Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62051) DJ. Ru$y válasza cadtamas (#62050) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem egy minőségi darab. Van Zapalsról, mikor ingyen volt. A micro USB úgy beleszorul az ellendarabba, hogy néha kihúzásnál már várom, hogy ott marad benne és a másik fele fog kiszakadni. Én nem ajánlom, bár karkötőnek nem tudom ki használ ilyet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62052) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

vennék a telefon jack dugójához csatlakoztatható fm transmittert.
árban elég nagy különbségek vannak.
1000huf és 2400 huf között lehet bármi minőség vagy szórás távolság beli különbség?
vagy esetleg valakinek tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban?

(#62053) cris78 válasza DJ. Ru$y (#62051) üzenetére


cris78
őstag

A fém darab tetszik rajta. Ha gravírozható akkor lehet mindenféle jelzést ráírni.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62054) cadtamas válasza DJ. Ru$y (#62051) üzenetére


cadtamas
tag

Én berendeltem egy fehéret a feleségemnek. Vész esetére remélem használható lesz.
Ha meg nem, akkor buktam 250.-Ft ot :)

(#62055) Mr.Grey


Mr.Grey
tag

Valami megbízhatóbb kis kézi csiszolót tudna valaki ajánlani? Esetleg mire kell figyelni egy ilyen kiválasztásánál? Melyik tokmány a praktikusabb? Kisebb fúrásokra, polírozásra, minimális csiszolásra lenne használva. Van kisebb csavarbehajtóm, esetleg nem járnák jobban, ha abba vennék egy bitfejbe rakható tokmányt (bár elég kicsi a fordulatszáma).

[ Szerkesztve ]

(#62056) dugesz77


dugesz77
őstag

Abban tudna valaki segíteni, hogy a postán keresztül vámolt termékről mikor várható valami visszajelzés?
Egy hét után kiderült ,hogy megakadt a vámon a múltkori nyert Chuwi tablet. Vasárnap minden fellelhető papírt,igazolást elküldtem email-ben a postaimportos címre de még semmi reakció.

(#62055) Mr.Grey Én a múltkori akcióban vettem egy Lidl parkside multifunkciós gépet és tökéletesen bevált mint delta csiszoló is. Valami ilyesmi. Bár lehet ez neked méretre nagy.

[ Szerkesztve ]

(#62057) royalka válasza XtremLor (#62049) üzenetére


royalka
őstag

Hmm nekem a wifi távirányító 6-9 napra volt kiírva és közbe meg volt vagy 2 hét.. Akkor legközelebb rinyálok majd pontért, hát ha. :B

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#62058) Agostino válasza AndrewTdi (#62052) üzenetére


Agostino
addikt

hello

nekem egy ilyenem van. három órás utat simán elviszi egy töltéssel, szerintem olyan négy körül lehet az üzemideje. elég hülye megoldás - bár nem lehet nem mélyedtem nagyon bele a manualba - hogy működésben közben világit a kijelző. ha nem kapcsolható ki, illetve nem jövök rá hogyan, akkor lehet szétkapom aztán lekötöm a ledet. a hangminősége egyébként teljesen korrekt. néha reccsen egy picit, de nem jöttem rá még mi lehet az oka. ennyit megért amit elkértek érte.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#62059) Mr.Grey válasza dugesz77 (#62056) üzenetére


Mr.Grey
tag

Valami egészen kicsi kellene, pl. egy ilyen, de nem nagyon használtam még ilyesmit és nem tudom mire kell figyelni ezeknél...

(#62060) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#60601) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

usb bicólámpa megjött, ez dobozos, nem oem mint az ebayes.

ajánlott/kötelező részemről. GB pontozható.

Water Resistant USB Rechargeable 15 Lumen LED Bike Tail Light - WHITE
Water Resistant USB Rechargeable 15 Lumen LED Bike Tail Light - RED

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62061) dugesz77 válasza Mr.Grey (#62059) üzenetére


dugesz77
őstag

Ja , akkor félreértettem . Magas fordulatúból én Dremelt ajánlanám. A kis 200-as még elviselhető árilag.

(#62062) Mr.Grey válasza dugesz77 (#62061) üzenetére


Mr.Grey
tag

Akár 35000 fordulat! Azért ez nem semmi! Polírozáshoz (egy-két régebbi óraüvegemet szeretném felújítani, nem sok a minimális 15000 fordulat vagy esetleg ez lehet alacsonyabb is?

[ Szerkesztve ]

(#62063) Beni2360


Beni2360
félisten

Egy hír a DD4-től.
Pure power products (e.g. Batteries, Power Banks) are currently not allowed to be shipped because of new airline safety regulations announced by ICAO.
However, these 17 countries are excluded.
Ireland, Austria, Poland, Denmark, France, Czech Republic, Luxembourg, Norway, Portugal,Sweden, Switzerland, Slovakia, Spain,Hungary, Italy, United Kingdom, Netherlands.
Please note that any purchases for such items from countries other than these 17 countries will be canceled.
Sorry for your inconvenience.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62064) dugesz77 válasza Mr.Grey (#62062) üzenetére


dugesz77
őstag

A fene tudja de szerintem óraüveghez is jó. A múltkor egy szélvédőjavító maffiózó nekem ilyennel fúrta polírozta. Én még csak rezet políroztam az enyémmel oda tökéletes volt.

(#62065) fateless válasza Agostino (#62058) üzenetére


fateless
veterán

Egy éve vettem 3 ilyet, 4 hónap alatt mind a három meghalt.
Remélem, te nem jársz így.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#62066) Agostino válasza fateless (#62065) üzenetére


Agostino
addikt

nekem még csak pár hete van meg, szóval hosszú távon nem tudok nyilatkozni róla. eddig bevált : |

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#62067) HornedReaper válasza Mr.Csizmás (#62060) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Alin alapból csak 2 USD

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#62068) maestro87 válasza HornedReaper (#62067) üzenetére


maestro87
őstag

Link?
Én csak 2.30-ért találtam, a többire rájön plusz 2$+ szállítási költség.

(#62069) Vertigo18 válasza dugesz77 (#62061) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, jó hogy mondod, már régóta meg akarom kérdezni, most eszembe juttattad...

Mi van ezeknek az olcsóbb, ebay-es változatával? Ezek vajon mennyire használhatóak?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62070) HornedReaper válasza maestro87 (#62068) üzenetére


HornedReaper
senior tag

upsz, kb. 1 hete vettem Braversroad OutdoorSport Store -ból, de már page not found...

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#62071) Beni2360 válasza PainKiller13 (#62043) üzenetére


Beni2360
félisten

Na azért rendeltem egyet majd kipróbáljuk mit tud. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62072) XtremLor válasza dugesz77 (#62061) üzenetére


XtremLor
őstag

Tartozekokat nem tudtok jo aron vagokorong, csiszolo etc?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62074) GZoli7 válasza Vertigo18 (#62069) üzenetére


GZoli7
senior tag

Most vettem egy alap Dremelt ajándék kofferrel a Spar sátras kirakodóvásárában 5000Ft-ért.

(#62075) zsiz válasza dugesz77 (#62073) üzenetére


zsiz
őstag

Pont ezt nézem én is. DE! Szerintem a kábelpakk nem jár mellé, megtévesztő az első kép.

Package Contents
1 x TRONSMART U5PTA 5 USB Ports Desktop Charger
1 x Power Cord(the Plug Type Depends on the Shipping Country)
1 x User Manual

Lentebb pedig: [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#62076) Handball94 válasza zsiz (#62075) üzenetére


Handball94
aktív tag

Így van:
Note

This item is a charger, you can choose 5 pieces USB Cable as configuration product.

(#62077) choco01 válasza dugesz77 (#62073) üzenetére


choco01
addikt

Jó ez a zapals?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#62078) dugesz77 válasza zsiz (#62075) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad lehet. Akkor elnézést mindenkitől. Ezek szerint a kábelpakk nem része a csomagnak. Biztos sokan benyalják/ták mint én :W
(#62077) choco01 Nekem olyan 20 csomag jött eddig tőlük. Egy darab 1$-os marhaság nem jött meg összesen de adtak refundot. Szokásos 3-4 hetes posta.

[ Szerkesztve ]

(#62079) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Övre fűzhető telefontartóból van bevált/ajánlott?
5" és 6"-hoz kellene, vertikális (álló), mágneses vagy egyéb zárható kivitel.

#?*@&!

(#62080) IG55


IG55
senior tag

Betonba gondolom nem, de pl. téglába vajon beverhető egy ilyen fali tartó?

(#62082) GZoli7 válasza #46372352 (#62081) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nem hiszem, hogy 3000-es, inkább arra a 200-asra hasonlít, amit feljebb linketek. Most nincs nálam, délután tudom a típusát megnézni.
A dunaújvárosi (is?) Interspar parkolójában szórják ki a szezonális termékeket. Múlt héten még volt sok, de tegnap itt már nem.

[ Szerkesztve ]

(#62083) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok, ezzel tudnám normálisan mérni a töltőim által leadott teljesítményt?

(#62084) maross


maross
veterán

microusb kabel kellene a 2amperes ugreen toltomhoz, vehetem ezt magyarhonbol, vagy vegyek mast? ki tudom varni az egy honapos szallitast :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62085) choco01 válasza maross (#62084) üzenetére


choco01
addikt

Szerintem ez nem tudja a 2A-t meg ezeknek a feje nalam szet szokott esni.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#62086) tboy93 válasza maross (#62084) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én inkább ráugranék a blitzwolf féle usb kábelre, nekem nem rég jött kettő és elég jó minőségű. [link]

(#62087) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

BlitzWolf Dual charger most jó áron van?

Dual charger-t keresek, mindkét fele tudjon 2A-t, de QC nem szükséges.

(#62088) Mr.Csizmás válasza Slownz (#62087) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyiért jó, a múltkor a fekete volt 1500 ft :K (ami már megjött, sima QC nélkülis)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62089) KTU válasza IG55 (#62080) üzenetére


KTU
addikt

A tégla is kemény, és roppan.
A válasz, nem.
Esetleg a vakolatba.
Ha mostanában épült a ház, arra se számíts. Vékony vakolat nem tart.

Ezeket gipszkartonba találták ki.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#62090) Donki Hóte válasza Slownz (#62087) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez jó ár!

(Ennyi volt eddig is nagyjából, ha a 12blitzw kuponkódot beírtad, most szerintem erre a csökkentett árra nem fogad el kuponkódot, de ki kell próbálni :) )

Szerkesztve: kipróbáltam, nem fogad el kódot erre az árra.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#62091) Laca1212 válasza KTU (#62089) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem tudom ez milyen, de én amit obi-ban(betonszög néven) lehet kapni azt simán vertem be panel falba. Tart rendesen.

(#62092) XtremLor válasza dugesz77 (#62073) üzenetére


XtremLor
őstag

THX. Egy probat teszek vele, az ebay-n viszont behalt a PP fizetes, kartyaval akarna fizettetni. :))
Probalok majd kesobb fizetni.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62093) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Egy leendő "kötelező" darab? :D

Automata szószkeverő.

Videó.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#62094) choco01 válasza tboy93 (#62086) üzenetére


choco01
addikt

Vagy uGreen, Tronsmart.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#62095) aha.e válasza HoTaZo (#62093) üzenetére


aha.e
tag

Karácsonyi ajándéknak tökéletes :DDD

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#62096) motox002 válasza Laca1212 (#62091) üzenetére


motox002
csendes tag

Botond akasztónak is hívják ezt a fajta akasztót. Panelbetonba vertem bele, kisebb képeket tartott.

Más:
Tud valaki megbízható Qi töltőt külföldről? (Nexus 4-hez kellene).Talán valamivel olcsóbb is lesz, mint a telekomos webshopban kapható. A Nillkin Magic Disk-et megtaláltam banggood-on, de nem ismerem, hátha valaki tud infót mondani róla.
Köszi!

(#62097) Mr.Csizmás válasza motox002 (#62096) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nokia Qi töltők itthoni webshopban, telekomnál?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62098) tboy93 válasza motox002 (#62096) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nekem nilkin diskem van, szerintem abszolút rendben van. Azt érdemes tudni, hogy tokon keresztül szinte semennyire nem tölt, illetve nyilván elmegy néhány 10% energia a levesbe ezzel a töltési metódussal, de amúgy kényelmes megoldás.

ilyenem van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#62099) motox002 válasza Mr.Csizmás (#62097) üzenetére


motox002
csendes tag

jelenleg 6490 Ft telekomnál, banggood-on a Nillkin Magic Diks 2 pontokkal 4300-ig le lehet menni. Szimpatikus a Nillkin, de nem találtam róla véleményt, gondoltam rákérdezek. :)

szerk:
(#62098) tboy93 Köszönöm a választ, igen, a nexusom 3. évében már nem mindegy hányszor van használva a micro usb aljzat. :) Tokom nincs, csak egy bumper. Esetleg nem mérted le, hogy mennyivel tölti a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#62100) ktommy91 válasza motox002 (#62096) üzenetére


ktommy91
addikt

Én ilyet használtam N4-gyel, tökéletes tette a dolgát :[link]

Nincs kerítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.