Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) dugesz77 válasza koxkids (#63100) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem. Biztos sokakat idegesít a téma ,de ha csak egy valakit megóv/megvéd egy áramütéstől egy hozzászólás már elérte a célját. Sajnos nem mindenki megy át egy villanyász topikba utána nézni alapvető dolgoknak (lásd védőföldelés megléte) . Engem ami zavar átgörgetem és kihagyom. Jó a minimum, hogy OFF-ba érdemes rakni ,mert nem az olcsó rendelés a hozzászólás témája.

(#63102) xxxjjjkkk válasza dugesz77 (#63101) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Attól, hogy ebbe az országba, mindenki villanyszerelőnek hiszi magát, még senki nem lesz az.
Aki nem ért hozzá, ne csinálja, ennyire egyszerű.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#63103) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Remélem nem gond,hogy ide is bedobom... mivel itt is van sok BG vásárló...ehhez tudnátok valami okosat írni?!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#63104) Czimby válasza nimfas (#63098) üzenetére


Czimby
addikt

:R Megpróbálok beszélni velük postai úton menne-e a dolog.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63105) bul07 válasza xxxjjjkkk (#63102) üzenetére


bul07
nagyúr

Főleg hogy áramütés esetén ő lesz a felelős(aki bekötötte)

Hiába mondjuk beázás miatt lesz valami zárlatos simán elővehetik azt is aki bekötötte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#63106) Imy válasza xxxjjjkkk (#63095) üzenetére


Imy
veterán

1996 óta 230V. ;)

(#63107) beg


beg
veterán

Tényleg megint ez a téma?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63108) air válasza koxkids (#63100) üzenetére


air
nagyúr

Nem is a ph fórum lenne, ha nem mindig másról menne a téma, mint a topik valódi célja. :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63109) Saccco válasza beg (#63107) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ki mit főz ma? :U

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63110) nimfas válasza xxxjjjkkk (#63102) üzenetére


nimfas
addikt

Szerinted ennyire egyszerű... Látnád miket látok munka közben. (Mert ő már látott villanyszerelőt... Ezért megoldja ő) lásd OKJ villanyszerelő.
Villszer OFF.

(#63111) zsiz válasza beg (#63107) üzenetére


zsiz
őstag

Megkérdezhetem, hogy neked a HK Goldway-es csomagodat végig futár hozta, vagy átvette a MP és a postásod vitte ki? :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#63112) fateless válasza Saccco (#63109) üzenetére


fateless
veterán

A gyereknek almapüré meg babapiskóta, mert azt szereti. De egyébként az ebédet most nem én főzöm.
És nálatok?
:DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#63113) DeFranco válasza beg (#63107) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod az a baj, hogy ezek a kérdések rendszeresen felmerülnek, a válasz pedig sokszor (ha áttételesen is, de...) életvédelmi kategóriájú

és mint ilyennek minden körülmények között helye van, ahogy már többen megírták, ha egy balesetet is megóvnak vele, akkor már megérte "offolni" vele.

csak aztán jön a sok okos aki jól megmondja, hogy neki az a véleménye, hogy aki nem ért hozzá ne szerelje, meg biztos nem is akarja használni csak a kínai gumi szaga kell neki a rendelésből meg már viszket neki, hogy a csuang-ho által televizelt pakurás lóbalzsam orr alá kenése se elég izgi, meg ha cseng ráírja hogy ip100/100 akkor mindenkínaiaminemhamisítvány.

ami persze nettó szívás de ettől még igen, századszor is le kellene írni, hogy ne legyél már hülye ne játssz a 220-szal és ne b@szasd agyon a családot ezer forintért. mert ez életvédelmi kérdés és mint ilyen helye van mint a szirénázó mentőnek a leállósávon.

(#63114) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#63113) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1 :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63115) xxxjjjkkk válasza Imy (#63106) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Köszi, de a köznyelvbe még mindig 220.

DeFranco: saját magadnak mondasz ellent, most te lettél az okos aki megmondta. És igen, aki nem ért hozzá ne csinálja. Nem 3 vezeték bekötéséről szól a villanyszerelés, ha vezeték átmérő, biztosíték és társaival nincs tisztában, akkor ne csinálja, vagy nézzen utána.
Ebbe semmi okoskodás nincs.

Beg: megint olyan téma jött fel, és megint kezdődik a kuruzslás, 500ft miatt

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#63116) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Tudna valaki ajánlani 6-8 decis ivó palackot aminek elég nagy átmérőjű a betöltő nyílása és tökéletesen zár?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#63117) Beni2360 válasza janakbacsi (#63116) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehet itthon kapni 7 dl ivó joghurtot remek az egészségre és a palack is sokáig használható, jól zárnak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63118) air válasza xxxjjjkkk (#63115) üzenetére


air
nagyúr

köznyelvben :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63119) beg válasza zsiz (#63111) üzenetére


beg
veterán

Végig DPD.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63120) titko válasza janakbacsi (#63116) üzenetére


titko
tag

Nálunk fel van szerelve mindenki ilyennel
Nagy nyílás könnyű kemény, szóval szuper.

(#63121) fant0mi válasza janakbacsi (#63116) üzenetére


fant0mi
addikt

Biotechusa kulacs 1000 Ft alatt, jo minosegu.

(#63122) shelbygt válasza zsiz (#62473) üzenetére


shelbygt
tag

hi én most rendeltem szept 29.-én de nem nagyon akarták feladni a vállalt 1 napos postázással, biztos túl olcsó volt így.Ma adták fel :( :( :N :N Kiváncsi vagyok megkapom e.

(#63123) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Iphone 5SE-hez vennék jó minőségű tokot.
Van ajánlott eladó?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#63124) mirci18 válasza titko (#63120) üzenetére


mirci18
addikt

Azért Kínából a BPA free mentességet egy kicsit megkérdőjelezném.
Ez csak 550 ml-es.
Egy Ice teás palackkal nem lett volna egyszerűbb kiváltani?
Annak is nagy a szája.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#63125) zsiz válasza beg (#63119) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor elvileg tudnom kellene követni a kapott SF Express-es TN-nel a DPD oldalán? Mert mintha valahol ezt olvastam volna, de a DPD-nél csak hibát kapok a TN-re. Másik számot nem kaptam. Végülis mindegy, 17track tudja értelmezni a kapott számot, csak megnéztem volna hátha a DPD informatívabb. [kép]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#63126) vacs válasza nimfas (#63098) üzenetére


vacs
veterán

Linket kérhetnék?

(^)(>.<)(^)

(#63127) nimfas válasza vacs (#63126) üzenetére


nimfas
addikt

mixvill.hu de mint írtam én is drágábban láttam (2600 Ft körül) Mikor mentem érte akkor derült ki hogy akció van, ez most pénteken volt!

Ha van nálatok boltjuk érdemes megkérdezni van-e még akció.

Szerk:

[link] ilyen, csak 4500K-s,nem 3000K....

[ Szerkesztve ]

(#63128) Kozy10 válasza nimfas (#63127) üzenetére


Kozy10
tag

Talán ez lesz az?
Jó árban van így is :C IP65 védettség, kültérre is tökéletes

(#63129) vacs válasza nimfas (#63127) üzenetére


vacs
veterán

Ezek hülyék. :U
Szállítási díj 1.905 Ft + 445Ft utánvét = 2350 Ft :W
Manapság már van pick pakk pont, pdp és gls csomagpont stb...

Pár hete a vtac.hu-ról rendeltem, ott csak 555 Ft a pdp csomagpontra szállítás.

Még mielőtt valaki megverne, ma 3 ékszert rendeltem barátnőmnek Ali-ról! :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#63130) Saccco válasza vacs (#63129) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor is jár a tasli, ez EBAY topik!!4!négy ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63131) Donki Hóte válasza Ra3 (#63050) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezzel az a baj hogy valami minimális áram akkor is folyik ha teljesen le van kapcsolva, ami sima izzónál nem gond, de a ledes megoldás akkor is világít kicsit.
Van ötlet, tapasztalat hogy ilyen esetben milyen led kellene?

A LED-ek az eléjük kötött driver miatt általában így működnek 12 V-ról az autóban (autóvillamossági experteknek: igen, tudom, hogy az 14,4 V a valóságban működő motor mellett, de a köznyelv 12 V-os rendszernek hívja :K ).

Vagy veszel dimmelhető LED-et (de ilyet 12 V-osban nem tudok ajánlani, nem láttam még ilyet :( ), vagy veszel másik autót :R

Ugyanis ezt a folyamatos fényerő-szabályozást csak olyan autóban tudod elérni LED fényforrásokkal, amelyben a különböző lámpa-rendszerekhez hozzá tudod rendelni, hogy hagyományos vagy a PWM szabályozást. Ha beállítod pl. hogy PWM módra szabályozza az izzókat, akkor már szépen folyamatosan tudod állítani a belső vilgítás, vagy a térképlámpa, vagy a lábtérvilágítás fényerejét LED esetén is.

Nem kell drága autóban gondolkodni, pl. egy újabb Skoda, vagy SEAT már tudja ezt a funkciót :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63132) nimfas válasza vacs (#63129) üzenetére


nimfas
addikt

Azt én nem néztem, én a boltban vettem át. 0Ft szállítási költség.

(#63133) KTU válasza Kozy10 (#63034) üzenetére


KTU
addikt

Mindenféle kábelt lehet csatlakoztatni a mérőhöz (Lightning, Type-c, MiNi Usb, Micro Usb)
sőt 2db csupasz vezetékkel is lehet csatlakozni mindkét oldalról.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#63134) Kozy10 válasza KTU (#63133) üzenetére


Kozy10
tag

Aha, értem, köszi :R

(#63135) Dluinet válasza vacs (#63129) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szinte minden városban van boltjuk, kb az ország 90%-át lefedve

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63136) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Szerintetek az hogy lehet, hogy ez a termék amazonon ennyi, ebayen más logóval meg csak ennyi? Utóbbi kamu? Nem tűnik másolatnak, szerintem csak az van, mint pl. a nemrég vásárolt weifeng állványomnál, amazonon azt is más márkanéven árulják, sőt más online áruházakban megint más néven, gyakorlatilag vagy 5 féle logóval kapható :D ...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63137) beg válasza zsiz (#63125) üzenetére


beg
veterán

Nem lesz informatívabb, miután bp-re érkezik (ausztria után 1-2 nap) utána munkanapon megkapod.
Sf express honlapján a követésnél kiír még 2 trackinget, abból a fölső az, amelyiket beírhatod a dpd oldalán is. Számsor, végén egy betű.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#63138) vacs válasza Dluinet (#63135) üzenetére


vacs
veterán

Zalaegerszegen pont nincs! :DDD :W

(^)(>.<)(^)

(#63139) Ra3 válasza Donki Hóte (#63131) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi a kimerítő választ, ha lesz is másik kocsi ezt akkor is megtartom, 2002-es Cordoba, ötéves kora óta nálam van, olcsó fenntartani, második kocsinak tökéletes, ára meg nem nagyon van a használt piacon.
Ha nem találok bele megfelelő ledet akkor marad a manuális kikapcsolás, ahogy eddig is használtam.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#63140) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Autókilincs-védő 0.39 USD aliról, ha valakit érdekel :)

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#63141) zsiz válasza beg (#63137) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, megtaláltam. És az infókat is köszönöm. :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#63142) pecze


pecze
aktív tag

Tőle ne rendeljen senki ilyen bluetooth fülest, valami olcsóbb típust küldött, többségnek gondolom fel se tűnik

(#63143) Dluinet válasza pecze (#63142) üzenetére


Dluinet
nagyúr

buyincoins -ról már írtam, hogy csak selejtet vagy hamisítványt küld

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63144) Dluinet válasza vacs (#63138) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azért Gyenesdiás és Nagykanizsa 45 percen belül van.
Egy pesti többet utazik városon belül.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63145) csadi0011


csadi0011
őstag

Ebay-en mit éreznek azok, akik aukciókon jönnek és a termék eredeti árával licitálnak? 0 licit volt egy terméken, 1-2 száz forintról indult, mondom tökéletes, de még aznap felment eredeti árra. :W
Természetesen olyan termékről beszélek, amiből nincs hiány, és ingyen postával több eladónál is van.

[ Szerkesztve ]

(#63146) cadtamas válasza csadi0011 (#63145) üzenetére


cadtamas
tag

Saját, licitálásra fenntartott accounttal nyomja fel az árat.

(#63147) KisApám válasza cadtamas (#63146) üzenetére


KisApám
addikt

És ez NEM egyedi dolog...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#63148) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok! Egy ismerosomnek kellene egy olcso home camera cucc (ebaj mondjuk), ami wifire csuszik fel, ha mozgast erzekel, akkor rogzit es mondjuk ezt elkuldi emailben, vagy appon keresztul, vagy barmi.
Valaki tud ilyesmit? :R

I humbly and respectfully decline™

(#63149) Dluinet válasza Magnum_ (#63148) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nézd meg ezt $35.99, hogy minden paraméter megfelelő-e
hozzá Coupon:BWSIC1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63150) Magnum_ válasza Dluinet (#63149) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.