Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) air válasza #56573440 (#64246) üzenetére


air
nagyúr

"amin nem fut az androidwear, az játéknak is kevéske"

Kivéve a Pebble. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64252) mirci18 válasza Feketelaszlo (#64249) üzenetére


mirci18
addikt

Ki merted már próbálni azt a sample pakkos lehetőséget.

Linket tudnál küldeni róla lehet hogy érdekel.
Én kétszer használok így pengét így heti egy pengét elhasználok a giletteből.
A feather ennél többet bír?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64253) Beni2360 válasza bul07 (#64218) üzenetére


Beni2360
félisten

A bankok külföldi kártyás vásárlásoknál nem valuta hanem deviza és eladási árfolyamot kell nézni. és a könyveléskor esedékes árfolyamon számolja nem amikor veszed.
De ezekről egy bankod felé telefonon fel tett kérdésre is megkapod a választ ami tuti.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64254) #56573440 válasza air (#64251) üzenetére


#56573440
törölt tag

najó az azért más kategória :D Egy pár hétig cimbora steelje volt nálam, de nem jött be. A kijelző körül túl vastag volt nekem már a káva, a minőség érzet közepes volt, és azért nem olcsó az sem újonnan. A műanyag verziók meg pláne nem győztek meg :(

(#64255) air válasza #56573440 (#64254) üzenetére


air
nagyúr

Egy Wear-t futtató óra mennyibe is kerül?
Mennyi a készenléti ideje? Mennyire vízálló?
Mihez képest közepes egy Pebble minőség érzete?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64256) Beni2360 válasza dugesz77 (#64054) üzenetére


Beni2360
félisten

Na nekem is megérkezett ez a SADA V 190 hangszóróm. US $4.99
Nagyon pöpec mutatós kis doboz. végre hallom a laptop hangját. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64257) solti válasza Beni2360 (#64253) üzenetére


solti
senior tag

Szerintem sokan azt nézik, hogy az sms-en mekkora összeg van és nem azt, hogy a könyvelt összeg mekkora lett. Citibanknál elég durva különbségek vannak, mikor ezt szóvá tettem nekik, akkor mondták, hogy az SMS csak tájékoztató. BTW, ők legalább adnak a számlacsomagomhoz 5(!) ingyenes devizaszámlát is, így mindenféle konverzió nélkül tudok vásárolgatni...

(#64258) zoltan6


zoltan6
őstag

engedjük már el ezt a valutaváltás témát :(

(#64259) lac14548


lac14548
aktív tag

3D tollal van valakinek tapasztalata?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#64260) tonyrulez válasza choco01 (#64245) üzenetére


tonyrulez
őstag

2 méretről tudok, 9.5 és 12.7mm. Ha kissebbet mértél akkor valószínű nem 12.7-es, tehát jó, de azért valaki erősítse meg ezt :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#64261) Beni2360 válasza solti (#64257) üzenetére


Beni2360
félisten

Mint fentebb írtam: a könyveléskor esedékes árfolyamon számolja nem amikor veszed. ezért vannak az eltérések.
Én nem kapok semmiféle sms-t mert nem igényeltem. Kb 40 éve vagyok OTP számlás.Nem a legjobb de itt van a közelben. Havi 530 Ft fizetek a net számlámért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64262) air válasza zoltan6 (#64258) üzenetére


air
nagyúr

Ha az összes többi off elfér, miért csak ez zavar?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64263) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Kedvenc ebay-es pendrive eladónktól rendelnék most 3 db pendrive-ot, de a három összege meghaladja a 22-EUR-ot. Kérdés, hogyha külön fizetem őket (egyenként berakva a kosárba, majd fizetve), akkor külön csomagban küldi, vagy az egy címre érkezőket egybe rakja?

(#64264) Finch87 válasza daver88 (#64263) üzenetére


Finch87
csendes újonc

Külön fogja küldeni, saját tapasztalat alapján!

(#64265) Feketelaszlo válasza mirci18 (#64252) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

[1], [2]

A 2 alkalom nagyon kevésnek hangzik - nálam a Feather és a BIC is 8-10 alkalom, zöld Astra és Gillette Platinum kicsit kevesebb (5-6). Többiről nincs tapasztalatom, még nem próbáltam ilyen sok darabos samplet, csak tervben van.

(#64266) w.miki


w.miki
veterán

szelíd gesztenye bevagdosásához (és sütéséhez) nincs valami kütyü? :DDD
vágni nagyon nehéz :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64267) daver88 válasza w.miki (#64266) üzenetére


daver88
aktív tag

Üdv!

Hogyne lenne...

Magyar oldalról..

(#64264) Finch87: Köszi!! :R

[ Szerkesztve ]

(#64268) #56573440 válasza air (#64255) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem hiszem hogy egy egyéni ízlés miatt kéne magyarázkodnom...

"Egy Wear-t futtató óra mennyibe is kerül?"

Pont néztem amikor a 360-at rendeltem, kb használtban egy árban mennek ebay-en a steellel...

"Mennyi a készenléti ideje? "

_nekem_ teljesen mindegy, amíg egy napot vígan bír ki, addig nem is érdekel. A telefonom is megy töltőre estére pedig 3 napot elvisz, úgyse alszok órában, akkor meg mindegy hogy a qi töltőn van vagy az asztalon...

"Mennyire vízálló?"

Amíg bírja a kézmosást és az esőt addig _nekem_ teljesen mindegy. Fürödni, úszni órában nem is értem minek kategória.

"Mihez képest közepes egy Pebble minőség érzete?"

Nekem pl az említett 360-hoz képest. A gombok nyomásérzete eleve nem tetszett, nincs vastag csuklóm de olyan kis játékórának tűnt rajta, és mint mondtam _engem_ nagyon zavart a káva rajta. Ha faltól falig beletették volna a kijelzőt, akkor lehet hogy az fut be, bár a qi töltés nálam pl elég fontos volt, de na. Nálam nem adta azt az érzést hogy ez kell, aranyos meg minden, de nem én vagyok a célcsoport. Remélem nem gond:)

Egyébként meg marhára felhasználás és igény függő, hogy most éppen az üzemidő, a vízállóság és társai számítanak vagy sem, azt döntse el ki ki egyéni ízlése alapján.

(#64269) w.miki válasza daver88 (#64267) üzenetére


w.miki
veterán

a kép alapján ez inkább csak bevágja az oldalát, és nem egy keresztet vág az elejére :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64270) DJ. Ru$y válasza w.miki (#64269) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beteszed, vág, kinyitod elforgatod 90°-kal a gesztenyét, vág. Kivesz. Kereszt. Vagy ezt én komplikálom ennyire túl? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64271) w.miki válasza DJ. Ru$y (#64270) üzenetére


w.miki
veterán

nem, te túlegyszerűsíted.
A szelíd gesztenye általában félgömb alakú, vagyis a tetejét könnyen bevágod, mert megáll az alján, de az oldalán nem fog megmaradni, ha felülről erővel hatsz rá.
Erre a jóisten az emberi kezet találta fel, ami meg tudja tartani, csak bíztam benne, hogy a szent tudománynak is van már rá valami eszköze.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64272) DJ. Ru$y válasza w.miki (#64271) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt én értem, de ezért kanál kialakítású mélyített a nem vágó oldala nézd meg a képeket, szerintem megtartaná úgy is. Bár lehet teljesen igazad van és nem, mi is szoktunk sütni, de ilyenre még nem is gondoltam, mondjuk mi csak a "tetejét" vágjuk be.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64273) Cabrio válasza daver88 (#64267) üzenetére


Cabrio
aktív tag

3 éve van ilyen gesztenyevágó nekem, ajándékba kaptam. Keresztben úgy tudod bevágni, hogy az első vágás után elfordítod benne a gesztenyét. De ritkán használom, inkább késsel vágom, mert ez néha roppantja, néha összenyomja a szemeket.

[ Szerkesztve ]

(#64274) w.miki válasza DJ. Ru$y (#64272) üzenetére


w.miki
veterán

:0
és nektek úgy is kinyílik, hogy csak a tetejét vágjátok át?

(#64273) Cabrio: vagyis nem sok mindenre jó. :(
Vagdosás előtt beáztatod, vagy csak nekiesel?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64275) DJ. Ru$y válasza w.miki (#64274) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A teteje nyilván kinyílik, és megsül. Persze a végén "szedegetni kell" róla a héját. Nem is próbáltuk még az oldalát is vagdosni, ezt most lehet idén kipróbálom. Errefelé csak a "tetejét" szokták.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64276) mirci18 válasza Feketelaszlo (#64265) üzenetére


mirci18
addikt

Pedig így van.
Második alkalom után már jóval csökken a használhatóság alig szed le valamit plussz húzza a bőrt is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64277) Cabrio válasza w.miki (#64274) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Áztatni szoktam 1 órát kb, aztán vágom. Még gesztenyesütőm is van, amit csak erre használok :)

(#64278) nimfas válasza Cabrio (#64277) üzenetére


nimfas
addikt

Taníts mester!

Én lapos tányérba minimális vizet teszek, bevagom alul felül a gesztenyét aztán kb 4-6 perc a mikroban.
Milyen sütőd van? Vmi spéci?

[ Szerkesztve ]

(#64279) eXodus


eXodus
őstag

Üdv!

Tudna valaki mondani jó 3,7V-os 18650 Akksikat?
4db kellene + töltő.

[link]

Van amire kell figyelni? Esetleg van ami kifejezetten ajánlott/nem ajánlott?

(#64280) air válasza #56573440 (#64268) üzenetére


air
nagyúr

Azért ez így mindjárt más.
Az első két hsz-ed túl általánosra sikeredett.
Nekem meg pont azok a fontos szempontjaim, amikre rákérdeztem.
Szerencsére nem vagyunk egyformák.
Az én meglátásom és szempontjaim szerint jelenleg a Pebble-nél nincs jobb ár/érték arányú termék a piacon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64281) DJGABI válasza DJ. Ru$y (#64275) üzenetére


DJGABI
addikt

múltkor rádióban hallgattam velemi -polgármesterrel talán- interjút, azt mondta arrafelé nem is vagdossák, a sütési technika része hogy ugye a külsejét annyira megpirítják hogy a hirtelen hőtől pattanik meg a héja, meg szinte elszenesedik addig sütik, kézzel is le lehet hántani. mondjuk ehhez ilyen tekknyika kell [link], otthonra marad a vagdosás :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64282) Cabrio válasza nimfas (#64278) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Mikróban még sosem próbáltam. Ilyen sütőm van.
Pár éve elég vacak gesztenyét lehet kapni, így elegem lett belőle... :W

(#64283) w.miki válasza Cabrio (#64277) üzenetére


w.miki
veterán

Gesztenyesütő kb. hány fokon süt?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64284) Laza... válasza eXodus (#64279) üzenetére


Laza...
addikt

Az egy retek akksi. Töltőt és akksit Gearbesten nézegess (Samsung, LG). 5000mAh akksi nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#64285) Cabrio válasza w.miki (#64283) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Fogalmam sincs, mert nincs beskálázva, érzésre megy

(#64286) Tressy válasza eXodus (#64279) üzenetére


Tressy
senior tag

Ha 18650es akku kell,vegyél ilyet 4pcs NCR18650B 3.7V 3400mAh 18650

töltőnek meg Liitokala Lii vagy Xtar VC4 vagy valami hasonlót

[ Szerkesztve ]

(#64287) w.miki


w.miki
veterán

Kipróbáltam ezt a burgonya főző zsákot, két pici krumplival.
Ajánlom.
Persze a krumpli már eleve majdnem finom, de ha ebben megfőzöd a mikróban, akkor jobb lesz.
Majdnem annyira jó, mintha platnin megsütnéd.
Gesztenyére viszont nem jó, ez sem :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64288) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Na egy újabb kis beszámoló néhány apróságról, ami mostanában jött:
[link] Manikűr készlet
A felét nem is tudom, mire való, de a csipesz működik. :) Olcsó volt, utazós készletnek megteszi.

[link] Szív alakú lámpa...
Csak, mert kell. :D Fénye nem túl erős, de feltűnő...

[link] Fokhagyma nyomó
Egyszerűbb tisztítani, mint a fokhagymanyomót, bár az alján ott maradó darabbal nem lehet sok mindent kezdeni. (Igaz a fokhagymanyomóban is mindig marad valami....) Ezzel együtt ajánlható.

[link] USB Kulcs
Kulcstartón van, semmi fontosat nem tartok rajta. Sebesség 2.0, a csatlakozó könnyen kitáncol. Nem venném meg mégegyszer.

[link] Lefolyótisztító
Hát sokat nem ér... :( Összetekerve érkezett, egyenesen nem is lehet bedugni, a karmok beleakadnak mindenbe, de a szutykot nem igazán szedi ki. Jobb, mint a pumpa, de csodát ne várjunk tőle.

[link]
Kicsit vastagabb, mint elsőre gondoltam, de jó anyagból készült, tartósnak tűnik. Tépőzárral kb 5 ujjnyi vastagságot lehet magabiztosan átfogni.

[link] Törülköző
Picit nagyobbra számítottam, kb, mint egy sál. De nem tűnik rossznak, sportoláshoz még nem használtam, de nincs rossz szaga, és az anyaga is vállalható. Kíváncsi leszek az izzadsághoz hogy viszonyul.

[link] mágnesek
Erősnek erős, de könnyen törik. Kb . gomb nagyságúak: hűtőre fényképet pakolni tökéletes.

[link] Műanyag "szétpattintók"
Erős műanyagot kerestem, ha úgy adódik, hogy szét kell szednem valamit, anélkül, hogy összekarcoljam. Jónak tűnik, remélem egy szétszedésnél többet bír...

[link] Ugreen kábelek
Tölt, semmi extra. :)

[link] BW szivargyújtós töltő
Ez is működik, nem melegszik, az oldalsó "karmok" szépen tartanak.

[link] Fólia tabletre
A hozzáadott "dust absorver" használhatatlan volt, mert az elős próbálkozás után rajta maradt a kijelzőn. Egyébként felkerült enélkül, kiderül mit bír.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#64289) oszy válasza w.miki (#64287) üzenetére


oszy
veterán

Ez csak sima anyagból van? :) Vagy van benne valami töltet? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#64290) Silent77 válasza pocokxx (#64288) üzenetére


Silent77
veterán

Szív alakú lámpa...khm. :D
Akárkinek mutattam, senki nem mondta, hogy szív alakú. :DD
Fokhagyma nyomó tippet köszi, veszem is. :R

w.miki: Tavaly nem tudom miért nem vettem, de most bepótolom. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#64291) nimfas válasza Silent77 (#64290) üzenetére


nimfas
addikt

Lehet én vagyok elfuserált,de inkább zacsilámpa. :D

(#64292) DJGABI válasza nimfas (#64291) üzenetére


DJGABI
addikt

egyértelmű hogy az. csak BG polkorrektsége miatt ez a neve. eredeti kickstarter spot: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64293) w.miki válasza oszy (#64289) üzenetére


w.miki
veterán

A fene tudja... de egyáltalán...
Mi az az anyag? :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64294) Cabrio válasza oszy (#64289) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Van benne valami vatta töltet szerűség. Onnan tudom, hogy az enyém széle megszakadt egy kicsit. Mosógépben mosható.
Én már csak ebben csinálom a krumplit kb 3 éve. 5 perc mikró, aztán vaj meg só rá falatonként... :C

[ Szerkesztve ]

(#64295) oszy válasza Cabrio (#64294) üzenetére


oszy
veterán

és olyan, mintha a sütőben csináltad volna? :) nem értetlenkedem, csak hihetetlen, hogy gyorsan kész lesz a másikkal ellentétben :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#64296) Beni2360 válasza Silent77 (#64290) üzenetére


Beni2360
félisten

Inkább a réti here jut eszembe róla. :U
Kerékpár hátsó világításán láttam videón.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64297) spidersoft válasza Cabrio (#64282) üzenetére


spidersoft
senior tag

Én imádom a gesztenyét, próbáltam már bevágni, körbevágni, mindenhogy, de mindig volt néhány renitens szem (fél kilóból 5-6), ami detonált. Szerintem már van vagy 8-10 éve, hogy utoljára próbálkoztam gesztenyesütéssel. Elég retek munka a ráégett gesztenyepelyhet lebányászni a sütő belsejéről, de akkor lett elegem, amikor az egyik akkor szólta el magát, amikor már kivettem a tepsit, oszt lelőtte a kredencről a köcsögöt. Kereshettem másikat a nejlonrózsa csokornak...

(#64298) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Milyen fali usb töltőt ajánlotok? Banggood-on blitzwolf-ot néztem, de jelenleg nincs raktáron EU csatlakozós.

.

(#64299) Cabrio válasza oszy (#64295) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Igazából főtt krumpli lesz belőle, nem sült. Mintha parázsba dobnád fóliába csomagolva. Kb.

(#64300) beg válasza spidersoft (#64297) üzenetére


beg
veterán

"...amikor már kivettem a tepsit, oszt lelőtte a kredencről a köcsögöt."

De kár, hogy ebből pár szót sokan csak a google segítségével értenek meg. Pedig olyan szép. Na nem úgy mint a nejlonrózsa :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.