Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) miroon válasza Beni2360 (#63450) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem is ilyen transzmitterem van,és tökéletesen teszi a dolgát :R

iPhone 13 Midnight Black

(#63452) Jofi81 válasza twi452 (#63446) üzenetére


Jofi81
őstag

Az időkapcsoló épp akciós a Lidl-ben.

(#63453) motoflug


motoflug
őstag

Először is folytatom az egyéb rendelésekkel:

Bőr hatású matrica: szuper, a Scenic mini hűtőjét vontam be vele, elég sokat szenvedtem, mire sikerült, de hajszárítóval az íves részeket is meg lehet oldani.
DIY kormányvédő: varrásmintát szereztem YouTube-ról, szuper lett, igény szerint mutatok képeket. Egy óra alatt megvan és rengeteget fiatalít az autón.

@ 206 cc: privátban tudok képeket küldeni, nem akarom lekorlátozni a képek méretét, dobj egy üzenetet. Egyébként, kb. 6cm. magas, az alján két gumicsík szolgál a feszítésre, viszonylag feszesek alapból. Octaviara tökéletes volt, a Scenic-re kevésbé, mert annak eleve nagyobb felületű a könyéktámasza, így egyrészt hülyén is néz ki, másrészt pedig nem annyira passzol rá.

@ Beni2360: Ford Focus, Octavia, Scenic. Ha nem szól semmi, de be van dugva, akkor hallhatóan serceg kicsit, ha aux-ról akaork zenét hallgatni akkor pedig kissé sípol is.

(#63454) KrAt


KrAt
veterán

[link]

Jól sejtem, hogy ez 40k-ért nem rossz vétel? :)

(#63455) Silent77 válasza KrAt (#63454) üzenetére


Silent77
veterán

A vége 51 körül lenne.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63456) KTU válasza KrAt (#63454) üzenetére


KTU
addikt

Nem jól sejted. kb. 51500Ft mire nálad van. És,
Nincs B20, 800Mhz, nem itthoni gar.
Itt nézd

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#63457) g4bb3r válasza KrAt (#63454) üzenetére


g4bb3r
tag

Nem, de amég számolj rá + összeget ha megfogja a vám és leáfáztatják (+10-12K HUF). Enyémet sajna elkapták.. + 2 hétig ült rajta a NAV mig kitalálták mi legyen vele..

(#63458) komzs


komzs
tag

Tabletet is valószínű levámolják?

(#63459) Silent77 válasza komzs (#63458) üzenetére


Silent77
veterán

99%

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63460) Tressy válasza komzs (#63458) üzenetére


Tressy
senior tag

50:50,nekem dobozos 7" gps pl átjött holland postával

(#63461) Gabócza válasza komzs (#63458) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia, nagy esély van rá hogy nem csúszik át, de kuponnal (MiPad64G) $120-ra le tudod vinni az árát, ami sarcokkal együtt kb. 45e Ft-ra jön ki, ami szerintem jó ár érte. Ilyen van nekem is, én nagyon szeretem...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#63462) Silent77 válasza Tressy (#63460) üzenetére


Silent77
veterán

Maradjunk a 99-nél, az reálisabb. :)
Gps más.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63463) g4bb3r válasza Silent77 (#63462) üzenetére


g4bb3r
tag

Mind1 mi van ráirva a cimkére, mekkora összeg, értékhatár etc. Átküldik az átvilágítón és ha látják hogy elektromos kütyü akkor már kérik is be a számláját. Ha nézed tracking szamot ás látszik hogy "Forwarded to Custom" már készítheted is a paypal számlát.. Én mostani ésszel már kivárnám amig felbukkan pár ezer ft-al drágábban egy EU warehousba.

[ Szerkesztve ]

(#63464) maestro87 válasza KrAt (#63454) üzenetére


maestro87
őstag

A tegnap tárgyalt alis eladótól olyan 46 ezer lenne áfával, B20 támogatással.
Én is ezt a mobilt néztem ki most magamnak, de nekem még ez is drága. :(((

[ Szerkesztve ]

(#63465) KTU válasza g4bb3r (#63463) üzenetére


KTU
addikt

Dzseki ezt szerintem tudja, nem ma kezdte, :U :D
Linkeltem ahonnan beszerezhető, szokott nekik lenni, csak "elkapkodják".
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#63466) debcamp


debcamp
aktív tag

Üdv!

Lehet -sőt..biztos- nem ide való, de kellene egy kis segítség.

Ha minden igaz, nyertem egy PS4-t egy nyereményjátékon, de helyileg Amerikában.
(az internet világágban ma már mindent lehet ugyebár.. :DDD )
Érdeklődnék, hogy ér e esetleg engem valamilyen fizetési vagy egyébb kötelezettség (vám,áfa,stb?) ha elküldik nekem ezt az egyébként nem kisméretű és értékű csomagot?

Ilyenkor van valami fontos dolog, infó amit nem szabad kihagyni, megtenni/megtetettni a feladóval? (valamit a csomagra kell írni, ráírt érték, atb) ?

Még nem volt ilyennel dolgom, elnézést.

(#63467) havri1 válasza debcamp (#63466) üzenetére


havri1
félisten

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

Itt kérdezd meg, biztosan tudnak segíteni.
Amúgy alapban, ha nem ajándékként adják fel, azaz nem csatolnak mellé nyilatkozatot, és megakad a vámon, hiába nem fizettél érte, a vámosok által meghatározott érték után fogsz fizetni.
Tehát ha még nem adták fel, fontos, hogy töltsék ki az erre rendszeresített nyilatkozatot.

[ Szerkesztve ]

havri

(#63468) DeFranco válasza macilaci78 (#63430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudsz adni ajánlást, linket hogy milyet vegyek. 20 deka nem sok, de végül is 3Ah is lehet elég lenne.

(#63469) g4bb3r válasza KTU (#63465) üzenetére


g4bb3r
tag

Vágom, csak random neki válaszoltam, no offence Dzseki it was not personal :)

(#63470) DeFranco válasza motoflug (#63453) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kormányvédőről igényelnék fotókat, régóta szemezek vele. esetleg a szabásminta linkjét is.

(#63471) 0021666


0021666
tag

Tegnap megjött a ragasztópisztolyba való rúd, jónak tűnik, kókányoláshoz nélkülözhetetlen. Bár ragasztópisztolyom sosem volt, mindig öngyújtóval melegítem fel, tökéletesen használható úgy is. 10db 30 centis rúd 500 forintért kihagyhatatlan ár volt, szept. 26-án rendeltem, 5-én már ideért egy óriási borítékba (kb A4 méretű), olcsóbbat nem találtam ennél.

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#63472) Silent77 válasza DeFranco (#63470) üzenetére


Silent77
veterán

Engem anno itt le igényteleneztek mikor mondtam, hogy vettem, szóval óvatosan. :DDD
Amúgy nekem tetszik, rajta van már pár hónapja, jól bírja.
Én 7 dollárt fizettem érte, most nagyon jó áron van.

motoflug: Köszi a könyök támasz tippet!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63473) motoflug válasza DeFranco (#63470) üzenetére


motoflug
őstag

Képek a kormányvédőről:

[link]
[link]
[link]
[link]

Link a szabásról:

[link]. Kb. 2.18-tól lehet látni a mintát. Az oldalsó varrások alapból rajta vannak a kormány"bőrön".

(#63474) Magnum_ válasza motoflug (#63473) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ijeszto ez a cucc

I humbly and respectfully decline™

(#63475) Met válasza motoflug (#63473) üzenetére


Met
nagyúr

Ilyen kell nekem is :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63476) Skillet válasza motoflug (#63473) üzenetére


Skillet
addikt

Ejj de gázos :N

Kérdés. KATT ilyesmi van okos áron?
ITT tűrhető áron lenne, de a posta odab@sz rendesen.
Minél élethűbb láng effektes kellene.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#63477) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ma jött:
orvosságkettéharapó. Hátőő... inkább tablettarobbantó :D Sajnos a gyógyszer száraz cucc, nemigen szeret szépen szeletelődni, inkább olyan, mint a tégla vagy a beton: darabig ellenáll a késnek, aztán kettérobban arrafelé hasadva, amerre őneki kényelmes. Azért nagyjából kettéviszi, de közel sem precíz. Húsz napot utazott.

30x40cm-es tábla matrica/levonó: a 39 nap pont elég volt arra, hogy valamely tehetséges postai dolgozó megpróbálja, *hátha* harmincnegyedszerre már tényleg ketté tudja hajtani. Dolgát nehezítendő a levonó egy közepesen masszív szivacsrúdra volt tekerve, afféle, mint a pool noodle, csak nem lyukas meg kisebb. két helyen be is volt szakadva, amit nem vettem észre, így ott sikerült tovább szakítanom felhelyezéskor... a kettéhajtás következtében az anyag gyűrődéseket szerzett, ahol, műanyagsága lévén, némiképp kifehéredett (ld. Dymo szalag működése). Azt leszámítva, hogy randa, működik, fog rá a krétafilc, könnyen le is jön róla. Helyi papírboltban vettem hozzá ilyen szivacsot. Igaz, ez a fehér táblákhoz van kitalálva, de jó ide is, szépen megáll a hűtőn. 20Ft-tal volt drágább a papírboltban, pont ott voltam, így vettem egyet.

(#63478) basaja


basaja
senior tag

Hali! Urak, van ajánlott eladó, ahonnan érdemes pendrive-ot venni? Köszönöm előre is a segítséget!

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#63479) DJ. Ru$y válasza basaja (#63478) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63480) Magnum_ válasza basaja (#63478) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nemreg rendeltem egy nagyon kiraly 3.0-s 16gb-s transcendet tole. De amugy sokszor rendeltem mar innen, meg a postazas is gyors.

I humbly and respectfully decline™

(#63481) tboy93 válasza basaja (#63478) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sincerity! :K Megbizhato, olcso.

(#63482) KaiotEch válasza motoflug (#63473) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Húdeocsmány, amikor már ráhúznak bőrre egy másikat.

(#63483) zsiz válasza 0021666 (#63471) üzenetére


zsiz
őstag

Pont kellene nekem is, legutóbb 8mm-est vettem. Vajon mennyit számít, hogy ez csak 7mm? Attól még jó lehet a pisztolyomba?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#63484) Laca1212


Laca1212
őstag

Jött egy csomag ma. Filléres bisz-basz. 2016.06.19 feladású. Nem kapkodták el. :)

(#63485) motoflug válasza KaiotEch (#63482) üzenetére


motoflug
őstag

:F a csupasz kormányra ment rá. Nem tudom mi bajotok vele, szerintem teljesen rendben van, vékony is, kényelmes a fogása, és végre nem egy 1 centi vastag tömörgumi vackot kell markolnom, amit késsel kellett levágni róla.

(#63486) basaja


basaja
senior tag

Köszönöm a gyors választ srácok! :C

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#63487) 0021666 válasza zsiz (#63483) üzenetére


0021666
tag

Az a baj ezt nem tudom, mert mint írtam, sosem volt ragasztópisztolyom, mindig öngyújtóval olvasztom meg

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#63490) lac14548


lac14548
aktív tag

Ez kamu tracking number?

Ennyit ír az ebay róla:

Tracking #:SYBPL00319836
Carrier:MALAYSIA POST
Status:ACCEPTEDIN TRANSITDELIVERED
The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#63491) beg válasza lac14548 (#63490) üzenetére


beg
veterán

Az biza. Generált történet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63494) havri1 válasza Silent77 (#63492) üzenetére


havri1
félisten

Csak ne mutasd meg Neki az ebay-t vagy az Ali-t :P ;]

(#63489) KaiotEch: Légy oly' kedves, az ilyen hsz-eket mellőzzük, köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#63495) draco31


draco31
veterán

Ezzel valakinek tapasztalata? Értékelések alapján egyértelmű a dolog, csak hátha van valakinek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#63496) zebede válasza 0021666 (#63487) üzenetére


zebede
őstag

Pennybe most 1200 a ragasztópisztoly és 500 a csomag rúd, igaz csak 10 centisek.

[ Szerkesztve ]

(#63497) csadi0011


csadi0011
őstag

Jött ma BG-ről Ugreen 4 Ports Super Speed USB 3.0 HUB, sinceritytrading-től Sandisk Ultra Fit 16 GB
Meg egy öt darabos us eu dugó átalakító.

Ugreen nagyon jó. Kicsit bánom, hogy nem kapcsolósat vettem, mert hasznát venném. Ultra Fit is szokásos jó minőség. Kicsit talán hosszú a kábelezés. 2,5 méter kábel összesen. (1,5 a hosszabbító, 1 az ugreen kábele)
De így is jól megy. Főleg, hogy etetni is lehet árammal microusb-n.
Ultra Fit:

(#63498) air válasza beg (#63491) üzenetére


air
nagyúr

Összefoglalóba mehetne, hogy a valós TN mindig 2 betű, 9 szám, 2 betű formátumú.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63499) Vertigo18 válasza zebede (#63496) üzenetére


Vertigo18
addikt

Majdnem mindig van akció valahol. Egyáltalán nem drágák ezek a pisztolyok, szerintem nem éri meg külföldiából vásárolni ezeket, mert itthon is ennyi.

Én kb. 4 éve használok már egyet, elég sokrétű a felhasználása.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#63500) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok az alábbi töltővel találkozott már valaki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.