Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) repvez válasza tboy93 (#64798) üzenetére


repvez
addikt

lehet még ez is magas lenne, mert nekem pont a kézifék kar alatt van a töltöhely és igy nem tudom kiengedni a féket ha még bele is dugok valamit.
[link]

Valami ilyenre gondoltam, nem tudom ez menynire jó, elég sokan vettek belőle.
Amugy 90 fokos USB kábel van hozzá, hogy minél alacsonyabban maradjon a vezeték is benne?

(#64802) pajszer91


pajszer91
tag

A telefontartó autóban témához: én már mind a 2 autóba ilyet vettem, a műszerfalra is lehet "szorítani", a tapadója olyan mint a nano padok, lehet szellőzőre is rakni vagy a szélvédőre "kar" nélkül. Variálható. Eddig csak egy rendőr kanyarnál mászott arrébb a műszerfalról, szóval jól tapad.

Szerk: Szempont volt, hogy esetleg lehessen hűteni a telefont használat közben, mert ugye melegednek intenzívebb használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#64803) repvez válasza pajszer91 (#64802) üzenetére


repvez
addikt

Pont ilyet rendeltem ebayről 5 perce, akkor ezekszerint nem nyultam mellé 1200ft .CSak ott nem irta , hogy szellőzőre is tehető.
Egyébként nem értem, ezt a szellőző dolgot, mert ha elé teszem a telefdont akkor, pont a levegőt fogja le.

(#64804) csadi0011


csadi0011
őstag

Gearbest October Sale
Nem igazán látok valós akciókat, de a dolamee D5 TV Box EU táppal pl. 6 ezer ft, BG-n 9 ezer ft. Viszont UK/CH táppal ott is 6 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

(#64805) Beni2360 válasza Juditta_56 (#64785) üzenetére


Beni2360
félisten

Hogy mik vannak. :Y Még nem halottam róla.
Nekem gumáriummal rögződik. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64806) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok,

Ez vagy ennél jobb univerzális vízálló telefontokot tudnátok ajánlani? Illetve, ha ez a blitzwolf jó, akkor olyat, ahol tuti eredeti?

(#64807) macilaci78 válasza jjeahh (#64786) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az illóolajból drága az, ami ultrahanggal párologtatható egyrészt mert a legtöbb olaj csak melegítéssel óhajt párologni, másrészt lerakódik a membránra és tönkre teszi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64808) Beni2360 válasza motoflug (#64788) üzenetére


Beni2360
félisten

Én kaptam ajándékba egy ilyet nincs vele semmi gond de egy idő után a ragasztása elengedett és szét esett. Újbóli ragasztás megoldotta a gondokat. Időnként nyitni kell az üveget és fejre fordítva átitatni a fa részit majd bezárni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64809) zeon.hu válasza motoflug (#64806) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggood-ról vettem ilyet, jóval olcsóbb volt, eredeti.
Itt írtam róla pár mondatot.
2-3 órát már volt benne a teló víz alatt, nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#64810) Beni2360 válasza Maximum1 (#64791) üzenetére


Beni2360
félisten

Én kintről szoktam rendelni, a mostani is annyit bírt mind az eredeti. 2 és fél évet. Még van benne fél óra cufla állandóan benne van és 95% töltőn. Kb 6-7 Ezer Ft valaki írta a házi belső cserét hát én szétszedtem egy ilyen aksit spéci szerszám nélkül csere csak gányolással lehet-ne. 6 db spéci aku és a munka ott vagy ahol megveszed. szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64811) jjeahh válasza macilaci78 (#64807) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja általában elég drágák (érthető okokból), de azért ki lehet fogni "jó áron" is ezt-azt, én Now Foods-ot szereztem be egy 118 milist viszonylag olcsón anno és több mint egy éve megvan, nem akar elfogyni, pedig használom rendesen. Ha pl az air wick-es időzítős spray-es illatosítókhoz hasonlítjuk szerintem hosszú távon olcsóbban jövök ki a Now Foods illóolajjal, mint az air wick spay-ekkel :) .
Amúgy az ilyen víz nélküliek milyenek lehetnek? Gondolom mivel vízmentes sokkal erősebb és takarítani nem kell, bár valszeg hamarább elfogyasztja az olajat...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64812) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nah elkészült a lézeres darts vonalam, hátha valakit érdekel. :D Erre nem volt felesleges 40 dollárom.

[link]Lőttem néhány pillanatképet. Nagyjából ilyen lett. 800 Ft-ból úsztam meg. Rendetlenség miatt bocs, nem volt időm pakolászni. :D

[link] + [link]

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#64813) napocska2 válasza ZS3NI (#64812) üzenetére


napocska2
senior tag

Húú, ez nagyon klassz! Ügyes vagy! :C Mennyivel elegánsabb, mint a szigetelőszalag. :DDD
Nem félted a kipattanótól a tükröt a szekrényeden?

Köszi a linkeket!

[ Szerkesztve ]

(#64814) motoflug válasza zeon.hu (#64809) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi! Próbálom Banggood-ról megrendelni de paypal check-nél elhasal az oldal. Másnál is?

(#64815) zeon.hu válasza motoflug (#64814) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Asztalin volt már ilyen gondom, de android alkalmazásból működik mindig.

#?*@&!

(#64816) mirci18 válasza ZS3NI (#64812) üzenetére


mirci18
addikt

Gratula én maradok a szikszalagosnál.
De a múltkori 40 dolcsis téma miatt én is elhatároztam hogy előveszem a soft táblát és gyártok hozzá egy szekrényt is hogy jobban nézzen ki a falon.
Talán majd egy blogbejegyzés is lesz belőle itt a ph-n.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64817) Laca1212 válasza repvez (#64803) üzenetére


Laca1212
őstag

Linket tudsz adni?

(#64818) Maximum1 válasza Beni2360 (#64810) üzenetére


Maximum1
őstag

és (#64792) Minstrel, ezek szerint egy próbát megér, 5 ezer 8 ezer , még gondolkodom melyik legyen.

(#64794) Feketelaszlo öreg vagyok én már a gányoláshoz

(#64819) spidersoft


spidersoft
senior tag

@mrgergoke, ha netán erre jársz: a blogon lévő hasszorítóról a GB csak a termék méretét hajlandó közölni, azt nem, hogy mekkora bélre jó. Ránézésre európai méret, vagy kínai? :D Kb. mennyire nyúlik ki? Előre is köszönöm a válaszodat :R

(#64820) choco01


choco01
addikt

Ilyen Coax krimpelő fogót látott már valaki valahol kint?Szóval nem ami ráhúzza a fejet, hanem ami rápréseli.

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64821) Beni2360 válasza choco01 (#64820) üzenetére


Beni2360
félisten

Mindegyik fogó préseli.
Hogyan gondoltad, hogy arra a vékony vezetékre rá tudná húzni? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64822) gatesz válasza repvez (#64803) üzenetére


gatesz
tag

Szia, megjött a rendelésed? Elégedett vagy? Linket tudnál dobni?

(#64823) repvez válasza gatesz (#64822) üzenetére


repvez
addikt

Ahogy irtam is, ma rendeltem mégcsak meg , igy majd valamikor november tájlkán érkezik meg, az elöttem iró mondta, hogy neki van 2 is és , hogy elégedett vele, remélem nálam is beválik.
[link]

én ezt rendeltem meg

(#64824) spidersoft válasza choco01 (#64820) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kábeltévések kötöttek ilyen hatszögkrimpelt RF és F csatlakozókkal, idővel mind lemászott a kábelekről... átcserélgettem őket rátekerősre (igen, van rátekerős RF is), ezek jónak néznek ki eddig. Szóval én nem hiszek a hatszöges tekkknikában :B

(#64825) choco01 válasza Beni2360 (#64821) üzenetére


choco01
addikt

De amit linkeltem a második sorban az nem présel hanem belenyomja a fejbe.

Spidersoft: igen arra gondolok, ez a tekerős kissé gagyinak tűnik nekem, ilyen gumis beszorítósba nincs ilyen TV-be dugható nem tekergetős elosztoba való fej?

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64826) Beni2360 válasza choco01 (#64825) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs késő van elnéztem LAN fogónak néztem. :U
Én is jobban szeretem a tekerős csatit. De ők sietnek és ezért használják azt a fogót.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64827) choco01 válasza Beni2360 (#64826) üzenetére


choco01
addikt

De olyan miert nincs kint sehol? Csak ez a gumis ráhúzos..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64828) Beni2360 válasza choco01 (#64827) üzenetére


Beni2360
félisten

Milyen a tekerős?
Az mindenhol van a két kezed. Ennél olcsóbb nincsen. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64829) fecus


fecus
őstag

Van még olyan, hogy a csak USA-ba szállító cégtől megrendelsz valamit egy USA címre és valamekkora pénzért hazaszállítják a többiek holmijával együtt?
Régen volt ilyen vállalkozás.
A régi laptopomba féláron van akku kint. Nem szállítanak ide.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#64830) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Itteni ajánlásra berendeltem az alábbi MEIDI autós telefontartót. Megérkezett nemrég, de nagyon nem masszív a telefont tartó állítható kar, értem ezalatt, hogy elég könnyen lebillen, ha rajta van a telefon. Kézzel nem tudom meghúzni, sőt olyan, mintha ez fix lenne.

Erre a részre gondolok:

Valaki, akinek ilyenje van, tudna ötletet adni?

(#64831) jjeahh válasza motoflug (#64830) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Woá, remélem Meizut teszel bele :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64833) motoflug válasza jjeahh (#64831) üzenetére


motoflug
őstag

Igen, aranyos kis hasonlóság. :DDD Egyébként csak úgy tudom rögzíteni a készüléket, hogy ha az üvegen van, akkor nekidöntöm, kicsit neki feszítem az üvegnek, mert az enyém nem tartaná meg úgy, mint az általam linkelt termék képein... :(((

(#64834) spidersoft


spidersoft
senior tag

haszonkulcs jellege? :U Igaz, ez kettő :D ebajon 350Ft-tól megy darabja.

(#64835) Beni2360 válasza motoflug (#64830) üzenetére


Beni2360
félisten

Szedd szét és nézd meg, hogy mitől nem tudod össze húzni. Valami sorja vagy egy vékony alátét hiányzik, hogy elég hely legyen a meghúzáshoz. Vagy hosszú a csavar és ütközik a vége. Nézd meg, hogy betét nélkül tudsz-e csavarni rajta beljebb.
Annak működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64836) Imy


Imy
veterán

Ilyen műanyag lefűző spirál milyen néven lehet e-bayen? Illetve ezekhez az elő és hátlap?

(#64837) tonyrulez válasza spidersoft (#64834) üzenetére


tonyrulez
őstag

"VASARLAS 1 ES KAP 1 INGYEN" Az oszt igen.

4 8 15 16 23 42

(#64838) #56573440 válasza tonyrulez (#64837) üzenetére


#56573440
törölt tag

"A szín nem választható,véletlenszerűen küldjük."

Ezen kívül a helyesírás is zsír.

Megnezem pár cuccukat, nevetséges árak Google translate forditasok...

[ Szerkesztve ]

(#64839) MittuDomain_ válasza Imy (#64836) üzenetére


MittuDomain_
őstag

spiral angolul, spirale olaszul, Spiralbindung németül via eBay

Érdemes eléírni, hogy fellowes, ne érjen meglepetés a találatok közt. :)

Szerk: Dluinet pontosabb volt nálam, thx

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#64840) Dluinet válasza Imy (#64836) üzenetére


Dluinet
nagyúr

plastic wire comb
plastic binding comb
plastic binding ring
plastic binding wire

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64841) DavidQ válasza fecus (#64829) üzenetére


DavidQ
tag

Van, más kérdés, hogy egy akksira megéri-e: www.borderlinx.com

Nem minden kínai szirszar szar!

(#64842) choco01 válasza Beni2360 (#64828) üzenetére


choco01
addikt

Mármint hogy nem a menetes csatlakozó amit az elosztóba megy, hanem amit a TV-be dugsz, nem tudom a pontos nevüket melyik milyen fajta. :(

kékkutya: köszi, igen ezzel az a baj hogy ugyan annyi mint itthon majdnem.. :(((

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64843) cadtamas


cadtamas
tag

Ilyen automata konzervnyitóval van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#64844) DJ. Ru$y válasza choco01 (#64842) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ami a TV-be megy, azok szerelhető csatlakozók. Műanyag le, koaxot meghámoz van egy kialakított hely, csavarral rögzít, majd a másik két csavar fog egy leszorítót, műanyag vissza és kész. Ehhez nem kell fogó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64845) Dluinet válasza cadtamas (#64843) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-csak nyitófüles konzervet vegyél, akkor nem kell vele szenvedned
-lehet még kapni egyáltalán olyat, amin nincs nyitófül?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64846) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#64845) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogyne és a legjobb, amikor 10-ből 9-nek letörik a füle, mielőtt bármit is tudtál volna vele kezdeni.

Ha füleset kapunk valamiből azt is nyitóval nyitjuk ki, már egy ideje. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#64847) zoltan6 válasza Dluinet (#64845) üzenetére


zoltan6
őstag

"-lehet még kapni egyáltalán olyat, amin nincs nyitófül?"
Szinte az összes gyümölcskonzerv,paradicsom,bab,kukorica,stb.nyitófül szerintem csak a készételeken van némelyiken. :K

(#64848) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. 12-14AWG kábelt nem tud valaki olcsóbban? Szilikonos borítású kell legyen. Kicsit sokallom az 1M kábelért az 1500Ft-ot. :U :R

[ Szerkesztve ]

(#64849) choco01 válasza DJ. Ru$y (#64844) üzenetére


choco01
addikt

Van az a típus amit rá kell tekerni erősen az utolsó 8mm-t lepucolni a rézdrót megy be a tűbe ahogy tekered a többi árnyékolást visszahajtani és úgy rászorul, itthon 250ft körül vettem darabját, na de erre hogy keressek rá eBayen.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64850) AlyrArkhon válasza choco01 (#64849) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

tipp

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.