) Dluinet válasza Donki Hóte (#64982) üzenetére


Dluinet
nagyúr

égne a pofám, ha férfiként, puszta kézzel nem tudnék kinyitni egy befőttesüveget

a nyitó csak az asszonynak van, ha pont nem lennék otthon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64984) Plero válasza embe (#64910) üzenetére


Plero
tag

:DD :C

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#64985) choco01 válasza Donki Hóte (#64982) üzenetére


choco01
addikt

Horgászatok közben én is ezt a módszert szoktam meg. :DDD ;]

félrenéztem, azt hittem konzerv nyitás késsel... :B

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64986) DJGABI válasza Dluinet (#64983) üzenetére


DJGABI
addikt

én ha rá nézek már attól kinyílik a befőtt :DDD

ja vagy ez most nem a nagyotmondások órája?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64987) andrisbandi válasza fo_di (#64981) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Kaspersky fórumból vettem az ötletet. Az ottani szakik szerint nem lesz probléma.
Akciós megújító kódot pedig 2 ropi alatt lehet venni. Akkor átvált dobozos verzióra.

Eddig ingyenes Comodo Internet Security-t használtam, teljes megelégedéssel.
Kíváncsiságból vettem ezt a Kaspersky-t.
Minden programom vásárolt, vagy ingyenes. De Internet Security-ért nem adok ki egy évre 10-15 ropit. 2-5 még okés lenne, annyit megér nekem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#64988) q1w21 válasza dugesz77 (#64907) üzenetére


q1w21
csendes tag

Befőttesüveghez jó lehet az olajszűrő leszedő fogó vagy a hevederes csőfogó.
És hogy olcsóbb legyen, megpróbálkoznék házilag összebarkácsolni hevederes csőfogót pl. söprűnyélből és régi ócska derékszíjból.
Nagyüzemi konzervnyitó mozgáskorlátozottaknak alkalmas lehet, de amit én találtam az nem olcsó.

(#64989) BullZeye válasza fo_di (#64981) üzenetére


BullZeye
veterán

60 dollár, max ha örökélet frissítést adnának, és akkor is 2x elgondolkodnék rajta.

(#64990) fateless válasza q1w21 (#64988) üzenetére


fateless
veterán

Konzervnyitáshoz inkább ezt ajánlom.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#64991) q1w21 válasza fateless (#64990) üzenetére


q1w21
csendes tag

Hok-izom erősítő. :DDD
Egy anyának akinek műtötték a karját és nem tud erőt kifejteni vele.
Szerintem hónapokig pihentetnie kell amíg meg nem gyógyul, addig csak mozgatnia szabad és nem erőltetheti. Ha maradandó sérülés nélkül gyógyult akkor kezdheti el az izomerősítést.
Olyan konzervnyitóra és befőttesüvegnyitóra van szüksége amihez kis erőkifejtés szükséges, könnyű kézbe venni és könnyű a használata. És olcsó legyen. :)

Video

[ Szerkesztve ]

(#64992) embe válasza q1w21 (#64991) üzenetére


embe
nagyúr

"Hok-izom " - De hülye lüke vagy! :C :))

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#64993) q1w21 válasza embe (#64992) üzenetére


q1w21
csendes tag

(#64994) nimfas válasza Donki Hóte (#64982) üzenetére


nimfas
addikt

Dik mán.... csak nem egy Dick kés.... nem mindenki hentes ám aki idejár. Ez egy vastag pengés kés volt, bár a pengéje most is vastag, csak a hossza kopott el picit. Jelenleg csontozó és befőtteskésként üzemel :)

(#64995) mirci18 válasza Dluinet (#64983) üzenetére


mirci18
addikt

Persze.
Ezen jót nevettem.
Majd megnézem mikor 10 ből 10 szer nem rád fog kicsapódni a befőtt leve mikor kinyitod erőlködés közben az üveget. :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64996) Szoszo94 válasza mirci18 (#64995) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem értem, hogyan lehet saját magad beteríteni...de komolyan :)
Én leteszem az asztalra, majd bal kézzel (pedig a jobb az erősebb) letekerem. Ha nehéz, dobok rá egy konyharuhát a jobb fogás érdekében. Az üveg meg se moccan, azt jobb kézzel stabilan fogom végig. Több tucat befőttet nyitottam már így ki, egyszer sem kellett újrafesteni a konyhát :N

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#64997) mirci18 válasza Szoszo94 (#64996) üzenetére


mirci18
addikt

Biztos Jedi erőd van.
De pont ennyi van ebben a témában.
Én még nem láttam olyat hogy befőttet kézzel bontol és nem mozdul el.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64998) gabe_


gabe_
őstag

Nem is férfi az aki nem tud kinyitni egy befőttes üveget... :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#64999) Dluinet válasza Szoszo94 (#64996) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jaj,
te is nagyot mondasz, mint én :DDD
sosem hiszik el ezt a kivételes képességet :))
annyira hihetetlen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#65000) Bendegúz98 válasza DJGABI (#64974) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nem vitatom, hogy valakinek nem mukodik, vagy nem ugy mukodik ahogy szeretné. Ciscot itthon kezeli szepen, mh.en tp-linket kezeli szepen. Ha belassul a net a tp-linket kellett ujrainditani mindig, akkor tert eszhez. Azt azert be kell kalkulalni, hogy repeaterrel a savszelesseg az eredeti kb felere csokken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.