Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64201) Beni2360 válasza AndrewBlase (#64200) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha a fizetési oldalon $/€ van, akkor a bankod vált, ha HUF, akkor a Paypal. Szerintem. - Hát nem éppen, ha Ft van akkor az eladó cég által számolt váltással megy és éppen annyi vonnak le amit látsz az oldalon. A paypal csak akkor szól bele a váltásba ha az van beállítva. De le tudod ellenőrizni mindhárom esetet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#64202) bally4 válasza tonyrulez (#64184) üzenetére


bally4
tag

Ebayon kezdtem, de 1 éve már csak Ali...olcsóbb

(#64203) Vangelis válasza bally4 (#64202) üzenetére


Vangelis
nagyúr

paypal van már alin?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64204) beg válasza Vangelis (#64203) üzenetére


beg
veterán

Sosem lesz.
Konkurálnak egymással, helyette van AliPay.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64205) Laza... válasza Vangelis (#64203) üzenetére


Laza...
addikt

Miért lenne? :DDD :N

Never give up!

(#64207) tupacamaru válasza #46372352 (#64206) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#64208) Vangelis válasza Laza... (#64205) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Miért ne... én nem ismerem ezeket :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64209) XtremLor válasza PainKiller13 (#64191) üzenetére


XtremLor
őstag

Lehet mokolni, meg keresgelni neten, de en is siman postagumival huzatnal fel hozza van boven itthon a csomagok miatt, a venti sarkaira pluszba raknek gumit tobb mint valoszinu bicikli belsobol vagnek ki par darabot, igy nem is rezonalna.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#64210) dugesz77 válasza spidersoft (#64198) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm mester :C . Ez így már tényleg baráti ár. Fene gondolta volna,hogy állítható hűtőcsőként kéne keresni :D . Csinálok hozzá egy fain talpat a krokodil csipesz meg filléres dolog. Ezzel sokat lendítettél a projekten.

(#64211) xxxjjjkkk válasza dugesz77 (#64210) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

+1

Köszönöm én is.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#64212) Vanir


Vanir
veterán

Nem hinném, hogy olyan sok mindenkit megmozgatna ez, de:
[link]
Ezeket találtam a legjobb ár/érték arányú szilikon fültágítóknak az elmúlt három év alatt. 12 millisből 45 cent két pár, azaz négy darab, ingyenes szállítással. A méret és a szín is stimmelt eddig mindig.
Az anyaga nem túl vékony, azaz tartja a formáját, viszont nem is túl vastag, tehát nem kényelmetlen fejhallgatóval / alvásnál / akármikor.
Magyar boltokban kb. ezresért kapod darabját, ha nem drágábban...

(#64213) Dluinet válasza Vanir (#64212) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mért kell a fület tágítani?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64214) KaiotEch válasza Dluinet (#64213) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezt én sem értem, de mennyire szeretnék egy olyan emberrel találkozni, akinek ki van tágítva, és letépni a fülcimpáját. ;]

(#64215) spidersoft válasza Vanir (#64212) üzenetére


spidersoft
senior tag

viselni csak kellő körültekintés mellett, nehogy... :D

(#64216) Vanir válasza Dluinet (#64213) üzenetére


Vanir
veterán

Röviden: mert tetszik. Szerencsére egyre elfogadottabbnak/megszokottabbnak látom ezt a dolgot (mondjuk ez most pont kivétel), mert már nem annyira új, nem annyira más, mint amikor divatba jött egy 8-9 éve.

KaiotEch: Ha indokot ad rá valaki, akkor hajrá.

Nem provokáltatni akarom magam, illetve nem akarlak provokálni titeket témával, csak gondoltam egy ilyen szintű best buy-t belinkelek azért, miután huszadannyiért lehet külföldről rendelni, mint amennyiért itthon megveszi az ékszerüzletben az ember.

(#64217) KaiotEch válasza spidersoft (#64215) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Veszek egy készlet lakatot :D

(#64218) bul07


bul07
nagyúr

Nekem az Erste középen vált ha jól tudom, erste árfolyam itt
Alis vásárlás
10-én 0.64$, 175Ft így 1$->274Ft
13-án 0.58$, 160Ft így 1$->277Ft

paypal $ vásárlás nem volt mostanában, vagyis még zárolás alatt van, de más valuta (a ünnepük miatt nem vettem semmit, most kezdek megint nézelődni, meg a gearbest is kiesett a pikszisből a sok negatív változás miatt )
10-én 1.98CAD$, 410Ft így 1CAD$-> 207Ft
13-án 1.19GBP 407Ft így 1GBP->342Ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64219) spidersoft válasza Vanir (#64216) üzenetére


spidersoft
senior tag

Köszönjük az ifjúság nevében :R ne támadásnak vedd -- szerintem sokan vagyunk itt, akik nem értik ezt az irányvonalat, és idegenkednek tőle, mint dédapáink a rákenróltól. Ettől még lehet jó, csak nem nekünk :B

(#64220) bul07 válasza KaiotEch (#64214) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt szoktam mondani hogy mindenki pö*** a lyukba ;]

(#64215) spidersoft

Kár hogy nem egy lánccal együtt nyomták rá a lakatott és lehetett volna vezetni mint egy bikát :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64221) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

9.9 dolcsis hátizsák @DD4

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64222) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Aki sokat vasarol es foleg dollarban ,miert nem csinaltok egy dollaros devizaszamlat.
Nekem 300 forint korul van a szamlavezetesi dija.

(#64223) KyeX válasza spidersoft (#64215) üzenetére


KyeX
csendes tag

Bakker, ez az öcsém :D Meglepődtem, hogy még fent van a videó. Durva este volt :D
Csak hogy a témába is vágjon, ő is kintről veszi a tágítókat :)

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#64224) htc07 válasza IG55 (#64116) üzenetére


htc07
addikt

ha aktuális még, nekem ilyen van, (csak 40x60-at küldtek a kis buták), nekem bejött, csak azt nem tudom még, mivel mossam. :D pár hónap alatt azért kicsit már koszos.

(#64225) bally4 válasza Gsx-rr (#64222) üzenetére


bally4
tag

Ft-ban kapom a fizut, amikor áttenném devizaszámlára az 1 váltás. Most meg forintszámláról von az ali, így is egyszer kell váltani. Miért éri meg akkor a devizaszámla?

(#64226) kirkri válasza bul07 (#64218) üzenetére


kirkri
addikt

Az Erste nem középárfolyamozik, hanem a kártyakibocsátó hivatalos árfolyamát használja.

Ezekkel a kalkulátorokkal forintra pontosan ki lehet számolni, hogy milyen árfolyamon fog váltani.

Visa

Mastercard

Gyanítom, hogy a többi banknál is így lehet, de az Erste tuti a kibocsátók árfolyamát használja.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#64227) air válasza bally4 (#64225) üzenetére


air
nagyúr

Ha csak havonta egyszer vásárolsz, akkor nem éri meg.
De ha többször, akkor az annyi váltás, ahányszor vásárolsz.
Így már csak az az egy váltás van, amikor átrakod a pénzt a devizaszámlára.
És az ingadozó árfolyam sem számít.
Ezért éri meg.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64228) mirci18 válasza RBJ (#64105) üzenetére


mirci18
addikt

Azért én egy ismertebb márkában jobban hiszek mint egy Kínaiban.
Gondolom inkább itt az játszik hogy ma is jött egy csomagom Kínából effektus van.
Ezért rendelik sokan onnan és nem a boltból veszik meg.

Egyébként sem mindíg az az olcsó ami kint van.
Tegnap voltam kirakodós piacon vettem ragasztó pisztolyba rudat extra hosszút van vagy 25-30 cm 12 db-ot 300 ft-ért.
Ez kint olyan 6-700 ft lett volna.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64229) mirci18 válasza havri1 (#64107) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a segítséget.

Egy kérdés.
Két bankkártyám van a paypalon fent.
Hogyan tudnám az eggyiket berakni elsőnek.
Mindíg a rossz kártyámmal akar első körben vásárolni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64230) mirci18 válasza Feketelaszlo (#64160) üzenetére


mirci18
addikt

Többek között ezért sem értettem soha hogy miért jó a fürdőben és vagy wc-ben mindenféle szőnyeg elhelyezése.

Nem valami higiénikus.
Nekem próbából volt a tusolóba való csúszásgátló is.

Ehhez hasonló.
Akkor tapadt csak oda mikor a tusolással végeztünk akkor meg már minek.
Cserébe tusolás közben viszont sokkal jobban csúszott mint a csempe.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64231) Melack válasza tonyrulez (#64188) üzenetére


Melack
veterán

AliPayen keresztüli bankkártyás fizetés az marad. Senki sem olvassa el azt a nyamvadt hírt a linken?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#64232) fateless válasza air (#64227) üzenetére


fateless
veterán

Mi van???
Az árfolyamingadozást értem, de az egy váltás dolgot nem fogom. A többi esetben is csak egyszer váltod a Forintot, már olyan értelemben, hogy mikor kártyábal vásárolsz, akkor egyszer. Ha átváltok 30k HUF-ot $-ra a hónap elején, vagy ha 10 alkalommal váltok át 3k-t, attól még nem vágom mi a különbség az árfolyamingadozáson kívül, ami lehet elönyös és hátrányos is.
Elfogadom, ha hülye vagyok hozzá, de tényleg nem fogom, hogy mit akartál ezzel az egyszer váltással mondani

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#64233) nimfas válasza fateless (#64232) üzenetére


nimfas
addikt

Ez nekem sem esett le.... :D

(#64234) air válasza fateless (#64232) üzenetére


air
nagyúr

Szerinted az átváltást a bankok a két szép szemedért csinálják, vagy van költsége?
Lehet, hogy nem jelenik meg külön tételként a számládon, de pontosan azért van, hogy nem ugyanannyit von le az egyik bank, mint a másik. Vagyis nem ugyanazon az árfolyamon váltanak a bankok. A váltási költség már bele van kalkulálva az árfolyamba. Ergo ahányszor váltatsz a bankkal, az annyi plusz költség.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64235) havri1 válasza air (#64234) üzenetére


havri1
félisten

Én sem értem az az igazság.
Ha x deviza teszem azt 280 ft egész hónapban, akkor nem értem, mi a különbség a 10x vagy 1x váltásnak, a költség ugyanaz. (Nem beszélve arról, ha hónap közben ingadozik, és erősödik a HUF, és olcsóbb lesz. Igaz ez kétirányú dolog)
És azt is tegyük hozzá, hogy a devizaszámla sincs ingyen, elég magas költségei vannak. Ha ezt is belekalkulálod, már annyira nem biznisz.

[ Szerkesztve ]

havri

(#64236) padi68 válasza kirkri (#64226) üzenetére


padi68
senior tag

:R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#64237) spidersoft válasza mirci18 (#64228) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem, ha bármilyen piacra el szeretnék menni, akkor szombaton kell menni, amikor nincs meló. A buszjegy a városba oda-vissza 620Ft, a benzin is hasonló. Munkahelyem környezetében nincsenek üzletek, ha fel akarok menni a városba (de ott nem fogok találni piacot/vásárt, mert délutánra már rég bezártak), akkor még az is átlag 160Ft plusz költség (meg két óra idő), ami filléres csomagoknál már mínuszba is tolhat. Nem mintha ez volna a szempont: a szempont inkább az, hogy itthonról, egy kattintással megredeled, és majd hozzák, addig úgyis ráér. Ha kell sürgősen, akkor nyilván felkutatja itthon az ember, ha kapni egyáltalán az országban (ez meg a másik indok).

(#64234) air: tehát a váltásnak tétel ára van (mittomén harminc centet is 20Ft-ért vált át, meg háromszáz dollárt is)? eddig úgy tudtam, hogy egységára van, ezért is nem értem a lenti dolgot: ha $0.3 is (mondjuk) 0,3% váltási költséget hoz, meg $300 is, akkor nem mindegy, hogy egyben utalod vagy apránként? az árfolyammal meg pont rá is lehet szívni, ha akkor fogy le a pénz az USD számláról, mikor mélyponton a forint és azért csak kéne vásárolni valamit.

(#64238) thomasvold válasza sepsi0 (#64097) üzenetére


thomasvold
őstag

Így, hogy EU-ból jön, más költség nincs, csak a +szállítási költség? Köszönöm :)

(#64239) air válasza spidersoft (#64237) üzenetére


air
nagyúr

Részemről lezártnak tekintem a témát. Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64240) mirci18 válasza spidersoft (#64237) üzenetére


mirci18
addikt

Nyilván mindenkinek jó megoldás nincs.
Nekem pl a Pesti boltok Ikea stb van messze akik nem szállítanak házhoz futárral.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#64241) Cabrio válasza sepsi0 (#64097) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Na egy ilyet én is rendelnék karácsonyi ajándéknak... Mennyire jó telefon ez? Fórumon nem sokat írnak róla. Ennyiben megáll az egész, semmi áfa, vám?

(#64242) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Nekem a Szlovák takarékpénztár (Erste group) egy ideje már plusz levonást csinál a nem euróban történő fizetések után. Nem jelentős összeg, az árral arányos, viszont ezzel kb. bukon a banki váltásból származó árfolyamelőnyt.

(#64243) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Sziasztok!GT08 vagy DZ09 okosora?Vagy tudtok más olcsòokosorát?

(#64244) cris78 válasza krisztofer20 (#64243) üzenetére


cris78
őstag

U8 :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64245) choco01


choco01
addikt

Szerintetek ez a dokkoló jó lehet HDD-nek DVD helyére?

Kétszer annyi mint amire nem írják hogy SATA 3 , nem tudom hogy valóban az-e.

Én olyan 8,5mm-t mértem mérőszalaggal, ez 9,5 elvileg. :U :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#64246) #56573440 válasza krisztofer20 (#64243) üzenetére


#56573440
törölt tag

Attól függ mire kell...

Első generációs moto 360? Refurbished van egy tonna ebay-en pl, és azért egy kicsit más dimenzió. Van egy kingswear kw 88 is nálam, de nem igazán jött be, amin nem fut az androidwear, az játéknak is kevéske :(

persze gyereknek büntiből lehet bármi ilyesmi :D

[ Szerkesztve ]

(#64247) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vettem nem rég wallet tokot telefonra, használom kb. egy hónapja, de a műanyag tálca külső sarkai már letöredeztek... pedig nem esett le még a készülék, nem is teszem ki nagy behatásoknak, zsebben hordom. Maga a tok rendszere tetszik, de a belső műanyag kritikán aluli... ha vennék egy szilikon hátlapot és azt ragasztanám a tokba a fekete műanyag helyett (simán csak bele van ragasztva, semmi hókuszpókusz), akkor az úgy működne? Esetleg javaslat egyéb olyan tokra, ami takarja a telefont elölről is, de elég strapabíró? Előző telefonomhoz kihúzófüles tokot használtam, de ennek az oldalán élesen kiálló gombok vannak, úgy sejtem, hogy folyton felakadozna, de minimum is megnyomódna a bekapcs gomb, ami szintén az oldalán van (lumia 950).

(#64248) sepsi0 válasza Cabrio (#64241) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Mivel EU-ból jön nincs egyéb költség.
Nem sok infó van a telefonról, egy fórumtársat találtam itt akinek van.
Csak jókat írt róla,egyedűl az akksit hozta fel max egy napot bír, de ilyen az összes telefon.

[ Szerkesztve ]

(#64249) Feketelaszlo válasza mirci18 (#64228) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Feather japán penge, s minden borotvafórumon pozitívan nyilatkoznak róla. De szerintem itt a párszáz forintokal dobálózni már szőrszálhasogatás - a hagyományos borotválkozás így is annyira szemtelenül olcsó az elektromoshoz meg az eldobhatóhoz képest, hogy nem azon múlik. Én 20-at vettem ~1400 HUF-ért, ez 1 évre biztosan elég, de inkább 1.5-2. A drogériákban és áruházakban kapható Gillette nekem pl. nem jött be minőségre - eurós boltokban kapni még Lordot, Astrát meg néha görög BIC-et, az utóbbi még kellően éles/tartós szokott lenni, de ezzel gyakorlatilag ki is fújt a hazai kínálat. Meg egyébként is - ki ne akarna új dolgokat kipróbálni? :P Ebay tele van az emberek kiváncsiságára építő sample pakkokkal, 2000 forintért 30 különböző márka - ez a hazai lehetőségekhez képest nem kis árubőség.

[ Szerkesztve ]

(#64250) Cabrio válasza sepsi0 (#64248) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Még egy powerbankot is rendelek akkor hozzá ajándékba :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.