Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62301) DJ. Ru$y válasza embe (#62300) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel számlát küldött, ugyanúgy termékért fizetsz, mintha bárhol máshol fizetnél nincs eBay védelmed, de él a 180 napos Paypal védelem. Simán megvenném így, ha az első is jó volt tőle.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62302) zsiz válasza Herczi (#62250) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem tényleg muzsikál.. az egyik telefonommal folyamatosan sípol, a másikkal inkább "ciripel". Amúgy határozottan gyorsabban tölt, mint a PC USB port :DDD Nem tudom normális-e. Melegedni nem nem melegszik, az biztos.

(#62265) cris78: nem világít ezen semmi, még csak egy visszajelző LED sincs sehol rajta.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#62303) mirci18


mirci18
addikt

Nektek mi a véleményetek [lezekről a hírekről?]

Nem aggódtok hogy a közeljövőben csúszhat vagy meg sem jöhet a csomagunk.Nem szeretném úgy megrendelni a karácsonyi ajándékokat kintről hogy az sem biztos megérkeznek e.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62304) Samus


Samus
addikt

Én azt sem igazán értem, hogy ugyanazon postával, elvileg ugyanakkor feladott termék, egyszer megjön 10 nap alatt, egyszer pedig egy hónap után. Ma jött 13.-i rendelés (sima Chine Post), 11.-i csomag CN TN-es pedig csak annyit mutat, hogy célországba elküldve, tizenkilencedike este óta...Egy-két nap belefér, de mikor dupla annyi időbe telik, az furcsa.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#62305) maross válasza mirci18 (#62303) üzenetére


maross
veterán

en cuccaim mar biztos kesnek :(. Ki tudja még mi fog. Szerintem csak az csuszik jelentosen, ami "beragadt", az uj dolgokat massal kuldik, max nagyobb lesz a sor..persze itt a karacsony, ugyhogy iden még az elozo eveknel is korabban kell eszbekapni (mondjuk mostanaban).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62306) janakbacsi válasza #56573440 (#62291) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ha tok van a telefonon akkor is jó? A legtöbb ember szerintem tokkal óvja a készülékét.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62307) lkksioskdl3 válasza ktommy91 (#62294) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hét én játszottam és kaptam 4 coint, de 5 coinnal lehet újra lapot fordítani.

Iylenkor mi van?

Szerk: kuponra tudom beváltani.

[ Szerkesztve ]

(#62308) #56573440 válasza janakbacsi (#62306) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem igen, de nálam a tok alja nyitott... Oldalra alig nyúlik ki, a "talpa" az pont 2mm minden irányban, ha patentre illeszkedik a tok, tehát az usb csati körül 0 hely van, akkor persze esélytelen, arra valami hosszabb talán lehet jó megoldás, de ez tokonként változik szerintem.

(#62309) anorche1


anorche1
őstag

Ma megérkezett az augusztus 8. banggood rendelésem, ha jól számoltam ez 46 nap. Ez nálam új rekord :D

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#62310) Ciccuka válasza mirci18 (#62303) üzenetére


Ciccuka
veterán

Azt hittem hirtelen megint elsüllyed egy kínai konténeres hajó.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#62311) mirci18 válasza Ciccuka (#62310) üzenetére


mirci18
addikt

Ne is ilyeszgess ilyennek.
Ugyan a pénzünket visszakapnánk.
De két három hónapot várni valamire nem igazán jó dolog.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62312) beg


beg
veterán

Srácok, olvasni ki fog?

"Közben váratlanul kiderült, hogy a dél-koreai szállítmányozási cég fő részvényese, a Korean Air mégiscsak kisegíti a Hanjint mintegy 54 milló dolláros hitellel. Ebből kifizethetik a kikötői díjakat"

"A csőd miatt a cég hajói már nem mertek kikötni sehol, kivéve három várost, Los Angelest, Hamburgot és Szingapúrt."

A kínai kacatjaink pont ezen a vonalon közlekednek. Plusz repülő.
Nem kell a felesleges hangulatkeltés. ;)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62313) royalka válasza beg (#62312) üzenetére


royalka
őstag

Kínai cég csődbe.. Hova fajul a világ. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#62314) chatran válasza havri1 (#62240) üzenetére


chatran
őstag

Alin nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor kamu TN-t adnak meg. A rendelésem megnéztem app-ból, de csak annyit mutat, hogy shipped. A repcsi se fel, se le nem szállt. :)
Közben rákérdeztem az Ali-s fórumban és azt írták, hogy okt 5 előtt ne reklamáljak.

(#62315) Feketelaszlo válasza beg (#62312) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Inkább repülő. Nem rendeltem még olyat eBayről, amit hajóval hoztak volna.

(#62316) beg válasza Feketelaszlo (#62315) üzenetére


beg
veterán

Ezt Szlovéniában lőttem, szóval esélyes :)
Szerintem a TN nélküliek közül pár ezzel (is) érkezhet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62317) Tomi0703 válasza Feketelaszlo (#62315) üzenetére


Tomi0703
őstag

Geekbuyingos cuccok tuti hajóval jönnek, azért 1 hónap míg megjönnek onnan a dolgok. :D Bár most két hét alatt megjött a tabletre a fóliám, és kartonban volt és nem gyűrődött meg. Szóval tőlük rendelhettek. De banggoodról ne.

[ Szerkesztve ]

(#62318) embe válasza DJ. Ru$y (#62301) üzenetére


embe
nagyúr

A vásárlási előzményeim között az szerepel, hogy fizetésre vár. Ilyen tranzakcióm még nem volt. Ez így nem olyan mintha nem fizettem volna ki az előzőt?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#62319) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Rendelt már valaki valamilyen kerékpár sebességmérő órát?

(#62320) havri1 válasza Mr.Csizmás (#62246) üzenetére


havri1
félisten

Nincs szerencséd, nálam másik műszak dolgozott úgy látszik :/

havri

(#62321) spidersoft


spidersoft
senior tag

Jött pár csomag :C Csak kérdeznem kellett tegnap...

lézeres távolságmérő: a megadott 1,5mm-es pontossághoz képest 70cm-en és 4m-en és 6m-en is 6-7mm-rel mért többet, de 30cm-en mm pontos. elképzelhető, hogy csak meg kéne tanulnom mérni vele... Egyelőre nagyobb távolságokon nem tudtam kipróbálni, mert nem látom kültérben a pöttyöt :D Viszont a melléképület falának volt támasztva az almaszedő (ø40mm-es cső), és 32cm-re állt el a faltól -- kb. 5m-ről meglőve az oszlopot, majd mellette öt centivel a falat megmutatta a 32cm-t, szóval a célzókája egész precíz. A szögmérője 1-2°-on belül random bármit képes mérni (vagy csak erre se jöttem még rá, hogy miképp működik jól). Egy hiba folytán véletlenül 60m-est küldtek.

cibáló fúró+fúrószárak: az ígérttel ellentétben tartalmaz 5x0.5+2x0.6+1x0.7+3x0.8+1x1.1+1x1.2+1x1.3+3x1.6mm. Szóval 0.5-östől kisebb nincs, és úgy általában ötszázados méretek sincsenek, ilyen méretben néha jó lenne pedig. A nyél is görbe... olyan, mintha maga a spirál rész egyenes lenne, csak a fej lenne ferdén rárögzítve. Majd ki kell taposni egyenesre valahogy.

3db krétatoll: mindhárom fog :D Többet majd akkor, ha megjön a tábla is hozzá. Egyelőre úgy néz ki, hogy fél óra után még lejön festett felületről, majd kíváncsi leszek rá, ha felírok vele valamit, akkor 1-2 hét után is letörölhető marad-e.

topic-tagsági háromszázlyukú zuhanyrózsa: akinek már sikerült: hogy gyün ez szét? Nem nagyon akartam feszegetni/összebarmolni, de nem ártana tudni -- nálunk igen kemény a víz (30°nk fölött valahol), így hamar vízkövesedni fog, szétszedve meg azért csak könnyebb ezeket tisztítani.

térhatású objektív telefonra: kisebb objektívű telefonnal valszeg működik, de a lumia "ellát" a középső tükör mellett, így hülye képet ad. Ha ez még nem lenne elég: teljesen normális, hátul tükröződő üvegtükröket használtak a szereléshez, ami optikailag értékelhetetlen, lévén a fénynek kétszer át kell menni az üvegen, ráadásnak az üveg eleje féligáteresztő tükörként viselkedik és szellemképeket okoz. Ugyanitt: olyan tükröt nem láttatok ócsóé, aminek a felülete tükröz? ;) Például fémgőzöléssel szoktak ilyet gyártani.

(#62322) havri1 válasza chatran (#62314) üzenetére


havri1
félisten

Én majdnem mindet cn post Registered Airmail kaptam, valósak voltak szerencsére.

havri

(#62323) Joker88


Joker88
őstag

tud valaki akár ebay-ről akár bangood-ról megbízható legalább 64Gb-os memóriakártyát ( MicroSD) telefonba ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#62324) DJ. Ru$y válasza Joker88 (#62323) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak mindennap merül fel a kérdés. [link]

Típusban pedig talán itt tudnak segíteni: [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62325) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#62324) üzenetére


mirci18
addikt

Éppen ezért kellene a topik leírásába egy ajánlott eladók és ajánlott termékek részt megírni.
És akkor az ilyen dolgok bekerülhetnének.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62326) Beni2360 válasza spidersoft (#62321) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy 350 Ft zuhanyfejtől elvárnád, hogy csavarozható esetleg szét pattintható legyen és még tömítés is kellene, hogy a víz ott jöjjön ki ahol kell? Kéthetente egy 2.5 literes befőttes üvegbe ecetes víz és éjszakára bele lógatni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62327) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

(Tölthető) Elemek másnak időben megjönnek?
Egy eladótól rendeltem ugyanaznap (de két külön rendelés) usb-s töltőt és elemeket, egyszerre jött az üzenet a feladásról, a töltő már múlt héten megjött, elemek sehol.

#?*@&!

(#62328) Beni2360 válasza zeon.hu (#62327) üzenetére


Beni2360
félisten

Valószínű, hogy az aksik és elemek szállítása biztonság technikai okokból körülményesebb. Nekem is jóval később jöttek meg az aksik min ugyan onnan rendelt más cuccok. (GB)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62329) zeon.hu válasza Beni2360 (#62328) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Az a gondom, hogy a töltő kissé hibás (az AA-s portokból az egyik nem megy, a két AAA-s jó), emiatt szó nélkül full refundot kaptam (töltő marad nálam) és ezután nem lenne pofám azt írni neki, hogy nem jöttek meg az elemek :)

#?*@&!

(#62330) spidersoft válasza Beni2360 (#62326) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem leb.szásért jöttem... és máskor nézd meg a terméket rendesen, mielőtt támadsz: szállítással 850Ft körül számolja az ebay, tehát bő 900Ft-ot terhelt a bank. Ugye ebayen mindig a szállítással együtt értelmezzük a termék árát -- van, aki ingyen szállítással teszi fel ezerért, van, aki 250Ft-ért teszi fel, de 750 szállítással meg van, aki 500Ft-ért teszi fel 500 szállítással ;) Ezen az újon felül két zuhanyrózsa van itthon: egy sokfunkciós lidlös, amit középen egy csavar tart (mostanság nem használjuk, mert túl nagy, nehéz vele manőverezni), meg egy kisebb, kétfunkciós -- ez utóbbit valami százforintosban/pennyben vettük 500Ft alatt. Teljesen jól működik, nem ereszt, és szétszerelhető. Ebben a max. 500Ft-ban benne van a 27% magyar forgalmi adó, meg a hazai kis és nagykerek szerénynek közepesen erős túlzással sem hazudható haszonkulcsa.

Szóval igen, elvárom.

Az ecet kioldja a rozsdadarabokat (hidroforunk van), ami a hozzá adott, de elég nagy lyukú szűrőrácsán átmegy/belül lerakódik? Kioldja a beleszappanosodott baktérium/gombatelepeket, ami néhány havonta mindenkinél feltermelődik a zuhanyfejekben, ha nem klórozott, hanem élő (kúti, tetőciszterna, stb) vízzel használják? Na ugye :))

(#62331) trebrona


trebrona
nagyúr

Valaki járt már úgy banggood-dal, hogy mást küldtek, mint amit rendelt? Fiamnak rendeltem egy ilyen órát: [link] és ezt az órára hasonlító valamit kaptam ma: kép. Még csak nem is jár. :D

A tempóval nem volt gond, 13-án rendeltem. Írtam nekik contact us After sale - Incorrect package received alatt, csatoltam képet, mivel live chat nem működött. Valahol látom az elküldött üzenetem? Én nem találom. Gearbest, Fasttech ticketek listázhatóak, itt nem találtam erre opciót.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#62332) Beni2360 válasza spidersoft (#62330) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy boltban fellelhető árat nem befolyásolja a házhoz szállítás. Tehát a termék tulajdonsága és milyensége nem a külföldre szállítással összetett árral kalkulálják.
A 100 Ft boltban vett hasonló termékek még az áfa közelében sem voltak. Ezt 27 év kereskedelemben eltöltött tapasztalat után merem kijelenteni. Volt velük dolgom.
Házi víz ellátóban volt részem vagy 20 évig.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62333) _seth_ válasza _seth_ (#61643) üzenetére


_seth_
veterán

Ahogy többen is írták: kell hozzá molex csatin áram, hogy működjön. Nélküle is feltelepíti a drivert, látja az eszközkezelő, de a rádugott eszközöket már nem látni. Molex táppal már a win10 által telepített driverrel is működik.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#62334) zeon.hu válasza trebrona (#62331) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha csináltál kicsomagoló videót (ajánlott általában), akkor csatold azt is.

#?*@&!

(#62335) trebrona válasza zeon.hu (#62334) üzenetére


trebrona
nagyúr

Karton doboz, nem szokásos szürke/fekete zacsi, így kb mindegy a kicsomagolós videó megléte. Bármikor meg lehet oldani.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#62336) spidersoft válasza Beni2360 (#62332) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ok, nálatok akkor biztos steril víz van a kútban :U Jellemzően fehéres, zsíros-krémes trutyi gyűlik meg a zuhanyfej zárt részeiben, ahova a víz bejut, de komolyabb áramlásnak nincs kitéve (fröccsöntés sajátosságai miatt vannak bordák, zeg-zugok, ahol ez teljesül). Az ecet (nekem) ezt nem mozdította meg, de a citromsav sem... sósavazni az acél rostély és a galvanizálás miatt nem javasolt (ecettel meg a gumitömítések miatt nem javasolt, de ez már másik történet). Ennek ellenére néha mégis ki kell mosni belőle, máskülönben megbüdösíti a vizet. Nekem erre a célra a konyhai mosogatószer vált be leginkább, az könnyen oldja ezt a kenőcsöt.

Ugyan nem értek hozzá, de ha a boltban nem fizetik ki/megkerülik az áfát, azt nem hinném, hogy azért teszik, hogy nekem olcsóbb legyen (max. egy nagyon kicsit cseppen belőle, és tudják hirdetni akcióban), hanem azért, hogy nekik nagyobb a haszon jusson.

A zuhanyfej ugyan nem pehelykönnyű (csomagolással 166g-nak mérem), de az a bő 500Ft-os szállítás nem reális. Ez alapján a small parcel kerül kb. annyiba, az economy szállítás ettől érezhetően olcsóbb szokott lenni (most hirtelen nem találok rá díjszabást, az is lehet, hogy egyedileg szabott, és nincs nyilvános, általános táblázat -- tippre azt mondanám, hogy ennél a terméknél 500Ft lehet a zuhanyfej, a többi a szállítás és csomagolás díja). Ennek ellenére mások gond nélkül ingyen szállítással küldik, holott egészen biztosan fizetniük kell nekik is érte. Ezért írtam, hogy a szállítási díjjal együtt értendő egy termék ára -- nyilván a szállítást ki kell belőle vonni, de nem szabad az ebayen odaírt szállítási díj és termék ár arányát készpénznek venni. Ugyanez magyar webshopokban is: van, ahol 15.000 felett ingyen szállítanak, de ott minden termék kicsit drágább, meg van, ahol nincs ingyen szállítás, sőt, az átlagtól is magasabb a szállítás díja, de a termékek meg kb. ott a legolcsóbbak. Ki hogy tolja az értékeket, ki honnan csippent, hova told. Szeretnek ezzel játszani...

(#62337) trebrona válasza zeon.hu (#62334) üzenetére


trebrona
nagyúr

Közben live chat beindult, elnézést kértek, hétfőn fognak tudni érdemben válaszolni: our salesman is not available now, they will give you reply as soon as possible, on Monday

Úgyhogy most várok...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#62338) draco31


draco31
veterán

Erről mi a véleményetek?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#62339) zoli03 válasza mirci18 (#62325) üzenetére


zoli03
őstag

És az emberek nagy része ugyanúgy megkérdezné, mert nem olvassa el az összefoglalót.

(#62340) musli26


musli26
tag

Tudtok ajánlani megbízható usb 3.0 hosszabbítót?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#62341) Mr.Csizmás válasza trebrona (#62331) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3$ szemét, nekem a múltkor jött, élt 24 órát és széthullott :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62342) _seth_ válasza musli26 (#62340) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem ez bevált.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#62343) maross válasza _seth_ (#62342) üzenetére


maross
veterán

na ezt kirpobalom..amit magyarhonbol rengeltem jodragan...no comment

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62344) mirci18 válasza zoli03 (#62339) üzenetére


mirci18
addikt

Lusták mindíg lesznek de másnak segítség nektek meg 5 perc munka.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62345) havri1 válasza mirci18 (#62325) üzenetére


havri1
félisten

Ha megírod, küldd át, beillesztem.

havri

(#62346) Tomi0703 válasza trebrona (#62331) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem latod sehol se. Emailban fognak valaszolni. Lehet, hogy a livechates emberke nincs, de szerintem fognak valaszolni emailben.

(#62347) Skillet válasza tboy93 (#62271) üzenetére


Skillet
addikt

Megrendeltettek velem egy sípolós töltőt? :DDD ez remek. Én két portosat rendeltem az akciósból, de gondolom az is sípol. Mondjuk nekünk az itthon lévő 2 is sípol, de csak "terhelés" nélkül, ha már nem tölt.
Na mindegy, ennyit a nagy blitzwolfról :DDD
Ja, elfelejtettem, igen, én mondjuk elvárnám, hogy mindegyik portot kihasználva is maximum teljesítménnyel dolgozzon a töltő. A paraméterek alapján tudnia kellene. :K

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62348) Saccco válasza Skillet (#62347) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálam nem sípol. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#62349) Skillet válasza Saccco (#62348) üzenetére


Skillet
addikt

Hála az égnek. Hátha enyém sem fog. :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62350) zeon.hu válasza Skillet (#62347) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A 2 és 5 portos is hibátlan nálam, nem sípol és rendesen tölt.
Az 5 portos ingyen volt, mégis jót küldtek :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.