Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#63149) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vip2-vel promo 39.99 és nem engedi :U

#63152) Dluinet diszkriminatív banda :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63152) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#63151) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csinálsz egy másik regget, kb 2-3 perc

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63153) w.miki válasza Magnum_ (#63148) üzenetére


w.miki
veterán

én ezt rendeltem, amikor akciós volt, de még nem ért ide.
ESCAM QF001 720P IR Night Vision IR-Cut 1.0Mrga WiFi IP Camera Pan Tilt Security Camera Support 32G TF Card
...ahogy az 5 portos BW töltő sem, sept 06. óta :(((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63154) sepsi0 válasza w.miki (#63153) üzenetére


sepsi0
őstag

Nekem sem jön a töltő szeptember 8....
Akkor nem aggódok.

[ Szerkesztve ]

(#63155) w.miki válasza sepsi0 (#63154) üzenetére


w.miki
veterán

aggódoM :(((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63156) dugesz77


dugesz77
őstag

A múltkori ár vágott 10$-os ip kamerám végre az országba ért (köszönöm aki segített benne :R ). Van már aki megkapta?

[ Szerkesztve ]

(#63157) huliganboy válasza dugesz77 (#63156) üzenetére


huliganboy
addikt

Preorder és pontokkal volt annyi?

Bocs lusta vagyok mobilról visszakeresni... :B

(#63158) sbe561


sbe561
tag

Első Banggood-os rendelésem Aug. 30.-án történt meg és még mindig nem érkezett meg! Nekik írjak, vagy nyissak paypal vitát rögtön?

(#63159) dugesz77 válasza huliganboy (#63157) üzenetére


dugesz77
őstag

Bg-n volt a Cut Down the Price okosság. Értéktől függően egymás árait lehetett levágni. Emlékeim szerint 5 jóakaró elég volt a 10$-os árhoz kameránál.

(#63160) Silent77 válasza sbe561 (#63158) üzenetére


Silent77
veterán

30 nap után még várj türelmesen.
Majd 45 után írj nekik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63161) huliganboy válasza dugesz77 (#63159) üzenetére


huliganboy
addikt

A fene pedig a kosaradban van vagy két hete ez a kamera...

Köszi azért!

(#63162) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Pénteken megjött ez a BlitzWolf BW-F4 bluetooth hangszóró.

Nagyon komoly cucc, a kis Xiaomiknál egy nagyságrenddel jobban szól. Lejjebb lehet tornázni az árát valamennyivel, persze úgy sem lesz filléres vétel, de nagyon megéri az árát :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63163) Laci4 válasza lkksioskdl3 (#62980) üzenetére


Laci4
senior tag

Ha beválik, ha nem, írd majd be!
Ugyan ilyen lapom van nekem is..
2Giga ram van benne, (2x1Giga GEIL Black Dragon) Anno úgy rémlik ez jónak számított..
Viszont ennyiért lehet kapna némi memót a több memó most jobban jönne szerintem....
No meg végre meg lenne a végső lökés a win újra rakásnak.. (Amikor kijött lett felrakva egy Win7 32Bit)
Bár lassan nem ártana inkább az egész gépet lecserélni.. :B

(#63164) maross válasza Donki Hóte (#63162) üzenetére


maross
veterán

Akit esetleg gyorsabb es magyarbo' bluetooth hangszoro erdekelne, en egy ilyet rendeltem, meg vagyok vele elegedve :). Pozitivum: Jo hang, turheto ideig birja, bt kapcsolattal se volt eddig gondom, illetve 16x mindenszinu leddel sokfele vilagitas programmal hozza a 80-as evek hangulatat :). Negativum: telefonalasnal eleg szarul hallottak a vonal tulso végén.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#63165) Beni2360 válasza csadi0011 (#63145) üzenetére


Beni2360
félisten

A VATERÁN is ez megy már szinte nem is nagyon figyelem max a fix árasokat.
Gusztustalan amit ott is művelnek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63166) spidersoft válasza Dluinet (#63144) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mivel ez egy ócsótopic, így fontos a szállítási költség is -- egy pestinek jó esetben van BKV bérlete, tehát effektíve ingyen eljut érte városon belül, csak az ideje bánja. Gugli szerint Zalaegerszegtől az említett két település kb. 50km, oda-vissza 100. Egy közepes, 6l-es fogyasztású autóval, mondjuk 340Ft-os benzinárral ez 2040Ft (plusz autókopás...csomó kilométer-arányos kopás van, pl. gumik, vezérműszíj, stb, minimum 2-300Ft/100km). A menetrendek szerint 50km-es jegy pont nem elég, 60km-es pedig 1120Ft, kétszer (2240Ft). Szóval minimálisan drágább megrendelni (arrafelé még nem jártam, de ha valahol kell helyijáratozni, akkor máris drágább az utazás. Nyilván lehet valakinek bérlete 50+km-re lévő városhoz, de annak azért több esélye van, hogy egy pestinek van BKV bérlete. Bár erre azért kíváncsi vagyok: vajon a diákokon kívül hány pestinek lehet bérlete? Gondolom az átlagpolgár napi rendszerességgel nemigen jön ki a városhatáron, mert minek, minden ott van, városon belül meg nem autókázik, max. ha sokat kell átszállogatni/messze van a megálló. Én '98 magasságában laktam egy rövid ideig Pesten (azaz Budán, de ez BKV-ilag mindegy), szerintem kiváló volt a tömegközlekedés, negyed/félóránként volt járat (csúcsidőben akár kétpercenként is), tömeg is csak néhány járaton volt, gyakran volt ülőhely is...

(#63167) Beni2360 válasza spidersoft (#63166) üzenetére


Beni2360
félisten

városon belül meg nem autókázik - hogy te mekkorát tévedsz.
Múlt héten Pest innenső feléből mentem át Ó Budára ne tud meg mennyi autó közlekedik Bp-n kb 10 kocsiból jó ha egyben volt kettő utas. 70 km-ből az elején egyedül voltam én is mert az édesanyámért mentem és őt furikáztam három helyre. És ez csak egy nap volt a többiből.A BKV még mindig laza utasszámmal közlekedik legalább is kintről nézve.Én még emlékszem arra az időre amikor lógtunk a villamos peronján és a buszokon sem csukódott az ajtó be. A benzin nem tud elég drága lenni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63168) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki vett már US-ről EU-ra alakító adaptert? Hirtelen ezt a kettőt néztem ki: 1 2

Mielőtt letolnátok, nem, nem akarom magamra gyújtani a házat. Szóval ha nem jó és valakinek van tapasztalata másikkal akkor linkelje kérem. :D :R

[ Szerkesztve ]

(#63169) Beni2360 válasza Tomi0703 (#63168) üzenetére


Beni2360
félisten

A földelt féle van nekem elég nehezen megy bele a két lapos csati. Egy töltöm van amihez használom de fixen áll benne. A feketét a piacon 200 Ft-r árulják ha gyorsan kell.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63170) spidersoft válasza Tomi0703 (#63168) üzenetére


spidersoft
senior tag

Juj, megint villanyászkodás... má mindegy. Az egyes verzió gyenge vacak, a kettes már használható: van földelés rajta, stabilabban áll a konnektorban, erősebbek az érintkező lemezei, meg olyan kicsit konnektorabb műanyagból van, nem a legolcsóbb kojaknyalókanyél-műanyagból. Az egyes másik hátránya, hogy áramütés veszélyes, könnyű rányúlni a dugvillára, lévén a szabványossal ellentétben tövig fém (próbáld ki valami normál lapos europluggal: simán befér az ujjad a földelt aljzatba mellé, ha meg befér, akkor egy óvatlan pillanatban be is csúszhat, és ha a dugó már ki van mozdulva, akkor alácsúszhat, és ha ott nem szigetelés van, akkor az nem olyan jó). A kettes nem baj, hogy tövig fém, hisz míg ki nem húzod, az aljzatot teljes felületen takarja, így nem fér oda az ujjad a még érintkező tüskéhez. Árban dupla, de szerintem megéri a pluszt, már csak azért is, mert stabilabb.

(#63171) Tomi0703 válasza Beni2360 (#63169) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem sürgős. A cuccot is most rendelem amihez kéne. Bár szerintem várok még és az ünnepük után rendelem meg.

(#63170) spidersoft: Most az a 100-200 forint ide vagy oda... :D Akkor a második lesz, hacsak nem linkel valaki valami beváltat. Vagy tovább keresgélek ilyesmi fajtákat.

Köszi. :R

(#63172) zoltan6 válasza Tomi0703 (#63171) üzenetére


zoltan6
őstag

A második szerintem nem lehet rossz,mert egyik nap láttam az interspárba ilyen kiárusításos kacatos ládába párszáz ft-ért Dunaújvárosban.

(#63173) notika77 válasza Beni2360 (#63167) üzenetére


notika77
senior tag

A benzin nem tud elég drága lenni.
2014-ben mikor 400Ft fölött volt a benzin ára, jelentősen kevesebben autóztak Budapesten.

(#63174) KTU válasza Tomi0703 (#63171) üzenetére


KTU
addikt

Vannak olyan töltők (AC adapter) aminek behajtható a csatlakozója, pl.
azokra ez az USA / AU -> EU átalakító tökéletes itthonra, érintésvédelmi szempontból is.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#63175) ben-ga válasza Dluinet (#63149) üzenetére


ben-ga
tag

Ilyenből létezik beltéri is? Esetleg ki-bekapcsolhatóban?
köszi

(#63176) Dluinet válasza ben-ga (#63175) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beltérre is jó
távolról nem kapcsolható

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63177) Magnum_ válasza Dluinet (#63176) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De ha jol lattam, mozgas erzekelesete aktivalodik

I humbly and respectfully decline™

(#63178) Dluinet válasza Magnum_ (#63177) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azt igen, de kikapcsolni nem tudod távolról

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63179) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Tudtok ajánlani valami olcsó, de kültérre bevált kamerát, amit pc-re lehetne kötni és azon keresztül nézni?

Elég lenne az is, ha csak világosban működne.

(#63180) IG55 válasza Beni2360 (#63167) üzenetére


IG55
senior tag

Csúcsidőben BKV-ztál már? Elhiszem, hogy vannak kevésbé terhelt járatok, de azért a budapestiek többsége tömegnyomorban közlekedik.

(#63181) HoTaZo válasza IG55 (#63180) üzenetére


HoTaZo
őstag

beg: Nesze neked villanyász szakkör... :)) :((( :U

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#63182) IG55 válasza HoTaZo (#63181) üzenetére


IG55
senior tag

Hagyjad már, ez még egyszer sem volt kitárgyalva. :DDD

(#63183) Keeperv85 válasza IG55 (#63180) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Legalább ott sűrű a járatszám... Ne akard ismerni Pécsett milyen a helyzet... :U

(#63184) Coolby válasza mirci18 (#62994) üzenetére


Coolby
tag

Sikerült hétvégén kicsit bővebben kipróbálni, erősen rányomni ezt sem lehet, mert ez is belassul, viszont egyszerűbb feladatokhoz jó. Remélem az élessége sokáig megmarad. Hobbi célra ajánlom, és puhább anyagokhoz.

(#63185) kmarci25


kmarci25
veterán

Pár cucc.

Autófelszerelés:
Opel Meriva dudagomb. Típushiba, hogy a gumi idővel elöregszik és felreped. Pontosan passzol, egyszerű cserélni, remélem újabb 10 évig nem lesz vele gond... :DDD
Sebváltószoknya. Ebből meg gyárilag textilbőrt adnak, ami lehámlik, és ronda. Na, ez bőrből van. Kicsit passzentos, de nagyon rendben van.

Kindle olvasó tok, beépített led-del. 4-5-ös kiadásúhoz jó, régebben volt ebből több szín is, mára csak fekete maradt mindenhol. Az a jó benne, hogy a Kindle hátoldalán lévő csatlakozókból szippantja a tápot, így csak a Kindle kell tölteni, nincs külön áramforrása a led-nek. (Gyorsan kellett, ezért a spanyolországi rendelés.)

Mini elemlámpa. Olcsó, pici, 1 AA elemmel működik.

Fejlámpa. Brutális, bitangerős. Három féle töltővel (fali aljzatba dugható, usb-s, szivargyújtós), 2 akkuval, dobozban (!). Ajándékba lesz az egyik, ezért kellett a doboz. Hosszútávon majd kipróbálom, állítólag kényelmetlen lesz a műanyag, amire ráapplikálták, de egyelőre nagyon tetszik.

Karpánt telefonnak. rendben van, egy a baj, hogy figyelmetlenségből a kisebbet rendeltem, így kilóg belőle az 5,5-es telefon... :(

Övtáska sportoláshoz. ez viszont tökéletes, pont passzol bele a telefon, kulcsnak is van hely, kivezetés is van a fülhallgatónak. Vízállónak tűnik (legalábbis fröcskölés ellen). Ugyanilyet árulnak a Decathlonban 2490-ért, azon persze a felirat más... ;) 5-6 ezernél kezdődött.

Kézi kávédaráló. Ez is rendben van. Dobozban jött, angol nyelvű user's guide-dal. Picike a cucc, egy adag kávához való babkávé kb. 3/4-ig töltötte. Az őrlőfej egyelőre pengeéles (még jó, tök új), kíváncsi vagyok milyen lesz egy hónap múlva. Az őrlés finomsága állítható. Megérte, itthon alig találtam kézit, ami volt az jóval nagyobb (amire nincs szükségem) és

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#63186) nimfas válasza kmarci25 (#63185) üzenetére


nimfas
addikt

A fejlámpa tényleg állat, nekem is van én munkába használom. A műanyag átlátszó korona-keret csak a képen van ám ott, azt nem küldik el a szemét kis sárgák! :DD

Ily módon viselni sem kell, csak a gumírozott tartót, annyi hogy a homlokodnál lesz egy műanyag amin átfut a gumi, mert van súlya a lámpa fejének. A 7000LM az valami típusszám lehet ezeknél a kínai csodáknál, mert annyi fényhez háton cipelhető akksi pack kéne. :)

(#63187) Beni2360 válasza IG55 (#63180) üzenetére


Beni2360
félisten

Utoljára rendszeresen 1986-ban BKV-tam. Az elmúlt 30 évben nem nagyon, ha jól emlékszem kb 15 éve metróztam a Határúttól- Újpestig meg vissza mert az üzlet az Újpesti megállónál volt. Most már ingyen utazhatnák de nem tudok kimenni a megállóig gyalogosan. :( Azt látom bármikor merészkedek a városba tömeg nyomor van az utakon mintha senki nem dolgozna a hivatalokba és a többi munkahelyeken. Mindenki megy valahova.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63188) kmarci25 válasza nimfas (#63186) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem a koronára gondoltam. Tudom, hogy azt nem küldik. Ha nem lett volna világos az előző hsz-ből, ezek már mind megérkeztek. Csak olyanokról írok, ami a kezemben van. Szóval a homloknál lévő fél tenyérnyi műanyagdarabra írták a lámpás topikban, hogy kényelmetlen egy idő után. Majd kiderül.

Persze, hogy nincs 7000 LM, a tölthető akksikra is valami 700mAH-t írtak. :DDD Oh wait... Akkor úgy már kijöhet a 7000LM! ;)

Beni2360: akkor nézd meg csúcsidőben, reggel 7-9 között, és délután 5-7 között. Annyi autó nincs is. :O

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#63189) havri1 válasza nimfas (#63186) üzenetére


havri1
félisten

Lehet ennek a fenyerejét állítani, vagy fix?
Nekem is tetszik, jó lenne egyet már beszerezni.

havri

(#63190) havri1 válasza havri1 (#63189) üzenetére


havri1
félisten

Látom, 3 állás van elvileg.

havri

(#63191) draco31


draco31
veterán

Megjött ma a csomagom.
Blitzwolf töltő. Halgan cincog, de nem a szobámban lesz, így nem érdekel.

2 db Remax kábel. Nem figyeltem hogy forgatós a feje, de nem lesz sokat mozgatva, fixen lesznek a fenti töltőben.

Xiaomi hangszóró. 1-2 percet hallgattam, jó lesz amire kell.

Roidmi. Hibátlan kis cucc. :)

A szülinapi leárazáskor volt ez a pakk így 8000 pénz. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#63192) Mr.Csizmás válasza draco31 (#63191) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a pogácsa hangszóró jó cucc, ágyban azzal nézek sorozatot telefonon :K 9.99-et megért bőven.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63193) Magnum_ válasza draco31 (#63191) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Uhh, ez a pogacsa hangszoro nagyon tetszik.
Nincs ra kupon? :R

I humbly and respectfully decline™

(#63194) nimfas válasza havri1 (#63189) üzenetére


nimfas
addikt

Vagy a két kisebb világít, vagy a nagy, vagy mind a 3.(villogást hagyjuk...) a két kicsi is elég erős, a nagyba ne nézz bele, mert kiég a szemed. Kíváncsi vagyok a tölthető akksik mennyit bírnak eddig csak 2x volt töltve....

(#63195) draco31 válasza Magnum_ (#63193) üzenetére


draco31
veterán

Elég jól is szól, már hallgattam jó fél órát, és teljesen elégedett vagyok, rosszabbat vártam. Kupont nem tudok, nekem a szülinapi akcióban 3300 pénz volt. :P

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#63196) koxkids


koxkids
őstag

Erre valaki? :)
Köszi :U

(#63198) Depression válasza #46372352 (#63197) üzenetére


Depression
veterán

[link]
[link]

Aliexpressen 5-ös csomag jobban megéri.

bár fogalmam sincs, hogy ez a kártyatartó mire jó

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#63199) Saccco válasza koxkids (#63086) üzenetére


Saccco
nagyúr

A beváltat felcserélnéd a bizonytalanra? Egyébként biztosan jó kütyük azok is.

De akkor már:
[Qualcomm Certified] CHUWI 10050mAh 18W Two-way Quick Charge QC3.0 Power Bank For Apple Android

;]

szerk.: Nem voltam elég egyértelmű, én tudom, hogy jók, van BW cuccom.
Módosítom, biztos, hogy jó kütyük azok is. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63200) kmarci25 válasza Depression (#63198) üzenetére


kmarci25
veterán

Korábban síbérletre használták sokan pl. (Most már jellemzően chip-esek a kapuk, úgyhogy elég csak odaérinteni, plusz a síkabátok ujjában van egy pici zseb direkt erre.)
Amúgy munkahelyre is jó, ha proxy kártyával nyitod az ajtókat. Nálunk is (elvileg) kötelező a kártyát jól látható helyen viselni, plusz a kapukat is az nyitja. Ezt a tartót feltűzheted pl. nadrág zsebre, ott lehet a kártyád, látható is, és ki tudod húzni, hogy nyisd vele az ajtót. Nyakban én is rühellem hordani...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.