Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64351) 206 cc válasza spidersoft (#64350) üzenetére


206 cc
senior tag

Hát....kinek a papné!....nem kötözködés,de pl hányszor mértét már szikrázó napsütésben az udvaron elemet? :DD :DD :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#64352) tboy93


tboy93
nagyúr

20-30cm-es jo aru es minosegu usb tolto kabelt tudtok ajanlani? Mindegyik olyan bazi hosszu :(

(#64353) spidersoft válasza 206 cc (#64351) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szikrázó napsütésben teljesen jól működnek a monokróm LCD-k, inkább a "nincs túl világos, de lámpát még nem gyújtok" időszakok a konyhában, amikor a kijelző háttere majdhogynem sötétszürke, és azon a fekete betűk... nehezen látni, meg nem jól minden szögből. Ha meg tévé fénynél akarod használni, ami egyébként polarizált szokott lenni, mégnagyobb a baj :D Mindegy, valóban kinek mi. Alternatívaként nem baj, ha ott van, majd választ belőle, amelyikre megfájdul a foga :K

(#64354) Beni2360 válasza Donki Hóte (#64339) üzenetére


Beni2360
félisten

Arról már nem is beszélve, hogy ha a külső hőmérséklet jeladót az állomás mellé teszed, akkor folyamatosan kb. 1 fok hőmérséklet különbséget mutatnak
Hát nem csak a rádiós hanem a tonyrulez által említett vezetékes is 1 c fokkal kevesebbet mutat a kinti mérő egysége. Azt is mellé raktam az asztalra és egy fokkal kevesebbet mutatott mint a belső egysége. Na most a belső jól mutat mivel le lett tesztelve, tehát simán a kinti által mutatott hőmérséklethez hozzá kell adni 1 c fokot.
Nálam a kinti egység az időm mamánál van a szobába ellenőrzés végett, hogy milyen meleg van nála és az ott levő másik hőmérő meg 1 c fokkal mutat többet tehát a kinti egység -1 c fokot mutat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64355) choco01 válasza tboy93 (#64352) üzenetére


choco01
addikt

50 cm sok?

50cm: 1 ; 2

30cm: 1 ; 2(én szerintem ezt venném)

Vagy ha van Tronsmart kupon Geeken akkor a Nillkin árából veszel ötös vagy hatos csomagot amibe van egy 20-30 centis is.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64356) spidersoft válasza Beni2360 (#64354) üzenetére


spidersoft
senior tag

Minden háztartási hőmérőnek van több-kevesebb tévedése... Digitálisnál az 1°C még benne van a jóban. Ráadásnak kalibrálni se nagyon lehet, mert mihez? :) (ha netán lenne egy megbízhatóan pontos hőfokot mutató hőmérő, akkor egy soros ellenállással el lehet csúsztatni a hőfokját lefelé, vagy ha eredendően van soros ellenállás a panelen, akkor abból kisebbet téve felfelé (NTC esetén), de a hőellenállás nem teljesen lineáris, így csak egy hőfokon lesz pontos, a többin már közel sem biztos... viszont ezek a hőellenállások (általában NTC) 10k/47k/stb. értékűek szoktak lenni (@25°C), tehát nyugodtan lehet venni vezetékes hőmérőt és meghosszabbítani a kábelét, az a max. 1-2 Ohm nem fogja elcsalni a hőmérsékletet... az fontos, hogy hálózati kábel/villanydrót mellett ne menjen közel ez a "jelvezeték", mert az okozhat problémát).

(#64357) tboy93 válasza choco01 (#64355) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sok sajnos. Komodra kene faternak, a BW 5 portos chargerhez, sokat szamitana ha 20cm-es kabel lenne nem fel meteres. Ebbol kifolyolag nem eleg egy darab, neki kene 5, meg nekem is 5 a sajatomhoz.

(#64358) tboy93 válasza choco01 (#64355) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk 1500Ft/db kicsit sok :Y BW reversible kabelt vettem 500/db aron, a tronsmartot meg még olcsobban.

[ Szerkesztve ]

(#64359) choco01 válasza tboy93 (#64357) üzenetére


choco01
addikt

Az viszont drága 5,5$-os Nillkinből.. :(

Az a baj hogy ilyeneket 200-300 forintért nem merek ajánlani, mert hiába íja hogy 2.1A támogat, kitudja milyen minőség, bár nem műanyag fejes..de egy próbát megérhet.

Ez nem tudom eredeti-e de feleannyiba kerül, bár elég friss eladó.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64360) 2thletme2day válasza tboy93 (#64357) üzenetére


2thletme2day
őstag

Én ezt vettem (25cm) kocsiba töltő kábelnek. Nagyon meg vagyok vele elégedve eddig. Most 1$-al olcsóbb mint amikor én vettem.

[ Szerkesztve ]

(#64361) Beni2360 válasza spidersoft (#64356) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem méltatlankodtam hanem leírtam a tényeket amit tudomásul vettem.
Valaki fentebb mérgelődött a miatt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64362) tboy93 válasza 2thletme2day (#64360) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo, koszi sracok! Az ugreen a legolcsobb, jokat hallottam róla, szerintem kipróbálom.

(#64363) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok! USB-s hangkártyát szeretnék, a lényeg, h akár win10-en is menjen, bár jelenleg win7 van a gépen amihez kellene, de nem szeretném kidobni, ha win10 lesz majd rajta. Ez jó? Kell ezeket egyáltalán driverezni? :U Vagy csak bedugom, aztán megy? Köszi.

(#64364) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Xiaomi Aluminium Alloy Portable Mini Bluetooth Speaker 3498 huf, pontokkal (223-at enged) 2868 huf-ig vihető. (klikk a képre)

Xiaomi Aluminium Alloy Portable Mini Bluetooth Speaker

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64365) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#64364) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg ebay link is volna hozzá? Pontokat hol találom?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64366) Donki Hóte válasza spidersoft (#64356) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Minden háztartási hőmérőnek van több-kevesebb tévedése... Digitálisnál az 1°C még benne van a jóban.

Van itthon egy IROX időjárás állomás is, az tizedre egyformát mutat ha a kinti jeladót a benti egység mellé teszem :K Nyilván senki sem várja el, hogy a hőmérsékletet abszolút értelemben jól mutassa, de azt elvárhatjuk, hogy az egymás mellé csomagolt két egység azonos értéket mutasson.

Vettem az aliról 6 db ilyen hőmérőt, és bizony ezek a 300 Ft-os vackok +/- 0,2 fokon belül egyformát mutatnak, szóval egy 10 ezer forintos időjárás állomásnál had ne nézzek el 1 teljes fokos eltérést :(

(Egyébként a páratartalmat miért tudja az időjárás állomás két egysége egyformán mutatni :F )

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#64367) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#64365) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fussál neki mégegyszer :))

sz. azért írtam, hogy klikk a képre, BG linket rejti :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64368) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#64367) üzenetére


Beni2360
félisten

Öreg vagyok én már ahhoz, hogy az ebay-tól a banggood.com-hoz futkossak.
Egyszerűen át klikkelek oda. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64369) Dluinet válasza Donki Hóte (#64366) üzenetére


Dluinet
nagyúr

biztos nem egyforma lószőr van bennük :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64370) choco01 válasza tboy93 (#64362) üzenetére


choco01
addikt

Ja azt én is belinkeltem csak az 50 centisek közé, mindenképp :DDD azt vedd!! ;]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64371) Feketelaszlo válasza Donki Hóte (#64366) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az, hogy egyformát mutat max. annyit jelent, hogy össze van kalibrálva a kettő - nem azt, hogy jól is mér :P Dobozból kivéve tizedre pontos hőmérséklet mérés az legfeljebb NASA-űrtechnikával megy, lakossági műszerekkel nem (de szerintem teljesen felesleges is).

[ Szerkesztve ]

(#64372) gorbep válasza Feketelaszlo (#64371) üzenetére


gorbep
senior tag

hát azért ezen már túllépett a technika... félvezető alapú kompenzált soros digitális hőmérő chip-ek simán vannak kalibrálás nélkül 1 fok pontosságon belül... pl

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#64373) tboy93 válasza choco01 (#64370) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elso korben rendeltem is 6db ugreen kabelt, ha bevalik rendelek meg :D Viszont egyesevel kellett kosarba rakni es kifizetni, csak igy volt ingyenes a posta :W

(#64374) Dluinet válasza gorbep (#64372) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jaj, de az drága

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64375) bul07 válasza Feketelaszlo (#64371) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is vettem vagy 7-8db-ot olyanból
Volt hogy 3db egymás mellé tettem érzékelőket is persze , és 0,3 belül voltak egymáshoz képest
Ha ezek ezt tudják akkor egy rendesen tervezet legyártott még jobb is lehet

Külső levegőt is mérek vele , egyszerűen ablakon ki a vezeték majd ablak rácsuk a vezeték kibírja ha nincs napi nyitás csukás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64376) IG55 válasza lkksioskdl3 (#64148) üzenetére


IG55
senior tag

Rákérdeztem az egyik üzletben, azt mondták, hogy nem volt még ilyen náluk.

(#64377) zoli03 válasza Donki Hóte (#64366) üzenetére


zoli03
őstag

Le van írva a használati útmutatóban, hogy +-1 °C a pontossága. Ha ez nem tetszik, nem kell megvenni. Örülj, hogy nem 2 °C a különbség.

(#64378) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

DZ09 okosórát milyen linkről rendelt az aki rendelt?

(#64379) csadi0011


csadi0011
őstag

Van olyan számítógép főalkatrész, laptop alkatrész, egy laptop/pc amit megéri ebay-ről és társairól rendelni? Találkozott már valaki ilyennel? LGA 771 Xenon procin kívül. Bár az is van használtan hasonló áron.

(#64380) Minstrel válasza csadi0011 (#64379) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez engem is érdekelne, pl. cpu hűtőket is nézegettem, elég nagy darabok vannak 20usd körül.

(#64381) Dluinet válasza csadi0011 (#64379) üzenetére


Dluinet
nagyúr

AMD-hez memória
64GB-os SSD

Pendrive

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64382) tahepa válasza krisztofer20 (#64378) üzenetére


tahepa
senior tag

(#64383) lsebestyen válasza lsebestyen (#64363) üzenetére


lsebestyen
addikt

Up

(#64384) Laza... válasza lsebestyen (#64383) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem egy ilyesmi van, nem kér drivert, települ magától, müxik

Szerk.: a leírásban is ott van: "Driverless no driver required for Windows 98SE/ME/2000/XP/Server/2003/Vista,Linux,MacOS"

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#64385) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Megbizható az oldal?

(#64386) csadi0011 válasza Dluinet (#64381) üzenetére


csadi0011
őstag

És ez az SSD megbízható? Visszajelzéseknél néhol érdekesek a sebességek. Persze ki tudja, hogy ki hogyan, miben tesztelte.

PC házba alaplaphoz hátlapot is nagyon nehéz találni, főleg olcsón, de vannak. Nekem pont kéne, és egyet találtam, sajnos az ~6000 Ft. De találtam az alaplapom egy másik típusához 1300 forintért.

DDR2 ram van olcsón: [link]
De hát kitudja, mi ez. Nem nekem kéne, más gépét nem szeretném tönkretenni ezzel a valamivel. Bár a leírásban a képen Samsung van.

(#64387) chatran


chatran
őstag

Banggood-on, ha nem kérek se tracking numbert, se shipping insurance-t és lenyúlja a posta, akkor van esélyem visszakapni a pénzem?

(#64388) choco01 válasza tboy93 (#64373) üzenetére


choco01
addikt

Jó szórakozás, vettem már ilyet 1 méterebe elég király volt. :DD

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64389) Janos250 válasza spidersoft (#64336) üzenetére


Janos250
őstag

Mértem.
4 órán keresztül folyamatosan tudta a 2*2.4 A-t, 50-55 C fok a felületén a legmagasabb hőmérséklet felületi hőmérővel mérve.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#64390) DJ. Ru$y válasza chatran (#64387) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az egyik legkorrektebb kínai webshop. Nem kell visszakérned a pénzt, ha nem kapod meg, újraküldik, valós TN-rel ingyen. Itt nincs kockázat, mint eBay-en, és a Paypal 180 napig úgyis véd.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64391) Mr.Csizmás válasza chatran (#64387) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ami értékesebb, arra úgyis adnak TN-t. (és ez az értékhatár meg csökken szépen, már 5-6$ cuccokra is van néha)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64392) choco01 válasza Mr.Csizmás (#64391) üzenetére


choco01
addikt

Nekem is elveszett egy BlitzWolf microUSB kábel ugy nez ki, de még beszelek velük.. :(

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64393) lsebestyen válasza Laza... (#64384) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi, rendeltem is! :R

(#64394) zsolti72837 válasza Mr.Csizmás (#64364) üzenetére


zsolti72837
őstag

Kuponnal nem lehet lejjebb vinni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#64395) Matykoh


Matykoh
tag

Elég sűrűn fordul elő kérdésként, hogy ki milyen akkumulátort vegyen.
Én kb két éve fasttechről rendeltem ezeket az Enelong nevezetű AAA akkukat.
Azóta is elégedetten használom őket, tartós, és nem robbant fel - eddig legalábbis :DDD - (habár a neve alapján valami olcsó bóvli utánzatnak tűnt).
A feszültséget nem teszteltem, de a fasttech korrektnek tűnik, ők 4/29/2013-án tesztelték: 838mAh tested capacity.
Az évek alatt volt távirányítóban, kisautóban, időjárás állomásban, pulseoximéterben, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#64396) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#64391) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Néha csak csomagszámok kerülnek be a shipping részhez és nem nemzetközi TN, erre érdemes odafigyelni.

Pl.:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64397) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#64396) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem mar a 15-20$ termekeket se adtak fel tn-el pedig volt 3 ilyen rendelesem is az elmult honapban.
A kis digoo kamerat vettunk kettot, nekem tn nelkul jon meg se kaptam meg, egy masik "szuz" acc-rol a testveremnek rendeltunk, neki 1 hete befutott, es vegig tudtuk kovetni.
Nem kizart azt is nezik ki rendeli.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#64398) w.miki válasza DJ. Ru$y (#64390) üzenetére


w.miki
veterán

BG tapasztalat:
BW 5 portos töltő szeptember óta nem jött meg, még nem reklamáltam, de hamarosan fogok.
Escam kamera fel/le nem mozog: 8-9 levélváltás, telepítsem ezt, csináljam azt, szedjem szét, stb. mindent bizonyítsam képekkel, most úgy néz ki végül refund lesz, de simább ügyintézésre számítottam.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64399) FireLord


FireLord
aktív tag

idén nem lesz november 11-i akció alin? nem nagyon reklámozzák. tavaly ilyenkor már ment a beharangozás :F

(#64400) Tonyo válasza w.miki (#64398) üzenetére


Tonyo
őstag

Nekem a BW megjött, viszont nem tölti a Samsung telefonom gyorstöltéssel :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.