Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) Dluinet válasza Nestor16 (#62797) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem
nem
nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62802) Dluinet válasza bul07 (#62799) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Type C-t, csak rosszak a képek

de a helyedben nem kockáztatnék, inkább ugreen Type C

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62803) miroon válasza peat (#62783) üzenetére


miroon
aktív tag

Szia!

Itt egy teszt, szerintem ez ugyanaz amit linkeltél :)

iPhone 13 Midnight Black

(#62804) bul07 válasza Dluinet (#62802) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem a Micro kell, így akkor marad ez [link], meg kuponozom és 0.16$ meg is van

Na majd jön az összehasonlítás mert egy hete, ezt a 0.5m vettem meg

Csak meg kell jönni a 3A mű terhelésnek is, már annyi kábelem lesz itthon :) , na majd jön egy nagy kábel teszt, bár csak 2.4A töltőm van

(#62805) PainKiller13

PM megy mert sokadszorra itt nem írom le :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62805) PainKiller13 válasza bul07 (#62804) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hogy lehet kuponozni ezeket?

(#62806) Cyborg válasza Nestor16 (#62797) üzenetére


Cyborg
senior tag

Ismerek olyat(nem személyesen), akinek ilyenekkel van tele a háza, meg van vele elégedve, szerinte takarékosabb, mint az indirekt tárolóban/bojlerben melegíteni, és hosszú csövön elvinni a kazánházból a vételi helyre. Vizen is, és áramon is lehet vele spórolni.

(#62807) Bazsee71 válasza Cyborg (#62806) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ha gázzal állítja elő a hőenergiát, akkor ahhoz képest komfortosabb, egyszerűbb lehet, de olcsóbb semmiképp, belekalkulálva az elfolyó víz mennyiségét is.

(#62808) maross válasza Cyborg (#62806) üzenetére


maross
veterán

Szimpi, kerdes hogy milyen atfolyasi sebesege van, lehet csak nagyon kis gyik vizsugarat tud melegiteni. Na meg ra van irva hogy capacity 40L, ez az lenne hogy tulmelegszik miutan ennyit atfolyatok rajta?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62809) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Elmúlt hónapok merítése:

Derby + Arko borotvaszappan 5/5 - Talán még itt a fórumon láttam először, azóta kívánságlistán volt, de most próbaként rendelve. Igaz, még csak az Arkot bontottam meg, de bejött, pozitív csalódás.
Feather borotvapenge 4/5 - A penge jó, de csodálom, hogy idetalált, mert valami nagyon ótvar csúnya kézírással lett címezve, vámárunyilatkozat is első érintésre leesett róla, úgy látszik a thaiok nem ismerik a Technokol Rapidot...
Automata bőr öv 5/5 - Hajtott a kíváncsiság, mert még nem volt soha automata övem, viszont baromi nehéz volt viselhető stílusút találni (a Vatera pl. olcsóbban tele van dropshippingből rendelhető Audis, BMW-s meg más ízléstelen darabokkal). Eddig (1 hét) jó is, de ezt lekopogom, mert kínai bőr dolgaim eddig nem voltak valami tartósak, reméljük ez kivétel lesz.
Uni Field mechanikus töltőceruza 5/5 - Itthon tudtommal csak a Koh-I-Noor 5900 / Versatil kapható 2 mm-s béllel ilyen kategóriában - olyanom van is - de már kicsit kopott újkori fényén (~15 éves darab, mégha nem is folyamatos használatban), hát ráböködtem erre. Minőségi megmunkálású, egyedül a gombján és csiptetőjén érezni, hogy gagyi lemez, de legalább könnyű. Nincs hegyező a végében, mint Koh-I-Noornak (mondjuk nem mintha az érne is valamit), ellenben talán kicsit jobb a fogása - de ez lehet szubjektív. Mindenesetre örök darab.

[ Szerkesztve ]

(#62810) Bazsee71 válasza maross (#62808) üzenetére


Bazsee71
őstag

8 l/p átfolyással számolva 5 kW teljesítmény a vízhőmérséklet ~9 °C-kal történő emelésére elegendő. Nem véletlen, hogy átfolyós üzemű gázkazán sincs 18-20 kW alatt.

(#62811) Dluinet válasza Bazsee71 (#62810) üzenetére


Dluinet
nagyúr

normális 24kW-nál kezdődik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62812) Cyborg válasza Bazsee71 (#62807) üzenetére


Cyborg
senior tag

Persze, ez egyértelmű, csak a gáz számlát nem tudod kinullázni, viszont, ha cefetül szigetelsz, és még napelemed is van, már más a helyzet. Persze gázzal mindenképp olcsóbb lesz.

Egyébként én gázzal csinálom a melegvizet, szigetelt csőben, és 15cm hungarocellben jön a víz, de így is sok vizet bukok, mire odaér a melegvíz a csaphoz. Legalább nem lesz pangó vizem:)

(#62813) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok! Talalkozott mar valaki olyan szerkezettel amin be lehet allitani hogy pl. 6 orankent csorogjon minden nap? Kimondottan kulon eszkoz kellene, idos embernek, okostelefon nem jatszik. Koszonom

(#62814) Jofi81


Jofi81
őstag

Vettem egy Nitecore New i2 töltőt. Az ellenőrző kódot és az email címet megadtam az oldalon, de a Submit gombra nyomva csak annyi történik, hogy alul kiír egy nullát, emailt sem kaptam róla. Ez normális, ennek így kell működnie?

(#62815) bodojani válasza Bendegúz98 (#62813) üzenetére


bodojani
csendes tag

Ez: [link]
évek óta használok egy ilyet, működik rendesen.

(#62816) Beni2360 válasza Nestor16 (#62797) üzenetére


Beni2360
félisten

Attól függ, hogy mire akarod használni?
A fodrászom kivágta a francba arra sem adott elég meleg vizet, hogy egy 1.5 literes kancsót megtöltsön meleg vízzel a hajmosáshoz és öblítéshez. Ha már nagyobb nyomást adott rá nem volt elég meleg a víz. Itthoni termékek közül lett választva.
Biztonságos ha jól ki van építve az elektromos hálózatod.
- capacity 40L - de , hogy mennyi idő alatt 40L az nincs oda írva. Ha többet engedsz át rajta hidegebb vizet kapsz de legni nem tud mert több hűtést kap a fűtőszál.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62817) bugizozi válasza bugizozi (#62683) üzenetére


bugizozi
őstag

Erre esetleg valaki? :B :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#62818) Bendegúz98 válasza bodojani (#62815) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Hat igen csak valami hangjelzo kellene egyben az oraval es az sem lenne hatrany ha aramkimaradas kozben is mukodne elemrol.

[ Szerkesztve ]

(#62819) Beni2360 válasza bugizozi (#62817) üzenetére


Beni2360
félisten

Vagy inkább nézzek Bluetooth fülhallgatót, mert ebbe tuti hallok - hát igen más megoldás nem nagyon van 130-nál gondolom nem mai disel autó. De akkor is már sok a menetzaj egy teherguminál. stb,stb. Bt füles kell.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62820) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Erről a webshop ról van valakinek infoja? Mennyire megbízható?
http://lightinthebox.com

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62821) Dluinet válasza janakbacsi (#62820) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fent az összefoglalóban nézd meg, benne van

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62822) bugizozi válasza Beni2360 (#62819) üzenetére


bugizozi
őstag

Amúgy nem régi diesel, 2011-es, azért belül nem halk.

Akkor a következő kérdés: Mely bluetooth fülhallgatók ajánlottak? :)

pl amit találtam? Bluedio M2 In-ear Wireless Bluetooth Headset Earphone Headphone

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#62823) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

urak!

EU raktárból telót hol tudok venni? :U

gearbest
banggood
comebuy (van 2 db lol)
... ?

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62824) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Rendelt már valaki ecigit?

(#62825) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#62823) üzenetére


Dluinet
nagyúr

http://eustock.eu/ (magyar garival)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62826) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#62825) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt ismerem, kicsit nagyobb választékra lenne szükségem.

(#62827) RudY eddig én is eljutottam, a kérdésemet kiegészíteném a megbízható webshop szavakkal.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62827) RudY válasza Mr.Csizmás (#62823) üzenetére


RudY
addikt

(#62828) Feketelaszlo válasza Bendegúz98 (#62813) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Léteznek egyrészt ilyen gyógyszeradagolók, amiknek működéséről őszintén szólva fogalmam sincs - meg óra vonalon van az ún. "dual alarm clock", ami 2 ébresztési időpontot tud tárolni - ha ebből van 2, az ugye már 4 időpont, azzal már le lehet fedni 24 órát 6 óránként. De lehet, hogy valamelyik okosabb Casio egy készüléken belül tudja ezt.

(#62829) tupacamaru válasza Mr.Csizmás (#62823) üzenetére


tupacamaru
veterán

A VÁM miatt vagy hogy gyorsan megkapd? Én az enyémet a spemall-ról vettem, feláras a posta és akkor biztos nincs VÁM. Asszem két héten belül megjött, végig követhető volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#62830) Mr.Csizmás válasza tupacamaru (#62829) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindkettő.

köszi :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62831) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ilyesmi lézert, hogy érdemes keresni? Vagy miképp lehet még megoldani szerintetek? Nem akarok 30 fontot költeni rá. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#62832) Feketelaszlo válasza ZS3NI (#62831) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A videó alá egy honfitársunk már 2 éve bekommentelte a low-cost megoldást :D

(#62833) ZS3NI válasza Feketelaszlo (#62832) üzenetére


ZS3NI
őstag

Haha, ráadásul az ismerősöm most nézem. :D

jelenleg itt is szigszalag van, de ez mennyivel menőbb..

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#62834) bul07 válasza ZS3NI (#62833) üzenetére


bul07
nagyúr

Kérdez rá hogy szállítanak e hozzánk
[link], [link]

Na talán ez pont jó lesz [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62835) ZS3NI válasza bul07 (#62834) üzenetére


ZS3NI
őstag

kösz a tippet, dartscornerről szoktam rendelni, de olcsóbban szerettem volna kínából.

szerk.: gamecenter is megvan. pont az lenne a lénye, hogy 5-10 dollárból meglegyen ez a cucc. :D nem kell márka nekem. De semmi hasonló eszközt nem találok.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#62836) bul07 válasza ZS3NI (#62835) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja oké
De találtam ilyet , lehet olcsóbban is van valahol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62837) ZS3NI válasza bul07 (#62836) üzenetére


ZS3NI
őstag

Úúú ez lesz az. :R :K Köszönöm!

Ahogy nézem, elég alacsony fesz kell neki. Azt tudja valaki, hogy mi a legegyszerűbb módja annak hogy ezt bedugjam a konnektorba? :D forrasztás nem gond.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#62838) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok ez kamu tracking? Ugye nem felel meg a szabvány "felépítésnek"..

SYBPL00290646

Köszi

(#62839) Digitalpimp válasza huliganboy (#62838) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Maláj posta oldalán követhető amíg hozzánk érkezik.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#62840) Digitalpimp válasza ZS3NI (#62837) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mivel autós cucc, 12 V egyenfeszültség kell neki. Egy jobb dugasz tápról simán mehet.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#62841) huliganboy válasza Digitalpimp (#62839) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha ez valós akkor ezt lenyúlták... 2016.09.14.-én Ferihegyen volt állítólag :(

Köszi azért...

[ Szerkesztve ]

(#62842) RudY válasza Mr.Csizmás (#62826) üzenetére


RudY
addikt

ok :DDD Ha a Spemall kiválasztott, akkor talán pont beleesel némi kuponos akcióba is. [link] Nyugodtan keresd meg őt akár privátban is: tibcsi0407 biztos segíteni fog a rendelésnél :K

(#62843) bul07 válasza ZS3NI (#62837) üzenetére


bul07
nagyúr

Mit szólsz mondjuk egy ilyenhez [link]

Vagy ez[link] , és a lézer végére meg forrasztasz egy szivar dugót

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62844) ZS3NI válasza Digitalpimp (#62840) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kösz! Akkor szerintem veszek egy 12V adaptert, levágom a végét, ezt rákötöm és kész is. :R

bul07, ez is jó ötlet. Huhh örülök, hogy írtam a topicba ma. :)

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#62845) Mr.Csizmás válasza RudY (#62842) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köfi neked is :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62846) Digitalpimp válasza huliganboy (#62841) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Valamiért lassú ezeknek a feldolgozása. Az ilyen trackinggel érkezett csomagomat én is két és fél hét után kaptam meg. Augusztus végén Ferihegyen volt, és majdnem szeptember közepén kaptam meg. Még simán megkaphatod te is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#62847) Silent77 válasza huliganboy (#62841) üzenetére


Silent77
veterán

Ha Ferihegyet ír, akkor nem hinném, hogy valós.
Mikor adták fel?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#62848) bul07 válasza ZS3NI (#62844) üzenetére


bul07
nagyúr

De ahogy nézem ez a legolcsóbb és leggyorsabb megoldás [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62849) peat válasza miroon (#62803) üzenetére


peat
csendes tag

Nagyszerű! :)
Köszi szépen! ;)

"A játék az nem játék"

(#62850) huliganboy válasza Silent77 (#62847) üzenetére


huliganboy
addikt

(#62846) Digitalpimp: Hmm kíváncsian várom... elég nagy csomag.

(#62847) Silent77 : Szeptember 05.-én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.