Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62401) dugesz77 válasza mirci18 (#62399) üzenetére


dugesz77
őstag

Az a gond,hogy hiába lesz kint az összefoglaló ugyanúgy meg lesz kérdezve naponta,hogy honnan érdemes sd kártyát, Usb kábelt két naponta honnan milyen powerbankot, usb-s töltőt. Gyakran 5-10 hozzászólással előrébb van pont kitárgyalva esetleg egy oldallal előrébb. Elég lenne a keresőt használni de az sem mindig sikerül. Hiába van összefoglaló ugyan úgy bekérdeznek és akkor jön a válasz: olvasd el az összefoglalót. Kíváncsi leszek naponta hányszor fog ez elhangzani. És ahány topikba járok ott mindenhol ez van. Itt miért lenne máshogy. Szélmalom harc+idegesítő számomra,hogy más annyi fáradságot sem vesz,hogy elolvassa.
Elég szerteágazó lenne amúgy is az összefoglaló ,mert nagyon sok féle termék van és ahogy eddig is aki kérdezett elég hamar kapott választ linkel ,tanáccsal mindennel.

(#62402) beg válasza mirci18 (#62399) üzenetére


beg
veterán

Összeszedsz 20-30-40 terméket linkkel, árral.
Holnapután 3 link már megszűnik. Azt követő héten még 5 eltűnik, más néven újra felteszik, eladó nevet vált. Ebay-en Aliexpress-en ez például mindennapos. Ezeket majd frissíteni is fogod? Naponta végigkattintod mindet?
Nem olyan egyszerű mint aminek kinéz és a szabadidődet viszi el minden nap.

Nem azért nem csináltuk eddig meg mert lusták vagyunk, hanem átlátjuk mivel jár.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62403) rasky


rasky
senior tag

Ez a BlitzWolf 5 portos töltő egy hulladék, így ciripelni, sípolni a céges alsó kategóriás samsung telóm töltője szokott...nekem csalódás, túl van hájpolva ez a márka :)

(#62404) Samus válasza fecus (#62400) üzenetére


Samus
addikt

Természetesen. A C type a jövő miatt kell egyébként?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#62405) dugesz77 válasza rasky (#62403) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem rossz márka pedig ,eddig csak ez a töltő nem hozza az eddigi megszokott jó minőséget. Én kiraktam az előszobába a töltőt,ott sípolhat nem zavar senkit..

[ Szerkesztve ]

(#62406) rasky válasza dugesz77 (#62405) üzenetére


rasky
senior tag

Én is szerintem leteszem a földre az asztal mögé, mert itt mellettem az asztalon őrületbe kerget...

(#62407) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni egy okos órát, olyan 40-45 ezer körül lenne. Banggood-on a legolcsóbb, de most nem az ár miatt kérdezem, hanem abból kifolyólag, hogy melyik bolt a legmegbízhatóbb? Banggood, GearBest, Geekbuying? Eddig csak az ebay-ről rendeltem kisebb dolgokat, ezért is kérdezem. Egy ilyen összegű tételnél már kell számolni áfával és vámmal? Ha igen, mikor és hogyan, milyen módon kérik tőlem ezt a felárat?

Köszönöm :)

(#62408) Silent77 válasza rasky (#62403) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam kettő is van, egy közvetlen mellettem, semmi ciripelés szerencsére.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#62409) szabolcs77


szabolcs77
tag

lehet csak én vagyok szerencsés, de a BlitzWolf 5 portos töltőnek semmi hangja. Rátettem két telefont meg egy tabletet és néma csendben teszi a dolgát (BlitzWolf kábellel vannak az eszközök rádugva)

(#62410) havri1


havri1
félisten

Próbáljátok már ki, hogy megfordítjátok a dugót a konnektorban, hogy úgy is ciripel e.

havri

(#62411) szabolcs77 válasza havri1 (#62410) üzenetére


szabolcs77
tag

a nem ciripelőt megfordítottam, de így sincs hangja :)

(#62412) dugesz77 válasza havri1 (#62410) üzenetére


dugesz77
őstag

Én forgattam rajta de ugyan az. Nem ciripelés hanem egy 10KHz körüli folyamatos hang. Nem hangos de közelről hallgatva idegesítő az biztos.. Egy idősebb ember vagy esetleg aki hallássérült nem is hallja az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#62413) maross


maross
veterán

Megbizhato minosegu kapcsolos usb3-at tudnatok ajanlani? Fontos lenne hogy birjon kb 100mb/sec koruli sebesseget. Na meg az is hogy árammal el tudja latni a kulso 2.5" satat, mert amit most rendeltem usb3 eloszto, nagyon popec lenne, de csak ilyen eger-billentyuzet es hasonlokkal mukodik, amint rateszek egy pendriveot vagy kulso hdd-t, fel percen belul aramtalanitja magat es errort dob.

szerk: normalis usb3 eloszto is tokeletes lenne

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62414) cris78


cris78
őstag

BW töltő. 4 port használva, fehér színű. Nincs hangja.
Amúgy múltkor Silent77 is hallott hangokat :DD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62415) rasky válasza havri1 (#62410) üzenetére


rasky
senior tag

sípol ez mindenhogy...szerintem vissza is küldöm nekik, nekem ez nem fér bele, mivel ilyen összegért nem ezt várom el...de amúgy utánaolvasva elég sokan panaszkodnak külföldi fórumokon is, biztos van egy "hibás" széria.

(#62416) Silent77 válasza cris78 (#62414) üzenetére


Silent77
veterán

Most is hallok. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#62417) zoltan6


zoltan6
őstag

Kérdés kinek milyen a hallása,és milyen frekvencián sípol,mert 24 éves kor felettiek a 17khz feletti hangokat már nem hallják. mert például fiam is azt mondja az ő két portos blitzwolfjára hogy sípol,én egyáltalán nem hallom. :K

"Az anatómiai alapok tehát adottak: ahogy az ember öregszik, úgy süketül. Erre az eredményre jutottak az Index sebtében felállított házi laboratóriumában elvégzett vizsgálatok is. A 26-29-30-38-44 éves tesztelők a 16 500 hertzes, szoftverrel generált hangot még tisztán vették, de a 17 és a 18 kHz már vagy kifogott rajtuk, vagy jóval halkabbnak hallották, mint az alacsonyabb frekvenciatartományokat."

(#62418) tboy93 válasza dugesz77 (#62412) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szintén! Nálam is sípol egy magas hangon, 1-1.5 méreteres távból kva idegesítő :W próbáltam már az összes portot külön használva, megfordítva a dugaszt a hálózati aljzatban, de semmi nem segít :(((

(#62419) maross


maross
veterán

Illetve keresek még kulso hdd es usb3 koze valo kabelt. Inkabb dragabb legyen, de jo minosegu. Alin van csillioegy, de olyan kellene ami bevalt mar valakinél.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62420) 8zabi


8zabi
őstag

BlitzWolf 5 portos nálam se sípol, pedig jó a hallásom, így tűnik az egyik széria nem tökéletes

(#62421) tboy93


tboy93
nagyúr

Na így már én sem hallom ;]

(#62422) zoltan6


zoltan6
őstag

most olvasgattam egy elektronikai javítással foglalkozó oldalon hogy a tápegységek tekercsei rezonálnak be,azért sípolnak,leszokták lakkozni,vagy meleg ragasztóval rögzíteni a tekercseket,az megoldja,nekem még nem jött meg az akciós 5 portos blitzwolf,de kíváncsi leszek rá.

(#62423) Beni2360 válasza maross (#62419) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt az usb hubot refundolni kell egy videó társaságával. Selejt
A kábel meg ugren vagy vention de inkább az első.
Ugrenből vannak nekem, hub, hdmi, tochlink vagy hogy hívják és usb-mickro kábelem. Átlagon felüliek. De a sebességet nem csak a kábel határozza meg.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62424) maross válasza Beni2360 (#62423) üzenetére


maross
veterán

Koszi. Usb hubot mar refundoltattam, nem volt gond.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62425) Kernel válasza zoltan6 (#62422) üzenetére


Kernel
nagyúr

Persze, ez így van, noha a kapcsolófrekvencia többször 10 kHz (akár 60-90 kHz is), de bejönnek ilyen alharmonikusok, amire rezonál mechanikusan. Melegragasztó elég komolytalan szerintem, lakkozás jobbnak tűnik, mert az beszivároghat jobban a menetek közé.

Kétkomponensű műgyanta is jó lenne (vannak trafók, ami gyárilag is azzal van kiöntve), de az már sűrűbb, nehezebben hatol be.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#62426) Laci4 válasza Silent77 (#61866) üzenetére


Laci4
senior tag

Köszi szépen! Így annyira nem buli.. van nekem még valamelyik régebbi (november) snap-up ból egy egyes Broadlink SP Mini..
Bevallom, amikor megjött, akkor "játszottam" vele pár napig, azóta meg a "topik ártalmai" dobozban van sok másik kütyüvel :B

nyirzoz (#61895)
Köszi szépen! Ez már izgalmasabb, de az hogy keresek túlzás :N
Újabb kütyü lenne, amit nem biztos,hogy használnék.. csak egész jó áron volt Silent77 által linkelt hosszabbító, és amilyen káros a topik, ha külön kapcsolhatóak lettek volna, lehet behúztam volna egyet.. de jobb is így..
Így is amint lesz időm, leltározok, és ami nem kell, megpróbálom elpasszolni majd :B

Más!

Nekem is megjött az 5 portos Blitzwolf BW-S1 töltő..(fekete EU-st kértem, az is jött..)
Munkahelyen próbáltam ki, zajos környezet, ott nem hallottam,hogy "zizegne".. vagy 39. évesen elég süket vagyok hozzá, hogy ne halljam :((( :B
Most, hogy reggel haza értem, itthon is kipróbáltam. Szinte tök csend.. üresen a jobb fülemhez rakva közvetlenül, hallani egy nagyon hangyányi zizegést..de csak közvetlen a fülemhez rakva, és épphogy csak!

Bal fülemmel már nem.. sajnos még tini koromban dec.31-én egy félig zárt (lépcsőház átjáró) mentem át, amikor valaki okos, pont ledobott egy petárdát, ami a fülemtől talán fél méternyire robbant.. 1 hét kórház, utána azt mondták, hogy nagyon jó lehetett a hallásom, mert most átlagos... köszi, ezzel pont vigasztal.... :(((
Valószínűleg ennek hatása.. no meg az évek..

Viszont történt egy érdekes eset.
Bent meló helyen két dolgot töltöttem vele egyszerre.
A Nitenumen NE01 lámpicskut, és egy Ipad Air2-őt.
Az utóbbihoz egy ilyen kábelt használtam.

Valaki mintha nemrég linkelte volna ugyan ezt, csak talán e-bay-ről.. és meg volt vele elégedve.
Hozzá is szólna a kérdésem.

Szóval ezzel a kábellel töltögettem már vagy 4-5 ször a Padot, nem volt vele gond (gyári töltővel, samu 4 töltőjével...). Annyi volt a gyári kábelhez képest, hogy "csak" 1.2A körül töltőt, nem 1,7-1,9A kűrül, mint a gyári kábel.
Namost, tegnap szépen rátettem a Blitzwolf töltőre a fenti kombót, nem mértem áramot, nem vittem magammal Usb dokit. Elkezdte tölteni a padot. Valami 3x%-on volt..
Jöttem mentem, egyszer ránéztem, látom azt írja ki, hogy nem töltődik.. mondom mi a?! :Y
Máris beszart a Blitz? Kihúzom, bedugom, tablet jelzi hogy valami történt, de továbbra is azt írja, hogy nem töltődik. viszont 8x%-on volt, tehát addig előtte töltötte a kábel.

Ahogy most reggel haza értem, itthon teszteltem.
Amikor a fenti u.gy. kábelt teszem rá, mindegy hogy Blitz, vagy gyári töltő fejről, akkor USB doki szerint 0,7-0,5A körül vesz fel, de azt írja, hogy nem töltődik...
Ha ugyan így bármelyik töltőfejre a gyári kábellel kötöm, akkor 1,7-1,4A körül vesz fel, és jelzi a töltést! :U

A történet úgy egész, hogy a minap frissítettem 10-es-re a rendszert..

Létezik, hogy ez a nyavalyás almás cucc ennyire pénzéhes, és szoftveresen képes érzékelni, hogy nem gyári kábel, és a régebbi szoft nem, de az új szinte teljesen letiltja?! :(((

Mert azt hallottam, hogy sok kábelt nem fogad el, meg hogy a szinkron nem megy, de hogy a töltés se?!

Bevallom, soha nem voltam alma fan, ezt is valami csoda folytán nyertem (38 év alatt sose nyertem semmit)...megvan fél éve, de még mai napig sokszor gondolok rá, hogy elpattintom, és inkább egy erős androidos tablet.. no de ez már nagyon-nagyon off itt.

Na.. míg írogattam, eltelt vagy 20 perc, USB doki szerint tölti a padot, és hiába írja, hogy nem töltődik, mégis 95%-on van már a kis genyó :DDD

Bocsi srácok ha nagyon off volt! :B

Jah.. és amit zoltan6 írt, hogy a tekercsek szoktak rezonálni a kapcsi tápokban, én is olvastam, hallottam, és akartam is írni, de megelőzött. Anno elektroműszerészként végeztem, azóta nem melózok a szakmában, de ha nagyon hangos lenne, én megpróbálkoznék némi visszatérítéssel, aztán szétkapni, és a fenti módszerek egyikét kipróbálni... esetleg szigetelt eszközzel megkeresni,hogy melyik alkatrész adja a "zajt"..
Látom, közben jött még egy megerősítés..

[ Szerkesztve ]

(#62427) mirci18 válasza beg (#62402) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor a többség döntött semmi gond.
Marad minden úgy ahogy volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62428) beg válasza mirci18 (#62427) üzenetére


beg
veterán

Ja, ha neked lenne vele dolgod, akkor már nem is kell :) Nem arról volt szó hogy nincs ilyenre szükség, hanem arról, hogy az összefoglalóban havri-val együtt nincs kapacitásuk ezzel foglalkozni napi szinten. Felajánlottuk, hogy csináld nyugodtan, egy blogban összeszeded a listát, azt mindig karbantartod, ide meg linkeljük. Csak felvázoltam mire számíts.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62429) Beni2360 válasza tboy93 (#62421) üzenetére


Beni2360
félisten

Jég aku van a dobozban? :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62430) oszy válasza Laci4 (#62426) üzenetére


oszy
veterán

Igen! Az iOS 10 miatt van. Általában frissítésig jók az utángyártott kábelek.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#62431) padi68 válasza janakbacsi (#62369) üzenetére


padi68
senior tag

Ez mihez használatos?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#62432) Imy válasza Laci4 (#62426) üzenetére


Imy
veterán

Nekem gearbestes az ilyen kábel, és nincs ilyen gondom vele, 10 alól is tölti.

(#62433) DJGABI válasza DJGABI (#56873) üzenetére


DJGABI
addikt

a piros konzervbontót most tudtam csak kipróbálni, nem ajánlom, valahogy nem stimmel, nem jól fekszik fel, a pici kinyithatóst sokkal jobb használni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62434) Jarod1 válasza maross (#62413) üzenetére


Jarod1
addikt

furcsa mert én is ilyet rendeltem és megy rajta a winyó gond nélkül, mindegyik portban csinálja a leállást ha winyót bedugod?

(#62435) Jarod1


Jarod1
addikt

ilyen USB+ 240 es elosztót rendelt már valaki?
[link]

(#62436) GIJoe


GIJoe
addikt

hali, látott valaki ilyesmit jóval olcsóbban? (zavarszűrős elosztó, mosógép miatt...) :R

(#62437) mirci18 válasza beg (#62428) üzenetére


mirci18
addikt

Egyébként én csak egy olyan listára gondoltam amiben az ebay-es kereső szó utáni lista lenne nem konkrét eladók.
Mert a kereső lista alapján mindenki döntse el hogy az adott terméket kitől veszi meg és hogy melyik webshopból.

Azt csak halkan jegyzem meg hogy arról volt szó hogy én összeírom a listát arról nem hogy aktualizálom is a linkeket.Munkám lenne vele így is nem halok bele.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62438) bul07


bul07
nagyúr

Ez az eladó egy dobozkában küldi a Tempered Glasst, semmi más védelem
Hozzám így ért:

Máskülönben gyors szep 7. rendelés
Rá írok de jön a majd 10napos leállás lehet addig semmi válasz nem lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62439) virkir válasza bul07 (#62438) üzenetére


virkir
veterán

Azt látom, hogy filléres kacatok, de...
Nekem kétségeim lennének a tudásukról, szvsz messze nem az aminek árulják ezeket.
Aztán nekem az utóbbi évben jött öt eredeti nillkin több eladótól és érdekes módon egyik sem tört össze a szállítástól. Igaz nem is az egydodós kategória.
Akkor mi értelme ezeket a szarokat erőltetni?
Ja törésileg a nillkin nem is így törik. Jött egy BG-ről nem a rendelt méret azon csináltam töréstesztet.
Cirka kilencven fokig meghajlítva pattan el de nem pókhálósan hanem szép egyenes vonalban. Telefonon meg a kölöknek sikerült, mondjuk nem tudom hogyan de az is egy vonalban repedt nem pókhálósra.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#62440) Mr.Csizmás válasza bul07 (#62438) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aliról 5 keményvalutáért kapsz már eredeti nillkint a fehér-türkiz dobozban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62441) XtremLor válasza virkir (#62439) üzenetére


XtremLor
őstag

Rossz elado semmi mas, volt nekem is nillkin, es ilyen egy dollaros vacak, tobbet nem igen veszek gyari nillkint elhiheted, rendelj egyet tole: [link] 1$ az egesz.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62442) virkir válasza XtremLor (#62441) üzenetére


virkir
veterán

Nálam meg a nillkin már többször bizonyított, a 100k+-os telefont meg nem bízom ilyen fosch ki tudja milyen minőségre.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#62443) IldiH válasza mirci18 (#62437) üzenetére


IldiH
aktív tag

Mondjuk sokat nem érünk vele, ha csak termék ötlet van, de ajánlott eladó/akciós shop link nincs. Pont az a lényeg, hogy bevált cucc ÉS eladó.
Egy vásárlás során mindig megjelenik a hasonló termékek kínálata, ha valaki zsákbamacskázni akar, akkor egyszerűen körbenéz az ajánlatokban és máshonnan rendel. De aki biztosra akar menni az a már kipróbáltat szeretné megvenni.

Nem értem ezt a cím mizériát: szerintem mindenki vágja, hogy az olcsó kütyü a lényeg, mindegy, hogy honnan. Aki akar, ide talál bármi is a cím. Aki meg eddig sem használta a keresőt, az más névvel sem fog rátalálni a topikra.

Összefoglalóba meg szintén felesleges, naponta változik minden, ráadásul a többség úgysem olvas semmit, csak kérdez.
(Ritka az olyan hülye kocka, mint én, hogy nem csak az összefoglalót, de az egész topikot az elejétől el szoktam olvasni :DDD )

(#62444) beg


beg
veterán

Figyeljen mindenki a rendelésre, feldolgozásra. Okt. 1-7 között nemzeti ünnep lesz kinában, mindenki leáll. Utána pedig a feltorlódott csomagok miatt lesz lassulás.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62445) Imy válasza bul07 (#62438) üzenetére


Imy
veterán

Volt mikor nekem is repedve érkezett, lefényképeztem, és visszautalták. Nem problémáztak rajta.

(#62446) rasky válasza Laci4 (#62426) üzenetére


rasky
senior tag

Üresen nekem se sípol, csak terheléssel, viszont ma odatettem egy idős füléhez és ő is hallja...magyarul hülyeség, hogy csak a fiatalok hallják ezt a frekvenciát, szar és kész, nillkin, illetve a yenkee töltő fejem meg se mukkan. :U

(#62447) bul07 válasza virkir (#62439) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcsém már a harmadik ilyen "üveg fóliát" nyúzza, de már megint leejtette és lepattant egy kicsi a fóliából, lassan megint cserélhetem, állandóan leejti a telefont ahogy buszból ki be szál, A3 telefon és azért tokon keresztül a fém telefon háza is kezdi ezt megsínyleni

(#62440) Mr.Csizmás

Nekem tökéletesen megfelel a ~1$ is

(#62445) Imy

Én újraküldést fogok kérni mert kell

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#62448) XtremLor válasza virkir (#62442) üzenetére


XtremLor
őstag

Persze ha bevalt akkor megertem, nekem a frosted tokjuk ami ilyen abbol mindig veszek az adott telefonra, a flip az hulladek par honap utan szethullik, a nature meg csak tpu ronda nagyon, nem tudtam megszokni.
A csaladban egy olcsobb telefonra en kiprobalnek egyet, csak a teszteles kedveert, hidd el nagyon nem rossz mi se regi nokiakra rakjuk:.)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62449) draco31 válasza Imy (#62445) üzenetére


draco31
veterán

Nekem telefon kijelző jött ebay-ről ripityára törve, ki volt bélelve rendesen, csak lehet valahol valami nehezet raktak rá, mert a doboz is palacsinta jellegű volt. Azért az eladó bepróbálkozott, hogy hátha mégsem tört annyira össze, próbáljam ki. Persze értelme nem volt, de összeraktam, volt is egy kis folt az egész képből, ahogy meglátta jött is a pénzem vissza.
Másik esetben viszont egy érintőt nem volt hajlandó visszafizetni egy eladó, azt angliából rendeltem. Hiába csináltam videót is, hogy az eredeti töröttel megy a telefon az újjal amit küldött pedig semmi, erősködött, hogy küldjem vissza saját pénzen (2500 volt amugy postával együtt) és akkor visszafizeti, de így sem jöttem volna ki jobban, így az veszett ügy lett a végén.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#62450) mirci18 válasza IldiH (#62443) üzenetére


mirci18
addikt

A csodaszivacson kivül milyen más termékhez érdemes ajánlott eladót keresni.
Én ha nekem kell valami nem eladót keresek hanem terméket.
Javarészt ugyanazt árulja mindenki.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.