Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62551) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#62549) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocs pm-nek szántam..

[ Szerkesztve ]

(#62552) HoTaZo válasza retesz147 (#62548) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem pont csak a narancssárga kés része van meg.
A krumpli feléig, háromnegyedéig (mérettől függő) minden rendben. Ott kezdődik a vicces rész, ahol már nemigazán tudod tartani a vágandó krumplit és a már felvágottat.
Ilyenkor szoktam elvágni, a maradékból hasáb lesz. :D
Nem tudom, hogy ez a nyél tudna-e ezen a problémán segíteni (szerintem nem), de ennyi pénzt nem adnék érte az biztos.
Valamelyik 100-as boltban vettem 300-400Ft ért a kést.

Amúgy szeretjük, frituban lehet igazán jól kisütni. Gyerekkel el lehet játszadozni vele. :)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#62553) retesz147 válasza HoTaZo (#62552) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!

Igen, én se akarok érte adni ennyi pénzt, ezért gondoltam, hogy csak a narancssárga rész kellene az ár töredékéért, de azt külön sehol nem találom, vagy csak rosszul keresem, nem tudom.

100-as boltban, meg kb sehol nem láttam még ilyet, csak egy kiállításon, ahol hypeolták több 1000Ft-ért....

Xiaomi 13 eu dev...

(#62554) dugynok válasza Saccco (#62545) üzenetére


dugynok
senior tag

Dettó, 5 csomagom múlthét óta áll :(

(#62555) xxxjjjkkk válasza beg (#62536) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Peace, de:
Szerintem meg offtopicba egy olyan töltő elemzése, amiből sokan rendeltek belefér.
Több okból is, egyrészt mert ciripel(hibás), és erről megy az eszmecsere, nem arról van szó, hogy az az induktivitás ott a bal szélen jól lett-e vajon méretezve, hanem arról hogy mi a baj vele.
Másrészt meg itt aktivan érdekel mondjuk 10 embert a téma(+aki nem szól bele), (ami töltő vásárlással szorosan összefügg,) nem fog átvonulni csoportosan a másik topicba.
Ráadásul az eredeti cikkben is elemezve voltak a termékek valamilyen szinten.
Szerintem egyáltalán nem baj, ha az offtopicban offban viszünk egy kis szakmaiságot a kommentekbe, mert 1000x többet er egy ilyen hsz, mint egy "vettem egy lufit és szép színes".
Pont ezzel érjük el azt, hogy a legjobb àron vegyük a legjobb terméket. Vagy legalább az ár/érték arányt egyensúlyba tartsuk.

De ti tudjátok, de ez valamilyen szintem bele tartozik még a termék értékelésébe. Főleg úgy, hogy kinából rendelünk olyat, amit a 220ba kell dugdosni...

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#62556) HoTaZo válasza retesz147 (#62553) üzenetére


HoTaZo
őstag

Goodsmarket volt, azt mondja a család. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#62557) #21715712 válasza #21715712 (#62533) üzenetére


#21715712
törölt tag

Erre vki esetleg tudna megoldast? :R

(#62558) tboy93


tboy93
nagyúr

Ciripeléstől függetlenül, ma berendeltem a második BW S1 5 portos töltőt is, faternak kell. Kuponnal újra 2.500Ft bangin :K

(#62559) beg válasza xxxjjjkkk (#62555) üzenetére


beg
veterán

Az első tücsöknél még semmi nem volt. Majd jön az enyém igen, enyém nem, de igen de nem :)
Utána meg a tekercselések, ellenállások, hány KHz, mekkora ellenállás stb. Ha az első alkalom lett volna, nem szólok. De egyszer már én is, havri is szólt a mikroelektronika szakkör felfüggesztésére korábban. Ezért.

Érdekes persze, és az első után egyáltalán nem szólunk, a másodikért sem. de valamilyen mennyiség után meg kell húzni a határt. Akit mélyebben érdekel, annak meg ott a szakmai topik. Én sem megyek át oda, hogy de szép felfújható rozmárt vettem. Pedig biztos érdekelne abban a topikban pár embert a felfújható rozmár, csak nem ők a célközönség.

Megnéztem, a 62403 hsz-ben kezdődött a tücsökölés, 62528-ban szóltam, mikor már kondenzátorig és nyákig mászkáltunk a töltőkben.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62560) gulac12


gulac12
tag

Szeretném megkérdezni a hozzáértőket, hogy az IKEA LADDA akkuk tölthetőek-e a Xiaomi ZI5 töltővel, köszönöm, ha válaszoltok

[ Szerkesztve ]

(#62561) Criminal017


Criminal017
őstag

Hátha tudtok segíteni, nem muszáj ebayes legyen.

Van egy borotva, aminek ugyan van töltője, de kb. semmire sem jó, mert kicsúszik belőle, rövid stb.

Nos, ezt szeretném lecserélni egy kábeles megoldásra, de sajnos amire azt hittem, hogy jó bele (régi rádiók drótja), az túl nagy volt hozzá.

Ilyen dugaszhoz keresek tehát töltőt:

Bocsi a képekért...

[ Szerkesztve ]

(#62562) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na, már épp írni akartam, hogy ebből a DD4-es hangszóróból semmi nem lesz (6 napja rendeltem), de most jött az email, hogy feladták és még rendes track is járt hozzá. :C
Remélem még az ünnepük előtt kijut Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#62563) Silent77 válasza gulac12 (#62560) üzenetére


Silent77
veterán

Természetesen. :K
Nekem épp a napokban érkezett meg.
Nagyon tetszik.
Eneloop akkukat töltöttem vele, mikor végzett átraktam ipc-1l-be, fullnak jelezte ott is.
Powerbank funkciója 0,8A töltötte a telefonom.
Vész megoldásnak jó lehet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#62564) dugesz77 válasza gulac12 (#62560) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem vagyok szakértő de mivel mind a kettő NI-MH ezért jó lesz hozzá biztosan.

(#62562) Tomi0703 Nekem is feladták. Épp ma érkezett tőlük a múltkori 1,4$ selfiebot. Egész normális minőség. Itt is végig működött a TN. Szeptember 09. rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#62565) Tressy válasza Criminal017 (#62561) üzenetére


Tressy
senior tag

Talán ez jó lehet hozzá igy ránézésre [link]

[ Szerkesztve ]

(#62566) Criminal017 válasza Tressy (#62565) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

(#62567) xxxjjjkkk válasza beg (#62559) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Így nézve jogos.
Úgy tűnt, hogy mindenféle szakmai dolog miatt írod.
Akkor nem szóltam.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#62568) Bendegúz98 válasza Criminal017 (#62561) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#62569) beg válasza xxxjjjkkk (#62567) üzenetére


beg
veterán

Nem, ne viccelj. Ilyen apróságok mindig maradhatnak. Meg azért van a hsz lehetőség, hogy megbeszéljük :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62570) KTU válasza Criminal017 (#62561) üzenetére


KTU
addikt

Az nem töltő, csak egy 220V-os csatlakozó.
De nézd meg a borotvát mi van ráírva, ha input 220V,
akkor ez a rádiótápkábel pl.

Nézd meg a borotvát mi van ráírva.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#62571) Criminal017 válasza KTU (#62570) üzenetére


Criminal017
őstag

110-220 Volt van ráírva, de a rádió tápkábele nem jó, már próbáltam.

Amit Tressy vagy Bendegúz98 linkelt jó kell legyenek. Az ebayes fazonnak írtam is, hátha annyiból meglehet úszni. :)

(#62572) KTU válasza Criminal017 (#62571) üzenetére


KTU
addikt

Bendegúz98 amit linkelt nem biztos, vagy faragni kell a csatlakozón.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#62573) Criminal017 válasza KTU (#62572) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, akkor nincs más hátra csak előre, az ebayest megpróbálom.

(#62574) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Ezzel a töltővel tölthető AA méretű akksi is? Illetve ilyen 9V-os?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#62575) balazs1956 válasza pocokxx (#62574) üzenetére


balazs1956
senior tag

AA igen, a 9 voltos nem!

(#62576) Beni2360 válasza Tomi0703 (#62562) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is ma kaptam az értesítést. hogy feladták de csak egy 10 jegyű számot adtak.Ami a rendelési és a TN -nél is látható. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62577) nimfas


nimfas
addikt

Ilyen GoFlexNet-et rendeltem 2 db-ot, Németországból jött 09.21-én fizettem ki, ma 09.26-án hozta a postás.
Minimális átalakítással (firm csere) mini nasként üzemel. (Samba, FTP, Torrent kliens, miniDLNA stb....)

A 2 db volt 11eFt postával.

Egy db már üzemel itthon 3 éve kb. Most 1 TB-os WD Red van benne, gép irányába 60MB/s-el tudok másolni róla. Ennyi pénzt megér szerintem!

Hátha érdekel valakit. :D

[ Szerkesztve ]

(#62578) dugesz77 válasza nimfas (#62577) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez teljesen ventilátor mentes?

[ Szerkesztve ]

(#62579) w.miki


w.miki
veterán

Az ajánlott gumis cipőfűzőt hogyan lehet aplikálni a cipőkre?
Van erről egy oktató videó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#62580) beg válasza w.miki (#62579) üzenetére


beg
veterán

Igen, és holnap megtanulunk késsel, villával enni a youtube-ról :D

Lent a képeknél látod hogy van megoldva. Kis gombóc a nyomópöcökkel rögzít fent, az összecsukható végzárót meg a két madzag végére kell csíptetni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62581) w.miki válasza beg (#62580) üzenetére


w.miki
veterán

:Y van aki késsel, villával eszik??
Tényleg a kép segít :B :R

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#62582) Silent77 válasza nimfas (#62577) üzenetére


Silent77
veterán

Ez jól hangzik, köszi az infót! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#62583) Watcher45


Watcher45
tag

Ma kaptam kézhez a 8-án Bangood szülinapi akcióban 4.99-ért megrendelt kétportos Blitzwolf töltőt [link] Portásbácsi szerint már pénteken megjött a szokásostól eltérően a mezítlábas postás hozta a céghez és nem hivatalon keresztül jött. Pénteken pont előbb léptem le, így ő őrizgette nekem. A telefonom 82%-on állt de azért rádugtam próbaképpen ennél szerencsére nem észlelhető sípolás mint ahogyan azt az 5 portos töltőknél tapasztaltátok. A lakkfekete felületen meglátszanak az ujjlenyomatok, de nem patikában vagy műtőben fogom használni, így nem igazán zavar.

(#62584) nimfas válasza dugesz77 (#62578) üzenetére


nimfas
addikt

Teljesen venti mentes... Csak a beleállitott 2.5 winyó(k) nak van hangja.

Silent77 szívesen. :)

átalakítás leírás

(#62585) tonyrulez válasza Mr.Csizmás (#62549) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szintén zenész, drón PostNL szerint 17-én, Posta szerint 21-én érkezett meg az országba, azóta semmi hír róla.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#62586) Tressy válasza nimfas (#62584) üzenetére


Tressy
senior tag

Van ph-s cikk is róla [link]

(#62587) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

oh happy day:

blitzwolf lámpáért nem kell fizetni, értesítőn 0 ft, feladási hely: amszterdam (LOL), holnap megyek be érte, meg ebayen liciten nyert Ugreen fali tartóért :DD

megjött egyszerre a két Asendia TN-es snapupos Cubot S600, meg X16, csomagoláson valami wtf TN volt, és narancssárga R címkés, azaz működő.... :U :F

most bontok egy sört asszem :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62588) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#62587) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát annak az X 16-nak a hátlapjára tett védő tok szerűség nem senni. Sórjás mindkét oldala vágja a kezet és leszedni nem volt egyszerű móka. Volt ott minden műanyag szerszám mire hajlandó volt lejönni, mintha rajta hűlt volna ki és rázsugorodott. :F De faszányos a családban ez a 33 CUBOT.
Semmi bubis csomagolás és sértetlenül érkezett meg.
Ami furcsa volt még nem kaptam telefont védő fólia nélkül ezen nincs de van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62589) 2thletme2day válasza powerwade (#62546) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nekem pont ma érkezett ma az ugyanabból az akcióból rendelt kamerám. Nem pontoztam. Az akciós, 24$-os áron vettem. Nem kell aggódni szerintem.

(#62590) Beni2360 válasza Criminal017 (#62571) üzenetére


Beni2360
félisten

Az olcsóbb cuccokhoz adott ilyen csatik vékonyabban.Van nekem is ránézésre egyforma csak az egyik soványabb. Keressél régebbi termékből megmaradt csatit.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62591) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
Édesanyámnak szeretnék venni egy válltáskát, valaki vett már hasonlót, esetleg valami tipp?

(#62592) 206 cc válasza darkrock (#62591) üzenetére


206 cc
senior tag

Ez ügyben én is társulnék...teljesen megegyező indokkal. :)

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#62593) choco01


choco01
addikt

Vissza térve a pendrive kérdésre.

Ugye az USA fanatikus barátomnak szeretnék, itt szóba jöhet NBA mintázatú drive is, nem csak USA.

Így elkanyarodtam erre a Nike kosaras cipő mintázatú felé, szerintetek 131 értékelés alapján 4,7 csillagot tekintve ez használható lehet?Akár egy 16-32 gigásat is bevállalnék akkor.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#62594) Donki Hóte válasza darkrock (#62591) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vidd ki az Ázsia Centerbe, 1000 táska közül válogathat.

A nők főként válogatni szeretnek, nem seperc alatt birtokba venni valamit :-)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#62595) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok!

Tudok ajánlani olyan elem töltőt, ami a Góliát (D) elemet is tudja tölteni? (Xiaomi ZI5-öt néztem normál elemekhez)

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#62596) tahepa


tahepa
senior tag

extremtechnology2013 eladó az ebay-en kerülendő.
Hulladék csomagolásban küldi a rendelt terméket (tempered glass) persze törötten érkezik meg.
Fotóval mellékelve írok neki , b.szik válaszolni napokig. Megunom írok az ebay-nek , rajtuk keresztül már válaszol hogy küldjem vissza a xar cuccot (5 dodo érték) és ő visszatérít. Én nem fogok kínlódni vele , tudom a postát téríti az ebay...de az én időm drágább ennél.
Szóval kerülendő bagázs !

(#62597) Donki Hóte válasza vizimento (#62530) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez egy papíron 10 000 mAh-s napelemes töltő, de nem érdemes ilyet venni :(

Lemértem asztali töltővel, kb, 4900-5000 mAh-t lehet beletölteni és kb. 2600-2700 mAh-t lehet kivenni belőle :U

Tűző napon kb. 1000-1200 mAh töltést vett fel egy teljes nap alatt, szóval 4 napsütéses nap kellene egy teljes feltöltéshez (ami utána egy mobiltelefon feltöltéséhez elegendő).

Semmire se jó gagyi vacak :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#62598) dugynok válasza Donki Hóte (#62597) üzenetére


dugynok
senior tag

A tűző nap (meleg) meg még jót is tesz az akkunak.... :D

(#62599) Donki Hóte válasza Joci93 (#62595) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem hiszem, hogy ez tudna elemet tölteni...

AA és AAA akkut írnak csak.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#62600) Beni2360 válasza Joci93 (#62595) üzenetére


Beni2360
félisten

Elemet nem lehet tölteni csak akut.
Be kell írni a keresőbe hogy goliát aksi töltő.
A kép csalóka mert fel van nagyítva a töltő mellett.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.