Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62151) Saccco válasza Skillet (#62145) üzenetére


Saccco
nagyúr

A komolyabbakkal nincs tapasztalatom. :B

Nyugodtan vásárolhatsz Aliexpress-en, van buyer protection, viszont Paypal nincs, helyette van az Alipay.
Arra figyelj, hogy kitől vásárolsz, pl.: ugreen cuccot az ugreen flagship store-ból érdemes venni, egyébként nagyon jó cuccok, még a csomagolás is korrekt. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#62152) sntt válasza Slownz (#62126) üzenetére


sntt
csendes tag

nekem nincs rá panaszom (mondjuk nálam sem szoktak hullani a kábelek).
most kimértem, 45%on lévő xiaomi telefont mind a 3 porton 3 különböző tronsmart kábellel 1,7-1.77A-val tölt 5,09V mellett.
a gyári xiaomi töltő xiaomi kábellel1,8A, 5,32V
az lt2-es lámpához adott töltő blitzwolf töltő a xiaomi kábellel 1,5A, 5,03V

................................................................................................................................................................

(#62153) zoltan6


zoltan6
őstag

6100mAh-s powerbank 1930ft-ért kuponnal,nem ismerem az oldalt,itt találtamsem a powerbankot,úgy találtam,free shipping,paypal van.
iGo Power Trip 6100mAh Battery

kuponkód: PWRTRIP

(#62154) air válasza zoltan6 (#62153) üzenetére


air
nagyúr

Hát ebben én még egy lámpát vagy egy ventit sem mernék beledugni. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62155) ktommy91 válasza zoltan6 (#62153) üzenetére


ktommy91
addikt

Jó lenne amcsinak lenni. Ide sajnos nem szállítanak.

Nincs kerítés.

(#62156) zoltan6 válasza ktommy91 (#62155) üzenetére


zoltan6
őstag

bocsi akkor mindenkitől,azt meg sem néztem,akkor törölhető,amúgy amazonon is árulják,még 34 ezerért is láttam :Y
[link]

(#62157) Beni2360 válasza Saccco (#62151) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62158) csadi0011


csadi0011
őstag

Nem emlékszem, hogy miért, de akcióban volt bg-n:Mini 1W 50LM érintéses usb lámpa
245 HUF volt. Véletlenül warm white-ot vettem, pedig azt nem szeretem. Szeptember 8-án rendeltem, ma jött meg.
Viszonylag erős fénye van. Az érintésvezérlés egész jó. Ha csak rövid időre érünk hozzá, akkor ki-be kapcsolás, ha hosszan nyomjuk, akkor erősítés, gyengítés.

(#62159) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Folyamatosan olvasgatom a logout oldalát, azt hiszem szeretnék én is fórumokra irkálni. Nos a tapasztalataim kínai rendelésekkel kapcsolatosan. Eddig az ebay és az aliexpress oldalát használtam többnyire, a hétvégén rendeltem először a banggood-ról. Az eddig vásárolt termékeim között volt jó pár olcsóság úgy mint férfi óra 'kéccázé, női óra 'héccázé, bluetooth kihangosító vezetéshez 'nyócázé, telefon tartó autóba 'ezresé, led izzók, pen drive, stb stb. Eddig gondom nem volt a rendelésekkel, egyszer rossz telefon fóliát küldtek, de akkor kép ellenében visszautalták a pénzt. A másik alkalom pedig a feleségemnek rendeltem karórát sajnos elég karcosan érkezett, annak a felét visszautalták, de felmerül a kérdés mit is vár az ember pár szár forintért. A működésével természetesen semmi gond, hónapok óta működik. Amin elgondolkozom mindig, hogy sok ember miért nem használja ki ezeket a lehetőségeket amikor töredékéért tud rendelni kínából ráadásul többnyire jó minőségű árut, de inkább megveszi itthon plusz ezresekért. Legutóbbi példa banggood-ról 5M SMD LED szalag 1100 JMF-ért. Itthon meg se néztem, de azt hiszem 5000 alatt nem kaptam volna. Remélem nem untattam senkit a kis irományommal, próbálok majd én is aktívan részt venni a fórumon. Üdv. :R

(#62160) Mr.Csizmás válasza csodavas (#62159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a munkatársaimat én látom el mütyürökkel, abból a pénzből kávézok mindig :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62161) kmisi99 válasza Mr.Csizmás (#62160) üzenetére


kmisi99
addikt

Sajnos nálam a cégnél elég sokan ismerik az ebay/aliexpresst. Mikor mondja az egyik, hogy memória kártya kell, nekem felcsillan a szemem, de csak addig míg be nem írja, hogy aliexpress.com. :(((

(#62162) nimfas válasza kmisi99 (#62161) üzenetére


nimfas
addikt

Pedig ha tudná hogy E-bay és ott is van egy megbízható, mindig eredetit küldő emberke...

(#62163) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

A GearBest mennyire megbízható bolt? Eddig csak eBay-ről rendeltem, de némely általam kiszemelt áru olcsóbb egy ilyen boltban, mintha eladótól venném. A Banggood-ról tudom, hogy megbízható, ahogy látom, általában onnan rendeltek. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#62164) tboy93 válasza thomasvold (#62163) üzenetére


tboy93
nagyúr

Teljesen jo. Többször rendeltem mar onnan, most is jon par csomag. Lenyeg hogy paypallel fizess :K

Geekbuying, banggood is jo!

(#62165) cris78


cris78
őstag

Feladták az olcsó Digoo kamerát BG-n :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62166) thomasvold válasza tboy93 (#62164) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm :R

(#62167) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Vettem GB-n egy terméket és kaptam is hozzá egy cseh tracking numbert de két nap elteltével sem aktív a tracking... Várjak még vele?

(#62168) Mr.Csizmás válasza LallerHUN (#62167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62169) beg válasza Mr.Csizmás (#62168) üzenetére


beg
veterán

Jól tudod :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62170) Beni2360 válasza LallerHUN (#62167) üzenetére


Beni2360
félisten

Még egy hétig se fogsz látni nagyon mozgást. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62171) kmisi99 válasza LallerHUN (#62167) üzenetére


kmisi99
addikt

A cseh posta elég lassú, nekem 32 nap volt míg kézhez kaptam a cuccom. Kb 10 nap míg feléled a tracking addig ne aggódj.

(#62172) Norbii87 válasza LallerHUN (#62167) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Várj nyugodtan, nekem feladás után kerek 1 hét után jelent meg az első bejegyzés, majd rá 4-5 nap múlva lett célországba elküldve.

(#62173) maestro87 válasza nimfas (#62162) üzenetére


maestro87
őstag

Csak 1 hete **szik válaszolni a levelemre. :W

(#62174) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!
Írtam már az elvileg megfelelő topikba, de hátha itt tudtok segíteni nekem ebben.
Már többször rendeltem, de sohasem volt baj eddig.
Persze bankkártyával fizettem, mert nincs paypal fiokom.
Mit tehetek?
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#62175) dugesz77


dugesz77
őstag

Kinéztem ezt az N20 okosórát BG-n Preorderben 29$. Nekem pont elég amit tud, alvás+lépés számol+ rezgő jelzés nem kell kijelző, zafír üveg stb. Viszont gombelemes 6 hónap üzemidővel. Már majdnem beugrottam... Geekbuying-on 24$ és még kuponozható is..

[ Szerkesztve ]

(#62176) Batib


Batib
őstag

Hali!
Csak érdekességképpen: Szept. 8-án rendeltem egy ilyet
Akkor adtak hozzá ajándéknak egy ilyet. Az egész 6 dolcsiba került.
A Mikadó már megérezett hétfőn és most látom, hogy valós tracking is volt hozzá. A gömböt még várom, ahhoz nincs tracking.

Más: Egy aug. 9-es rendelésem még nem futott be a Banggoodról, nincs tracking. Várjak még vagy reklamáljak? Ha igen akkor hol lehet és milyen módon? Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#62177) tonyrulez


tonyrulez
őstag

BlitzWolf® F1 BT hangszóró Banggood-on
ccbwf1 kuponnal -40%, így csak 5512HUF

4 8 15 16 23 42

(#62178) anorche1 válasza Batib (#62176) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem az aug8. BG rendelésem. En erkezett meg meg. Irtam nekik, azt irtak varjam meg a hetveget, ha addig nem jon meg, akkor refound, vagy ujrakuldes.

Szerk.: Tegnap irta itt valaki, higy aug 10. Bg Rendelés tegnap jött meg, szoval remenykedek hogy a heten megjon.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#62179) LallerHUN válasza Mr.Csizmás (#62168) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)

(#62170) Beni2360
(#62171) kmisi99
(#62172) Norbii87

(#62180) tboy93 válasza tonyrulez (#62177) üzenetére


tboy93
nagyúr

Koszi, ezt be is huztam, mar nagyon regota szemezek vele, igy elfogadhato arban is van.

(#62181) TripleB válasza tonyrulez (#62177) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv!

Melyik lehet jobb vétel?
Inkább az F1, mint a BW-F3 6950-ért?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#62182) Mr.Csizmás válasza TripleB (#62181) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

F1 az inkább a huawei am10-el van pariban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62183) TripleB válasza Mr.Csizmás (#62182) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszi!

Meg is vettem a hangszórót.

tonyrulez, neked meg a tippet köszönöm!

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#62184) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hali. Okosórát hol érdemes venni és melyik az ajánlott? Férfi óra kellene. Eddig banggood-on nézelődtem. Érdemes onnan rendelni ilyesmit?
Előre is köszi a válaszokat! :R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#62185) Mr.Csizmás válasza BlackDevil (#62184) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Motorola Moto 360 Bluetooth 46MM Backlit LCD Water Resistant SmartWatch

kb. 34k-ból megáll.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62186) cadtamas válasza BlackDevil (#62184) üzenetére


cadtamas
tag

A fő kérdés, hogy mire szeretnéd használni.

Kell rá android?
Önálló okosóra-telefon kell?
Lépésszámláló, pulzusmérő szükséges?
Vízálló legyen?
Bluetooth kihangosítóként működjön vagy csak éaz értesítéseket jelenítse meg?
Üzemidőben mi az elvárt?
Mennyit szánsz rá?

(#62187) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Mostanában jöttek:

2.4G Wireless Keyboard Megfelelően működik. Az akksihoz nincs kialakítva a csatlakozó, így csak AAA elemekkel működik, cserébe csomagoltak hozzá USB hosszabbítót, de hogy minek... Mikor rendeltem ez érte meg, azóta Banggood-on akksisat adnak 3000-ért, inkább azt ajánlom.

Nagyobbacska egéralátét, kipróbálták rajta hogy hányszor lehet félbehajtani egy papírlapot, most épp lapítás alatt van, egyébként jó minőségű, sima felületű.

Tempered glass az ajánlott eladótól, a telefonhoz kapott TG pont akkora volt mint a kijelző így lehetetlen volt rátenni pontosan, ez az üveg kicsivel kissebb, így könnyen rá lehet rakni

USB-s bicajlámpa, Xiaomi powerbankról hajtva elég fnyerőt ad arra hogy kivilágítatlan utat rendesen látni lehessen. Üzemidejére leszek kíváncsi.

4 8 15 16 23 42

(#62188) powers válasza tonyrulez (#62177) üzenetére


powers
tag

Köszi,régóta vártam már rá egy jóárasítást :)

(#62189) properttl


properttl
csendes tag

Blitzwolf BW F3 ehhez nincs véletlen valakinek kuponkódja ? :)

(#62190) tboy93 válasza properttl (#62189) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én nem találtam a honeyval sem.

[ Szerkesztve ]

(#62191) properttl válasza tboy93 (#62190) üzenetére


properttl
csendes tag

Mind1 azért köszönöm! :) így is jó árban van nagyon, csak hát jó magyar lévén gondoltam rákérdek van e további akció :DD

(#62192) Tressy


Tressy
senior tag

Ez az [link] 1 cellás powerbank ház 1A terheléssel 4.92V.-ot (Üresen 5.03V)tud.Teszteltem 2A-rel is akkor meg lekapcsolta magát

[ Szerkesztve ]

(#62193) fecus válasza tonyrulez (#62187) üzenetére


fecus
őstag

Kettőt kérdeznék:
2.4G Wireless Keyboard, Egyszerű vagy bonyolult a magyar karakterek beírása?

USB-s bicajlámpa, Ha elveszed a tápot és visszaadod akkor melyik üzemmóddal indul? Fixre felszerelném és csak a tápot kapcsolnám neki. Esetleg ha van USB-s mérőd akkor megmérnéd mennyi áramot vesz fel?

Köszi.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#62194) dugesz77 válasza dugesz77 (#62175) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat, utánanézve jobban nem tud rezegni ezért ilyen hosszú az üzemideje. Na nálam az pont nem gond. Néha frászt kaptam a MiBand rezgésétől. Dobtam el hosszabbítót , mert azt hittem az áram találta meg rajtam keresztül a rövidebb utat a földig. A mellettem álló kolléga meg csak pillázott mi a fene bajom van

[ Szerkesztve ]

(#62195) Watcher45 válasza w.miki (#61930) üzenetére


Watcher45
tag

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet már korábban is nézegettem de most pontozva 3,37 dolcsiért a hülyének is megéri hét még nekem :-D Rendelve :R

(#62196) twine válasza dugesz77 (#62194) üzenetére


twine
addikt

+1

Friss volt még a karomon a band, mikor egy dugvillát nyomtam épp be egy lengő aljzatba,,,Band megrezzent, én meg eldobtam mindent, "azt a kurv@... " felkiáltással....aztán egy jót nevettem saját magamon... :B :D

[ Szerkesztve ]

(#62197) MittuDomain_ válasza Watcher45 (#62195) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Kellett nekem olvasni, én is vettem egyet...
Ez a topic merő rablás, mostanában sokkal kevesebbet sörözök miatta. :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#62198) Fredo78 válasza twine (#62196) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Annó a miband topikban meg azt írta valaki, hogy nem ébred fel a rezgésre. :Y Na ő elég mélyen allhat mert tényleg erősen rezeg :)

(#62199) tonyrulez válasza fecus (#62193) üzenetére


tonyrulez
őstag

Magyar karakter beírása annyira bonyolult hogy konkrétan képtelenség. Angol kiosztású, más karakter bevitelre opció nincs rá.

Lámpa: táp rádugásakor csak villan egyet, egyébként meg kell nyomni a gombot a bekapcsolásához. Táp kapcsolgatással tehát nem fog ez működni. 3 mód van, erős, gyenge és villogó. Erős 0,52A, gyenge 0,25A-t vesz fel - ezt azért keveslem, 10W-os LED, ami meglenne 5V 2A-ből, de csak 2,6W-ot fogyaszt. Mindenesetre fényerőre OK.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#62200) Watcher45 válasza MittuDomain_ (#62197) üzenetére


Watcher45
tag

:DD Ennyiért a varázsszivacs mellé mehet kötelező topic tagsági terméknek ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.