Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) DJ. Ru$y válasza havri1 (#63249) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

80%-on van a telefon, lehet visszavette a töltést már... Merítsd le 10% környékére és úgy próbáld meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63253) Beni2360 válasza havri1 (#63249) üzenetére


Beni2360
félisten

Majdnem full feltöltött aksival nem lehet mérni. Terheléssel mérd

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63254) maestro87 válasza cris78 (#63240) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt már néztem múltkor is, de szerintem nem sokat ér ha csak pl. mobiltelefonnal tudod állítani a hőmérsékletet...

(#63255) havri1 válasza Beni2360 (#63253) üzenetére


havri1
félisten

Lesd meg akkor a következő hsz-t.

havri

(#63256) maestro87 válasza Ádám16 (#63247) üzenetére


maestro87
őstag

Töltő: LiitoKala Lii-500, Opus BT C3100 v2.2, Xiaomi Zi5 Gearbest-ről. De keress rá itt a topikban mert többször volt már téma és ez csak pár darab ami ajánlott.
Akku: Ikeából LADDA.

(#63257) cris78 válasza Vangelis (#63229) üzenetére


cris78
őstag

Írj nekik, hogy nem jött meg. A postán is érdeklődtél és nem tudnak róla.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#63258) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Másnak is meg kellett erősítenie a PayPal-on a kártyáját (úgy hogy megterhelték a kártyát, a terheléssel küldtek egy kódot, amit a PayPal oldalán be kellett ütni egy megerősítő üzenetbe)?

Beütöttem a kódot, lehet, hogy éppen most csapolják le orosz hackerek a bankszámlámat :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63259) beg válasza Donki Hóte (#63258) üzenetére


beg
veterán

Mindenkinek aki a paypal-nál fiókot hoz létre.
Ha már volt, akkor biztonsági frissítés. Ha https van a linkben, akkor talán jó helyen vagy ;)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63260) air válasza Donki Hóte (#63258) üzenetére


air
nagyúr

Pár hónapja igen. Furcsa is volt.
Szerk.
Ja, hogy első reg? Nem recheck?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63261) Magnum_ válasza Donki Hóte (#63258) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem nem

I humbly and respectfully decline™

(#63262) HoTaZo válasza Met (#63246) üzenetére


HoTaZo
őstag

Peephole (vagy juda franciául) néven szalad. Sajnos csak digitálisat, kijelzőset láttam. Vagy külső lámőás vagy barkácsolás lesz belőle. :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#63263) Donki Hóte válasza beg (#63259) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vagy 3-4 éve van PayPal acc-om, de eddig nem vettem észre, hogy ilyen biztonsági ellenőrzés lett volna...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63264) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Próba

(Bocs, de írtam egy hsz-t és nem látszik :Y )

Igen, a 63263 számú hsz eltünt...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63265) Saccco válasza Donki Hóte (#63263) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálam látszik, válaszolni is tudok rá. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63266) cris78


cris78
őstag

Srácok! Most jött tn értesítés, hogy ma átvették a munkahelyen a Digoo kamerát. Persze ma voltam szabin....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#63267) beg válasza Donki Hóte (#63263) üzenetére


beg
veterán

Megvan az :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63268) Depression válasza Donki Hóte (#63264) üzenetére


Depression
veterán

Én is letiltottam már magam párszor véletlenül.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#63269) BullZeye válasza maestro87 (#63256) üzenetére


BullZeye
veterán

LADDA jobb mint pl Eneloop?

(#63270) AndrewBlase válasza Donki Hóte (#63258) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én "Paypal"-os emailre soha nem reagálok. Mármint soha nem kattintok a mailban lévő linkre. Inkább belépek a weben, ha valami nyügjük van, ott úgyis látszik, és biztos, hogy nem kamuoldalnak adom meg az adataimat.

Miért mindig én???

(#63271) Imy válasza BullZeye (#63269) üzenetére


Imy
veterán

Ugyan az, csak a csomagolás más.

(#63272) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Asszony kutyájának nézünk télire ruhát. Esetleg rendelt már innen valaki? Valami vastagabb fajta kellene, meg ha van ilyesmihez kuponkód az még jobb lenne. :P

(#63273) kisskd válasza DJGABI (#63238) üzenetére


kisskd
tag

Ha jól látom, akkor 1-1,5mm rádob a vastagságára, egész jó a fogása, ha ismered, akkor az a "gagyifogó" "markolat" gumi anyaga van. Viszont a "vágóél" 1,8mm vastag. Ez megszokott? Nekem teszteletlenül vastagnak tűnik ...

A merőkanál tesztelve elszomorító. Ügyesen állítva az asztalon megáll, de lötyiben mindenképp felúszik. Amúgy nekem kicsit kicsinek is tűnik, és az biztos, hogy nagyon gyenge, iszonyatosan hajlik. Van a gearbestnél jobb forrás? A forma tetszene, nem csak a topictagság miatt.

Keresősöknek: dinnyekés, dinnyevágó Ebayről, és Loch Ness / Nessie merőkanál

(#63274) Lestat3 válasza BullZeye (#63269) üzenetére


Lestat3
csendes tag

Nem jobb hanem ugyan olyan :D a Ladda is Eneloop csak más a név és jobb az ár. Keress rá többször kitárgyalták már.

[ Szerkesztve ]

(#63275) sntt


sntt
csendes tag

távolról vezérelhető, wifis "okos" dugaljak közül melyiket érdemes megvenni, melyikkel van tapasztalat?

[link]
[link]
[link]

................................................................................................................................................................

(#63276) attiati


attiati
veterán

headsetet tudtok telefonhoz, ami:
1. handsfree (nem kell száj elé tartani kézzel)
2. fülhallgató megoldás (de nem fülre akasztható féloldalas headset)
3. utcán is használható, jó zajszűrős

(#63277) ThodEE válasza sntt (#63275) üzenetére


ThodEE
őstag

Ha földelt cucc lesz beledugva akkor a képek alapján az utolsó link a jó, a készülékeket nem ismerem :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#63278) bally4 válasza BoneDragon (#63272) üzenetére


bally4
tag

Innen, honnan? Kupon hova? Tacsi vagy dán dog?

(#63279) Mr.Csizmás válasza kisskd (#63273) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor hamis a kanál :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63280) kmarci25 válasza attiati (#63276) üzenetére


kmarci25
veterán

Xiaomi Hybrid. Az elődjét használom, mindhárom feltételednek megfelel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#63281) BoneDragon válasza bally4 (#63278) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát innen a fórumról. :) francia bulldog méretben kellene. Nézegettem pl a wagetonokat, de hát nincs benne tapasztalatom, hogy melyik jó.

(#63282) Janos250 válasza vacs (#63129) üzenetére


Janos250
őstag

Dehogy hülyék! OKOSAK! Ez is egy marketing fogás, hogy hirdesd olcsón a terméked, de csak postán küld, és emeld meg jól a szállítási költséget.
Ezt már tanítják is.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#63283) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kollégámnak megérkezett a snap-upban jóárasított noname fa bluetooth hangszóró.

Igényes kidolgozás, brutál jó hang. Eredeti áron szerintem húzós, de ha megint lesz kb féláron, én is lecsapok rá. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#63284) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#63283) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is megjött a jóárasított hangos, csak nem tudom mit csinálok vele :D majdnem JBL Flip3 szintű hangzás. :C

Original EARSON ER-160 Mammoth Waterproof Portable Wireless Bluetooth Stereo Speaker

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63285) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Lithium aksis hajnyírót keresek, valakinek van ami bevált?

(#63287) XtremLor válasza #84727296 (#63286) üzenetére


XtremLor
őstag

Elorendeles van ra, szoval nagyon sok velemeny nem lehet, 20$-ert nem rossz egyebkent a tudasa, a minosegre se lehet panasz ha a tobbi kiegeszitojet nezzuk.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#63289) DJ. Ru$y válasza #84727296 (#63288) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt jól látod, mivel még nem kapható, így 0 tapasztalat van róla, amint elkezdik kiszállítani az előrendeléseket majd jönnek a tapasztalatok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63290) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok

Ezzel a Blitzwolf kameraval van valakinek tapasztalata? :F

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#63291) ben-ga válasza Dluinet (#63176) üzenetére


ben-ga
tag

Szia, úgy értettem, hogy ha ott vagyunk akkor ki tudjam kapcsolni.

(#63292) lkristóf


lkristóf
senior tag

(#63293) BoneDragon válasza lkristóf (#63292) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem drága ennyiért, akkor már inkább alápakolom téglával. :DDD

(#63294) 206 cc válasza Devil Smile (#63290) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Mivel még nem kaptuk meg nem igazán lehet!Nem olyan régen kezdték kiszállítani...talán pár nap és lesz.Rendeltem én is egyet,szóval türelem... :D

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#63295) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Na újabb kérdés: ez szerintetek kínai cég és uk raktárból küldi a terméket vagy hogy? Egyszer már megjártam, hogy Item location-nál United Kingdom-ot írt, oszt mégis Kínából jött a cucc :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63296) beg válasza jjeahh (#63295) üzenetére


beg
veterán

Rákattintasz az eladóra :)
Based in China, globalinthebox has been an eBay member since 19 Aug, 2015

Ha pedig mégis onnan küldi, neked legyen egy képernyőmentésed arról, hogy hogy hirdette az item location-t, aztán az alapján tudsz majd lépni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63297) kidnou válasza jjeahh (#63295) üzenetére


kidnou
senior tag

A leirás és a határidő szerint Anglia

(#63298) jjeahh válasza beg (#63296) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& kidnou: Köszi! :R :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63299) zoltan6


zoltan6
őstag

Megjött nekem is ma az akciós blitzwolt 5 portos töltő.szept. 5. rendelés,nekem nem cicereg terheléssel,meg üresen sem,vagy csak nem hallom. :DD
Meg érkezett egy Wireless Mini Bluetooth 3.0 USB Mouse is,elég későn ért ide,aug.26. rendelés,kollégámnak rendeltem,nekem már van itthon 2 db,ennyiért teljesen jó vétel.

(#63300) Donki Hóte válasza jjeahh (#63295) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem mindegy...

Kínából 22 dollárért jön, az általad linkelt Ebayes meg 18 fontért jön.

Ha kínából rendeled, akkor is 99 % esélyed van rá, hogy nem szabnak ki rá vámot.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.