Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63051) tonyrulez válasza Ra3 (#63050) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pontosan mi a probléma? Az, hogy tovább világít és így fogyaszt? Mert rendes izzónál is folyik az áram és az is fogyaszt, csak nem látszik. Ha az a probléma hogy világít egy kicsit és teljes sötétség kellene akkor nem szóltam. Nem tudom létezik-e olyan led égő ami kis áramnál lekapcsolja magát.

4 8 15 16 23 42

(#63052) maestro87 válasza bul07 (#63049) üzenetére


maestro87
őstag

Ebből is látszik, hogy a legolcsóbb a legjobb. :D

(#63053) gorbep válasza Ra3 (#63050) üzenetére


gorbep
senior tag

Olyat keress, ami dimmelhető (dimmable)... bár én még 12V-osból nem láttam olyat.... igaz nem is kerestem.... ;)

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#63054) dugesz77 válasza bul07 (#63049) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi jó lett a teszt :R Na ugye ,hogy az 1$-os Choetech nyert :C Azért pár Ugreen-re is kíváncsi lennék mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#63055) Ra3 válasza tonyrulez (#63051) üzenetére


Ra3
őstag

Azt akarom hogy ne világítson, esti vezetésnél zavaró tud lenni, megpóbálom akkor a dimmelhető 12 voltost keresni.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#63056) bul07 válasza maestro87 (#63052) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen, nem is kell drágább

Mondjuk azt megjegyezném hogy a Choetech kábel vastagabb merevebb mint a BlitzWolf 1m kábele, majd olyan vastag mint a BlitzWolf 2m kábele

(#63054) dugesz77

Nem igen fogok Ugreen kábelt venni, esetleg majd ha lenne rá kupon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#63057) Oldman2 válasza bul07 (#63049) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi szépen!

A használt kütyük linkjeit különösen!

(#63058) pajszer91


pajszer91
tag

van most valamilyen kupon amire érdemes beváltani a coin-okat Aliexpressen? végre összegyűlt 200

(#63059) Game-over válasza draco31 (#63047) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszönöm :R

Marad végül itthonról, mert kínából nincs csak főleg Angliából lenne (aranyárú postaköltséggel...)

(#63060) misi_belucci válasza w.miki (#63011) üzenetére


misi_belucci
tag

kimovil.com
Ez egy egész jó telefonkeresős oldal.

(#63061) draco31 válasza Game-over (#63059) üzenetére


draco31
veterán

Nem is gondoltam, hogy ilyen drágák, el is rakom jobban az enyémet, bár nem is használom, de majd jó lesz még valamire.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#63062) tboy93 válasza bul07 (#63056) üzenetére


tboy93
nagyúr

Choetechrol nem olvastam jokat. Tobbeknek csak toltesre volt jo, adatatvitelre nem. Vastagsag magaban nem jelent semmit, sok gyarto azzal trukkozik, hogy vastagabb gumi szigetelest rak a vekonyka rez kabelre, hogy az o termeke jobban nezzen ki ;)

(#63063) grabber


grabber
addikt

Hello!

Vásárolt már valaki elektromos kézmelegítő kesztyűt? Jön a tél és a kinti munkáknál nem lenne rossz :U

(#63064) bul07 válasza tboy93 (#63062) üzenetére


bul07
nagyúr

Most megnéztem S2 telefonnal, érzésre gyorsabb volt a CHOETECH kábel a BlitzWolf képest
Mármint kábel rádug fénykép mappa kikeres kat, és a CHOETECH kábellel mintha gyorsabban töltené be a képeket

Kábel vastagságra
Én pont a vastag merev kábelt tartom hátránynak, pont ezért is írtam hogy a CHOETECH kábel vastagabb merevebb, BlitzWolf 1m kábele szerintem ilyen szempontból sokkal jobb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#63065) dugesz77


dugesz77
őstag

Úgy néz ki , hogy megúsztam minden nemű plusz költséget a Snap up-on nyert 0,01 $-os tabletre. Legalább is ezek az utolsó infók róla:

[ Szerkesztve ]

(#63066) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !

Banggoodon rendeltem,de rendelés után vettem észre, hogy nem arra a címre kértem,ahová szerettem volna.
Írtam nekik, hogy változtassák már meg,de azt válaszolták, hogy töröljem a rendelést és rendeljem meg újra, az a biztos.
Na most hogy tudom törölni ? Hogy és mikor fizetik vissza a pénzt ?

Köszi !

(#63067) zsiz válasza dugesz77 (#63065) üzenetére


zsiz
őstag

Gratula, így aztán igazán jó vétel volt :) Papírokat bekérték, aztán továbbengedték az 1 centes számla láttán?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#63068) XtremLor válasza New Bluestar (#63066) üzenetére


XtremLor
őstag

Order history az adott termek alatt lesz egy cancel order, par nap/ egy hetet szamolj neki mire visszakapod a pp-n keresztul, de egybol rendelheted a masikat....

(#63067) zsiz: Siman atcsuszott nem kertek be a papirokat se, akkor arrol lenne kulon resz.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#63069) dugesz77 válasza zsiz (#63067) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen bekértek mindent. Csak lűtyő voltam és nem figyeltem a fájlméretre :W . Két hétig dekkolt a vámon,mert ők nem kapták meg a papírokat amit elküldtem.
(#63068) XtremLor Igaz csak a végét illesztettem be de itt az egész herce-hurca:

[ Szerkesztve ]

(#63070) Beni2360 válasza Ra3 (#63055) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem ott valami kóbor áram van mert az én kocsimban is minden lámpa így működik de semmi világítás nem észlelhető pár másodperc múlva. ( Ford fókusz C-max)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63071) XtremLor válasza dugesz77 (#63069) üzenetére


XtremLor
őstag

Igy szep az elet, bo egy het alatt MO van a csomag 2 hetet meg a vamon!
Gratula hasznald egeszsegel! ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#63072) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok

Egy kocsibeállót szeretnék megvilágítani, de sajnos áram nem megoldott ezen a részen.
Van valakinek tapasztalata ilyesféle solar lámpával kapcsolatban?
Megtaláltam itthon is, de hamár kint olcsóbb onnan rendelném.

[ Szerkesztve ]

(#63073) Dluinet válasza pajszer91 (#63072) üzenetére


Dluinet
nagyúr

video

ha jobbat akarsz, akkor ez lenne a megoldás, de gondolom egyszerűbb lenne az áramot odavezetni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63074) New Bluestar válasza XtremLor (#63068) üzenetére


New Bluestar
tag

Köszi, sikerült :R

(#63075) ghostie válasza dugesz77 (#63065) üzenetére


ghostie
tag

Érdekes, az én Snap-up féláron $130-ért vett tabletemre sem raktak áfát. Nem is kértek be semmit tőlem, de a tracking szerint már beérkezett a helyi postára.

(#63076) xxxjjjkkk válasza pajszer91 (#63072) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Olcso lámpa olcso akku, akku kinn van télen nyáron, hamar tönkre megy. Fényerejük sem valami világbajnok, bár pont ezt a típust nem ismerem. Minőség is kérdéses.
220al hosszú távon jobban jársz, nem tudom milyen messze van, de kell két hajólámpa, meg egy sima kültéri kapcsoló kb 2000ft, +hozzá a vezeték. Vagy akkor már ki is vihetsz egy dugaljat is, kocsitakarításhoz pl. Sokkal kényelmesebb, és stabilabb.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#63077) Depression válasza pajszer91 (#63072) üzenetére


Depression
veterán

Ez szokott lenni 10k-ért a lidlben, csak ki kell fogni. Jó fénye van, normális garival.

off, mert nem kínai :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#63078) Skillet válasza pajszer91 (#63072) üzenetére


Skillet
addikt

mindenképpen megoldanám oda az áramot, sokkal jobban jársz. kellő fényerő és nincs üzemidő korlát.
már más is ezt javasolta, ahogy nézem... és a dugaljat is mondták... osztom :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#63079) pajszer91


pajszer91
tag

Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtató amit írtatok, akkor megoldom a 220-at a beállóhoz.

(#63080) nimfas válasza pajszer91 (#63079) üzenetére


nimfas
addikt

Most vettem pénteken mixvill-ben 10w természetes fehér 4500K led refit... 2db volt 3100-200Ft. (akció van, honlapon nem láttam, Siófokon van boltjuk) Egy távirányítós dugalj kapcsolja, beteríti az udvart. Már úton van a modernebb wifi (bárhonnan) is és távval is vezérelhető kapcsoló....

2 év garancia.

[ Szerkesztve ]

(#63081) bul07 válasza nimfas (#63080) üzenetére


bul07
nagyúr

Kell is a garancia, öcsémnél ehhez[link] hasonló pár hetet bírt, szedhette is le és vihette vissza garanciáztatni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#63082) nimfas válasza bul07 (#63081) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem 2 szart be 1 év után, kb 1 hónap difivel. Isten ments hogy Kínából rendeljek ledet.

(#63083) Mr.Grey válasza Game-over (#63045) üzenetére


Mr.Grey
tag

A kínaiaiknál én sem találtam 8-10 dollár alatt, de itthon is ez a legolcsóbb.

(#63084) DJGABI válasza bul07 (#63081) üzenetére


DJGABI
addikt

ilyesmiről láttam szétszedős videót, nagyon gagyi, meg azt a 20W-t se tudja, földelés be sincs kötve, meg ilyenek [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#63085) Flashback válasza nimfas (#63082) üzenetére


Flashback
addikt

Akkor most nagy titkot fogok elárulni. LED-ek nagy része kinában és koreában készül. (A tervezés meg japán) Persze nagyon nem mindegy ki a gyártója és hogy milyen driver van mögötte! De bővebben néz be a zseblámpa topikba! Az összes ajánlott lámpa kínai...
Nem védeni akarom őket mert gyártanak szart bőven jellemzően az olcsó kategóriákban aki meg azt veszi annak számolni kell vele.
Ahogy a magyar mondja: Olcsó húsnak...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#63086) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Mennyire ajánlottak a BW powerbankok? :)
Nekem Xiaomi van, de tesómnak lehet BW-t vennék ajándékba. (10.000mAh)

Köszönöm :)

(#63087) air válasza DJGABI (#63084) üzenetére


air
nagyúr

"földelés be sincs kötve"

Ugye nem lesz megint villanyszerelő szakkör?
Műanyag dobozos cuccba minek földelés? IP65-ös lévén gondolom nem fém házas.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63088) gorbep válasza air (#63087) üzenetére


gorbep
senior tag

De!.. :D pont hogy fém házas, az maga a hűtő felület.. általában fém öntvény... ha azt a 20W-ot műanyag dobozba zárnád légmentesen... hamar elolvadna vagy elégne....

És ahogy a mondás mondja... ami nem Kínában készült, az hamis....

az a régi sztereotípia, hogy kínai = gagyi.... már nagyon régen nem érvényes.... a kutatás fejlesztésben és az oktatásban már rég felzárkóztak... csak idő kérdése, és le is lépik a nyugati országokat.... mi meg már sehol sem vagyunk, egy-két nagyon szűk fejlesztésen kívül... ez a másik sztereotípia....

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#63089) nimfas válasza Flashback (#63085) üzenetére


nimfas
addikt

Nagy titkot nem árulsz el. Ahogy én sem ha azt mondom hogy itthon egyszerűbb gariztatni valamit ami kb 1600 Ft itthon kint ugyanennyi. :D

Főleg ha van 2 év garancia rá, és elteszem a számlát a dobozzal együtt....

Másik hsz-nak Alu öntvény a háza a refiknek, többségnek még bordázott a hátulja a nagyobb hőleadó felület miatt.

Nekem van egy 50W-os LED chip-es munkarefim kintről rendeltem a chip-et trafoval. Egy alu cpu bordára van szerelve aktív ventis hűtéssel. Kb. 2 éve üzemel ha olyan helyen dolgozom és akkor több órát is. Villanyszerelő vagyok. :Y

(#63091) nimfas válasza #46372352 (#63090) üzenetére


nimfas
addikt

Akkor mutass egy eBay linket ahol 10W-os led kültéri reflektort kapni 1600 Ft körüli áron! Köszönöm. :R

Én 2700 alatt nem igen találtam, annyiért itthon is kapsz 2 év garanciával.

Gu10-es spot égőt anno 3 éve én is rendeltem vagy 50 db-ot, pár 1 éven belül be is döglött, ezért kellett a tartalék.

[ Szerkesztve ]

(#63092) ktommy91 válasza nimfas (#63091) üzenetére


ktommy91
addikt

Aliexpress-en van 6.55$-ért [link]

Nincs kerítés.

(#63093) nimfas válasza ktommy91 (#63092) üzenetére


nimfas
addikt

Az még mindig drágább mint amennyiért itthon vettem (mennyi most a dollár? 3200Ft-ért vettem 2 db-ot) plusz ha elromlik a gariztatni sem éri meg. Szerintem LED refit nem éri meg kintről rendelni.

(#63094) Kernel válasza air (#63087) üzenetére


Kernel
nagyúr

IP65-ös lévén gondolom nem fém házas.
Tudta? Hagymás bab = krumplis hal!

Tudtad? A kettőnek semmi köze egymáshoz. Talán mégsem árt néha egy kis villanyszerelő szakkör.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#63095) xxxjjjkkk válasza nimfas (#63093) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Meg úgy eleve semmit, amit 220ba kell dugdosni. Nem is értem mit reszelgettek itt ezer forinton. Amit itthon forgalomba hoznak az már valamennyire ok. De ha olcsóbban kell, akkor ott a jozsefvarosi.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#63096) Czimby válasza nimfas (#63089) üzenetére


Czimby
addikt

Megírnád te hol vetted?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63097) air válasza Kernel (#63094) üzenetére


air
nagyúr

Közben én is végiggondoltam, hogy az utcai lámpatestek is fémből vannak. :B
Persze kell néha villanyász továbbképzés, de nem itt. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63098) nimfas válasza Czimby (#63096) üzenetére


nimfas
addikt

Mixvill.hu van itt helyben boltjuk, srác is lesett mikor a számlát írta hogy akció van. 2600 körül számoltam, de kb féláron jött ki. 10W természetes fehér (4500 K) SMD ledes refi. Weboldalon nem láttam ennyiért. Gondolkozom lehet kéne még venni párat...

(#63099) nimfas válasza air (#63097) üzenetére


nimfas
addikt

Ip védettség a külső "behatásokkal" szembeni védelmet jelenti.... Víz és por ellen. Nem az emberi érintés ellen.

Villanyszerelés OFF

[ Szerkesztve ]

(#63100) koxkids


koxkids
őstag

Hetente feljön az izzó és lámpa téma Kínából ..

Szerintem nem itt kell megbeszélni mit hol és hogyan kell bekötni.
Van erre külön topic!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.