Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) #56573440 válasza zoltan6 (#63299) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én szept 22.én rendeltem, még fel se adták, én hülye egy kosárba tettem a kábelekkel hozzá, valami elfogyott, még várják ők is hogy legyen... örülök nagyon mindig a back order feliratnak

[ Szerkesztve ]

(#63302) jjeahh válasza Donki Hóte (#63300) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Már megrendeltem, 7 fontot ajánltam érte +7,99 a posta hozzánk, így olcsóbban megkaptam. Kínából a helyi vámos (?) miatt nem szeretek rendelni, macera.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63303) chatran válasza zoltan6 (#63299) üzenetére


chatran
őstag

Egy bluetooth egér miben jobb egy rádiós vezeték nélkülinél? Csak annyi, hogy nincs vevőrésze, amit könnyű elhagyni?

(#63304) DJ. Ru$y válasza chatran (#63303) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy ultrabookon pl 1-2 USB port esetén nem kell lefoglalnod egy portot a vevővel, hanem a beépített BT adapterhez csatlakozik az egér.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63305) tonyrulez válasza zoltan6 (#63299) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez az egér engem is érdekel. Elemmel meddig bírja? Mikrokapcsolók hogy bírják? Görgetőt nagyon gyakran kattintom, jópár egérnél behalt miatta a mikrokapcsoló. :R

chatran: Nem is az hogy könnyű elhagyni, ahogy DJ. Ru$y is írja lefoglal egy portot. PC-nél még nem gond, de már laptopnál is kezd fogyni a szabad portok száma (nekem van 3 port, de már HUB-olnom kell), aztán ott vannak a tabletek amik ha tudják az OTG-t akkor is elég bénán néz ki a fityegő kábel, most meg Android-os TV Box-on van az a problémám hogy USB-vevős egér miatt nem tudok egyszerre 2 usb eszközt rádugni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#63306) havri1 válasza zoltan6 (#63299) üzenetére


havri1
félisten

Nekem nagyon hamar tönkrement sajnos. Igaz régen rendeltem, sokkal drágábban, de pont így néz ki. Hogy belül mi van, passz.. Amúgy ameddig jó volt, jó volt :D

havri

(#63307) w.miki válasza lkristóf (#63292) üzenetére


w.miki
veterán

itthon nincs ilyen ócsóbban?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63308) cris78 válasza w.miki (#63307) üzenetére


cris78
őstag

1 eurós boltban műanyag sámli :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#63309) -ZeeZee- válasza cris78 (#63308) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köteg újságpapír. És még olvasnivaló is lesz... ;]

(#63310) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Egyre valószínűbb, hogy veszek egy Excelvan cl720 projektort.

Lehet most valahol eu raktárból kapni?

(#63311) XtremLor válasza w.miki (#63307) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#63312) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

nem tudom mennyire bevett dolog de szeretnék egy távirányítót nézni a garázskapunkhoz

mennyire szoktak jók lenni ezek az ebayes olcsóbb dolgok?

hozzá lehet tanítani mindenképpen, amennyiben (ha jól néztem) a mhz értéke megegyezik a hirdetett terméknek?

Kaptunk 2db távot de kellene egy 3-4. is, és ezért gondoltam megkérdezlek benneteket, hát ha járt már valaki szerencsével ilyen "univerzális" távval

a garázskapu egy szekcionált hörmann és lyen a hozzá való távirányító

a meghajtó motor pedig hörmann prolift

köszönöm előre is a segítséget, természetesen amennyiben nem lehet kivitelezni, hogy az ebayes/alis stb. távokat rá lehet tanítani erre, akkor megveszem a távot, de gondoltam előtte megkérdezlek benneteket

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#63313) Real_Necro válasza XtremLor (#63311) üzenetére


Real_Necro
veterán

:Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#63314) kisskd válasza Mr.Csizmás (#63279) üzenetére


kisskd
tag

Van bevált "eredeti" forrás a 16$-oson kívül a Nessie merőkanálhoz? Keresgéltem a topicban pár kulcsszóval, de működő linket nem leltem.

(#63312) zsolt19900:
Szerintem (! nem szakvélemény, pár korábbi nem körüljárt tapasztalat alapján) ugrókódossal passzolót nem lesz olyan egyszerű találni. Viszont jó megoldás lehet, ha a motor egyik plusz kapcsolójának bemenetére rákötöd egy kínai szett vevőjét, és akkor ahhoz biztos találsz olcsón egy rakat távirányítót.

Mi múltkor ilyet rendeltünk, de ez vagy beteg, vagy gagyi, de csak nagyon közelről érzékel, még nem reklamáltam meg. A korábbi, bevált szettekhez sajnos már nincs meg a linkem :(

[ Szerkesztve ]

(#63315) fo_di válasza zsolt19900 (#63312) üzenetére


fo_di
őstag

múltkor láttam ilyet a helyi kulcsmásolóban, de nem tudom, mennyire jól működik
[link]

(#63316) tboy93 válasza zsolt19900 (#63312) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elvileg hozza lehet tanitani, gyakorlatilag a problema az, hogy nem fogjak neked megcsinalni. Megpedig azert, mert azon neki nincs eleg haszna :) Ok megveszik ugyan ezt a szar 5ft-os tavot, feltanitjak, elkernek erte 6-8 ezer forintot/db. Odaviszed ugyan azt az ebayest amit ok adnak, pofatlanul ravagja hogy azt nem lehet feltanitani a kapudhoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#63317) DreadZozzy


DreadZozzy
csendes tag

Sziasztok,

Biciklis sisakra is felfogatható akciókamerát keresek, lehetőleg "elemlámpa-alakút", és minél könnyebbet.

Kipróbáltam a bukóm oldalára ragasztott GitUp Git2 kamerát, de sajnos nagyon húzza a súlya a bukót oldalra, így nem kilógós, és minél könnyebb kamerát keresek.

Pár (szvsz eccerű) elvárás:
- cseppállóság
- microSD slot
- 1080p @ 60FPS

ReplayXD 1080 minit kerestem, de sehol nem lelek, alternatívák is érdekelnek.

(#63318) kmarci25 válasza zsolt19900 (#63312) üzenetére


kmarci25
veterán

Szia!

Inkább a fölöttem linkelttel tegyél egy próbát. Én már próbáltam ilyet, de sosem sikerült jól, az ugrókódost sosem sikerült betanítanom, hiába írta az eladó az adatlapon, hogy működik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#63319) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Szerintetek milyen olcsó m*rhaságot lehet rendelni csajnak szülinapra? Nem kell semmi komoly, sőt... :DDD Az utóbbi két oldalnyi hsz-t végigbogarásztam, de semmi érdekeset nem találtam.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63320) kisskd


kisskd
tag

Rendeltem egy adag Banggood-os polarizált napszemüveget családi kérésre, nem jó a drágát "összeflexelni", "elbalatonozni" (vitorlásversenyen az aljára süllyeszteni) alapon. (Képre kattintva van még pár)

VisionExpress szerint az összes UV szűrő képessége megfelelő, polarizáció házilag "tesztelve" jónak tűnik. További képek!


BG Polarizált sport napszemüveg - Kicsit merev, és az én fejemre szűkös, és keskeny a lencse, de a végfelhasználó (édesapám) szerint pont jó. Csak a műanyag van az orránál, smi párnázás. (rendlelve: aug.15., érkezett: aug.31., ~2500Ft)


BG Cseréhető lencsés polraizált napszemüveg - Fullos csomag, 5 lencse (kicsit nehezen cserélhető), a szokásos tokon túl nyakpánt, szárak helyére pattintható fejpánt, dioptriás lencsének való bepattintható betét. Állítható, puha orrnyerge van. Hátrány: csak a sötétszürke lencse polarizált. (rendlelve: aug.15., érkezett: aug.31., ~3500Ft)


BG Polarizált napszemüveg 2 - Egy fokkal kényelmesebb mint az első szerintem, de gagyibban néz ki. De legalább gumis az orrnyereg. (rendlelve: aug.15., érkezett: szept.21., ~3500Ft, lassú és drága az előzőhöz képest)

(#63321) Tomi0703 válasza DreadZozzy (#63317) üzenetére


Tomi0703
őstag

RunCam?

Más: Sajnos nincs időm visszakeresni. Megbízható, normális, olcsó (tudom, ütik egymást) led izzókat kintről honnan érdemes? Már rendeltem vtacokat, de kipróbálnám az óccsó kínait is.
BG, GB, EB lenne a legjobb a pontok végett, de jöhet ebay, ali is.

[ Szerkesztve ]

(#63322) tboy93 válasza Tomi0703 (#63321) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak brelong-ot ne rendelj :( fel evet nem birnak.

(#63323) betyarr válasza Tomi0703 (#63321) üzenetére


betyarr
veterán

[link] ezzel jobban jársz szerintem és van rá 2 év gari.vannak egész jó akciók is.

[ Szerkesztve ]

(#63324) Tomi0703 válasza betyarr (#63323) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tudom-tudom, mint írtam már rendeltem tőlük. De kipróbálnám a kínait is mit bír... :D Meg hát na... 1-2 hete nem rendeltem semmit, elvonási tüneteim vannak. :DDD ;]

(#63325) fraba


fraba
aktív tag

A napokban jött pár csomagom, gondoltam megosztom veletek.

Tempered Glass Huawei P8 Lite-hoz Hibátlan minőség, tökéletesen illeszthető, méretpontos. 5*
Szeptember 14.-i rendelés

Mágneses telefontartó. Ma kezdtem el használni, mert végre megjött a a tok a telefonhoz. Mind a kettő abszolút pozitív csalódás, eddig remekül bevált, a mágnes tartja a telót a helyén, nem esik le! 5*
Szeptember 14.-i rendelés

Fagyis kanál. Még nem használtam, de masszív(abb)nak tűnik, az árát mindenképp megérte. Augusztus 20.-i rendelés, de már 2 hete megjött kb.

Dugóhúzó. Nem tudom, hogy mi lett ezekkel a kínaiakkal, de ezt konkrétan múlthét szerdán rendeltem, azaz 5! (nem faktoriálist jelent :D ) munkanap alatt ideért. :Y Még ezt se használtam, de jónak néz ki, szerintem nem lesz vele baj.

Bluetooth egér. Tökéletesen működik, párosítás hipphopp ment, irodai alkalmazásokra tökéletes, de én még cséztem is vele :D. 5*

Keresek tempered glasst iPhone 5S-re illetve rendkívül párásodik mostanság a szélvédőm, és valami kendő kellene, hogy le tudjam belülről törölni, ha úgy adódik. Ilyen mikroszálas kendőt vettem már, de ez nem jó. Valakinek valami ötlete van esetleg?

(#63326) Met válasza kisskd (#63320) üzenetére


Met
nagyúr

A feketének mennyire van "gagyi hatása"?
Olyanra gondolok hogy a műanyag tapintása, a szemüveg súlya stb.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63327) choco01 válasza fraba (#63325) üzenetére


choco01
addikt

5/5S/5C Tempered Glass

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#63328) Watcher45 válasza huliganboy (#62841) üzenetére


Watcher45
tag

Gondoltam hátha érdekel, hogy nekem megérkezett a TN szerint maláj postás küldemény hétfőn, remélem neked is befutott-e azóta.

(#63329) w.miki


w.miki
veterán

Videokamerát tudnátok ajánlani?
Apámat szeretném áttéríteni az analógról digitálisra, ne kelljen mindig átkonvertálni a filmeket.
Megnéztem ezt:HD 720P Digital Camera HDV Video Camera Camcorder 16MP 16x Zoom COMS Sensor 270 Degree 2.7 inch TFT LCD Screen
De vennék szép állapotú használtat is 20e alatt, de fogalmam sincs, milyen típust kell keresni, mi volt régen a best buy?
(Bekérdeztem a topikjába, de szegényekkel nem foglalkoznak)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63330) Dluinet válasza w.miki (#63329) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Helyi használt készülék kereskedőnél nézd meg. Harmadaron megkapod az alig használt márkás kamerát.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63331) w.miki válasza Dluinet (#63330) üzenetére


w.miki
veterán

1. Kisváros, itt helyben nem lehet ilyet kapni
2. Nem tudom mit kell keresni, milyen paraméterekkel - simán átvernek

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63332) fraba válasza choco01 (#63327) üzenetére


fraba
aktív tag

köszönöm, már meg is rendeltem. remélem, ez az ajánlott, bevált fajta (volt) :D
a kendőre esetleg valami tipp?

(#63333) Dluinet válasza w.miki (#63331) üzenetére


Dluinet
nagyúr

megyeszékhely szintű városba ha jársz, bemész, veszel SONY-t 20-30K-ért
fényévekkel jobb lesz mint az ebay-es szarok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63334) choco01 válasza fraba (#63332) üzenetére


choco01
addikt

Hát 20-30 darab jött már tőle apránként, és mindig jó volt! :B

Nekem is ilyen vékony gyenge mikroszálas jött eddig mindig. műszerfal törlésre jó.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#63335) KL48 válasza w.miki (#63331) üzenetére


KL48
tag

(#63336) w.miki válasza KL48 (#63335) üzenetére


w.miki
veterán

csak válaszolni nem :(((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63337) kisskd válasza Met (#63326) üzenetére


kisskd
tag

Nincs most kéznél már, de emlékeim szerint elég könnyű volt.

Matt fekete, aránylag rideg műanyag, "kopogósnak" mondanák talán a gagyi skálán. A szár mozgása kicsit merev, és nincs smi párnázás az orrnyeregnél. Nem sorjás, nem fényes, nem akar eltörni ránézésre, nincs rajta smi gagyin csillogó.

Használható, de nem keverném össze a Polaroidommal, vagy a 6k körüli magyar (de nem polarizált) sportszemüvegeimmel.

(#63338) karcsi3


karcsi3
tag

Ilyen vagy hasonló szelőzőrácsra rakható tartóval van vkinek tapasztalata ?

(#63339) DJ. Ru$y válasza w.miki (#63329) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felejtsd el biztos nincs meg a 16 MP és kb úgy néz ki, hogy van benne egy régebbi telefon kamera, meg digitális zoom. A képeken látott lencsével nem nagyon lehet zoomolni... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63340) Dluinet válasza w.miki (#63331) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez 100× jobb
de ott van még a jófogás

1,5MP már FullHD-t jelent!

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#63341) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma jött egy kici ócó USB3-as kártyaolvasó. Meglepetésre egészen szépen működik :K

A múltkor nem voltam elájulva az aliról rendelt 128 GB-os MIXZA Diamond memórikártyától, de kiderült, hogy USB3-as olvasóban megtáltosodik.

Ez volt az USB2-es olvasóban mért sebessége:

Az új USB3-as olvasóban viszont ezt produkálja:

USB3-as olvasóban eléggé lepipálja a Samsung EVO kártyát, ami csak ilyen sebességet tud:

Szóval mégiscsak megéri MIXZA Diamond kártyát venni, feltéve, ha van az embernek USB3-as kártyaolvasója és gyors USB3-as portja a számítógépén, mert így sokkal gyorsabb, mint a Samsung EVO :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#63342) huliganboy válasza Watcher45 (#63328) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Köszi, de nekem még most sem jött meg.. :(((

Remélem a héten befut.. Te mikor is rendelted?

(#63343) fape válasza Donki Hóte (#63341) üzenetére


fape
senior tag

Ha már usb3. Tudnátok ajánlani pci-os usb3 kártyát? Ár/értékben legyen jó ;)

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#63344) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Akkus ejjeli/olvasolampat ,valami normalisabbat nem tud valaki?

(#63345) havri1 válasza Gsx-rr (#63344) üzenetére


havri1
félisten

Xiaomi powerbank+gyári led?

havri

(#63347) havri1 válasza #46372352 (#63346) üzenetére


havri1
félisten

Már tényleg nagyon régóta megvannak, és nagyon jók.
Főleg az újabb ledes lámpával (erősebb fény, és szabályozható).
Éjjeli fény, olvasás (bár amióta megvannak a BW asztali lámpái, azóta csak ennél tanulnak a gyerekek, hihetetlen jó fénye van!), nyaralás, camping, peca, mindenhova ezt használjuk.

[ Szerkesztve ]

havri

(#63349) zoltan6 válasza #46372352 (#63348) üzenetére


zoltan6
őstag

bangood[link]
gearbest,itt most akciós.[link]

(#63350) Gsx-rr válasza havri1 (#63345) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az is jo lenne. Tudnal linket? Vagy te is arra gondolsz amit fentebb linkeltek?

A Bw lampak nem hajthatok akkurol?
Lattam van rajta usb, de gondolom egyebb eszkozok toltese miatt van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.