Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62651) KTU válasza bally4 (#62632) üzenetére


KTU
addikt

Dehogy ajánlottam faragást.
Felhívtam rá a figyelmét.
Ő 'vette is a lapot", a másikat nézte ezután.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#62652) pocokxx válasza pocokxx (#62649) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ehhez kéne valami kisméretű PowerBank... Tudtok ajánlani valamit? Valami ilyesmi jó lehet, de nem bánnám, ha nem kerülne ennyibe... [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#62653) w.miki válasza solti (#62647) üzenetére


w.miki
veterán

igen az biztosan jobb, de aztán a DVD-t még át kell kódolni mpeg-be, avi-ba...
Ki tudja milyen beállításokkal a jó minőségű, helytakarékos méretért.

Szerintem a legegyszerűbb megbízni egy videós, aki 20Ft/percért átveszi, de most csak egy kisebb esküvőt szeretnénk átkonvertálni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#62654) tlala válasza pocokxx (#62652) üzenetére


tlala
addikt

Egy ilyet használok illetve hurcolok, és elégedett vagyok vele.
Nagyon könnyű, és tudja a kapacitást, amivel hirdetik.
9,90 USD-ért vettem az akkori aktuális BG kuponnal - szerintem szinte mindig van Blitzwolf kuponkód, keress rá.

(#62655) 206 cc válasza pocokxx (#62652) üzenetére


206 cc
senior tag

Én ezt nem is mondanám drágának ...hiszen ha belegondolsz kb. egy jó minőségű 26650-es akku kerül ennyibe!..és úgy látom elég jó a kidolgozása bár nincs tapasztalatom a márkával!
Amennyiben nem kell ekkora kapacitás és nem feltétel hogy hengeres test legyen a powerbank ezt a modellt tudom ajánlani!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#62656) pocokxx válasza 206 cc (#62655) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

és (#62654) tlala

Köszi mindkettőtöknek. Rémlett, hogy a BW-nak van ilyesmi, csak nem találtam meg... Valószínű, hogy az lesz a nyerő választás hozzá. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#62657) BullZeye


BullZeye
veterán

Xiaomi Hybrid-re tudtok valami kupont esetleg?

(#62658) bally4 válasza KTU (#62651) üzenetére


bally4
tag

Ok, akkor bocsi, tévedtem. Nem voltam biztos benne, de leírtam a véleményem mindenképp, mert ha én félreérthettem, akkor esetleg más is.
Üdv!

(#62659) aha.e válasza BullZeye (#62657) üzenetére


aha.e
tag

Flash sale-ben most az EU raktárból is annyi!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#62660) Mr.Csizmás válasza aha.e (#62659) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kínai szállítási idővel :DDD amiket hirdetek hybridet, az is 3 hetet jött csehországból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62661) chatran válasza chatran (#62613) üzenetére


chatran
őstag

Kép a ZI5 töltőről.
A legtöbb akksim tölti, de amelyikkel folyamatosan villog, azzal még nem tudtam mit kezdeni. Egy olcsó teszkós töltő simán feltölti ezeket, persze nem 4 óra alatt. :)

Powerbank módban, egymás után villan fel a 4 led.
Ami eléggé zavaró benne, hogy elég nehéz kiszedni belőle az akksikat.

Angol nyelvű használati utasítás.

Múlt héten jött még egy Remax lightning kábel. Nem rossz, de minőségben az Ugreen mögött van.

További képek az album végén.

(#62662) BullZeye válasza aha.e (#62659) üzenetére


BullZeye
veterán

Szuper, Flash saleben 22 helyett 17 dollár, 5 dollárt le tudtam kapni róla pontokkal, 12 dollár 22 helyett már tökéletes. köszi! :)

(#62663) Nestor16 válasza zoltan6 (#62636) üzenetére


Nestor16
senior tag

6A DC 12V 72W Power Supply Adapter - ez akkor jó lenne ehhez a 2 db 5050-es LED szalaghoz? :R

Köszi a válaszokat.

(#62630) szjoci: Ezt a fajtát nem tudom hogy kellene bekötni... :N

Ezt a kettőt is kipróbálás céljából vettem, már pár hónapja megvan csak nem megy, a távkapcsok jók, kamerába nézve villog. Csak egyszerűen működhetne már. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#62664) Skillet


Skillet
addikt

éjszakai irányfényt keresek, van tipp, hogy melyiket érdemes venni? Hálózatról működő kellene, autómata (fényérzékelős) jó lenne, de kapcsoló sem árthat.
Éjszaka wc-re csoszogáshoz jönne jól, a villanyt felkapcsolni nem finom, kiégeti a retinánkat :)

EZT lestem.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62665) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Az 5 portos Blitzwolt töltőre nektek sem jó már a promóciós kód?

(#62666) tboy93 válasza huliganboy (#62665) üzenetére


tboy93
nagyúr

De, nekem működik. BW5UC

(#62667) huliganboy válasza tboy93 (#62666) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi, többször fent van az oldalon, de csak a megadott linken működik! :R

(#62668) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Van esetleg ajánlott bluetooth transmitter? Vagyis igazából nekem receiver kellene.

Én ezt talaláltam:
Excelvan 2 in 1 Bluetooth Transmitter Receiver Wireless Audio Player 3.5mm Aux Adapter Car Kit for Speakers MP3 DVD player

Esetleg valakinek valami tapasztalat hasonlóval? Vagy jobban megéri egy bt-s hangszóró?

(#62669) Skillet válasza Skillet (#62664) üzenetére


Skillet
addikt

ITT van baráti áron, de egy gond lesz, sullyesztett dugaljban használnánk.
Kellene valami átalakító. Ez pl?
Van villás megoldású is, de a másik jobban tetszik, felfelé és lefelé is világít.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62670) zoltan6 válasza Nestor16 (#62663) üzenetére


zoltan6
őstag

milyen a led szalagod? 30 led,vagy 60 led van méterenként?
Ha 30 ledes az méterenként 7,2w szorozva 5 méterrel az 36W,plusz a másik led szalag,akkor az már 72W,ez a tápegység már határon megy amit linkeltél.inkább főlé tervezünk,tehát kell minimum 100W-os.
Ha 60 ledes az méterenként 14,4W szorozva 5 méterrel az 72W,plusz a másik szalag az már 144W lesz,tehát én ehhez minimum 200W-os iparit vennék.
Amit szjoci linkelt az tökéletesen elég 350W-os,utána még tudod bővíteni is.
A bekötése meg pofon egyszerű a 230V-os részhez veszel egy készre szerelt hálózati kábelt barnát bekötöd az L-re,kéket az N-re,zöld sárgát meg a földelésre.A 12V-os részre meg veszel egy ilyen dugót [link] összekötöd a tápegységet egy kéteres vezetékkel,pirosat a táp +-ra,szürkét a -ra.
Hidd el nem olyan egyszerű ez a led szalag dolog,ha nem akarod,hogy rádégjen a lakás.még nekem villanyszerelőként is meg kell terveznem majd a saját lakásomba is,ide 20 méter kell,oda már kell jelerősítö,5 méterenkénti megtáplálás stb.

(#62671) Donki Hóte válasza solti (#62647) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a tippet, kipróbálom ezt a verziót is. Van HDD-s asztali DVD-m, megnézem, hogy mire megyek vele digitalizálásban. Ha jó lesz az eredmény, akkor pendrive segítségével átteszem PC-re.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#62672) maestro87 válasza w.miki (#62650) üzenetére


maestro87
őstag

Én szerintem állítottam már mindenre, de nem lett jó sehogy sem.
RCA Y kábel Biztos van olcsóbb is, nem kerestem. De ha bemész egy elektronika üzletbe, akkor kb. 100Ft-ért veszel 3db RCA csatlakozót meg egy méter vezetéket és magad is megtudod csinálni.

Konvertálásra nekem a HandBrake-et ajánlották ami x264-be kódol és mkv-ba teszi a fájlt. Nézegess NFO-kat, hogy a "nagyok" milyen profilokat használnak a filmeknél és állítsd be te is úgy a kódolást.

(#62673) Nestor16 válasza zoltan6 (#62670) üzenetére


Nestor16
senior tag

2x 5M 3528 SMD 600LEDs RGB LED Light Strip+44 Key IR Remote Controller

Bocsánat, ez a pontos adat, rosszul emlékeztem. Ilyen vettem csak más eladótól, amit már nem lehet megnyitni.
Egyébként már megérkezésekor sikerült működésre bírni csak a távkapcsolóra nem reagált ezért gondoltuk, hogy az nem jó, de lehet csak kevés volt a táp akkor is.

Ha viszont nagyon macerás ez a LED-es téma akkor inkább eladom. Én nem akarok tízezreket rákölteni, mostanában nincs időm se ezt kitanulni... a tápot még megpróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#62674) zoltan6 válasza Nestor16 (#62673) üzenetére


zoltan6
őstag

Na ennek elég is lesz a táp amit linkeltél,ennek a két ledszalagnak 48W a fogyasztása a 10 méternek,tehát a 72W-os tápegység jó lesz hozzá. :K

(#62675) kmarci25 válasza lkksioskdl3 (#62668) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezem van. :) Bluetooth vevő. Bő fél éve használom rendszeresen. Az autóban lakik, rá van kötve jack kábellel a fejegységre. Folyamatos lejátszása saccra 5-6 óra, töltés közben is lejátszik, és egy 2A-s töltővel 20-25 perc alatt feltölt. A minősége kifogástalan, van rajta mikrofon, tehát beszélgetés kihangosítására is megfelelő. Play/pause/léptetés előre hátra/hangosítás halkítás funkciók működnek. Két eszköz csatlakoztatását nem próbáltam. A hatótávról sem tudok nyilatkozni, mivel az autóban használom. Az egész 3-4 centi.

(Ha jól látom, amit te linkeltél az ki is adja BT-n a jelet, így az többet tud.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#62676) lkksioskdl3 válasza kmarci25 (#62675) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A cél az lenne, hogy felokosítsam a hangrendszerem. Szóval kényelmesen mobilról is tudjak lejátszani zenét.
Inkább maradok a bt hangszórónál, mert konyhába , fürdőbe praktikusabb.

(#62677) padi68 válasza werszomjas (#62602) üzenetére


padi68
senior tag

nekem is ezek vannak nagyon rendben vannak...

2 x Standard Magnet 1M Mikro USB-Kabel

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#62678) kirkri válasza Skillet (#62669) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem van olyan amit linkeltél. Sajnos én nem vettem észre, hogy nem fog belemenni a süllyesztett dugaljba.
Egy átalakító meg többe kerülne, mint maga az éjszakai fény, így a fiókban kötött ki.

Ezután ilyet vettem három féle színben is. Ez tökéletesen bevált a gyerekszobába, azonban a leírtakkal szemben mozgásérzékelő az nincs benne. Fényérzékelő igen, szabályozza is a fényt a külső megvilágítás függvényében.

Mozgásérzékelős megoldásra ilyet vettem, ez az általad is említett WC-re csoszogást hivatott támogatni anélkül, hogy a családot felverné a lámpák fénye. Ennek hátránya, hogy elemes megoldású, de egy garnitúra elemmel nekünk már egy éve megy. Létezik belőle tölthető változat is, ilyet még nem vettem.

21 éve a Prohardveren! ™

(#62679) padi68 válasza lkksioskdl3 (#62676) üzenetére


padi68
senior tag

esetleg ez?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#62680) Criminal017


Criminal017
őstag

Most érkezett ez: [link] Posta kicsit meggyötörte a dobozát, de attól függetlenül minden működik.

Marha szép cucc, jó kis fénye is van. Majd csinálok róla beszámolót logoutra, akit érdekel, ott olvashat róla.



(#62681) Skillet válasza kirkri (#62678) üzenetére


Skillet
addikt

És EZ amit linkeltem korábban?
Nem lehet jó a süllyesztett dugaljat kicselezni?
Akkusat nem akarok semmiképp. De amit először linkeltél, nem rossz, szép, de nem túl jók az értékelések.
Talán a fénye is kevésnek tűnik.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62682) maestro87 válasza lkksioskdl3 (#62676) üzenetére


maestro87
őstag

Ahhoz én ilyesmi konnektorba dugható bluetooth adaptert keresnék.

De ha már ez a téma. Én egy ilyen Comfast márkájú wifi+bluetooth adapterrel szemezek. Az asztali PC-nek kellene vele wifi+BT támogatást adni. Csak aggódom a bluetooth 3Mbps sebessége miatt. Nem kevés az egy kicsit? Vagy zene továbbításra elegendő?

(#62683) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Korábban vettem egy Bluetooth Headset-et:
Practical Bluetooth Wireless Headset Headphone Earphone For iPhone Samsung LG

Nyilván nem high tech, működik, viszont a céges dobozos autóba 130-nál olyan menetzaj van, hogy nem hallok semmit :(

Szerintetek egy Xiaomi-val jobb hangminőséget, nagyobb hangerőt tudnék elérni:

Original Xiaomi Bluetooth Headset LYEJ01LM Bluetooth 4.1 Bluetooth Earphone Build-in Mic

Vagy inkább nézzek Bluetooth fülhallgatót, mert ebbe tuti hallok pl:
(vezetékes fülhallgatóval tudok telefonálni, csak zavarnak a kábelek)

Bluedio M2 In-ear Wireless Bluetooth Headset Earphone Headphone

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#62684) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Autós töltőt keresek, ami ki tud szolgálni több usb-s eszközt is: (menetrögzítőkamera, telefon, tablet, gps stb.) Ez a BW alkalmas lehet rá?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#62685) w.miki válasza Donki Hóte (#62671) üzenetére


w.miki
veterán

erről az asztali DVD átmásolásról majd referálj.
Vajon létezhet olyan DVD felvevő, amivel a DVD írás kikerülhető, és egyből HDD-re vagy pendrive-ra teszi a filmeket?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#62686) dugesz77


dugesz77
őstag

Érkezett ma egy Mustool márkájú 60W forrasztópáka. Kellemes fogása van a gumírozott résztől, elég hamar felfűt. Járt hozzá az 5 db pót hegy. Így első próbálgatásra jónak tűnik. Szeptember 8. rendelés akkor még 7,3$ volt az ára. Azért a kínai logika megint a helyzet magaslatán:

Eu-s csatlakozóhoz Eus travel adapter :D Múltkor néztem valami 7db van már belőle. RC quadhoz+Rc autóhoz meg ilyenekhez rendszeres odarakják.

[ Szerkesztve ]

(#62687) choco01 válasza pocokxx (#62684) üzenetére


choco01
addikt

11 dolcsiert szerintem jo, nekem ugyan ilyen van Tronsmartban.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#62688) lkksioskdl3 válasza maestro87 (#62682) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ohh ez jól néz ki. Csak ötletem sincs milyen lesz a hangja.

(#62679) padi68:
Hát akkor inkább valami BW, nem kell vízállónak lenni (nem akarok fürdeni vele szó szerint :DDD ).

(#62689) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

RGB LED vezérlőből a Bluetoothosat vagy a WiFiset ajánljátok inkább? Számítógép házon belülre szeretném rakni, router a wifisnek úgy 20cmel alatta van szóval nem hiszem jelerősséggel baj lehetne.

Valamint NEM bontott színű RGB LED szalagból hol találok jó áron? Ebayen akárhogy keresem vagy bontott színűt találok vagy egyenként címezhetőt (ami nem kell). Bár az is lehet, hogy csak a képekkel nem törődtek és én vagyok a hülye. :D Ha esetleg van fekete PCB-s az még jobb lenne.

(#62690) Ciccuka válasza dugesz77 (#62686) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én is kaptam ilyen ajándék EU adaptert ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#62691) Beni2360 válasza Donki Hóte (#62671) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem van 2 db aszati SONY HDD felvevőm de ott a videó magnótól átvett anyagot csak DVD-re engedte kiírni menüvel több felvétellel összevonva készítettem a videó szalagos megoldásból DVD lemezt. Ez miért nem jó? Ha másik formátumba DVD-ről átkonvertálod ott már rosszabb eredmény lesz mint az eredeti.
A DVD - mpg 2 anyag.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62692) dugesz77


dugesz77
őstag

CHOETECH- nél egész jó akciók vannak. Van 1,1$ usb kábel csak egyesével lehet megint rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#62693) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.

Két kérdésem lenne:
Gondolkozok egy ilyen led szalagon tv-re.

Az érdekelne hogy jó ez a fajta valamire?
Másik hogy milyen táp kell hozzá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62694) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Bluetooth 4.0 fülesemhez keresek ajánlott 3.5 csatlakozású bluetooth transmittert.
Ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#62695) kirkri válasza Skillet (#62681) üzenetére


kirkri
addikt

Nem tudom belemegy-e ez az átalakító a süllyesztett dugaljba. Ha igen, akkor természetesen ki tudod cselezni. Az értékelések azért gyengék, mert a leírásban szerepel, hogy mozgásérzékelő van benne, de valójában nincs. De itt láthatsz róla kitűnő értékeléseket. Ha nincs mozgásérzékelőre szükséged, mint ahogy nekem nincs, akkor bátran vedd meg, tökéletes választás. Nekem van fehér, kék, és rózsaszín változat is,
Amit linkeltem annak nagyobb fénye van, mint amit kinéztél. (Még túl erős is, mi szoktunk elé tenni valamit, hogy ne legyen olyan nagy világosság a szobában.)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#62696) htc07 válasza maestro87 (#62682) üzenetére


htc07
addikt

Nem igazán látok ezen gombot, amivel párosítani lehetne.

Vagy ha bedugod, akkor az első párosítás nyerő, aztán ki kell húzni és visszadugni?

Vagy simán a szomszéd hülyegyerek rácsatlakozik akármikor hogy hajnal 4kor Matyi és a hegedűst játsszon nekem? :N

(#62697) Ra3 válasza Ciccuka (#62690) üzenetére


Ra3
őstag

Banggood fullkretén mostanában, nekem az us csatlakozós pákához nem küldtek pedig oda van írva :W

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#62698) Beni2360 válasza atyca (#62694) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ilyen lóg ki a tv usb portjárol. Éjszakai tv nézéshez használom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62699) Watcher45 válasza Tomi0703 (#62619) üzenetére


Watcher45
tag

Nekem is megjött a DD4 mail, csak az a rejtély, hogy honnan tudhatják, hogy a prohardveren is jelen vagyok.

(#62700) beg válasza Watcher45 (#62699) üzenetére


beg
veterán

tracking cookie

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.